|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
17.9.2008 23:33:40   
asjaa
u drustvu ne jer par puta sam bila prisutna i stvarno se grozim od toga svaka cast prepirka to se svima desava ali nesto vise ne ne ne

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
29.9.2008 17:52:56   
Lulu_
na to mi pada samo sljedece na pamet...UZAS!!!
a da ne pricam kako je to ne kulturno.pa ja ne znam gdje bih sa sobom od stida kada se neki par svadja a ja tu.velika je mogucnost da te jedno od njih dvoje pocnu prezirati jer si bio svjedok necega uvredljivog sto mu je rekao partner

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
29.9.2008 17:58:36   
RAJA
Nikad
i kod nas se sve rješava među četiri zida a kad izađemo vani kao da se ništa nije desilo
stvarno je malo ružna situacija kad se nađeš u sred svađe braćnih drugova a događalo se
nismo svi istog temperamenta

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
22.10.2008 19:47:47   
Anoniman
nisam se nikada posvadjala sa mm.u drustvu,to mi je neprijatno i ruzno.Mi svoje stvari,rjesavamo,sami u kuci.Jesmo,sad kad smo,bili na moru se posvadjali,nismo razgovarali sat vremena,i opet se nakraju pomiriliuser posted image .....

(odgovor članu RAJA)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
23.10.2008 0:33:15   
Aquarius
Nikad !!!
U stvari se i ne svađamo, nego raspravljamo.user posted image
Ja ne volim dizanje tonova (viku) i nikad ne učestvujem u takvim raspravama. Bolje je riješiti problem hladne glave.
Ali sve što imamo za reći jedno drugom je samo naša stvar.
A i glupo je uplitati osobe kojih se to ne tiče i dovoditi ih u nezgodan položaj.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
24.10.2008 15:27:23   
amlatifa
Meni se jeste to dešavalo ali na kraju ispradne zeza oko svega toga. Nije to neki bauk meni je to sasvim normalno jer to je moje i njegovo društvo s kojima se družimo godinama, a takvih situacija ima i s njihova strane. Po meni je sasvim uredu da se zakačiš s MM jer nemože me niko ubijediti sa postoji savršenstvo "niko nije savršen pa čak ni ja lično".

Puno Vas pozdravljam.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
24.10.2008 15:42:27   
larina
nikad se ne svadamo i ne raspravljamo u drustvu,uvijek to pkrijem sa osmijehom kao da je sve ok.,ali kad dodemo nasamo raspravimo sve-mada se vrlo rijetko svadamo,jer se super slazemo,nekako smo ko jednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
24.10.2008 15:51:12   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Nikad !!!
U stvari se i ne svađamo, nego raspravljamo.user posted image
Ja ne volim dizanje tonova (viku) i nikad ne učestvujem u takvim raspravama. Bolje je riješiti problem hladne glave.
Ali sve što imamo za reći jedno drugom je samo naša stvar.
A i glupo je uplitati osobe kojih se to ne tiče i dovoditi ih u nezgodan položaj.



Potpisujem!

Oboje smo mirniji tipovi. Kada se pojavi neki problem, nastojimo da ga riješimo "u četiri oka".

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
2.11.2008 22:31:53   
seky
Posto smo par koji se nikad ne svadja nego sve rjesava razgovorom...tako da se nikad nismo posvadjali u drustvu
Desilo se par puta kad smo u drustvu da se neko posavdja od parova(cak oko neceg tako bezveznog) tako sam se osjecala glupo da pojma nemate,kako je to ruzno kad  se nadjete u svadji dvoje ljudi koji su u braku pa krenu iznosit sve ono sto trebaju rijesiti sami...fujjj bas neprijatna situacija

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
8.11.2008 6:12:50   
Dalia05
Ove godine kad smo isli u Bosnu na odmor ja i MM smo se posvadjali u avionu. Svi su spavali samo smo se ja i on derali ko pivare.Svadja je bila uvezi necega sto se desilo prije 5 godina hjahahahahhaha. Poslje mi je bilo smjesno pa sam se odvalila smijati kao luda. Onda smo se pomirili i naredni 6 sati u avionu proveli pricajuci o lijepim stvarima.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
8.11.2008 16:41:29   
Mače
Jedan par koji je blizak MM i meni to redovno radi-i mogu vam reći da je odvratno! Jer u toj situaciji ne znam ni šta da mislim a pogotovo ne šta da radim ili kažem. I to kod ovog para konkretno to nikada nije sitna svađa već strašna galama koja uvijek završi sa njenim suzama. A razlog je redovno bezveze! Da se razumijemo nisam ni ja kralj samokontrole, naprotiv! Smatram sebe dosta temperamentnom osobom, ali baš zato i smatram da imam pravo da osuđujem gubitak samokontrole u društvu jer sam sigurna da je moguće to izbjeći u većini situacija. Bar treba krenuti od toga da je osoba sa kojom odlučiš da dijeliš život zaslužila bar toliko poštovanja da vašu intimu i probleme čuvaš samo za vas dvoje-ma koliko te u tom momentu naljutio/la. Za mene su to neki osnovi kulture...

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
8.11.2008 16:44:59   
Mače
Dalia05 nemoj misliti da se ovo odnosi konkretno na tvoju situaciju- govorim uopšteno svoje mišljenje a tvoj je post slučajno zadnji-pa bez ljutnje.user posted image user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
8.11.2008 16:48:32   
nely
ja sam jedna od onih tipova zena koja je smiruje situacije:)..nikad se nismo posvadali u drustvu,ponekad bi ja pokusala smiriti strastiuser posted image ako bi se mm s nekim u drustvu poceo nadglasavati..i bas ruzan osjecaj ali..sta mogu..vecinom je u pravu ali ponekad covjek mora i popustiti sa pojedincima..inace haos..sto se naseg odnosa tice..nema svade,vec samo dogovaranje...
a poznajem osoba koje i glume pred drustvom..a tamo za vratove se hvatajuuser posted image ..najbolje je biti prirodan..pa kako goduser posted image


_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
9.11.2008 8:32:43   
tea lana
ne svadamo se u drustvu jer smo oboje tenperamentni a nas dvoje kad se posvadamo sto je veoma veoma rijetko onda nadoknadimo sve,pa ni nama poslije a ni drustvu ne bi bilo ugodno.A bolje ostaviti za kucu pa tamo sve rijesiti pa makar i svadom,ja moram priznati da uzivam poslije svade u onom pomirenju,tako da i svada nekad dobro dode i da se ispusemo ali i da se opet malo vise zblizimo.

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
9.11.2008 16:02:01   
Dalia05
Dalia05 nemoj misliti da se ovo odnosi konkretno na tvoju situaciju- govorim uopšteno svoje mišljenje a tvoj je post slučajno zadnji-pa bez ljutnje.


Uredu je oko necu se ljutiti. U tome je stvar da se mi nikad ne svadjamo ni pred kim. Svoje probleme sto imamo rjesavamo iza zatvoreni vrata. Ali neznam valjda zbog toga sto sam bila nervozna u avionu samo mi je malo falilo da se pocnem svadjati. Poceli smo pricati o necemu i ja sam planula onda je to njega nanerviralo i tako je svadja pocela. A ja isto vjerujem da svoje probleme treba zadrzati za svoju kucu.To nam je bila ja mislim jedina svadja na javnom mjestu. KEekkekekekek ali nije dugo trajala

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *