|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobitel
1.10.2012 12:12:14   
animagical
verzija bez instaliranja programa-ukopcaj, odi na my computer, pojavice ti se new device, tu udjes i to ti je mobitel...kopiraj sta hoces i stavi u neki folder u koji hoces na komp....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Mobitel
1.10.2012 12:25:11   
Maya_K
Ćao žene,

pitanje za mobitel što je izašao na akciji Bh telecoma Samsung S5220 Star III, da li ima netko, kako se pokazao i sl?
Ili neka mi odgovori tko se bolje razumije isto na toj akciji ovaj Sony Xperia Tipo? Mislim razlika je minimalna u cijeni, nemam pojma koja je razlika osim cjene i proizvođača? Šta se bolje pokazalo?

Hvala unaprijed na odguser posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:34:09   
mamabb

IZVORNA PORUKA: animagical

verzija bez instaliranja programa-ukopcaj, odi na my computer, pojavice ti se new device, tu udjes i to ti je mobitel...kopiraj sta hoces i stavi u neki folder u koji hoces na komp....



U tom i jest problem nema ga na my computer nikako

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:36:28   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?

mislim da onda moras instalirati program...nabavi taj cd...

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:43:35   
Lady26
IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?

Cime pokusavas prebaciti?
Imas li usb kabal? Trebao bi doci uz mobitel...kabal mobitel-racunar
Imas opciju i bluetooth-a, s tim da moras imati taj program inastaliran na racunaru

< Poruku je uredio Lady26 -- 1.10.2012 13:44:16 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:45:13   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: Maya_K

Ćao žene,

pitanje za mobitel što je izašao na akciji Bh telecoma Samsung S5220 Star III, da li ima netko, kako se pokazao i sl?
Ili neka mi odgovori tko se bolje razumije isto na toj akciji ovaj Sony Xperia Tipo? Mislim razlika je minimalna u cijeni, nemam pojma koja je razlika osim cjene i proizvođača? Šta se bolje pokazalo?

Hvala unaprijed na odguser posted image

Ja sam kupila Sony tipo baš u BH Telecom prije 10-tak dana, mogu reći da je telefončić mrak.Ima taj android op.sistem nanoviji kao i kod one nove soni xperie, brz je ko zvrk, kamera je 3,15 mp , ja sam prije ovog imala nokiu sa kamerom 3,2 mp i mogu reći da je kvalitet slike sa sonija iako manje za malo mp puuuuuuuuuno bolji, slike su mrak.Imaš milion funkcija i telefončić se zaista isplati za ove pare bolji će se teško naći.
Razliku između samsunga i soniya stvarno ne znam.

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:49:50   
animagical
ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:52:17   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?

Cime pokusavas prebaciti?
Imas li usb kabal? Trebao bi doci uz mobitel...kabal mobitel-racunar
Imas opciju i bluetooth-a, s tim da moras imati taj program inastaliran na racunaru



da, USB kablom povežem mob. i računar i aktiviram na mobu program djeljenje podataka USBom ali onda mi traži taj neki program koji sam ja navodeći ''čarobnjakom'' za instaliranje i uradila ali se ništa više nije desilo, jednostavno nema ga.user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:53:32   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: animagical

verzija bez instaliranja programa-ukopcaj, odi na my computer, pojavice ti se new device, tu udjes i to ti je mobitel...kopiraj sta hoces i stavi u neki folder u koji hoces na komp....



U tom i jest problem nema ga na my computer nikako


ja imam galaxy fit i imala sam isti problem user posted image
ne treba ti cd,iskljuci i ukljuci kabal ponovo, na mob ce se pojaviti obavijest da li je USB spojen,odaberi , spoji USB spremanje podataka,OK
zatim racunar prepozna USB i ponudi se opcija da otvoris/kop dokumente user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:56:38   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?

Cime pokusavas prebaciti?
Imas li usb kabal? Trebao bi doci uz mobitel...kabal mobitel-racunar
Imas opciju i bluetooth-a, s tim da moras imati taj program inastaliran na racunaru



da, USB kablom povežem mob. i računar i aktiviram na mobu program djeljenje podataka USBom ali onda mi traži taj neki program koji sam ja navodeći ''''čarobnjakom'''' za instaliranje i uradila ali se ništa više nije desilo, jednostavno nema ga.user posted image



e sada pokusaj ponovo iskljuciti i ukljuciti kabal,pa prvo na mob ukljuci a zatim bi ti se trebalo pojaviti na racunaru opcija otvaranja dokumenata...nije ni meni uspjelo iz prve,nekako sam na srecu uspjela,mislila sam da necu znati drugi put prebaciti slikeuser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 1.10.2012 14:03:58 >

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Mobitel
1.10.2012 13:57:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?

Cime pokusavas prebaciti?
Imas li usb kabal? Trebao bi doci uz mobitel...kabal mobitel-racunar
Imas opciju i bluetooth-a, s tim da moras imati taj program inastaliran na racunaru



da, USB kablom povežem mob. i računar i aktiviram na mobu program djeljenje podataka USBom ali onda mi traži taj neki program koji sam ja navodeći ''čarobnjakom'' za instaliranje i uradila ali se ništa više nije desilo, jednostavno nema ga.user posted image

E onda ti zaista ne znam pomoci user posted image , meni isto tako funkcionise telefon, diskovni pogon odaberem ali mi se automatski na racunaru otvori prozorcic kao i kod usb-a...
nisam morala instalirati nista...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:00:12   
Lady26
Da, probaj restart, sto rece Gvendi

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:07:42   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: animagical

ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...


Ovaj sony tipo je još jeftiniji user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:08:58   
zvončica
Mamabb, a sto komplikujes sa usb kablom....je l' imas bluetooth na racunaru...idi preko njega direktno, samo pronadji svoj mob. device...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:11:12   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ja imam samsung GT-S5570 ako koja ima neka me uputi nikako da skontam fazon prebacivanja slika s mobitela na računar, ne prepoznaje ga, znači, trebam program ali nikakav mi CD nije došao za instalaciju, pa prosvjetlite me-kako?


A da potražiš tamo u programima možda on sam sebi instalira neki program kad ga povežeš , kod mene je tako sa nokiom , nema ikonice u my computer, kao da ga ne prepoznaje nikako, ali ja sam ga nalazila negdje u programima.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:14:56   
animagical

IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: animagical

ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...


Ovaj sony tipo je još jeftiniji user posted image

ali ovaj ima bolju kameru i android 4.0...

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:16:28   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: animagical

ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...

jel ti mene svesno ignorises ili sta?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:16:29   
SREĆNA
Aha ok kamera poštujem, al i ovaj ima android 4

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:18:18   
animagical

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical

ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...

jel ti mene svesno ignorises ili sta?


ne znm na sta mislis? nisam skontala da me negdje nesto pitas...koja tema?

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:20:50   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical

ako gledate i na cijenu, meni su ti presupiuser posted image ja imam xperiu mini pro, placena 270km i odlicna za te pare...takodjer android, hd kamera, saso mange...

jel ti mene svesno ignorises ili sta?


ne znm na sta mislis? nisam skontala da me negdje nesto pitas...koja tema?

bona, dva puta te pitah kako te slusa mobitel i pojadah ti se da nisam mogla neke fajlove da otvorim a na samsungu to mogu..cak ni kompjuter ne moze te fajlove da otvori, iskreno nemam pojma u kojem su formatu, samo znam da ih je moj stari dobri samsung prepoznavao..

u pitanju su neke stare poruke koje sam tako spasila, ne znam ni ja kako i zastouser posted image
ali bitne su mi da ih i ovdje mogu otvoriti pa sad kako? sta mi treba da instaliram?
i inace me zanima imas li kakvih problema i kako si opcenito zadovoljna?user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:25:21   
animagical
meni radi super, otvara mi sve...pokusaj da ga uvezes s kompom i da updejtujes, vidjeces kad si kuci pa ti hvata wi fi nudice ti cesto neke updejte, mozda je do toga... vidi u specifikacijama koje tipove fajlova poznaje znas ono .txt ili .jpg, ovo lupam primjere... a mozes i skinudi neki programcic ako je do toga, ja imam na mobu npr adobe reader...odes na onaj update center

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:26:26   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: animagical

meni radi super, otvara mi sve...pokusaj da ga uvezes s kompom i da updejtujes, vidjeces kad si kuci pa ti hvata wi fi nudice ti cesto neke updejte, mozda je do toga... vidi u specifikacijama koje tipove fajlova poznaje znas ono .txt ili .jpg, ovo lupam primjere... a mozes i skinudi neki programcic ako je do toga, ja imam na mobu npr adobe reader...odes na onaj update center

ma sve to uradih, ali eto, bas bih voljela da znam koji mi je format ovih poruka...
moram prvo izgleda oTalena krenuti user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Mobitel
1.10.2012 14:34:01   
mamabb
evo ja našla i upravo skidam neke ''kies'' šta god to bilo uglavnom to mi treba da bi mogla se uspostaviti veza s računarom pa vidjećemo.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Mobitel
2.10.2012 8:54:42   
Maya_K

IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: Maya_K

Ćao žene,

pitanje za mobitel što je izašao na akciji Bh telecoma Samsung S5220 Star III, da li ima netko, kako se pokazao i sl?
Ili neka mi odgovori tko se bolje razumije isto na toj akciji ovaj Sony Xperia Tipo? Mislim razlika je minimalna u cijeni, nemam pojma koja je razlika osim cjene i proizvođača? Šta se bolje pokazalo?

Hvala unaprijed na odguser posted image

Ja sam kupila Sony tipo baš u BH Telecom prije 10-tak dana, mogu reći da je telefončić mrak.Ima taj android op.sistem nanoviji kao i kod one nove soni xperie, brz je ko zvrk, kamera je 3,15 mp , ja sam prije ovog imala nokiu sa kamerom 3,2 mp i mogu reći da je kvalitet slike sa sonija iako manje za malo mp puuuuuuuuuno bolji, slike su mrak.Imaš milion funkcija i telefončić se zaista isplati za ove pare bolji će se teško naći.
Razliku između samsunga i soniya stvarno ne znam.


Hvala puno na odg. user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Mobitel
17.10.2012 21:16:56   
zvončica
Moj novi mob.:

http://click.infospace.com/ClickHandler.ashx?du=http%3a%2f%2fwww.gsmarena.com%2fsamsung_i900_omnia-2422.php&ru=http%3a%2f%2fwww.gsmarena.com%2fsamsung_i900_omnia-2422.php&ld=20121017&ap=1&app=1&c=babylon2.hp.row&s=babylon2&coi=239137&cop=main-title&euip=146.255.136.44&npp=1&p=0&pp=0&pvaid=8e4c1c88c0a84813b470d262f1bc898e&ep=1&mid=9&hash=DC7AA3DD5348B0AB958548A179426BD4

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *