|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
16.5.2014 19:02:56   
lovepower
danas sam tuzna jer gledam kako se ljudima ruse zivoti a ne mogu da im pomognem,jer je bliska porodica mm izgubila sve sto je imala kad je kliziste srusilo njihovu kucu,tuzna sam zbog svih ljudi koji spavaju pod tudjim krovovima i cekaju na pomoc,tuzna sam zbog trudnica koje spasavaju,majki sa malim bebicama,bolesnih i starih ljudi,i zbog onih koji se o svim ovim ljudima moraju brinuti i jos razmisljati sta i kako,neopisivo sam tuzna,bespomocno gledam i molim se Bogu da olaksa,jedino se uzdam u dobrotu nasih ljudi,u nasu dijasporu i ovu drzavu...bice bolje aBduser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Danas sam tužna :(
22.5.2014 18:57:41   
esmina i bebina mam
Smajo ne izlazi mi ovo dijete iz glave od dana kad se taj zlocin dogodio...imam osjecaj da ne mogu funkcionisati normalno.El Fatiha ljepoto dzenetska

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Danas sam tužna :(
22.5.2014 19:25:40   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Smajo ne izlazi mi ovo dijete iz glave od dana kad se taj zlocin dogodio...imam osjecaj da ne mogu funkcionisati normalno.El Fatiha ljepoto dzenetska


Danas vidjeh neki tekst i njegova slicica,naslov zastasujuci nisam ni citala ali je bio dovoljan naslov.Nije mi dobro user posted image uz sve sto mi se desava u porodici uz sve ovo sto se desava u drzavi i u regionu user posted image user posted image user posted image toliko sam tuzna user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Danas sam tužna :(
22.5.2014 21:29:29   
esmina i bebina mam
Ja moram procitati tako se osjecam mada mi dodoe da vristim...

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Danas sam tužna :(
23.5.2014 11:07:47   
Mrvica_83
Ja sam jucer procitalauser posted image user posted image user posted image I toliko sam se potresla .. zabolilo me sve sto u utrobi imam user posted image user posted image .. Zamislila sam scene koje je neduzno dijete prozivjelo .. user posted image user posted image Za te neljude rijeci nemam i bolje da ostane to sto mislim u meni .. jer je crno i strasno .. A malom ljepotanu da dragi Allah dz.s otvori dzennetske kapije !!

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Danas sam tužna :(
5.7.2014 20:40:22   
lovepower
juce je bilo pune 22 godine otkad te nema...
a ja u decembru punim 22 godine...
da ti barem miris znam...
nekako si znao da sam curica i kad kazu kako si se veselio nasmijesim se...
sad sam ja trudna kao moja mama tada,molim dragog Boga da unuk lici na svog dedu...
pa da ti gledam oci,gledam osmijeh...ehhh

...sanjam setam ulicom sa svojim ocem,stvari fale kad ih nemas a ne kupuju se novcem...

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Danas sam tužna :(
17.7.2014 13:16:29   
Misty_mama
Mnogo sam tužna ovih dana... Gledam tu dječicu koju ubijaju u Palestini... Juučer vidim sliku žene i čovjeka, nisu više ni mladi, u očaju, agoniji, bolu neizmjernom... Bračni par koji je dugo godina pokušavao dobiti dijete, konačno im je uspjelo, i prije par dana je to dijete poginulo u bombardovanju user posted image

Gledam i ove tužne majke Srebrenice, Prijedora,... Majke koje su izgubile 5, 6 sinova... Čitam i maloprije o majci jednog od dječaka čije je strijeljanje vidjelo cijeli svijet.. Sin joj nije imao ni 16 godina... Kako je bilo gledati to?? Povrh svega, drugi sin joj je poginuo na tuzlanskoj Kapiji, a kćerka nedavno umrla od ifnarkta... Kakve su to žene heroine... A koliko je boli i tuge u njihovim očima, dušama, srcima... user posted image

A onda, nasuprot njih, gledam ove dvije 'majke' koje ubiše ili dopriniješe smrti svoje djece... Teško mi reči majka, ne znam kako bih ih nazvala... Ženetina koja je donijela malog rahmetli Smaju na ovaj svijet, i ova koja je nedavno bebu po rođenju zadavila i bacila u kontejner... O Bože! Mnogo me stislo u grlu...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Danas sam tužna :(
18.7.2014 10:22:14   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Mnogo sam tužna ovih dana... Gledam tu dječicu koju ubijaju u Palestini... Juučer vidim sliku žene i čovjeka, nisu više ni mladi, u očaju, agoniji, bolu neizmjernom... Bračni par koji je dugo godina pokušavao dobiti dijete, konačno im je uspjelo, i prije par dana je to dijete poginulo u bombardovanju user posted image

Gledam i ove tužne majke Srebrenice, Prijedora,... Majke koje su izgubile 5, 6 sinova... Čitam i maloprije o majci jednog od dječaka čije je strijeljanje vidjelo cijeli svijet.. Sin joj nije imao ni 16 godina... Kako je bilo gledati to?? Povrh svega, drugi sin joj je poginuo na tuzlanskoj Kapiji, a kćerka nedavno umrla od ifnarkta... Kakve su to žene heroine... A koliko je boli i tuge u njihovim očima, dušama, srcima... user posted image

A onda, nasuprot njih, gledam ove dvije 'majke' koje ubiše ili dopriniješe smrti svoje djece... Teško mi reči majka, ne znam kako bih ih nazvala... Ženetina koja je donijela malog rahmetli Smaju na ovaj svijet, i ova koja je nedavno bebu po rođenju zadavila i bacila u kontejner... O Bože! Mnogo me stislo u grlu...



potpisujem . ovih dana sve je prepravljeno tim vijestima i bukvalno me krene gusiti i kao da zivim u nekom strahu user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Danas sam tužna :(
18.7.2014 10:26:54   
ziki

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Mnogo sam tužna ovih dana... Gledam tu dječicu koju ubijaju u Palestini... Juučer vidim sliku žene i čovjeka, nisu više ni mladi, u očaju, agoniji, bolu neizmjernom... Bračni par koji je dugo godina pokušavao dobiti dijete, konačno im je uspjelo, i prije par dana je to dijete poginulo u bombardovanju user posted image

Gledam i ove tužne majke Srebrenice, Prijedora,... Majke koje su izgubile 5, 6 sinova... Čitam i maloprije o majci jednog od dječaka čije je strijeljanje vidjelo cijeli svijet.. Sin joj nije imao ni 16 godina... Kako je bilo gledati to?? Povrh svega, drugi sin joj je poginuo na tuzlanskoj Kapiji, a kćerka nedavno umrla od ifnarkta... Kakve su to žene heroine... A koliko je boli i tuge u njihovim očima, dušama, srcima... user posted image

A onda, nasuprot njih, gledam ove dvije 'majke' koje ubiše ili dopriniješe smrti svoje djece... Teško mi reči majka, ne znam kako bih ih nazvala... Ženetina koja je donijela malog rahmetli Smaju na ovaj svijet, i ova koja je nedavno bebu po rođenju zadavila i bacila u kontejner... O Bože! Mnogo me stislo u grlu...



potpisujem . ovih dana sve je prepravljeno tim vijestima i bukvalno me krene gusiti i kao da zivim u nekom strahu user posted image

isto user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Danas sam tužna :(
20.7.2014 8:24:00   
Mirkica
Da ovaj dan prodje i bice dobro , mislim njoj nece nikada biti dobro ali bice lakse kad spusti u zemlju svoje sinove :((( godinama mislim na ovu zenu godinama , i uvjek se pitam kakve su njene noci , nedao BOg nikome njene sudbine , draga majko neka ti Allah podari snage danas da izdrzis da spustis svoje sinove u zemlju, eto nasli su svoj mir konacno , neka im je vjecni rahmet .
Danas sam tuzna i mislim na tebe neka ti je Allah na pomoci

”Ja, Hava, majka, Bošnjakinja, ne halalim, Ne halalim neprocvalih šest pupoljka mojih, ruže neprocvale, ognjište da mi ukrase i Bosnu mirisom da namirišu.

Ne halalim usta osušena, noći bez sna, oči moje izvađene.

Ne halalim kuću, bez živog ognjišta, bez smijeha, mladosti.

Ne halalim bačene duvake, bešike bez čeda, njive bez sjemena.

Ne halalim pokidane stabljike, izdanke utrobe moje, korijen što mi se utrije.

Ne halalim, život bez sunca, bez radosti.

Ne halalim srce iščupano, ranu otvorenu.

Ne halalim, ne halalim, ne halalim…”




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Danas sam tužna :(
20.7.2014 13:06:58   
InLove

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Da ovaj dan prodje i bice dobro , mislim njoj nece nikada biti dobro ali bice lakse kad spusti u zemlju svoje sinove :((( godinama mislim na ovu zenu godinama , i uvjek se pitam kakve su njene noci , nedao BOg nikome njene sudbine , draga majko neka ti Allah podari snage danas da izdrzis da spustis svoje sinove u zemlju, eto nasli su svoj mir konacno , neka im je vjecni rahmet .
Danas sam tuzna i mislim na tebe neka ti je Allah na pomoci

”Ja, Hava, majka, Bošnjakinja, ne halalim, Ne halalim neprocvalih šest pupoljka mojih, ruže neprocvale, ognjište da mi ukrase i Bosnu mirisom da namirišu.

Ne halalim usta osušena, noći bez sna, oči moje izvađene.

Ne halalim kuću, bez živog ognjišta, bez smijeha, mladosti.

Ne halalim bačene duvake, bešike bez čeda, njive bez sjemena.

Ne halalim pokidane stabljike, izdanke utrobe moje, korijen što mi se utrije.

Ne halalim, život bez sunca, bez radosti.

Ne halalim srce iščupano, ranu otvorenu.

Ne halalim, ne halalim, ne halalim…”




Srce insanu da pukne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Danas sam tužna :(
21.7.2014 2:17:06   
veeseelaa
sad razumijem one bombaše samoubice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Danas sam tužna :(
21.7.2014 8:52:06   
Mrvica_83
Drage, predrage majke - neka je svima Bog na pomoci !!! user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Danas sam tužna :(
22.9.2014 11:44:53   
ananas_ze
prije 2 godine user posted image
http://doznajemo.com/2012/09/23/httpdoznajemo-comp30207/


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Danas sam tužna :(
28.9.2014 19:33:20   
Andy_Bec23
Jer sam sama i puno razmisljam.....

Jer nisam mojoj Bebi vec 5 mjeseci isla na grob :-( Kazu nemoj dok si trudna... Jako sam tuzna :-( user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Danas sam tužna :(
28.9.2014 21:12:14   
mimi_2in1
Jer stalno stizu neke lose vijesti, stalno se nesto lose desava..jer sam umornw...jer smo umorni svi....treba mi nesto lijepo, da vidim da zivot nije samo smrt, bolest i jad...jer vise ne zelim da slusam lose vijesti, da gledam drage ljude kako placu...tuzna sam danas, tuzna sam vec mjesecima....

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Danas sam tužna :(
28.9.2014 21:34:11   
bebaa

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Jer stalno stizu neke lose vijesti, stalno se nesto lose desava..jer sam umornw...jer smo umorni svi....treba mi nesto lijepo, da vidim da zivot nije samo smrt, bolest i jad...jer vise ne zelim da slusam lose vijesti, da gledam drage ljude kako placu...tuzna sam danas, tuzna sam vec mjesecima....

i tada kada ti je sve tako crno i sumorno,uzmeš svoje malo pile,pogledaš u njene nevine oči i skontaš da je ona tvoj cijeli veseli i najbitniji svijet...a za sve ostalo zaključaš vrata svog srca,da sve što je loše do tebe ne dopre,jer treba ti snaga i ljubav za nju,za koju živiš......za njih,za koje živimo.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Danas sam tužna :(
28.9.2014 21:51:21   
mimi_2in1
..zaista cu morati dati sve od sebe da sve to lose ne dopre do mene ovako jako kao sada. user posted image jer vidim da onda ona nista od mene takve nema. Zaista u njoj nadjem jedini mir. Legnem do nje kada spava..ili je gledam samo. Ljubav moja. Nadam se da cu sa vremenom nauciti ovo sto si napisala. user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Danas sam tužna :(
28.9.2014 21:59:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

..zaista cu morati dati sve od sebe da sve to lose ne dopre do mene ovako jako kao sada. user posted image jer vidim da onda ona nista od mene takve nema. Zaista u njoj nadjem jedini mir. Legnem do nje kada spava..ili je gledam samo. Ljubav moja. Nadam se da cu sa vremenom nauciti ovo sto si napisala. user posted image

da,s vremeno...samo treba biti uporan.....presjeći i reći dosta.....vjeruj od kad ne gledam kojekakve emisije,ne pratim dešavanja,ne interesiram se za širu familiju...moj život ima svoju kolotečinu...stabilnu...a jedini cilj predamnom je moja mrvica....user posted image
naučiš da te se ne dotiče...probaj.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 15:00:57   
elmaL
Svako malo pogledam tvoju sliku, vidim radost i ljepotu u nim tamnim ocima i beskrajnu ljubav. Onda suze same krenuuser posted image Napusti nas prerano, trebala si krenuti na fakultet, preseliti se, udati, narednog ljeta upoznati moju malu curu user posted image

Sjecam se nasih izlazaka i mog obecanja tvojim roditeljima da cu te 'paziti', sjecam se tvog smijeha, sve one ljubavi koju si svima davala....

Vec danima je tesko, ali danas posebno. Tvoju najdrazu pjesmu je trebao pjevati on na vasem vjencanju, a danas ce se on oprostiti od tebe zauvijek uz zvuk vase pjesme.

Boli, jer sam daleko, jer ne mogu zagrliti tvoju mamu i tatu i reci da mi je zao user posted image

Srest cemo se nekad opet....znam user posted image user posted image Pippi moja user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 15:33:13   
damma
elma user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 16:19:57   
Hannica
Elma žao mi je.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 18:58:12   
koka i po

IZVORNA PORUKA: elmaL

Svako malo pogledam tvoju sliku, vidim radost i ljepotu u nim tamnim ocima i beskrajnu ljubav. Onda suze same krenuuser posted image Napusti nas prerano, trebala si krenuti na fakultet, preseliti se, udati, narednog ljeta upoznati moju malu curu user posted image

Sjecam se nasih izlazaka i mog obecanja tvojim roditeljima da cu te 'paziti', sjecam se tvog smijeha, sve one ljubavi koju si svima davala....

Vec danima je tesko, ali danas posebno. Tvoju najdrazu pjesmu je trebao pjevati on na vasem vjencanju, a danas ce se on oprostiti od tebe zauvijek uz zvuk vase pjesme.

Boli, jer sam daleko, jer ne mogu zagrliti tvoju mamu i tatu i reci da mi je zao user posted image

Srest cemo se nekad opet....znam user posted image user posted image Pippi moja user posted image




kako je ovo tuznouser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 19:39:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: elmaL

Svako malo pogledam tvoju sliku, vidim radost i ljepotu u nim tamnim ocima i beskrajnu ljubav. Onda suze same krenuuser posted image Napusti nas prerano, trebala si krenuti na fakultet, preseliti se, udati, narednog ljeta upoznati moju malu curu user posted image

Sjecam se nasih izlazaka i mog obecanja tvojim roditeljima da cu te 'paziti', sjecam se tvog smijeha, sve one ljubavi koju si svima davala....

Vec danima je tesko, ali danas posebno. Tvoju najdrazu pjesmu je trebao pjevati on na vasem vjencanju, a danas ce se on oprostiti od tebe zauvijek uz zvuk vase pjesme.

Boli, jer sam daleko, jer ne mogu zagrliti tvoju mamu i tatu i reci da mi je zao user posted image

Srest cemo se nekad opet....znam user posted image user posted image Pippi moja user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Danas sam tužna :(
30.12.2014 20:02:36   
Bubydina
elmaL user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *