|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 13:53:13   
virgulina
anonimna , za pocetak uradi nesto lepo za sebe , dok je on na poslu napuni kadu ili prosetaj onako bez ikakvog cilja a onda kod kuce sta stignes da uradis uradila si a kad on dodje probaj da razgovaras normalno kao da se niste svadjali , bez moljkakanja , najnormalnije
a svakako bi bilo dobro da odes psihoterapeutu ako nista drugo imaces vreme za sebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 14:06:46   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Anonimna kad ti muz prestani biti centar svjeta shvatices da nemas problema. A cim se ti razbolis kad se on namrgudi - ti si gotova draga moja


Da citiram samu sebe i da dodam:
Ti njega molis da se pomirite??? Ja nikad za nikad ga nebi molila da se pomirimo, pa makar i za cjenu braka. Hocu i ja da se pomirim nekad, ali normalno da to ide da progovorim, napravim nam kafu, ali da ga molim NE. Ti si previse okupirana muzem. Ja mislim ti bez njega nebi mogla ziviti, i to nevalja 

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 14:23:38   
koka i po
covjek je sebi najveci prijatelj ali i neprijatelj.na kraju uvijek ostaje sam sa sobom pa se anonimna potrudi da imas ugodno drustvo.nema vise i manje vrijednih ljudi postoje samo oni koji drze dobar balans i oni koji sebe smatraju prvima ili drugima navedenim.pupcanom vrpcom su vezani samo majka i dijete i to do rodjenja.od rodjenja svako ima svoj put.pravi muskarac je onaj koji djecu i kucne obaveze ne smatra tvojom ili svojom obavezom nego zajednickom(nazalost malo je takvih na nasim prostorima ....cast izuzecima).nista ti nisi manja niti je on veci od tebe.kad u tebi vidi veliku osobu tako ce se i ponasati prema tebi.kad to shvatis bice ti bolje.cini mi se da si ga previse umazila.muskarci su jedna velika djeca ..ponudis im igracku oni hoce jos...i tako unedogled dok ne odredis granicu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 14:26:22   
maxus svratila
Draga Anonimna

Moje misljnje je da si ti u start pogrijesila s tim sto si se promijenila, i sto si se povukla u sebe.
Nemoj to da radis, nemoj da gubis samouvjenest, kao sto ti druge zenice rekose budi sebi najpreca, izadji, odi frizeru, promijeni frizuru boju kose, isplaniraj izlazak za vas dvoje, dijete ostavi kod majke, zacaraj ga.

Nemoj ga cekat namrgodjena s posla, nego, eto neko dade tebi prijedlog da si napunis kadu s vodom, ja bih ti ipak preporucila da to zajedno uradite, i nikad nemoj razmisljat o nekim svadjama sto su bile, sto je bilo bilo je, nema povratka, nemoj prebacivat ovo si reko, ovako si uradio, sto si to tako, de ovako i sl. nego sa osmjehom mu nekako skrens paznju na neke nejegove nedostatke.
Brate zesnko si, budi mudrija ( Muskarac je glava porodice, ali zena je vrat i okrece glavu)

I ovo, muz nikad nije MENI pomogao nesto, nego NAMA, al nije ni moj bio takav, nego sam ga "naucila".
Ja necu reci sad aman zaman da on hoce sve, ali osjetim i ja ako je dosao sa posla nervozan i umoran, pa necu mu jos i ja pristajat na muku i prebacivat ovo si reko onda kad sam ja tebi ono rekla, nego opusteno, ja smugnem u kupatilo i samo ga zovnem user posted image , a on ko izgubljen.

Pokusaj ga ponovo zadobit za sebe, ali molim te nemoj da izgubis samopostovanje i da iskljucivo sve radis samo zbog njeg, prvo sve sto radis radi za sebe.

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 19:51:14   
Galicia
( Muskarac je glava porodice, ali zena je vrat i okrece glavu)


Po cemu je to on glava porodice?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 20:47:50   
cicy
Moje misljenje je da je tebi glavni problem nedostatak druzenja sa pozitivnim osobama,vjerovatno ti fali vremena da se posvetis sama sebi,a sve to vodi jos vecem otudjivanju i povlacenju.znam po sebi...pokusaj se malo "trgnuti" i bez opravdanja radi stvari za sebe,nadji nekog ko je jako pozitivan,opusten i nenaporan za druzenje ali nemoj zapostaviti svoje obaveze prema porodici.i meni se nekad cini da bi mi dobro doslo par razgovora sa strucnom osobom..pokusaj shvatiti da ce ti muz biti najblizi onda kad olabavis i postanes spontana i vesela,a to se postize unutarnjim zadovoljstvom.ja sam na pocetku braka imala slicna razmisljanja kao i ti..bila sam u depresiji,ostala bez prijatelja,tesko sam podnosila njegovu lijenost i ubrzo mi je pocelo sve da smeta..onda sam polako pocela shvatati gdje lezi moj problem i uz mnogo muke rijesila sam to.i najbitnije je da svoje probleme ne pricas drugaricama ako nisu udane,one te samo mogu odvesti na pogresan trag i povecati "huju"..:)

_____________________________

Postuj onog ko zna i zna da zna,kloni se onog ko ne zna a misli da zna i budi blag prema onom ko ne zna i svjestan je toga..

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 22:41:13   
MAMA MA
Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu cicy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 22:53:55   
madam x

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

user posted image user posted image user posted image Pametna si ti ženica...ko je čuo prati prozore prljave koseuser posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 22:55:47   
madam x
http://www.mudremisli.com/2012/10/sta-je-bolje-za-muskarce-i-zene/

Evo nešto zanimljivo, ako smijem zalijepiti...ja se strogo pridržavam, radi zdravljauser posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 22:59:51   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

user posted image user posted image user posted image Pametna si ti ženica...ko je čuo prati prozore prljave koseuser posted image


nekako mi nije logicki..cuj perem prozore a kosa prljava...user posted image

prvo kosa...pa mejkapuser posted image ..pa muzikaaa pa onda krpa i ožežiuser posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 23:05:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
19.10.2012 23:05:39   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

user posted image user posted image user posted image Pametna si ti ženica...ko je čuo prati prozore prljave koseuser posted image


nekako mi nije logicki..cuj perem prozore a kosa prljava...user posted image

prvo kosa...pa mejkapuser posted image ..pa muzikaaa pa onda krpa i ožežiuser posted image user posted image


pa opet tusiranje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
20.10.2012 13:42:13   
D_K

IZVORNA PORUKA: zinanina

http://www.mudremisli.com/2012/10/sta-je-bolje-za-muskarce-i-zene/

Evo nešto zanimljivo, ako smijem zalijepiti...ja se strogo pridržavam, radi zdravljauser posted image


nije ti ovo lose..
dapače user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Treba mi pomoc, mozda i lijecnicka...
20.10.2012 14:16:07   
sabinos

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Anonimna ovako...moj muz radi tri posla da bismo prezivjeli jer ja nemogu naci posao...ja sam kuci da djetetom...Kuham rucak svaki dan..perem,peglam,brisem,bacam smece,odlazim u kupovinu,donosim kese,crtam,bojim,gledam crtane,vodim u park,citam price,recitujem pjesmice,derem se,fino pricam,nekad i placem...ali pored svega ovoga ja se sminkam,uredjujem,i odlazim na kafu sa drugaricom...jedan dan mi je sve sredjeno naredna tri nemozes proci od igracaka kroz kucu...razumijes?Nema "moram" samo "hocu"..tako je kod mene....Ako mi je kosa prljava vjeruj da je necu skupit u rep i pocet prat prozore nego cu stavit masku,citat novine,oprat kosu,popit kafu....jer mi nije ceif prat prozore a kosa mi prljavauser posted image ...Poredaj prioritete...Muz radi...OK...radi svojoj porodici,ne meni..i ja radim..da placa zenu za ovo sve sto ja uradim bogami bi bankrotiro...ovako na sve to jos ima i djabe seks i dobio dijete gratisuser posted image ...Prestani se dokazivati njemu,dokazi se sebi...Budi sebi dobra...

oci moje lijepe pametneuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *