|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:01:38   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



a kad navali s pitanjima za čije iskrene odgovore bi znala da ćeš odredjenu osobu povrijediti šta bi uradila???
npr da te muž pita jesul te gledali muškarci, jesul ti prilazili i sl, jedan iskren odgovor niže milijun pitanja i milijun odgovora
nije mi praksa da sad lažem, mm zna da me garant muškarci gledaju al baš kad me pita ja kažem da nisam primjetila i sl a npr jesam il su baš neki bili navalentni itd

U nekim situacija zaista čovjek mora slagati za dobronit čovječanstva user posted image



sta fali ako su me gledali muskarci? user posted image

ako hoce da ima lijepu zenu, nek se nosi s tim user posted image user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:10:21   
snijeg
Realno mislim da niti jedna od nas ne može reći da nikad ništa nije "slagala". Možemo sad "uvrtati" pa reći da smo nešto prešutile, preskočile, oblikovale i upakovale da to izgleda kao nespretna naivna glupost, koju ćemo pripisati trenutku nesmotrenosti, slabosti, nerazumnosti itd - suština je ista user posted image  
Za mene lično je ovo "naivno prešućivanje sitnica" manje važno i u braku su mi puno interesantnije istine koje bračni partneri nose u sebi i sami sebi ih prešućuju, žive život koji je u stvari iluzija.
Sad se sjetih vica: Bračni par vodi ljubav i nikad kraja, pomalo im dosadilo i pita žena muža: Šta je, jel to ni tebi niko ne može na um pasti.
Potreba za provjeravanjem proistice iz nepovjerenja u braku, a nepovjerljiv je onaj koji sam sebi ne vjeruje pa sumnja i u svakog drugog. Dakle, lopov će uvijek prvi optužiti za krađu.
Anonimna muž će preživjeti sitne, naivne i prešućene istine, brak je mnogo kompleksnija priča koja počiva na životu dva pojedinca, koji se svako jutro pogledaju u ogledalo i pitaju živim li život ili lažem samog/u sebe?!
Pitam ja tebe, zbog čega je tebi stalo da svi javno priznamo da lažemo, ne lažemo, provjeravamo ili ne, možda naše laži ne nose tvoju težinu, niti donose potrebno olakšanjeuser posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:18:53   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


Nikada nisam slagala, ali sam nešto prešutila.




B_R - ja na ovom forumu samo tebe citiram i potpisujem user posted image user posted image .. ja taman da napisem kad pogledam ti to jos ljepse i konkretnije rekla user posted image ..


user posted image Ma razumijemo se nas dvije :)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

npr da te muž pita jesul te gledali muškarci, jesul ti prilazili i sl, jedan iskren odgovor niže milijun pitanja i milijun odgovora



Prvo mene moj muž takve stvari ne pita, jer su fakat oličenje nepovjerenja. Oči su za to da se njima gleda.
Čak i kad bi mi postavio takvo pitanje naravno da bi mu rekla istinu istinu: kome zapnem za oko gleda, ja to ne mogu promijeniti, ako i priđe lijepo se predstavim gđa. ta i ta.

I tu se priča završava.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:20:19   
veeseelaa
user posted image pa ne pita me svaki dan hahahah al rekoh nekad priupita, kao kroz šalu a vamo eeeee



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:21:07   
veeseelaa
sta fali ako su me gledali muskarci? user posted image

ako hoce da ima lijepu zenu, nek se nosi s tim user posted image user posted image


pa slažem se, ne fali ništa, al vjerovatno postoji bojazan da ti neko lijepu ženu ne ukrade user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:26:11   
veeseelaa
prešućivanje je isto bolno kao i laganje
zamisli da suprug prećuti nešto i poslije se sazna, kako bi na to gledale? ma isto ti je to ha laganje ha prešućivanje, samo se mi tješimo da je olakotnije kad niš i ne spomeneš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:28:47   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prešućivanje je isto bolno kao i laganje
zamisli da suprug prećuti nešto i poslije se sazna, kako bi na to gledale? ma isto ti je to ha laganje ha prešućivanje, samo se mi tješimo da je olakotnije kad niš i ne spomeneš user posted image



A sta je sa presucivanjem ako nesto kupimo. Ja neki dan kupila sebi mrezaste carape ali tako imaju neki dezen da izgledaju kao da su od cipke pravljene i glupaca povalim se. Narednih tri dana sam hodala savijena do poda user posted image user posted image ee od sad sutim i samo ga ponekad iznenadim

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:37:47   
D_K
ako me nesto konkretno pita ja konkretno odgovorim..
ako mi se neko javio na fejs ili imam anonimni poziv, ja se javim a on suti, to mi je totalno glupo da prepricavam muzu.. znaci, to se presuti.. ako me pita ko to zove ja mu kazem, vidi neko zove, nemam pojma ko je i pokusamo zajedno odgonetnuti ko je..
jednostavno.. ako sam nesto kupila i ona me pita koliko kosta ja kazem, ako ne pita ja nekad kazem a nekad ne, kako mi je ceif.. znaci nesto i presutim..
nema tu neke velike price..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:40:12   
Hanady RR
ja samo prećutim kad odem po cipele sebi u sezoni a vratim se sa trojeuser posted image
pokažem jedne...ond a on kaže daj i druge vidim ti po faci da ima još...ja izvadim i druge i padamo od šege...

onda ja obujem one treće za jedno mjesec dana...a on kaže...diivne su te si kupila sa one dvoje jellll...ko te ne znauser posted image

ili djeci odem u nabavku majica i kupim obavezno još par stavri koje su im i duple...haljine obavezno na njih sam slaba
kad negdje krenemo i obučem ih ...ona kaže divne vam je mama majie kupila nema ljepših u gradu a ni dužih ne trebaju vam panatalone ispoduser posted image

Il opet kupim milion dždiža koje ne rpijavljujem, relano i ne trebam...
al kad ih on vidi...samo kaže...''ženo kad banktoriraš ja ću se praviti da te ne znam''user posted image

a u slučajevima zamjećivanja mene kao njegove žene...pošalje piće za susjedni stol u znak zahvalanosti kada je sa mnom...
a kad sam sama...piće pošaljem ja uz poruku moj muš je zahvalan i da vidite ono što i onuser posted image

njega je preda mnom radnica u bellisimi pri kupovini hlača toliko ispispala da se jadan sav unezgodiouser posted image
ja joj priđem i kažem...ha jes vidjela kakva guza, mašalllah svaki mi je dan sve zgodniji i zgodniji...treba pozvala kolegicu da je zamjeniuser posted image

mislim povjerenje se gradi...ove zezancije i nedužne gluposti nama su simpa...uopšet se ne zamaramo timeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:40:58   
veeseelaa
al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:43:20   
veeseelaa
a u slučajevima zamjećivanja mene kao njegove žene...pošalje piće za susjedni stol u znak zahvalanosti kada je sa mnom...


user posted image Bgm dobro, meni tako bude neugodno kad izadjem sa mm i muškarci me gledaju, fkt nisu normalni, pa vide da sam zauzeta, aman stoke user posted image
moj ne šalje piće, ponaša se kao da se ništa ne dešava user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:46:08   
veeseelaa
mislim povjerenje se gradi...ove zezancije i nedužne gluposti nama su simpa...uopšet se ne zamaramo timeuser posted image


slažem se, tako i treba al nako ja polemišem, šta bi bilo kad bi bilo user posted image
ja često muža i prekinem u nekim temama kad mi priča gdje je bio, ko je bio i bla bla
mene to smara, samo u kratkim crtama moliću

Al ja nekad imam tako buran dan da prosto i ne stignem ispričati gdje sam i gdje bila, s kim sa sjedila itd
Eto baš sinoć me on zeza kako mu nisam "prijavila" da sam sjedila kod jednog njegovog poznanika u konobi prije nekih mjesec, ne znam šta je bilo al ja nekad zaboravim reći gdje sam bila, a zar bi i trebala? mene to smara, gubiti vrijeme na priču gdje je ko itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:46:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Uvijek sam iskrena.Nikad nisam lagala ni mm ni bilo kome drugom. Ako nekome ne treba neka istina ili ga povredjuje...presutim, ali NE LAZEM!

Mm vjerujem apsolutno sve do onog momenta kada iizgubi moje povjerenje. Nadam se da do toga nece doci, aBd.



a kad navali s pitanjima za čije iskrene odgovore bi znala da ćeš odredjenu osobu povrijediti šta bi uradila???
npr da te muž pita jesul te gledali muškarci, jesul ti prilazili i sl, jedan iskren odgovor niže milijun pitanja i milijun odgovora
nije mi praksa da sad lažem, mm zna da me garant muškarci gledaju al baš kad me pita ja kažem da nisam primjetila i sl a npr jesam il su baš neki bili navalentni itd

U nekim situacija zaista čovjek mora slagati za dobronit čovječanstva user posted image

Kazem je na najljepsi moguci nacinuser posted image

Najvise mrzim laz i skrivanje iza iste. Kad su u pitanju tudji muski pogledi i sl. user posted image , preglupo mi je da ja sad trcim muzu i kazem 'hej, gledao me taj i taj, rekao mi ovo i ono, a ja to i to...user posted image Ali dodje trenutak kad se odredjene zgode prepricavaju...nama je to bas simpa.

Bas jucer dobih neki zalutali hot sms, pitam mm ima li on jos jedan bh broj, a da ne znam...jer mi to lici na njega. Kaze nemam, sto i tako krenu prica. Nama je to sve smijesno, jer znamo ko smo. Ali sad da mu neke stvari sakrijem i negiram, a dese se...e onda normalno da bi covjek posumnjao da ih skrivam i lazem jer sam nesto ko kriva.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 12:57:58   
Hanady RR
mene u braku ništa ne smara...
ako moj suprug želi da pričamo ja s anjim pirčam...
ja volim više s anjim kafu piti u tišini kući da razagovaramo i ako ima potrebu d ami irpiča komletan seminar predavenj aj ga slušam i ne prekidam sem kad mi prepričava neke nebuloze a ja argumentovano tvrdim da su bili u krivu...

Vremena nemamo puno da bi komletan dan jedno durgome prepričali, baš ubogi svaki...

a budale ne srećem ili ih se sama kotarišem bez d ami njegova pomoć treba...

imala sam pozive na mobitel ( naravno sma broj nisma dala) i pričanja koja mi nisu bila jasna pa sam dala njemu mobilac u ruke da mi pojasni šta taj otamo hoće...ja sam neuka i naivna i zelena ko mlada travka u proljeće...a u braku sam ruža dobro procvjetana pa sam savrešeno svjesna kad se stavlja tačka a kad zarez u vezi sa svim.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:02:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž



Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:03:01   
veeseelaa
ako ima potrebu d ami irpiča komletan seminar predavenj aj ga slušam i ne prekidam sem kad mi prepričava neke nebuloze a ja argumentovano tvrdim da su bili u krivu...


uh mene to smara, ja haman pa nikako ne pričam o svom poslu bilo s kim
posao ostavljam na poslu user posted image ne kažem nešto sitno prepričati al od do radni dan o neeee, meni se to ne da i nije mi interesantno a isto tako hB pa i on ima rijetko potrebu da priča o svom poslu



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:03:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž



Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:05:50   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Uvijek sam iskrena.Nikad nisam lagala ni mm ni bilo kome drugom. Ako nekome ne treba neka istina ili ga povredjuje...presutim, ali NE LAZEM!

Mm vjerujem apsolutno sve do onog momenta kada iizgubi moje povjerenje. Nadam se da do toga nece doci, aBd.


isto ovakouser posted image potpisujem ovu pametnu zenicu ;)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:06:32   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž



Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image



eh, ovo je dobra veza sa 'onom nasom' temom user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:06:33   
veeseelaa
Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image


ti ko jedna moja jaranica kad smo bile mladeuser posted image
neko može da maše i da na glavi dubi al niko ništa i obrnuto, nekom je mahanje repom ako si društven i sl
Neko pogrešno čita nečije ponašanje... svega ima

Ja imam bivšeg koji mi se redovno javi kad je u Sa, zbog odredjenih razloga mm bi poludio da zna da me on kontaktira, ja učtivo odgovorim na sms, kaficu izbjegnem al nikog ne šaljem u pm jer se javio


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:06:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako ima potrebu d ami irpiča komletan seminar predavenj aj ga slušam i ne prekidam sem kad mi prepričava neke nebuloze a ja argumentovano tvrdim da su bili u krivu...


uh mene to smara, ja haman pa nikako ne pričam o svom poslu bilo s kim
posao ostavljam na poslu user posted image ne kažem nešto sitno prepričati al od do radni dan o neeee, meni se to ne da i nije mi interesantno a isto tako hB pa i on ima rijetko potrebu da priča o svom poslu



meni je moj muž uvijek intersantan...a i ja njemuuser posted image

mi sjedemo i pričamo do 2-3 u noći...
i dan danas znamo pirčati stavri iz djetinstav jdenod rugom...
ma mnogo toga...

imamo otvoren razgovor...
nemamo puno vrmena za sve detalje a ne vidimo ni potrebu u tome...
al sve ono što nas jedno drugo može educirati u određenoj temi...koja je vezana za naše porfesije vrlo rado poslušamo jedno drugo...

posebno ako je neko do nas držao predavnj kao npr. moj suprug ...ja volim da čujem koliki je plauz bilo i kako je sve poršlouser posted image

njega to imponuje a meni godi da imam pametnog i zgodnog suprugauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:07:07   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al zamisli neko ti se šlepa npr i ti to ne prijavljuješ mužu, PREĆUTIŠ
i tako prolaze mjeseci a dotični navalentan i ti nemaš kud nego da prijaviš mužu da ti budalu skine s vrata a muž pita od kad to traje, ti kažeš npr ima pola godine, on poludi jer si PREĆUTILA
to je skrivanje istine , jednostavno i i to povrijedi kao laž



Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image



Ma hajde molim te, ja znam amsu primjera gdje su se muškarci počeli šlepati zauzetim ženama a da one, ne da nisu "mahnule repom" već ih nisu ni primjećivale. Tako da je ova poslovica jedna u nizu ne opravdanih i neistinitih.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:08:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Stari kažu - dok kuja ne mahne repom, ni cuko neće navaljivati ...user posted image

A ako nisam sposobna da debila ne skinem sa vrata, onda vala nije mi mjesto među sposobnim ženama u tridesetim user posted image user posted image user posted image


ti ko jedna moja jaranica kad smo bile mladeuser posted image
neko može da maše i da na glavi dubi al niko ništa i obrnuto, nekom je mahanje repom ako si društven i sl
Neko pogrešno čita nečije ponašanje... svega ima

Ja imam bivšeg koji mi se redovno javi kad je u Sa, zbog odredjenih razloga mm bi poludio da zna da me on kontaktira, ja učtivo odgovorim na sms, kaficu izbjegnem al nikog ne šaljem u pm jer se javio


sve mi imamo bivše...
moj je prijatelj sa mnom na Fb...
moj suprug je to vidio...na isto nema što reći...
čak mi tip pošalje besplatne karte jer radi na takvome mjestu pa ih dobija često...
moj suprug savršeno dobro zna zašto je taj bivši ostao bivšiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:11:10   
veeseelaa
ma meni je ta poslovica antiženska totalno user posted image

čuj kuja, čuj repuser posted image

ovo sam obično čula od onih žena koje traže opravdanje jel ih muž vara s nekom tako pa kao ljubavnica kriva il od muškaraca koji žele svoju navaletnost opravdati time da su ko bajagi dobili znak za Bujrum user posted image

jel to znači da se muškarci nikada  ne šlepaju ženi dok im ona ne "mahne"??? ne kontam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Uvijek iskrene ili ipak ponekad ne:)
23.12.2011 13:13:35   
veeseelaa
sve mi imamo bivše...
moj je prijatelj sa mnom na Fb...
moj suprug je to vidio...na isto nema što reći...
čak mi tip pošalje besplatne karte jer radi na takvome mjestu pa ih dobija često...
moj suprug savršeno dobro zna zašto je taj bivši ostao bivšiuser posted image


kod mene je sa ovim bivšim komplicirano skroz user posted image naravno da sve imamo bivše al te neke veze su burno završavale a neki bivši i dalje gaje odredjene simpatije prema bivšoj itd Nije svaki bivši isti i ne gledaju svi muževi na bivše isto kao ni žene na bivše svojih muževa
Masa je primjera gdje žene polude kad se bivša pojavi itd
kod svakog je individualno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *