|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 14:00:28   
Nunny
mene bas pogotovo u zadnje vrijeme nista kod mm ne nervira valjda sam se navikla...dobro mozda malko kad upali dvije crtice na TV-u znate ono za listanje kanala...al rekla sam mu da cu u tu tipku prosut super ljepak ako nastavi user posted image i ja bas nikako ne volim sport i nekad mi dosadi da gledamo stalno tenis fudbal i slicno ali i zato sam nasla lijek daljinski od starog TVa radi i na novom LCD-u heheh pa sam mu  ja mijenjala kanale a on nije shvatao sta se desava jer on drzi daljinski...al me skontao sad moram da trazim drugo rjesenjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 0:59:40   
forumashica
On mene uspije izbaciti iz takta svaki put kada mu moram reci da nesto uradi. Ako mu ja ne kazem nikad nista nece uraditi. I tako ja hodam za njim i govorim mu: skloni cipele gdje im je mjesto, jaknu stavi u plakar... inace bi sve stvari ostale gdje im nikako nije mjesto. Ja ludim sto moram govoriti takve stvari, ponekad se osjecam ko najveca babaroga. Eh, kad bi barem jednom sam nesto uradio!
On slijedi instrukcije i stvarno poslusa. Mogu misliti kako ja njega nerviram dok bla, bla stalno za njim user posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 8:30:23   
dzeni_nl
Ehh pa upravo je mene mm izbacio iz cipela jutros kada je krenuo na posao. Jao kako je samo bio ljut, galami psuje, a ja mrtva hladna. A razlog za njegovu ljutnju je, sto kad je sinoc dosao kuci od svojih tetkica mene nasao neraspolozenu i sto ga ja kaze nisam ni pogledala kad je dosao. Mozes mislit, a mene je toliko noga i rana bolalia da mi se plakalo, cijelu noc nisam spavala, a on ni da pita kako sam.user posted image

< Poruku je uredio dzeni_nl -- 22.7.2009 8:31:27 >


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu forumashica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 8:38:07   
tea lana
dzeni bas mi je zao,ali zaista ti nemas muza nego jednog sovinistu  i kretena,izvini na iskrenosti.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 8:47:00   
dzeni_nl
Ma nista tea lana skontala sam i ja to vec, najlakse je biti kreten. Nema na koga pa je sada i na internet ljubomoran, al ne zanima me. I nije samo u pitanju bol noge i rane, vec sam prije nego sto je on usao u kucu dosla sa posla, a on ni da pita kako mi je bilo, jesam li se umorila ma nista. I na kraju se jos ljuti, ma samo se ti ljuti srce moje, nemoj godinu da pricas sa mnom sve mi svejedno.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 8:50:56   
tea lana
ne zelim da ti kazem sta da radis ali da sam ja na tvom mestu ja bih odavno spakovala kofere i napustila ga,ma kojiko ga voljela ne zasluzujes da se tako ponasa.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 9:07:33   
dzeni_nl
tea lana poslala sam ti pp

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:17:23   
ena23
Igriceeeeeeeeeeeee  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:22:24   
M kao Mama
Od svega ovog najviše on mene izbacuje iz takta. Čojek hladan ko špricer, vjerujete da mi nekada dođe da ga mlatnem kakvom štangom po glavi koliko me iznervira. 

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:25:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

Od svega ovog najviše on mene izbacuje iz takta. Čojek hladan ko špricer, vjerujete da mi nekada dođe da ga mlatnem kakvom štangom po glavi koliko me iznervira. 


Ista stvar i kod mene.....Jos kada me stavi na Ignore...a ja bi se tako posvadjala....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:27:58   
M kao Mama
Majke, mi jedan dan kada mi pukne film, i to će ti biti, odalamiću ga za sve ove godine, 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:29:30   
Skvo RR
Ja samo cujem svoj glas koji samo melje, i melje,,,,i to me izludjuje.......

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:31:30   
Nunichi
Ja svog u subotu zamolila da sudje izvadi iz masine...danas srijeda sudje jos uvijek u masini. user posted image
Cekam da vidim dokle ce...ali samo djaba sebi skacem u stomak i perem na ruke. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:35:47   
M kao Mama
hahaha, bože mili pa zar je moguće da su 99 % njih ko ispod čekića, isti, ali isti , pa đe je onaj 1 % bio,biće da sam prespala kad je Bog te dijelio sreće 

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:35:50   
ena23
Majke mi isti su... a kad se dobro iznerviram i frkcu suze iz ociju onako glupavo se okrene i kaze "pa sto si nervozna?"... kao, eto, ne zna....

doduse i ja nisam cvjecka, ja imam zajebanu osobinu da zanijemim kad se naljutim i onda se on jadan trudi oko mene a ja ne mogu progovoriti tri dana, pa se bas namuci da nam se opet vrati normala u kucu... al eto, ja to racunam jedan-jedan u bodovima user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:36:33   
Nedi
Ljubavi najd please pomozi mi malo....usisaj....
-Hoću, ja cu usisati ti radi nešto drugo
Poslije sat vremena.....ljubavi jesi li ?
- Evo sad ću
Poslije dva sata: Misliš li ti uzeti taj usisivač?grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-Evo samo da završi utakmica....
Poslije sat vremena on spava sa daljinskim u ruci. Diži se i usisaj ODMAH
-Što galamiš, rekao sam da ću usisat ti bi se samo svađala


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:37:20   
malena27 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

sto si bona nervozna?  user posted image user posted image user posted image ti bi se samo svadjala vjestice jedna! user posted image user posted image user posted image  

isto ovako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:39:02   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: mama alma

hahaha, bože mili pa zar je moguće da su 99 % njih ko ispod čekića, isti, ali isti , pa đe je onaj 1 % bio,biće da sam prespala kad je Bog te dijelio sreće 



eheheh e sto me nasmija sa ovom "srecom" user posted image

Napominjem da sam ga svaki dan od subote napomenula na sudje...i svaki put evo sad cu... user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:39:46   
ena23
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ljubavi najd please pomozi mi malo....usisaj....
-Hoću, ja cu usisati ti radi nešto drugo
Poslije sat vremena.....ljubavi jesi li ?
- Evo sad ću
Poslije dva sata: Misliš li ti uzeti taj usisivač?grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-Evo samo da završi utakmica....
Poslije sat vremena on spava sa daljinskim u ruci. Diži se i usisaj ODMAH
-Što galamiš, rekao sam da ću usisat ti bi se samo svađala



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja bih jos dodala:
"pa jel moram ja skakati cim ti kazes??? Sta fali, eto reko sam da cu usisat i evo usisavam ,ha ja , ko da je problem usisati..."


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:40:57   
Nedi
I na ovo sve on je hladan kao špricer i ne vidi u čemu je problem i govori mirnim tonom i jako tiho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:43:59   
tea lana
meni nije jasno kako se ne vole ni jedan svadjati odnosno raspravljati,i ovaj moj samo suti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:44:09   
malena27 RR
malj i u glavu user posted image user posted image user posted image   nista drugo user posted image user posted image user posted image

drage zenice, kakvih muskaraca ima, mi smo super bile budne kad je Bog dijelio srecu user posted image
hvala Bogu imam svoj dinar, ne tuce me, ne kurva se, ne hoda nigdje bez mene i ne pije user posted image a to sto nece nekad nesto da uradi po kuci ili zaboravi, to je najmanji problem, uglavnom doceka ga njegov dio posla user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:45:21   
M kao Mama
Vaši barem znaju kako šta je usisivać, mom je to strana riječ, u nedjelju sam ga cijeli dan molila da postavi dvije plafonjere, uradio je to negdje predvečer, kada je po česti put odgledao neki film, i to otvoreno kaže dobar ovaj film, gledao sam ga pet puta, koliko je ekstra mogu i šesti, a sve onako ležeći. Velim ja samo ti gledaj, a kad dobiješ dekubitus ( to sam lupila, ne znam uopšte da li sam potrefila, uglavnom mislila sam na ono kad bolesnici puno leže, pa se protru, otvore im se rane na guzi i leđima). A on, šta je to, rekoh zna ćeš kad se to desi, ali onda me ne zovi, nego nazovi NOVU TV neka ti puste po sedmi put fil, mnogo je dobar i ekstra

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:47:06   
M kao Mama
Ma znaš šta, da se kurva, pije i ostalo, ne bi ga ni dana gledala, ja sam uvijek za tezu, da svaka žena sebi danas može zaraditi za hljeba, pa Bogami, ako ćeš tim putem bujrum, niko ti ne brani. A, da me udari to bi mu bio prvi zadnji put. 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:47:41   
ena23
Malena27 u pravu si. Ma ja njemu cesto kazem da sam presretna s njim i da mi je dragi Allah podario i vise srece nego sto sam zasluzila, ali nekad se covjeku ovako nakupi svega pa se mora negdje istresti malkice... naravno da ga volim i da je on moj zivot, ali sigurna sam da bi i on na ovu temu imao svasta nesto reci o meni user posted image sto ljudi sto cudi... 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *