|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
20.8.2009 9:13:51   
emma.L
Pampers je zakon user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pampers pelene
20.8.2009 9:20:40   
ali84
ej da li neko slucajno zna gdje se imaju kupiti ove neke nove pampers pelene koje su kao fazon gaćica :) mi juce kupili veliko pakovanje activ baby i dobili tu jednu gratis user posted image  ali nigdje nisam mogla da nadjem te pelen,cini mi se da su pravo dobre!!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pampers pelene
10.10.2009 13:51:22   
Soleil
Pampers Premium Care user posted image user posted image user posted image Koristili smo Violetine pelene, hajde rekoh da forsiramo domaće, međutim strašno su me razočarale. Nekako su mi suviše čvrste, Emmici uvijek na preponama crveno od njih plus svaki put kada bi se ukakila ili upiškila, prošlo bi sa strane i na tetra pelenu.

Već par dana koristimo Premium Care koje su baš baš mekane i više nema crvenila na preponicama. Jeste da su skupe, ali...

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pampers pelene
10.10.2009 13:54:40   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: alesija

ej da li neko slucajno zna gdje se imaju kupiti ove neke nove pampers pelene koje su kao fazon gaćica :) mi juce kupili veliko pakovanje activ baby i dobili tu jednu gratis user posted image  ali nigdje nisam mogla da nadjem te pelen,cini mi se da su pravo dobre!!


Imas u Interexu, mi nosimo br 5, ne znam za ostale brojeve!user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pampers pelene
10.10.2009 13:58:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: alesija

ej da li neko slucajno zna gdje se imaju kupiti ove neke nove pampers pelene koje su kao fazon gaćica :) mi juce kupili veliko pakovanje activ baby i dobili tu jednu gratis user posted image  ali nigdje nisam mogla da nadjem te pelen,cini mi se da su pravo dobre!!


ja sam te pelene kao gaćice kupila u Tušu i vala nisu nešto, kad se beba ukaki dok ih skineš svu bebicu umrljaš

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.10.2009 14:02:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pampers pelene
10.10.2009 14:07:18   
Doraa
baš sam pisala na drugoj temi o tom fazonu pelena...samo puno jeftinije-HAFU
Draga vesela jesi sigurna da si ih ispravno koristila to mi se žalila i komšinica pa ih zbog tog nisam prije probala al ove se pri mijenjanju pocijepaju sa strana i zalijepe.Možda su i te na istom principu?!user posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pampers pelene
10.10.2009 23:35:42   
veeseelaa
da možeš ih pocijepati sa strane, al tako su rastezljive da ih nekad ne stignem pocijepati jer se malena otima, tako da mi ostaje način skidanja prema dole, kao gaćice
E onda je obavezno kupanjeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pampers pelene
21.11.2009 2:11:00   
veeseelaa
cure samo da javim da kupovinom pampers pelena, bilo kojeg džambo pakovanja u Merkatoru na Č.vili (bivši Gekom, ulica Džemala Bijedića) dobivate poklon deku!
i deka je baš lijepa i mekana
Ja slučajno večeras svratih i dobih hediju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:22:23   
nikita
propustaju mi pelene, tj. mislim da ih ne znam staviti i dijete kad se popisa smokri stranu na kojoj lezi...ne mogu da vjerujem da sam tako smotana, i to svaki put s paznjom ih stavljam, razvucem ono nabrano i sve lagano i opet svako drugo presvacenje dijete mokro...to me tako zivcira, bojim se da se ne prehladi, imam fobiju od toga, po noci ga pipam jel mokar a osim toga ne mogu napripraviti cistih i suhih benkica i gegica...
dal znate jel ima negdje video pa da vidim kako se oblaci pelena?
isprva sam mislila da je do pelena al mnoge novopocene mame sam pitala dal ima propusta rekle su da nisu...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:28:54   
shejla
i nama su propustale dok smo bili skroz mali... sada smo narasli user posted image  i vise ne propusta.
Ja znam 5 slucajeva (familije, prijateljice...) kojima je bilo isto tako - na pocetku porpustalo, a poslije nije... E pa sad, ne znam je li ti imas neke super sposobne drugarice kojima se to ne desava, ali eto ima nas jos "smotanih" hehe
Ne sjecam se tacno, ali mislim neka 2 mozda  2,5 mjeseca je bila mokra svako sat...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:34:38   
nikita
vjeruj mi da si me utjesila jer ne mogu vjerovati da sam tako smotana, drago mi je da nisam jedina, sad imamo 3550grama valjda ce za 1kg biti bolje user posted image a do tada modiranje ,samo mjenjamo gegice user posted image



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:39:48   
shejla
user posted image

samo nabavi bodija nemilice i sve OK user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:47:55   
R&T@
I nama su propuštale, ali samo broj 2.
Čim smo prešli na broj 3, prestalo je.
Nije bilo do vrste pelena, jer su nas navratili da probamo i druge.


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 17:53:29   
shejla
pa jeste...taman je to tu negdje oko broja 3 prestalo...
OT: nevjerovatno, kako sve zaboravim, ono kad je sta bilo - trebala sam voditi dnevnik user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Pampers pelene
7.12.2009 18:02:50   
MELLI
IZVORNA PORUKA: nikita

propustaju mi pelene, tj. mislim da ih ne znam staviti i dijete kad se popisa smokri stranu na kojoj lezi...ne mogu da vjerujem da sam tako smotana, i to svaki put s paznjom ih stavljam, razvucem ono nabrano i sve lagano i opet svako drugo presvacenje dijete mokro...to me tako zivcira, bojim se da se ne prehladi, imam fobiju od toga, po noci ga pipam jel mokar a osim toga ne mogu napripraviti cistih i suhih benkica i gegica...
dal znate jel ima negdje video pa da vidim kako se oblaci pelena?
isprva sam mislila da je do pelena al mnoge novopocene mame sam pitala dal ima propusta rekle su da nisu...


http://www.youtube.com/watch?v=Jv86z9Jkj0o&feature=related

evo ovdje,mada mislim da nema tu puno filozofije oko oblačenja peleneuser posted image

Možda mu je samo pelena velika ,none tanke ,mora proći.Idući mjesec biće ti već lakšeuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:04:50   
milenium
meni propuštaju svake ako ih labavo stavim.ako malo bolje tj čvršće stavim onda ne propuštaju.kažu žene dva prsta da ima mjesta kad mu obučeš i to je dovoljno.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:17:08   
pocahontas
nama je pampers uvijek propustao, kako god da stavim, pa smo probali DM baby love i nismo bili mokri ...pa onda opet kupili pampers i opet bili mokri..sada smo definitivno na baby love i ne propusti nam nikada user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:18:51   
nikita
kupila sam pampers 1 i opet mi je propustilo, dok se ja naucim pelene staviti dijete ce mi se razbolit user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:19:46   
milenium
sve je do građe djeteta i kako mu pelene pristaju,meni je propuštao i pampers i bebilove i violeta i molfiks,druge još nisam probala.al kod mene je bilo do tog kako ih stavim.od četvrtog mjeseca mi ne propuštaju ni jedne.user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:21:21   
škorpija
nikita pređi na dvojku, ako ti propuštaju na boku to znači da su mu male, i meni se to uvijek dešava kad treba preći na veći broj


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:23:23   
milenium
IZVORNA PORUKA: škorpija

nikita pređi na dvojku, ako ti propuštaju na boku to znači da su mu male, i meni se to uvijek dešava kad treba preći na veći broj



upravo ti ja ovo poslala na mob.slažem se škorpija

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:24:07   
nikita
bila sam ja do danas na 2, i kontam da su mu velike jer ima 3700 i kupim 1, i one mu propuste i to svaki put ih pazljivo stavljam, bas se trudim da ih fino namjestim al opet mokar, ma izludi me to svaki dan

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:25:45   
škorpija
pišu mu okreni prema gore, a ostavi samo jednan prst da može ući između pelene i trbe i pazi da one trake na bokovima budu fino namještene i da nisu zgužvane

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:28:22   
milenium
slažem se opetuser posted image škorpijauser posted image .samo čvrsto!nek ti može stat prst između tibe i pelene oko pasa i to je njemu dovoljno.a pampers ima i one rastezljive trake sa strane tako da može rastezati i neće bit tjesno.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Pampers pelene
10.12.2009 0:30:46   
škorpija
milenium drago mi je da se stalno slažemouser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *