|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 17:44:13   
Galicia
Hvala vam drage moje od srca. Bas sam bila iznenadjena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 17:48:16   
ananas_ze
sve cestitaju-logicno pridruzujem se lijepim zeljama user posted image al prsten je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 18:16:12   
LELA 77
IZVORNA PORUKA: Galicia


Ja i mm zivimo zajedno vec dugo a nismo vjencani. Roditelji i moji i njegovi se nadaju da cemo jednog dana potpisati taj ludi papir i ozakoniti nasu ljubav/vezu.

Citam na dosta tema, kako velika vecina tvrdi da brak sve mjenja. Sta mjenja? Kako su odnosi drugaciji u braku nego u vezi? Razumijem da beba mjenja zivot i to mi je nekako logicnije, ali da brak mjenja, to jeste list papira, to mi ne ide u glavu.
Eh, ja trazim od vas udatih dama, da mi date par cinjenica, sta je to za vas drugacije sad kad ste udate, a prije nije bilo tako. Naravno ovo se odnosi na parove koji su zivjeli skupa prije braka, ali i ostali mogu pomoci.




Imaš više obaveza i to je to.A u odnosu mene i mm ništa se nije promenilo, bio je ok ranije i sad je ok.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 18:55:03   
Mirkica
Galicia neka vam je sa srecom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 20:21:10   
Blue rose RR
Čestitke Galicia, i da uživate i dalje kao i do sada u zajedničkom životu, u ljubavi, zdravlju i sreći.

Naslutila si ti to odavno :)



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 20:41:48   
SREĆNA
Galicia čestitam, želim ti dug i uspješan brak, sa puno malene , slatke, zdrave dječice.

A na tvoje pitanje šta će se promijeniti kad stupiš u brak i potpišeš taj list papira, bićeš srećnija, znat ćeš definitivno da tu pripadaš, osjetićeš pravu sigurnost i sreću.Eto to je sa moje tačke gledišta. U svakom slučaju biće onako kako ti odrediš.Dobro ili ne, u suštini ovisi o tome kako se ti postaviš, a čitajući tvoje postove ti si to već riješila, tako da ti ja predviđam jedan skladan, ljubavlju ispunjen i sretan brak.Ispadoh ko vidovita Džemila, ali svakako ti želim sve najljepše.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 20:47:34   
SdZ
Galicia, cestitke. Punooo srece. Prstencic je, sudeci po slici, identican mome.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 20:51:58   
D_K

IZVORNA PORUKA: Galicia

Galicia je otvorila oci sa najljepsim poklonom na svijetu. Gospodin je izrazio zelju da provede ostatak svog zivota sa mnom. Naravno rekla sam da isto zelimo.

user posted image



oooo - cestitke od srca..
zelim vam lijep i skladan brak a ovo boldirano je user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Brak - Veza
17.2.2012 22:24:38   
zvončica
Congratulation user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Brak - Veza
21.2.2012 22:20:22   
Ombra
zivjela sam s muzem prije nego smo stupili u brak...stupanje u brak apsolutno nije nista promjenilo u nasoj vezi...godine zajednickog zivota naravno da mjenjau samu vezu jer veza sazrijeva, partneri se jos bolje upoznaju itd...
izlizane su fraze...zakonski imas pravo ovo ili ono...vanbracna zajednica ima zakonsko uporiste isto kao bracna..vanbracna djeca imaju ista prava kao i djeca koja se rode u braku...
ja sam se udala za svog supruga cisto sto je njemu to bila zelja a sto se mene tice mogli smo dozivotno zivjeti nevjencani...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 110
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *