|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Humanitarni ringerajin baby bazar


Da, slažem se sa preloženim uvjetima učešća na bazaru
  69% (50)
Ne, ne slažem se sa predloženim uvjetima učešća na bazaru
  30% (22)


Ukupno glasova: 72


(Posljednji glas : 22.10.2012 11:51:58)
(Glasanje završeno: 30.10.2012 0:00:00)
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 0:28:56   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja cu vama svima reket pucati user posted image user posted image nosicete vi meni po 1km kuci a ostalo ostavljati u moju kutiju user posted image ko smije neka pisne user posted image user posted image

nemoj pipi molim teuser posted image

ako je ovo još jedna prijedlog za anketu ...nema nigdje krajauser posted image

kakav prijedlog, kakva anketa?! ovo je ba OBAVJESTENJE za naredni BB user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 0:29:28   
malenaa
ja tebe iznenadila? e pa vidis kako trazis da prihvatimo mi tvoje misljenje tj. ja tako i ti moje misljenje nema tu ljutnje i iznenadjenja,samo sto ti neko to kaze a neko preoblikuje i fino zbori :) ..


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Nisam ja ni rekla konkretno da ti misliš da ja ne valjam, ne, nego večeras je masa žena ovdje protiv mene, jer sam zaboga javno se pobunila protiv insistiranja na humanitarnim akcijama. I dobro si rekla, da, i ranije sam se bunila kda neko insistira i uvijek ću. Mrzim pritisak bilo koje vrste, ne znam šta da je u pitanju i također ne volim da nešto pišem i objavljejm gdje sam i koliko dala itd.
Sve ok, nisam ja u principu nikome ništa večeras zamjerila, ovo je diskusija, jedino me je Malena, recimo, iznenadila svojim stavom, ali Bože moj....



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 0:29:45   
Hanady RR
Hajmo razlaz...spavanje...
valja meni ranom zorom mesti ovouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 0:30:42   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Hajmo razlaz...spavanje...
valja meni ranom zorom mesti ovouser posted image


ne moggu ja jos, dragi mi podaleko, malo asikujemo, hajmo razlazuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 0:31:02   
neki x

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nisam user posted image user posted image user posted image

Da, isti dan Mila mi donijela user posted image

user posted image
Hvala,da ne bi sala,smrzla bih se jauser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 1:08:13   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Super Beba

Rekoh da neću dalje, ali evo, pogazih vlastitu riječ, ali samo da odgovorim tebi Hanady - to je spomenuto na više tema, i to sa Višnjinim imenom u postu...Višnja je upoznata isto s tim, ne preko pp-a (mada mislim da joj je i lepetetka javila, jer je ona inicijator ove akcije + kontaktirala je i dubravkinog muža), jer je i Višnja sama prokomentarisala tu akciju...Ja nisam znala da treba poseban pismeni upit, ali mogla se ili meni ili lepetetki pažnja skrenuti kad se o tome počelo pričati - ili na temi "posljednji pozdravi" ili na temi BB (kao što si mi upravo sad skrenula pažnju na ovo pravilo)...
U svakom slučaju, vjerujem da ćemo se uspjeti organizovati do narednog BBa...


mislim da je višnja na BB rekla da nije dobila ništa u vezi s atim...
molim te pošaljite joj na PP nema ona kad ko j amanita čitata komlet forum uzduš i poprijekouser posted image


dobila sam taj upit prije 4 sata...lepetetka mi poslala... ona ce napraviti kutiju i donijeti je s imenom djecaka...

a sad l.noc

iskljucujem svjetlo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 5:18:57   
emi7908
Ovo fakat nije normalno, čitam sve ovo i ne mogu da vjerujem... Hebem ti marku i ovoliku raspravu oko iste...user posted image

Najbolje pustiti Pipi da ovo lijepo riješi... user posted image

Ne znam je li mi pametno da sad išta pišem u ova gluha doba ali me čudi stvarno zašto se neki osjećaju uvijek prozvanim? Samo pričamo,diskutujemo,tražimo neka rješenja.. pa hebemu miša može li se ikad o ičemu raspravljati bez tenzija?
I da se razumijemo niko nikog ne prisiljava ali ta jedna markica niti će nas osiromašiti niti obogatiti ali hajde eto svako drugačije o tome ima mišljenje.
Neko reče da je kutija za skupljanje novca negdje ispod stola, to nije tačno. Kutija je na vidnom mjestu ali samo uz malo volje može se vidjeti, jer toliko se na temi BB provlači da će se sakupljati novac i stvarno ako se i nije dobro vidjela ja bi lično pitala nekog "Izvinite gdje stoji kutija za humanitarne priloge" ako već imam nijet da dam nešto. Ono stvarno jeste prevelika gužva ali dobra volja u čovjeku čini čuda...
Neću dalje ali samo jedno znam, svoj ću prilog dati pa taman to bilo 50 feninga a ne 1 KM nebitno za koga ali uz dužno poštovanje svima neke stvari ne mogu da razumijem.. I molim da me neko prosvijetli...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 6:31:26   
ElmaB
Nije bilo ni potrebe za ovolikom diskusijom. Kutija neka i dalje stoji,, pa ko hoće, želi, može...ubacit će u nju, bez da iko vrši bilo kakav pritisak. Oni koji neće ne moraju, sve kao i do sada.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 6:33:00   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: malenaa

ja tebe iznenadila? e pa vidis kako trazis da prihvatimo mi tvoje misljenje tj. ja tako i ti moje misljenje nema tu ljutnje i iznenadjenja,samo sto ti neko to kaze a neko preoblikuje i fino zbori :) ..


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Nisam ja ni rekla konkretno da ti misliš da ja ne valjam, ne, nego večeras je masa žena ovdje protiv mene, jer sam zaboga javno se pobunila protiv insistiranja na humanitarnim akcijama. I dobro si rekla, da, i ranije sam se bunila kda neko insistira i uvijek ću. Mrzim pritisak bilo koje vrste, ne znam šta da je u pitanju i također ne volim da nešto pišem i objavljejm gdje sam i koliko dala itd.
Sve ok, nisam ja u principu nikome ništa večeras zamjerila, ovo je diskusija, jedino me je Malena, recimo, iznenadila svojim stavom, ali Bože moj....



I opet me nisi razumjela. Ja ne tražim da bilo ko prihvati moje mišljenje, već samo želim da humanitarne akcije i dalje budu humanitarne i da se ne vrši pritisak i postavljaju neka pravila oko doniranja sredstava.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 8:23:14   
Miracle*3
Ja stvarno ne znam oko cega je frka, ali reci cu svoje misljenje.

Gdje god zelite ici, bilo da se radi o seminaru, forumu bilo koje vrste, pijaca, trgovina, placa se nesto sto se zove kotizacija, renta, ulaznica... Zasto RR kao organizator ne bi imao pravo na to??? I jos na kraju objasne da ce to ici u humanitarne svrhe. Ja ako znam da ce nesto cime sam platila svoj cejf jos otici u humanitarne svrhe ,...opste ne dozivljavam kao trosak Ako nekome platite za racun koji vam ispostavi, pitate li ga da vam kaze gdje ce sad potrosit te novce.
Isto mislim za komad za aukciju, nije odredjeno sta ces dati, daj bilo sta, ali ucestvuj u tome, zar je to problem.

I jos nesto, spominjete GUGU bazar, ja sam bila jednom na njihovom bazaru, svaka im cast sta te zene rade. Ne zelim reci ni raspravljati ko se na koga ugledao, ko je ciju ideju uzeo, ali rade super stvar.

I ovo uopste nije prisila, ja sam ovo dizivjela kao ulaznicu.

Ne zeli se svadjati, ne zelim diskutovati vise o ovome.

Ja i kad ne dodjem na bazar od mene cete uvijek dobiti nesto za aukciju, ne znam samo kako ste to zamislili, ali ja cu vam proslijediti.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 8:24:36   
veeseelaa
ja se slažem user posted image
tako i treba, ko učestvuje nek platiuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 136
   [Obrisana poruka]
10.10.2012 8:31:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 8:34:48   
Mala Selma
Auuu rasprave majko milauser posted image
Moram da napisem svoje misljenje, jer u zadnje vrijeme BB gubi svoju prvobitnu namjeru i to je cinjenica.
1.Mislim da prostor na održavanje bazara nije adekvatan, premalen je za nas.Trebamo traziti novi prosotr i da prostor se moze naci djaba, to garantujem.
2.Davat cemo 10Km za ciscenje?Koje ciscenje zene drage?Pa budite realne i recite mi da je onaj prostor po vama cist kada dodojemo u 10,00 sati.WC je prljav, nema papira, sapuna...konobari su neljubazni, svaki pola sata dodju da istresu pepeljaru, prozori su prljavi (ako cemo u detalje user posted image ), mislim da nije posteno da vlasnik objekta trazi od nas 10Km za ciscenje.Da li trazi od svojih gostiju da im plate i ciscenje kada dodju da popiju kafuuser posted image
3.Treba napraviti kutiju, koja je cvrsta, veca i upecatljiva da se daje novac humanitarno.Kutije (a zadnji pit kesa) nije na vidljivom mjestu, bila je ispred vislje i vidjelu se zene koje su tu sjedila (oko nje).
4.Sto semene tice mozemo u uvesti RR clanarinu ja sam uvjek ZA ako ce novac otici u prave ruke.
5.Mozda bi Visnja trebala razmisliti da se naprave RR cekeri, upaljaci, solje i sl, pa ko zeli da kupi i na bazaru i mimo i taj novac moze da ide humanitarno.
6.Za akciju sam uvijek ZA, super mi je GUGU aukcija i povremeno na njoj i ucestvujem.Cinjenicaje da Udruzelje GUGU ima gdje da lageruje stvari i moderatorke obavljaju sve stvari oko aukcije, a i i bazara kao i volonterke, ali njihov je bazar svakako drugog karaktera i cilja.One svaki bazar prikupe 1000KM najmanje koje ide u humanitarne stvari.
7. I da nikoga necete prisilom natjerati da cini dobro djelo...jer samo se umrijeti morauser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 8:58:27   
mamalina_
eh ovako..inace ne ulazim ni u kakve rasprave ali eto sad cu..smatram da svako od nas moze odvojiti tu neku markicu za humanitarne svrhe (naravno smatram da nikoga ne treba siliti) jer ta marka mozda nama u tom trenutku nece nista znaciti a nekome ce znaciti mnogo..ako mogu taj dan djetetu kupiti i cokoladice i lizala itd..i jos ga voditi i u igraonicu i u pionirsku a zasto ne bih dala marku za neko dijete (ili vise nije bitno eto ja se uhvatila marke)..takodje mislim da je ideja Male Selme da se naprave cekeri i sl odlicna svakome treba i solja i ceker za granapa i sl i to se moze kupiti..ja sam licno pocela raditi,hvala Bogu i subote ce mi ubuduce biti radne pa i necu moci na bazar ali kad se budem nasla sa nekim zbog preuzimanja stvari koje nudim ili kupovine od nekoga ja cu dati svoj doprinos..Ne daj Boze da se nekome od nas desi da nemamo djetetu kupiti nesto,mi nismo vise toliko ni bitni,ali mali pačići zasluzuju da imaju sve,kako moje dijete tako i tudje..I mislim da svima savjest treba proraditi i da pocnu razmisljati o tom humanitarnom cinu kao o nekoj normalnoj stvari a ne nekoj prisili

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 9:18:21   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se slažem user posted image
tako i treba, ko učestvuje nek platiuser posted image



I ja user posted image

Meni sasvim logično da ako želim prodavati svoju robu na BB, platim kotizaciju(koja je baš simboličnog iznosa) a još pozitivnije mi je što će se taj novac u potpunosti donirati u humanitarne svrhe.

Ne kontam frkuuser posted image


I meni je ovo apsolutno logicno!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 9:20:28   
bellla

IZVORNA PORUKA: babina beba

Ja nisam tako aktivna na bb,osim ako mi se bas nesto svidi to i uzmem, nit sam kad prodavala, ustvari jesam jednom ali i to sam na kraju poklonila jer ja prodavati neznam! Donekle se slazem sa Hanady i kad su humanitarne akcije u pitanju uvjek se isti krug zena odazove, a ostalih nigjde. Halalite ako gresim. Ne vidim cemu polemika ok 1 marke kad prodate garderobu , koju sumnjam da bi negdje drugo uspjele tako lako. Naravno neko rece clanice smo i treba da ucestvujemo, ali i zar je fer ostaviti onakav prostor iza kad odemo kuci, zar nije bolje na svakom bazaru skupiti pa koliko toliko i kad nedaj Boze zatreba nekom n dati. Ako smo clanovi rr foruma nemoramo ostati gluhi na pozive u pomoc, doci u centar na gotovo prodati, kupiti i otici. Koliko Vas je profitiralo preko foruma, reklamom svog heklanja, nakita, pelena, torti i ostalih usluga. Cast onima koji imaju odobrenje od administratora. A kad treba nesto za forum uraditi odmah nastane haos i pobune. Ja iskreno da Vam kazem gdje god sam na prodaje ovog tipa isla sto se placao, kuhali se kolaci od cije prodajaje odlayi u humanitarne svrhe. Rijetko sam otisla ne neki bazar da nije humanitarnog tipa bio ili bar kutija da se od srca ubaci. Prema tome ja sam za i dacu kad god se pojavim na bb jer nedaj boze sutra nam svima moze zatrebati ta rr pomoc.



Ovo je takodjer moje misljenje!

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 9:22:17   
malenaa
naravski da je logicno... nema smisla ako prodamo nesto buniti se za ucestvovanje u akciji... i to dobrovoljno a ne pod prisilom.
od mene marka za svaki artikal koji se proda... na onim skupljim i vise... hvala BB sto mogu prodati,kupiti mu nesto drugo,rijesiti svoje ormare,i opet kupiti nesto drugo... a uz to sve omoguciti nekome obrok ili staviti osmijeh na lice je neprocijenjivo :)

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 9:57:09   
bellla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se slažem user posted image
tako i treba, ko učestvuje nek platiuser posted image





Tacno tako,ako kupujes,prodajes,onda fino platiuser posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:17:58   
lepetetka
evo ženice da unesemo malo svjetlosti user posted image idući BB skupljamo novce za poklon malom Omaru, za one koje ne znaju ko je, to je maleni dvogodišnji sin naše forumašice dubravka01, rahmet joj duši... maleni je ostao bez svoje mamice i želimo da mu izmamimo jedan osmijeh na lice i uljepšamo jedan dan, stupila sam u kontakt sa ocem i rado će primiti dar za malenog..

ja zaista nisam znala da se poseban upit treba slati na pp, niko mi nije ni skrenuo pažnju, a čitali su to i moderatori i admin.,logično mi je bilo da ako nešto pročitaš i komentarišeš da znaš o čemu se radi i da nije neophodno da se šalje poseban upit, jer mi to na kraju isto djeluje kao dosađivanje s moje strane,a ne volim dosađivati ...ali eto izgleda da to tako ide...
sinoć sam poslala upit Višnji i dobila odobrenje da se akcija provede, sretna sam zbog toga i veliko hvala Višnji, kao i forumašicama koje su se javile da će učestvovati u akciji, Hatepsut već i jeste, pošto nije znala da li će doći idući BB, ona mi je dala svoj prilog...hvala Hate user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 144
   [Obrisana poruka]
10.10.2012 10:21:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:27:22   
Medić*
Vrlo rado cu ucestvovati user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:29:08   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bellla


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se slažem user posted image
tako i treba, ko učestvuje nek platiuser posted image



Tacno tako,ako kupujes,prodajes,onda fino platiuser posted image


Bella, ja necu stici danas na kafu, novac za pidzamu (ako si planirala ici) daj za forumasicu Visnji ili ko bude skupljao, moze?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:35:27   
lepetetka
ovo je bilo nepotrebno s ljudske strane, ali eto izgleda da je opet potrebno.... ne volim ni ja namet, ali ovo nisam ni shvatala kao namet, ništa me dosad osiromašilo nije...u neku ruku sam tužna, evo dok sam čitala šta ste pisale, vidjeh i nik od chuchi i sjetih se da je žena učestvovala ne samo markicom, nego i svojim radom i trudom na nekim akcijama, kuhala i donosila, stvarala sebi dodatnu obavezu da bi nekome pomogla, chuchi svaka ti čast,..
sjetih se da su ženice vozikale gdje je trebalo malenaa je x puta svratila do mene da uzme moj nijet jer ja nisam mogla sa djecom, selebriti, mama2009,emi 7908 itd.itd...ono čega me je strah jeste da će i ovim koje su navikle pomagati splahnuti volja za istim, jer će vidjeti da nemaju podršku ostalih... i onda postajemo gori i gori...
slažem se da treba sve biti bazirano na dobroj volji, ali volju da dam marku hum. uvijek imam, pogotovo kada znam kome je dajem..i kada znam da je nekome neophodna ta marka... i nije me stid ubaciti 1, 2 ili 3, s halalom je, i ne treba nikoga biti stid ubaciti 1 KM, jer možda zbog tog stida se skupi manje 10-20 KM, koje bi nekome itekako značile...
zbog toga možda i bi bilo lijepo ovo pravilo da se ubacuje po 1 KM, da bi svi bili isti i da ne bi bilo tog "stida"..a ko hoće i može više, uvijek postoji mogućnost uplate na ŽR...radije ću uplatiti tu hebenu markicu nego popiti kafu..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:43:12   
malenaa
Lepetetka- draga ko je pomagao pomagati ce .. nece nas niko promijeniti za to ne brini,ljubim te pametnu :)) sad sam i s mamom pricala i zamolila je da odvaja svaki mjesec,dva odjece za humanitarne svrhe pa nekome ce valjati,ili staviti na aukciju pa donirai novac kako god se dogovorimo...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
10.10.2012 10:51:31   
Emica_sa
I ja sam za,slijedici BB cu doci sigurno,pa neka mi neko napomene,posto mi je glava u vasoniuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *