|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Boje u ormaru
7.11.2008 17:04:03   
Lorna
u ormaru sarenilo, ali najvise volim crvenu i drap boju. cesto prolazim kroz faze boja (teget je najduze trajala), ali ove dvije boje su neprolazne!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Boje u ormaru
12.2.2010 21:12:56   
SdZ
Ma,meni su sve boje na svoj nacin lijepe...ima nekih koje bas sto se tice odjece i ne koristim....zimi preovladava crna,smedja,siva....a ljeto ko ljeto,sve i svasta....Najdraze su mi:bijela,crna,smedja,crvena,siva,plava,ljubicasta...........user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Boje u ormaru
15.2.2010 20:20:27   
bubiani
samo crna nista vise nezamisljivo mi je imati bilo  koju drugu boju. crno jednostavno super stoji :)) 

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Boje u ormaru
15.2.2010 20:30:39   
Medić*
trenutno u ormaru dominira zuta i smedja boja, crna svakako, nesto malo sive.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bubiani)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Boje u ormaru
15.2.2010 21:04:36   
teacher75
trenutno: crna, crvena, ljubicasta, siva, a ljeti naravno svjetlije boje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Boje u ormaru
17.2.2010 8:44:36   
magnolija*
Ima svega - crna, smedja, bez, bijela, maslinasto zelena, ljubicasta, zuta, srebrna, boja cigle.....

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Boje u ormaru
17.2.2010 16:51:39   
sarisari
Moje omiljene boje su crna i bijela, da mogu sve bih kupovala i kombinirala u te dvije boje, mada naravno imama i gardarobu drugih boja, volim boju petroleja, zelenu, crvenu...

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Boje u ormaru
17.2.2010 17:42:47   
ivana st
Zimska garderoba mi je uglavnom crne, ljubičaste,sive i bijele boje.A ljeti su uglavnom žive boje, žuta,narančasta,zelena,plava...

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Boje u ormaru
3.4.2010 14:36:09   
acudesa
ja volim crnu i naviše imam crne boje u ormaru...ostala mi navika od vremena popularnih darkerauser posted image , a razbijem monotoniju nekom čistom bojom.....znam samo da šareno slabo volim i slabo ga imam u ormaru

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Boje u ormaru
3.4.2010 14:39:26   
Lalana
Ljubicasta, ljubicasta i ljubicasta, a ostalo sta se potrefi user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Boje u ormaru
3.4.2010 14:43:14   
acudesa
Šta je ovo, većina nas voli baš ljubičastu, to je moja najdraža boja, ali ne kupujem u njoj baš puno stvari

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Boje u ormaru
3.4.2010 14:44:58   
Lalana

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Šta je ovo, većina nas voli baš ljubičastu, to je moja najdraža boja, ali ne kupujem u njoj baš puno stvari


znaci da smo veoma slicne user posted image
Ja cak i djevojcici kad kupujem ili ljubicasto ili rozo, muz joj nekada kada uhvati bez mene uzme nesto drugih bojauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Boje u ormaru
3.4.2010 14:46:57   
lely
IZVORNA PORUKA: Lalana

Ljubicasta, ljubicasta i ljubicasta, a ostalo sta se potrefi user posted image


Ista sam ljubicasta u svim tonovima,mada ni sa rozom se nisam posvadjala user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Boje u ormaru
7.4.2010 22:34:54   
*pcelica*
Kod mene u ormaru sigurno vlada crna i zimi i ljeti, a odnekud se pojavi i malo crvene. Inace crna i crvena su mi najdraze boje, ali crnu stalno koristim u bilo kojoj odjevnoj kombinaciji. Jednostavno neznam kupiti nista u drugoj boji.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Boje u ormaru
7.4.2010 23:34:01   
Anoniman
Zimska odjeca mi je uglavnom smedja(tamno smedja), zelena, crna, tamno plava, crvena...A ljeti preferiram zutu, bez, svetlo plavu, roze, lila, njezno zelenu, bijelu...

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Boje u ormaru
7.4.2010 23:37:10   
new mama
Kod mene uglavnom ljubicasta,ljubicasta,ljubicastauser posted image user posted image user posted image ,a ima jos bijela,crna,nesto smedjeuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Boje u ormaru
7.4.2010 23:43:34   
sarayka
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Zimska odjeca mi je uglavnom smedja(tamno smedja), zelena, crna, tamno plava, crvena...A ljeti preferiram zutu, bez, svetlo plavu, roze, lila, njezno zelenu, bijelu...


Slicno samo i zimi imam dosta ljubicaste i roza, a u teget bas nikad nista nisam kupila user posted image
Ljeti sve njezne pastelne boje...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Boje u ormaru
8.4.2010 1:39:21   
Hanady RR
crno-bijeli svijet...sa dodacima smeđe i sive i 1 zelena košulja, 1 plava, 1 roza i 1 ljubičasta haljina.

E da ima tu neke roze al nikad obučene sem jedne morske suknjice.

najveselji ton je crvena al definitvno ljetna boja...samo ljetne stavri su mi crvene...od kupaćeg do peškira za plažu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:09:14   
Anoniman

Crvena
Ovo je boja snage, zdravlja i vitalnosti. Vole je agresivne, impulzivne, strastvene osobe, ali i koje nisu takve, ali bi željele biti. Ambiciozni ste i brzo zauzimate strane ili stavove. Volite drugima suditi. Optimistični ste i ne volite monotoniju. Nemirni ste i često neobjektivni te volite druge kriviti za svoje pogreške. Otvoreni ste i volite život.

Ciglasto crvena
Imali ste dosta teških iskustava u životu koja su vas pretvorila u drukčiju osobu, osobu koja je velikodušna i lako ju je zavoljeti. Zapravo ste slični kao ljudi koji vole crvenu, s tom razlikom da se možete disciplinirati te imate dobre kočnice.

Ružičasta
Ova boja simbolizira ljubav i privlačnost bez mnogo strasti. Ovo su majčinski tipovi osoba koje vole zaštitu i siguran život. Volite se osjećati voljenim i sigurnim te se često činite krhkima. Šarmantni ste i nježni.

Narančasta
Ovo je boja luksuza i užitka. Vi volite ljude i druženje. No, često dramatizirate stvari kako bi vas ljudi primijetili, ali u biti ste dobra osoba. Znate biti nestalni, ali uvijek ste za kompromis. Vi ste znatiželjni, nemate straha i duboko ste nemirni.

Žuta
Ovo je boja sreće, mudrosti i mašte. Vi ste avanturist i uvijek tražite nešto što će vas ispuniti. Imate dobar smisao za humor, ali i za dobar posao. Obično lako mislite i točno znate što želite. Ponekad vam odgovornost nije jača strana, odnosno radije krećete u akciju umjesto da ostanete odgovorni.

Zelena
Ovo je boja harmonije i ravnoteže. Zelena simbolizira nadu, novi početak i mir i vole je nježne i iskrene osobe. Volite se družiti, uvijek ste iskreni, ali ipak vam je mir najvažniji. Vrlo ste skromni i strpljivi, pa vas drugi često znaju iskorištavati. Visoko ste civilizirana osoba.

Plava
Vi ste brižni i suosjećajni. No, također ste poprilično konzervativni i imate osjećaj za dužnost. Strpljivi ste, osjećajni i dobro se kontrolirate. Volite da vas cijene zbog čvrstog karaktera i mudrosti. Vjerni ste, ali znate biti pretjerano sumnjičavi.

Plavozelena
Osjećajna ste i visoko intelektualna osoba. Ustrajni ste i čvrsti. Imate dobar ukus, šarmantni ste i pristojni, ali često odbijate drugima pomoći.

Tirkizna
Imate bujnu maštu i originalni ste i kreativni. Izvana izgledate čvrsto, no iznutra ste često labilni i lomite se.

Boja lavande
Često se činite kao da živite ni na nebu ni na zemlji jer vas mnoge prizemne stvari ne zanimaju, točnije gnušate ih se. Uvijek ste dotjerani i tražite kulturna događanja te isto takvo ponašanje. Kreativni ste i šarmantni te civilizirani. Nikada ne želite uprljati svoje ruke.

Ljubičasta
Volite biti u vlastitom društvu, prava ste individua, osjećajni i dosjetljivi, kreativni i s jakom željom da budete drugačiji od drugih. Umjetnička ste duša, temperamentni, a kada vas ne razumiju sarkastični ste. Tolerantni ste te lako postižete autoritet ili ste na nekoj višoj poziciji.

Smeđa
Izdržljivi ste i strpljivi, mirni i konzervativni. Niste impulzivni, ali znate se ponašati bez takta. Volite dogovornost, na vas se ljudi mogu osloniti. Znate biti nefleksibilni i veoma tvrdoglavi.

Siva
Siva je boja kompromisa i pozornosti. Tražite mir i često puno radite bez dovoljne nagrade. Često susprežete svoje pravo 'ja' i bježite od života. Radoholičari ste.

Crna
Volite djelovati misteriozno i ne volite pokazivati svoje pravo lice. Često jedno želite, a drugo radite, pa ste između toga rastrgani.

Bijela
Simbol je čistoće, naivnosti i nevinosti. Želite biti savršeni i tome stalno težite. Često ste robovi neostvarivih ideala. Priželjkujete jednostavan život.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:11:10   
teacher75
Crvena
Ovo je boja snage, zdravlja i vitalnosti. Vole je agresivne, impulzivne, strastvene osobe, ali i koje nisu takve, ali bi željele biti. Ambiciozni ste i brzo zauzimate strane ili stavove. Volite drugima suditi. Optimistični ste i ne volite monotoniju. Nemirni ste i često neobjektivni te volite druge kriviti za svoje pogreške. Otvoreni ste i volite život.

Crna
Volite djelovati misteriozno i ne volite pokazivati svoje pravo lice. Često jedno želite, a drugo radite, pa ste između toga rastrgani.



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:22:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa



Ljubičasta
Volite biti u vlastitom društvu, prava ste individua, osjećajni i dosjetljivi, kreativni i s jakom željom da budete drugačiji od drugih. Umjetnička ste duša, temperamentni, a kada vas ne razumiju sarkastični ste. Tolerantni ste te lako postižete autoritet ili ste na nekoj višoj poziciji.

Crna
Volite djelovati misteriozno i ne volite pokazivati svoje pravo lice. Često jedno želite, a drugo radite, pa ste između toga rastrgani.


moje omiljene boje i slazem se sa opisom, uglavnom
narocito ovo za sarkazam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:23:07   
jasmin
Ja tamam htjela napisati svoje boje,al reko ocjenice me neko po tekstu hahahah,a ne uzimam ga za ozbiljno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:27:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja tamam htjela napisati svoje boje,al reko ocjenice me neko po tekstu hahahah,a ne uzimam ga za ozbiljno.


U ormaru imam svih boja osim tamno zelene i zute, ali bijela i crna su mi favoriti...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:27:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja tamam htjela napisati svoje boje,al reko ocjenice me neko po tekstu hahahah,a ne uzimam ga za ozbiljno.

daj boje, da ti uradimo psihoanalizuuser posted image ...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Boje u ormaru
27.8.2010 16:31:26   
Dinkica
Smeđa
Izdržljivi ste i strpljivi, mirni i konzervativni. Niste impulzivni, ali znate se ponašati bez takta. Volite dogovornost, na vas se ljudi mogu osloniti. Znate biti nefleksibilni i veoma tvrdoglavi.


ta sam, al baš baš ovakva user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *