|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:13:54   
R&T@
traje do kraja godine, a do kraja ovog mjeseca se dijele koverte za učesce. ja imam mnogo tih medvjedica jer ih skupljam od 2007. (tada sam dobila sve osim guralice,pa ne znam što ce mi opet iste igracke)

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:16:15   
veeseelaa
skupljaj pa nekom dadni te medvjediće, obradovaće se il ti pošalji pa kad dobiješ igračku nekom je proslijedi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:22:29   
R&T@
možda ce mi ipak trebati dupli primjerci, kad se cure, akobogda, počnu boriti oko igracaka. inace patkica i zirafa su super, a ona treca igracka je potpuni promasaj. kad je dijete malo pretvrda je i preglasna, a kasnije im nije zanimljiva.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:26:34   
R&T@
ako hoces mogu poslati na tvoju adresu za ziraficu dok i nje nije nestalo kao guralica. tvoja curica ima ime za koje sam ja navijala ovog puta,ali me muz "prevari"

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:29:07   
veeseelaa
baš si me obradovala, ljubim ja tebe
evo poslala sam ti pp
hvala ti od srca
e kako se mi lijepo dogovorimo
ja sam kasno saznala za skupljanje medvjedića pa nemam samo 6

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:29:25   
Ilhana RR
do kad se mogu ti medvjedici poslati?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:31:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tajra

traje do kraja godine, a do kraja ovog mjeseca se dijele koverte za učesce. ja imam mnogo tih medvjedica jer ih skupljam od 2007. (tada sam dobila sve osim guralice,pa ne znam što ce mi opet iste igracke)


eto tajrica sve reklauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:36:12   
Ilhana RR
hej haj nek meni neko uzme tu jednu kovertu... da ja mojoj umici uzmem igracku =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: sakupljanje medvjedića
5.6.2009 15:42:34   
R&T@
poruku primila. zavrsit cu to vjerovatno u ponedjeljak, jer mi je skenderija blizu. a ti me se sjeti na fitnesu, pa odvjezbaj i za ove moje razvlake od misica na stomaku.
mogu uzeti kovertu i za tebe ilhana.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 11:32:12   
Anoniman
Evo ja dobila kovertu da sakupljam njake medžede...pa ima par  pitanja

1. Gdje se nalaze ti medžedi (znam da vecina u sumi, ali me interesuju ovi pampers)?
2. Ja sam dala podatke da dobijem paket a ne da skupljam medžedeuser posted image (ovo je konstatacija a ne pitanje)
3. Jel' se fakat dobije nesto ili je suplja?

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 13:02:02   
gvendolina
 
IZVORNA PORUKA: dadada

Evo ja dobila kovertu da sakupljam njake medžede...pa ima par  pitanja

1. Gdje se nalaze ti medžedi (znam da vecina u sumi, ali me interesuju ovi pampers)?
2. Ja sam dala podatke da dobijem paket a ne da skupljam medžedeuser posted image (ovo je konstatacija a ne pitanje)
3. Jel' se fakat dobije nesto ili je suplja?





Ma i mi se nafurali da skupljamo te medzedice i da dobijemo zirafu,ali izgleda nista od toga.Ako ti je mala bebica i koristis male pelene ne preostaje ti nista drugo nego da, kao i mi skupljas medzede po sumi,a nesto ce se vec dobiti Jer na malim pelenama nema tih medaaa
Ovo su dvije odvojene nagrade,ono sto se prijavis su pokolni za sve bebice do 6 mj,a ovo je nagradna igra u kojoj skupljas te mede s pelena i dobijes igracke.
Bar smo tako mi skontaliuser posted image


< Poruku je uredio gvendolina -- 6.6.2009 13:03:43 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 13:30:46   
NANICA
IZVORNA PORUKA: NANICA

IZVORNA PORUKA: neki

Ma nijedno takmicenje nema smisla,kad krenemo od pampersa,pa nadaljeuser posted image user posted image user posted image Ali eto...



Potpisujem.
Ja sam se porodila prije skoro 4 mj. a tek neki dan sam dobila obavijest od Pampersa o nagradnoj igri. Na koverti uredno stoji obavijest da guralica nije vise dostupna. Nije dostupna jer su ih oni podijelili izmedju sebe i tek mozda nekolicini beba poslali iste da nama zamazu oci. (radila sam je dugi niz godina u komercijali i znam kako se to "dijeli" kupcima). Odem na web Fisher price-a i vidim tamo da ista kosta 10 USD. pa vi sad skontajte koliko pelena mi kupimoi platimo tu guralicu. Mozemo jugu kupiti user posted image . Neko ce reci da pelene moramo ionako kupiti, jeste ali tu su i SLEEP AND PLAY koje su puno jeftinije a iste kvalitete



Ovo sam samo prenijela sa nekog mog ranijeg posta user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 13:46:21   
Amra 11
Pozdrav svima! Vidim da ste zbunjene oko ove nagradne igre , mi smo prošle godine skupljali i dobili žirafu , tada nije bilo guralice , skupljali smo medvjediće sa velikih i malih pakovanja pelena , mada je moja rodice skupljala i medvjediće sa maramice pa su dobili žirafu. Ne znam da li su sada neka nova pravila , mi smo skupili 18 medvjedića i u roku od mjesec dana dobili smo poklon.  Pozdrav

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 15:08:02   
Anoniman
a jesu to ovi medzedi na pakovanju...njih moram izrezati?? imaju dva s strane na jumbo pakovanju...jel' to to???

(odgovor članu Amra 11)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: sakupljanje medvjedića
6.6.2009 21:28:21   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: tajra

možda ce mi ipak trebati dupli primjerci, kad se cure, akobogda, počnu boriti oko igracaka. inace patkica i zirafa su super, a ona treca igracka je potpuni promasaj. kad je dijete malo pretvrda je i preglasna, a kasnije im nije zanimljiva.


hvala tajra, ja sakupljala ovoj jednoj sa rr ali ona odustala posto su nestale guralice pa reko kad ih vec imam mogu curici od brata nesto od igracaka uzeti kad vec imam medvjedice hehe

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: sakupljanje medvjedića
10.6.2009 12:48:59   
shejla
ja sam jucer zvala i Arif mi je rekao da igra traje do 30. 6., a igracke salju do kraja godine... Tako da znate, da ne fulite....
Mi imamo samo za patkicu, jer smo se rodili prije 2 mjeseca :):):) Mislila sam kupiti jos pelena da skupim za tog raspjevanog prijatelja, ali kazu da je bezveze... je li? Za zirafu bas ne mogu sad kupovati tolike pelene :):):)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: sakupljanje medvjedića
10.6.2009 12:57:41   
veeseelaa
a kakva je ova igračkica koju dobiješ za poslanih 12 medvjedića?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: sakupljanje medvjedića
10.6.2009 13:08:33   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kakva je ova igračkica koju dobiješ za poslanih 12 medvjedića?



Ako mene pitas i nije nesto, dijete je uzelo 2-3 puta i to je to, a ako nekome treba medvjedića mi imamo viška i rado ću poslati


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: sakupljanje medvjedića
11.6.2009 12:17:08   
shejla
treba nama.... koliko imas, voljela bih skupiti za tu zirafu... Eto imamo 8 za sad, pa bih kupila jos pelena ako nam bude falilo malo :):):) A kako nam mozes poslati...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: sakupljanje medvjedića
11.6.2009 12:23:48   
M kao Mama
E, svašta čuj sa maramica, ja koji sam peh, to da sam skupljala, diskvalifikovali bi me, hahahaha, znam samo da su u opticaju mede sa pelene.

P.S.
Da li je iko od vas dobio igračku u KONZUMU ili KOZMU i kodnjih je bila neka akcia , kupiš 3 ili 5 paketa pelena i dobiješ suepr igračku. 

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: sakupljanje medvjedića
11.6.2009 12:55:33   
Nedi
IZVORNA PORUKA: shejla

treba nama.... koliko imas, voljela bih skupiti za tu zirafu... Eto imamo 8 za sad, pa bih kupila jos pelena ako nam bude falilo malo :):):) A kako nam mozes poslati...



Nema problema poslati ću ti, mislim da imam 8 ili više, sad sam na poslu a medonje su kod kuće pa ne znam tačno. Pošalji mi na pp adresu i sutra ti šaljem medonje


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: sakupljanje medvjedića
11.6.2009 22:18:58   
shejla
suuupeeeeer!!!
Hvala ti puno :):):)
poslana adresa na PP

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: sakupljanje medvjedića
11.6.2009 22:57:43   
Visnja RR
do kada je rok za medvjedice? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: sakupljanje medvjedića
12.6.2009 9:25:04   
M kao Mama
a sam jucer zvala i Arif mi je rekao da igra traje do 30. 6., a igracke salju do kraja godine..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: sakupljanje medvjedića
12.6.2009 10:40:52   
Nedi
Shejla poslala sam ti medvjediće, vjerovatno ćeš ih već sutra dobiti user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *