|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraži citat ili pjesma
15.2.2010 12:38:20   
milenium
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image koja je ovo knjiga hanady ,oću da je pročitam?


Knjiga se zove "Zima za dvoje" a snimljen je i film pod imenom "The notebook"
Knjiga je predivna, prejaka


hanady gledala sam ga sinoć na tv u ,suuuuper jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Najdraži citat ili pjesma
16.2.2010 16:48:15   
SailorMoon
Carrie Bradshaw u Sex and the City kaze Mr. Big u liftu:

Fuck you - on je grli,
ona opet Fuck you - on je poljubi,
ona opet Fuck you - on je ljubi za vrat,
a on anjemu Fuck me!

user posted image user posted image user posted image  Ovo mi je odlicno
A i volim njohov film, extra mi je

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 12:36:17   
veeseelaa
ako zanemarim pjesme velikih pisaca, izgovorene rečenice poznatih scenarista, režisera i glumaca jako mi se dopao tekst pjesme Rodjena s vukovima (ah sad kad me počnete osudjivati al tekst je vrh)


Nek laju u inat dusmanima
sto gore u zlobi od vatre i dima
zelim da te drzim za ruku pred svima
a sve ih zanima moja intima

I necu nikome da se pravdam
a svakom cu reci u lice sta imam
na meni koplja se lome i vatra se gasi
jer ja sam jaka rodjena s' vukovima


Menjam pijuna za kralja budim se iz dugog zimskog sna
svi moji bivsi kad se skupe nisu ti do kolena
i neka pricaju i pisu kako ostavljam
mladjega i lepseg zbog coveka tvojih godina

.......i sta se koga tice moja stvar je s' kim sam spavala
svako neka sebi bira, ja sam sebi birala

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.3.2010 12:37:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 12:48:40   
Nadja08
mislim da se nema šta tebe osuđivati. samo ću osuditi ovu tzv. pjesmu. ovo nije ništa drugo do pukog silovanja rime i atak na minimum smisla za ljepotu riječi. kad sjednem u taxi i čujem ovako nešto, dobijem instant sijede, najmanje pet komada... sorry, ali neko mora reći i ovakvo nešto...
anyway, srednjovječni muškarci se sigurno pronađu u ovoj hrpi nebuloza, pa im bude pravo drago što još mogu pokupiti ovakve bistre i produhovljene mace. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 12:59:35   
sarayka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako zanemarim pjesme velikih pisaca, izgovorene rečenice poznatih scenarista, režisera i glumaca jako mi se dopao tekst pjesme Rodjena s vukovima (ah sad kad me počnete osudjivati al tekst je vrh)


Nek laju u inat dusmanima
sto gore u zlobi od vatre i dima
zelim da te drzim za ruku pred svima
a sve ih zanima moja intima

I necu nikome da se pravdam
a svakom cu reci u lice sta imam
na meni koplja se lome i vatra se gasi
jer ja sam jaka rodjena s' vukovima


Menjam pijuna za kralja budim se iz dugog zimskog sna
svi moji bivsi kad se skupe nisu ti do kolena
i neka pricaju i pisu kako ostavljam
mladjega i lepseg zbog coveka tvojih godina

.......i sta se koga tice moja stvar je s' kim sam spavala
svako neka sebi bira, ja sam sebi birala


Ako ti sta znaci I LIKE user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:05:35   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako zanemarim pjesme velikih pisaca, izgovorene rečenice poznatih scenarista, režisera i glumaca jako mi se dopao tekst pjesme Rodjena s vukovima (ah sad kad me počnete osudjivati al tekst je vrh)


Nek laju u inat dusmanima
sto gore u zlobi od vatre i dima
zelim da te drzim za ruku pred svima
a sve ih zanima moja intima

I necu nikome da se pravdam
a svakom cu reci u lice sta imam
na meni koplja se lome i vatra se gasi
jer ja sam jaka rodjena s' vukovima


Menjam pijuna za kralja budim se iz dugog zimskog sna
svi moji bivsi kad se skupe nisu ti do kolena
i neka pricaju i pisu kako ostavljam
mladjega i lepseg zbog coveka tvojih godina

.......i sta se koga tice moja stvar je s' kim sam spavala
svako neka sebi bira, ja sam sebi birala


Ako ti sta znaci I LIKE user posted image user posted image user posted image user posted image



doticnu pjevaljku zaista ne podnosim... ali me iznenadjuju dobri tekstovi koje pjeva na zadnja 2 albuma....

ova je vrh user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:09:55   
frenkoza
Sjecam se, kaze majka svom vec prosijedom sinu
Sjecam se kad si bio još samo sjaj u očima svoga oca.....

Mustafa Širbić - Spominjem te dahom


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:17:01   
frenkoza
Legenda o Ali-paši - nekoliko citata meni najdražih

"Malo čovjeku treba da bude sretan.... Malo mu treba, pa da mu i zimi đul u srcu cvate, da mu vrana pjeva kao slavuj, da mu lokva izgleda ko mali srebreni denjiz u kom se kobacaju i plivuckaju zlatne ribice.... Malo mu za to treba... samo JEDNA ZENA....."

"Jer samo žena može voljeti... Žena svjesna šta daje i šta dobiva... Žena koja ne daje samo uzdahe, šapate i stidljive čežnje... nego daje sebe SVU.... Daje sebe svjesno i hrabro, a ipak nesvjesno i drščući...."

"Ljubav je samo onda potpuna i velika kad nailazi na zapreke i patnje.... ljubav je samo onda prava kad daje i traži žrtve, pregaranja i samozauzdavanja.... Čekanje nju uzvišuje, a nada oplemenjuje...."




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:28:56   
frenkoza
Badalpurski vrtovi:

"Premda je bila potomak Proroka i kalifovog unuka, upoznala je samo unutrašnjost crkava. Skeptična, kakva je postala nakon adolescencije, poistovjećivala je Boga sa nakićenim oltarima, skupocjenim vitražima, obojenim, pozlaćenim nekad i krunisanim statuama i sveštenicima ukrašenim kao da su idoli, sa velelepnošću okupanim u valovima muzike s orgulja i oblacima tamjana....
Voljela je pompeznost, crkvene svetkovine su za nju bile izvanredan spektakl, no činilo joj se gotovo nemogućim da tu može sresti Boga...

Međutim, ovdje, u veličanstvenosti praznog prostora, suočena s grandioznom oskudnošću, gdje ništa ne odvlači pogled sem glatkih minareta koji se kao zov uspinju ka nebu, tu, u vrtu opasanom visokim zidinama što gledaju u plavetnilo i posreduju u mističnom dijalogu Neba i Zemlje koji nijedan kameni svod ne prekida, ovdje, ta deklarisana slobodoumnica dobija želju  da klekne, da se utopi u tišini, jednostavnosti i odvojenosti od svijeta, jer joj sve to više govori o Bogu nego svi teološki traktati, besjede i pojanja....

Naslućuje da se o Njemu ne može govoriti, niti se On može predstaviti ni čak zamišljati, jer On je Sve, Sveobuhvatan i Sveprožimajući...

Prvi put nakon dugo vremena obuzima je želja da se još dugo uliva u Neizrecivost i Nedodirljivost, da se sopi s beskrajnim jedinstvom svijeta.....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:31:43   
de_de
IZVORNA PORUKA: Hanady

".. Prema jednoj legendi postoji ptica koja peva samo jednom u svom zivotu, lepshe nego bilo koji drugi stvor na ovoj Zemlji. Od trenutka kad napusti gnezdo ta ptica trazi trnovito drvo i nema mira dok ga ne nadje. Uvuche se medju njegove isprepletene grane i pevajuci, nabode svoje telo na najduzi, najoshtriji trn. Dok umire, njen bol prerasta u pesmu daleko lepshu od pesme slavuja ili sheve. Cena te predivne pesme je zivot, ali chitav svet zastaje da slusha, a Bog na nebu se osmehuje. Jer ono najbolje shto postoji, moze se dobiti samo po cenu velike boli.. ili bar tako legenda kaze..."

Ptice umiru pevajuci, Kolin Mekalou



Najbolja, dva puta sam je citalauser posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 13:54:31   
Private
Nura Bazdulj Hubijar "Ljubav je sihirbaz babo"


"Ja nemam dva srca,jedno za ljubav,drugo za mrznju,ono koje imam zna samo za tugu".

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 14:26:06   
frenkoza
Kad muž uhvati ruku supruge i kad ona uzme njegovu ruku, grijesi ih napuštaju, prolazeći izmedju njihovih prstiju.... Kad on legne s njom od zemlje do najviše tačke na nebu okružuju ih meleki. Slast i želja lijepe su poput planina....

Imam el-Gazali


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 14:29:04   
frenkoza
SIMBOLI - uglavnom se brzo iscrtaju i sadrže samo par prostih linija - a opet u sebi sadržavaju čitave filozofije....

M.Širbić


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 15:12:36   
jasmin
I najgluplja zena moze upravljati pametnim muskarcem,ali budalom moze da upravlja samo veoma pametna zena!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 18:02:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nadja08

mislim da se nema šta tebe osuđivati. samo ću osuditi ovu tzv. pjesmu. ovo nije ništa drugo do pukog silovanja rime i atak na minimum smisla za ljepotu riječi. kad sjednem u taxi i čujem ovako nešto, dobijem instant sijede, najmanje pet komada... sorry, ali neko mora reći i ovakvo nešto...
anyway, srednjovječni muškarci se sigurno pronađu u ovoj hrpi nebuloza, pa im bude pravo drago što još mogu pokupiti ovakve bistre i produhovljene mace. 


ono čemu se ja ne mogu načuditi je to da se za uspješne ljude uvjek nadje neki kritičar koji iščupa odnekle bezbroj razloga da je taj ovakav ili onakav
Mislim da i za njen uspjeh i za uspjeh autora treba reći aferim, pa nije valjda da je većina ljudi u krivi kad kaže da je pjesma ok???????
Ili samo neki sebi daju za pravo da polemišu o svemu i svačemu
Npr o JK svi svašta pričaju dok sjede kući boreći se sa svojim "zanimljivim" životom ona fura dalje, živi jako dobro
Pa ok je reći meni ne leži ta muzika al reći da je osoba fula a na tu fulu zgrnula milijone, e to me već nervira

I zašto "pametni mudrolijaši" onda ne smisle neku sličnu nebuloznu stvar i postanu zvijezde i zgrnu bruku pare kad je to tako lako?  ma neeeeee oni vole životariti od prvog do prvog

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.3.2010 18:05:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 18:02:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Private

Nura Bazdulj Hubijar "Ljubav je sihirbaz babo"


"Ja nemam dva srca,jedno za ljubav,drugo za mrznju,ono koje imam zna samo za tugu".



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 18:07:06   
sarayka
"Žena je uvijek jači pol, muskarac je samo u trenutku snažniji"

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 18:14:09   
veeseelaa
"A smrt nije tako strašna, vidio sam tolike ljude kad umiru, samo čvršće zaspe i ne bude se. Strašan je strah od smrti, ali kad vidiš šta je to, kad digneš ruke od želje da budeš Bog i zadovoljiš se da budeš smrtni čovjek sve dođe na svoje mjesto, i mirno čekaš kao i san i nije ti žao što se sutra nećeš probuditi." Mesa Selimovic (Tvrđava)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 20:03:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Nadja08

mislim da se nema šta tebe osuđivati. samo ću osuditi ovu tzv. pjesmu. ovo nije ništa drugo do pukog silovanja rime i atak na minimum smisla za ljepotu riječi. kad sjednem u taxi i čujem ovako nešto, dobijem instant sijede, najmanje pet komada... sorry, ali neko mora reći i ovakvo nešto...
anyway, srednjovječni muškarci se sigurno pronađu u ovoj hrpi nebuloza, pa im bude pravo drago što još mogu pokupiti ovakve bistre i produhovljene mace. 


ono čemu se ja ne mogu načuditi je to da se za uspješne ljude uvjek nadje neki kritičar koji iščupa odnekle bezbroj razloga da je taj ovakav ili onakav
Mislim da i za njen uspjeh i za uspjeh autora treba reći aferim, pa nije valjda da je većina ljudi u krivi kad kaže da je pjesma ok???????
Ili samo neki sebi daju za pravo da polemišu o svemu i svačemu
Npr o JK svi svašta pričaju dok sjede kući boreći se sa svojim "zanimljivim" životom ona fura dalje, živi jako dobro
Pa ok je reći meni ne leži ta muzika al reći da je osoba fula a na tu fulu zgrnula milijone, e to me već nervira

I zašto "pametni mudrolijaši" onda ne smisle neku sličnu nebuloznu stvar i postanu zvijezde i zgrnu bruku pare kad je to tako lako?  ma neeeeee oni vole životariti od prvog do prvog

zato sto je poremecen sistem vrijednosti u danasnjem pokvarenom drustvu, zato sto posten covjek ne vozi mercedes a kriminalci imaju vozni park, zato sto band kao sto je npr. letu stuke i koji ima kvalitetne i intleigentne textove nece zaraditi milione, vec tamo neka ceca, seka, JK, zato sto curice ne recituju pjesmice zmaja jovanovica vec pjevaju o tome kakvo tijelo selma ima, zato sto jedna lepa brena napuni dvoranu, a zna se sta je radila prije nekoliko godina, zato sto su uzor tinejdzerkama plasticne holivudske i MTV zvijezde, a ne neke pametne u obrazovane osobe, zato sto je TV program pun reality gluposti a ne obrazovnih emisija, zato sto su pozorista prazna a kafane sa pjevaljkama pune. ukratko: zato sto je sve naopako!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 21:38:46   
Schecherlemica
teacher75 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 22:00:07   
Hanady RR
samo zbog ljepote ove teme koja je iznjedrila divnoh citata i stihova molim vas da se suzdžite negativnog komentiranja i iznošenja stavova o nečijem stilu i volji. tema je najdraži citat i neka takva i ostane. Svi imamo svoja prava i neki stihovi nas dotiču a neki ne ali nema razloga nekome govoriti šta je za njega bolje da voli.


Mene lično citati novokomponovanih pejsama ne dotiču...a iz razloga što se nikada nisma ni potrudila da ih saslušam od početka do kraja. A ko zna da jesam svašta bih za sebe u nekom trnutku našla.

Moj siromašni Đorđe Balažević meni je sasvim dovoljan.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Najdraži citat ili pjesma
6.3.2010 23:54:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


zato sto je sve naopako!


slažem se

quote]IZVORNA PORUKA: Hanady


Moj siromašni Đorđe Balažević meni je sasvim dovoljan.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



isto, obožavam ga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Najdraži citat ili pjesma
7.3.2010 1:09:16   
frenkoza
mnogi citati me se nisu dojmili narocito... mnogi mi se opet uopste ne svidjaju.... mnoge sam procitala vise puta, pronasla se  u njima i odusevili su me....

mnogima moji citati idu na zivce i glupi su... mnogi su ih preskocili nisu ih ni procitali... a nekima se sigurno svidjaju i nalaze se u njima kao i ja.... ili mozda na neki svoj nacin....

i sve je to normalno i ja to opusteno prihvatam jer svi smo mi razliciti... "svako ima svoje razloge..." kakav bi to bio svijet glup i dosadan kad bi svi voljeli isto i kad bi svi imali isti ukus???

nemojmo plllzzz dozvoliti da i ovo bude jos jedna zakljucana tema zbog bespotrebnih rasprava.... plz mile moje zenice.... pomirimo se s razlikama i zavolimo cinjenicu da nismo iste....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Najdraži citat ili pjesma
8.3.2010 16:22:10   
SdZ
IZVORNA PORUKA: frenkoza

Kad muž uhvati ruku supruge i kad ona uzme njegovu ruku, grijesi ih napuštaju, prolazeći izmedju njihovih prstiju.... Kad on legne s njom od zemlje do najviše tačke na nebu okružuju ih meleki. Slast i želja lijepe su poput planina....

Imam el-Gazali



user posted image user posted image user posted image user posted image prelijep tekst : )


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Najdraži citat ili pjesma
8.3.2010 17:32:42   
Atarka
"Sad mi je jasno da sam se već dugo kretao prema Tebi i Ti prema meni. Premda ni jedno od nas nije bilo svjesno postojanja drugoga prije nego smo se upoznali. Za sve vrijeme u našoj je nesvjesnosti radosno lunjala neka slijepa izvjesnost koja je jamčila da ćemo se sresti. Poput dviju usamljenih ptica što svoj put preko golemih prerija pronalaze pomoću nebeskih znakova, tako smo se i mi sav svoj život kretali jedno prema drugom."

R.J.Walker, Mostovi okruga Madison

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kuhinja


da li bi u vikend-kuci porucile kuhinju koja kosta blizu 3000 eura sa svim elementima i puno drvo ili kuple gotovu od 200 eura i osnovne elemente

porucila od 3000 eura (39%)

tu gotovu bi ja od 200 e (61%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *