|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 19:28:34   
ziki
Moj dragi je dipl.ing. gradjevine. Zanimanja su nam slicna pa se onda medjusobno razumijemo i pomazemo. Ljeto nam je obojma udarni dio godineuser posted image user posted image user posted image user posted image  ali sta da se radi, to smo sami birali. Trudimo se da sad damo sve od sebe da ispecemo zanat a posle...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 19:46:07   
Lulu_
moj muz ima dva svoja kaficai nosi svoju glavu u kesi te je cesto zaboravlja.salaaaaa.
malo bi mu bilo ne 24 sahta vec 240 sati jer mu nista ne smije promaknuti sta se radi u kaficima.providur

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:00:30   
Amela V.
Moj muz je policajac (carabinieri)

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:42:39   
Alisa.
moj muz je stomatolog.I stalno je zauzet,radi u bolnici i privatno,kod kuce.user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:46:41   
novi clan
Moj muz je profesionalni dzudista. A pored toga obezbjedjuje nekoliko kafica i restorana ( tacnije sef obezbjedjenja)

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:47:02   
RAJA
MM je energetičar i radi u električnom

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:50:52   
mali
MM je informatičar,user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 20:52:02   
MirelaK
Moj MM jos nije diplomirao ali je apsolvent elektrotehnike, a eadi kao graficar na  NTV Hayat-u i vodi kurs informatike.

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 21:06:02   
Negra07
mMM je policajac po potrebi i specijalac

_____________________________

Negra 24.05.2007

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 21:48:06   
Romali
MM je profesionalni ležač na trosjedu, tu ima najviše iskustva. user posted image Kad ne leži, posao mu je  TV montažer. 

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 21:54:18   
Mrka
Moj radi posao koji je i zavrsio. Radi na CNC masinama koje moraju perfekt da slajfaju dijelove za masine koje drukaju natpise na limenkama i jos druge, kao i specijalne dijamante. Fizicki nije nista tesko, ali zato mu se mozak razvaljuje. Super firma, super plata, blizu kuce, jedino me nervira sto radi u 4 smjene i nema vremena ni zasto.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zanimanje vasih muzeva
16.9.2008 23:35:44   
batterfly
Valjda cu da potrefim,user posted image :
Moj dragi muzic je dipl. ing. elektrotehnike,smjer telekomunikacije!!!
Do nedavno je radio u firmi "OCEAN",gdje je obavljao posao svoje struke,kao i sve ostalo sto "bi sljedovalo"(JER JE U PITANJU PRIVATNA FIRMA), no medjutim prije 5-6 mjeseci se odlucio na "privatluk" i sada imamo firimicu "NESA-SISTEMI" i kad sam ga pitala da mi objasni cime se sad bavi,(jer me svijet poceo zapitkivati,pa kako??pa sta sad radi???)rekao mi je da im kazem kratko i jasno:slaba struja!!

A sta me nervira????
Kao i dok je radio u drugoj  firmi,a sada pogotovo, najvise me nervira sto nije tu i sto ne moze "dobiti" GO.!!Nekad me iznervira do suza!!!!Ali zivot je takav!!

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zanimanje vasih muzeva
17.9.2008 10:13:49   
jupajdi
MM je informatičar, vodi jednu informatičku firmu i non-stop je za računarom i mobitelom user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zanimanje vasih muzeva
17.9.2008 10:47:06   
budućamama
IZVORNA PORUKA: Romali

MM je profesionalni ležač na trosjedu, tu ima najviše iskustva. user posted image Kad ne leži, posao mu je  ....

veterinar

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zanimanje vasih muzeva
17.9.2008 12:18:46   
Mika
Eh ja moram pohvaliti svog MM. Po profesiji ekonomist, radi kao šef prodaje u jednoj informatičkoj firmi i ima jako stresan posao. Stres često i ja osjetim pa pokušavam da amortizujem...user posted image  Mjstor je za sve rodila ga mama, izmjeđu ostalog i dvojke iz prvog pokušaja ali doktori nas zeznuše. Sad će probati dvojke i iz drugog pokušaja user posted image  Žena mu je na prvom mjestu i čak je kategorično odbio poslovni poziv na jedrenje Sredozemljem zbog iste user posted image  Nadam se da mi nećete reći da je ovo tek početak (godinu braka i pola zajedničkog života)...user posted image

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zanimanje vasih muzeva
17.9.2008 13:08:56   
haidy
MM radi u jednoj austrijskoj firmi u prodaji, fin mu je posao, nije puno naporan i fino radno vrijeme. U slobodno vrijeme radi kao kemicar. Inace, on bi mogao raditi po cijeli dan i nikad se nece pozaliti da je umoran. Sve u svemu oboje smo zadovoljni sa njegovim poslom, samo nek tako ostane.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zanimanje vasih muzeva
18.9.2008 11:01:21   
Jajan
Moj muz je policajac i jako je tolerantan i njezan u svakom smislu te rijeci, imam svu mogucu podrsku. Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zanimanje vasih muzeva
18.9.2008 11:39:30   
neki
Jajan,dobro nam doslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa Boga mi ovi nasi muzici su bas vrijedni,moramo ih pohvaliti.Pozdrav svim muzevimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: zanimanje vasih muzeva
19.9.2008 23:30:56   
asjaa
zamisli te moj muz je stolar ili vec sta nemam pojma vise sta ne radi dok je bio u bosni pravio je namjestaj (ugaone garinture,trosjede fotelje...)radio je kod kuce ali najvise sam vremena provodila sa svekrvom od kad ja ne radim.pakovao je ugostiteljski secer pa dok sam bila trudna ja sam zauzela njegovo mijesto u pakovbanju,po cijeli dan sijedim i gledam u onu masinu dok ona bezbroj puta odzvanja tak tak tak...a sad sam u kuci po cijeli dan i tako mi je dosadnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: zanimanje vasih muzeva
20.9.2008 10:52:35   
dana3
Moj muz je sef odjeljenja u proizvodnji automobila.zavrsio je srednju automehanicarsku skolu u bosni koju je u inostranstvu obnovio i na poslu jako brzo napredovao.user posted image Radno vrijeme je od 6.30-15.30.solidno.od pocetka trudnoce sam morala biti na bolovanju pa kad si sam kuci dosadno je ali kad on dodje onda su tu setnje,pomoc u kuci svake vrste.posebno sad kad sam dobila sve ove bolove u tijelu i kad po citavu noc ne spavam tu je.ne zali se ako nije rucak gotov i sl.jedino sto ne voli da pravi sam je kafauser posted image  

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zanimanje vasih muzeva
20.9.2008 14:48:32   
Jajan
Hvala na dobrodoslici i na tako lijepim rijecima drage moje dame...user posted image
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zanimanje vasih muzeva
21.9.2008 16:43:03   
zvončica
MM je vojno lice i maltretira mladu vojsku kad dođeuser posted image user posted image , a radno mjesto  u kasarni mu je centrala-telefon, fax i računar. Ma čudo jedno što je svestranuser posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Jajan)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zanimanje vasih muzeva
25.9.2008 21:39:05   
medavi
mm je automehanicar user posted image
ima najsexi zanimanjeuser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zanimanje vasih muzeva
25.9.2008 22:07:34   
moni
Moj suprug i ja smo dipl.ing. elektrotehnike.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zanimanje vasih muzeva
25.9.2008 22:11:30   
lamama
moj suprug je doktor, i sada je na specijalizaciji iz interne medicine.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *