|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni
20.10.2009 13:40:03   
Pretty mamma
IZVORNA PORUKA: denny

evo da i ja kažem svoje iskustvo
Leonu je sad bio 1. rockas i dobio je puno robice, a igračke...hm
volila bi da je dobio psića sveznalicu-ovako ću ga ja kupit
čini mi se da je on super za tu dob
a ima puno igračaka od brata-najviše voli one kućice u koje se ubacuju oblici, pa on tu ubaciva sve i svašta
a naaaaaaaaajviše od svega voli mobitele i telefone user posted image


deny, ako Leon voli mobitele, fisher-price imaju i telefon sveznalicu, baš sam vidjela u novinama user posted image  

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pokloni
20.10.2009 13:43:58   
denny
a jel? nisam znala
jeli toga ima u TL ili gdje bi mogla pogledat user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:37:34   
denny
e u subotu nam je kumčetu 2. rođendan i ne znam što bi mu kupili user posted image
može pomoć ?

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:38:55   
Ilhana RR
sta voli da se igra kumce?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:40:54   
denny
user posted image  ma nemam pojma
nekako se potrefilo da se nismo previše družili ovu godinu, bože kako vrijeme leti
muški je....

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:42:15   
Ilhana RR
hmm, do koliko bi para?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:45:01   
Pretty mamma
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

IZVORNA PORUKA: denny

evo da i ja kažem svoje iskustvo
Leonu je sad bio 1. rockas i dobio je puno robice, a igračke...hm
volila bi da je dobio psića sveznalicu-ovako ću ga ja kupit
čini mi se da je on super za tu dob
a ima puno igračaka od brata-najviše voli one kućice u koje se ubacuju oblici, pa on tu ubaciva sve i svašta
a naaaaaaaaajviše od svega voli mobitele i telefone user posted image


deny, ako Leon voli mobitele, fisher-price imaju i telefon sveznalicu, baš sam vidjela u novinama user posted image  


Pa zaista ne znam gdje bi mogla gledati, ja sam pregledala mercator i tamo nema. Ako baš želiš taj mobitel, Orbico je uvoznik fisher prica za BiH pa ih možeš kontaktirati.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:46:45   
denny
baš ću pogledat njihovu stranicu user posted image
thanks

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:47:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

IZVORNA PORUKA: denny

evo da i ja kažem svoje iskustvo
Leonu je sad bio 1. rockas i dobio je puno robice, a igračke...hm
volila bi da je dobio psića sveznalicu-ovako ću ga ja kupit
čini mi se da je on super za tu dob
a ima puno igračaka od brata-najviše voli one kućice u koje se ubacuju oblici, pa on tu ubaciva sve i svašta
a naaaaaaaaajviše od svega voli mobitele i telefone user posted image


deny, ako Leon voli mobitele, fisher-price imaju i telefon sveznalicu, baš sam vidjela u novinama user posted image  


Pa zaista ne znam gdje bi mogla gledati, ja sam pregledala mercator i tamo nema. Ako baš želiš taj mobitel, Orbico je uvoznik fisher prica za BiH pa ih možeš kontaktirati.


ja sam ljetos se ubila trazeci psica sveznalicu al nisam uspijela da nadjem, htijela sam na nasem da kupim mojoj jer mislim da je bolje da uzmem na nasem radi jezika nego na svedskom al izgleda da cu na kraju na svedskom uzeti pa ako nista bar onaj manji sto ima...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pokloni
21.10.2009 9:53:38   
Ilhana RR
Evo ti par prijedloga...

user posted image

user posted image

user posted image

Ja sam malom od jedne prijateljice kupila slican ovoj drugoj slici i mali je ko lud bio za ovim ;)

< Poruku je uredio Ilhana -- 21.10.2009 9:57:30 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pokloni
21.10.2009 10:00:01   
žana o8
I moja je za rođendan dobila ove Lego kockice i luda je za njima , vazdan ih nosa po kući, slaže, gradi kuće, a mama ludi ...kockica ne sve strane user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pokloni
21.10.2009 10:00:13   
denny
ma u pravu si, i meni su najdraže te lego kocke user posted image
vjerovatno ću to i uzet
samo nekad se osjećam ko budala, kad ja uvijek uzmem neke dobre poklone, a oni meni nešto niđe veze, nije da gledam, ali ja to ne bi mogla od sramote

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pokloni
12.11.2009 8:28:31   
bebacha
Sta vole dvogodisnjaci.Danas moram kupit poklon za jednu curicu a nemam pojma sta da kupit.Najgore je sto neznam sta ona voli.PItala sam njenu mamu imal sta da joj se svida ili da joj treba a ona nezna.Problem je sto nemogu kupit bilo sta jer je to curica od djevera,help

hehe tek sad vidi da se pisalo o tome al hajdi nema veze,sad je curica u pitanju


< Poruku je uredio bebacha -- 12.11.2009 8:29:50 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pokloni
12.11.2009 8:33:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Sta vole dvogodisnjaci.Danas moram kupit poklon za jednu curicu a nemam pojma sta da kupit.Najgore je sto neznam sta ona voli.PItala sam njenu mamu imal sta da joj se svida ili da joj treba a ona nezna.Problem je sto nemogu kupit bilo sta jer je to curica od djevera,help

hehe tek sad vidi da se pisalo o tome al hajdi nema veze,sad je curica u pitanju



lego kocke(Ilhana ih je postavila)...one od 1-3 god...meni je to jedan od najboljih poklona kak za djecake tako i za djevojcice

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Pokloni
12.11.2009 8:36:45   
bebacha
o tome upravo razmisljam al cu evo opet pitat njenu mamu jel to nju interesuje.juce sam vidjela neku lijepu kuhinjicu al mi svekrva rece da ce joj valjda to roditelji kupit.ja juce hodala i trazila poklon za rodicu a cjelo vrijeme pikirala stvari Ajli za paketic i rodendan.I onda se pitam sto nisam kupila poklonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Pokloni
12.11.2009 8:40:15   
Anoniman
pa vidim i tvojoj curici ce skoro 2user posted image user posted image ...eto ti orjentacije...kud' ces bolje

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Pokloni
12.11.2009 8:44:57   
bebacha
losa orjentacijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova moja samo voli slikovnice,lutke i one drvene slagalice(a ova druga curica to sve imauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Pokloni
24.11.2009 20:48:36   
Anoniman
Meni je ovo premoćno da li znate ima li gdje kod nas kupiti ovakve tepihe?

user posted image
user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Pokloni
24.11.2009 23:18:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: scarlett

Drage forumašice koje ste već organizovale ili išle nekome na proslavu prvog rođendana, molim vas za ideje, šta kupiti za prvi rođendan jednomuser posted image . Danas trebam kupiti poklon za jednog malca i interesuju me dobri prijedlozi. Ako imate neki neobičan i interesantan prijedlog, molim vas da ga podijelite sa mnom i po mogućnosti gdje se može nabaviti u Sarajevu, a naravno, korisno bi bilo da se navede i cijena.
LP




IZVORNA PORUKA: delfin

meni je to učestalo u zadnje vrijeme i to sve bliža rodbina. E sad neznam koliko ti je bliska osoba. Ja sam još bila i kuma. Kod "nas" je nekako običaj da se kupi nešto od zlata (nisam iz sandžaka user posted image ) i nešto od odjeće, neki kompletić, džemper, trenerkica, haljina. Za igračke su još maleni. Pretpostavljam da si već bila na babinama.




IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja djecacima uvijek kupim CATerpilar kamion ili bager user posted image . Moj Hamza ih ima i svima se svide. Jer muski fakat vole bagere a ovi su usper kvalitetni a nisu ni zara.
Oko 30- tak maraka su a povelki su. Ima ih u Merkatoru i One 2 Play. Uz to kupim i neku slikovnicu ili album za slike sa posvetom i par izradjenih slika.

user posted image user posted image






IZVORNA PORUKA: denny

pa sve ovisi kolikos te bliski-ili koliko ste dužni user posted image
ako su bliži-ako ste dužniji onda može psić sveznalica, ili onaj autić guralica, ili onaj šatorčić sa svakakvim karafekama...ma imaš u tl svašta

a ako je samo jedan u nizu od rođendana-onda nešto od robice i nešto zvučno. moj mali voli sve što svira-što proizvodi zvukove.
onaj mali klavirić ili mala gitara-to ti sve dođe oko 20-ak maraka




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

denny kakav je to šatorčiš?
možel opis mali? koliko košta? kupila bi svojoj ribici




IZVORNA PORUKA: denny

super je šator ali je malo skup.
evo pokušat ću ga pronać. 100km
ali super poklon ako ti je mali kum ili tako nešto, ono kad moraš kupit nešto bolje




IZVORNA PORUKA: w.pooh

od malo skupljih poklona guralica-prohodalica Tomy koja se poslije pretvori u autić ili onaj psić sveznalica, a od jeftinijih neki komad odjeće i igračka




IZVORNA PORUKA: denny

http://www.tomy.co.uk/products/discovery-dome-deluxe/?parent=2123951



IZVORNA PORUKA: skvo

Mi imamo ovaj, ekstra je....user posted image
Kupili u TL!



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam očekivala da je taj šator veći pa da i ja kampujemuser posted image user posted image user posted image
može li mi neko reći nešto vezano za ovu guralicu prohodalicu kako to fercera? Zar to nije samo bicikl na kojem dijete sjedi a ti ga gurašuser posted image
Ne kužim ovo prohodalica??? user posted image



IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam očekivala da je taj šator veći pa da i ja kampujemuser posted image user posted image user posted image
može li mi neko reći nešto vezano za ovu guralicu prohodalicu kako to fercera? Zar to nije samo bicikl na kojem dijete sjedi a ti ga gurašuser posted image
Ne kužim ovo prohodalica??? user posted image


Prije je guralica. user posted image

user posted image

Ja sam mislila Zarici uzeti za Bajram ovo.




IZVORNA PORUKA: dana3

za musko je dobar traktor turbo limac ga sigurno ima
svira,sam se vozi,vozac pjeva a ima krava ovca pile i svinja u prikolici te na pritisak se glasaju,to moj sin ne ispusta



IZVORNA PORUKA: dana3

url=http://www.glitterfy.com/]user posted image [/



sa ovim se uci da broji,boje,imaju pjesme pa svaka stranica kad se otovri pjevaju po dvije
knjigA sa slikama zivotinja i kako se glasaju kad se pritisne na dugme sa straane
i traktor o kojem sa pricala



IZVORNA PORUKA: w.pooh

Nunichi moj user posted image ima ovu Tomy guralicu..malo je koristio guralicu jer je dobio za 1.rođendan nekoliko dana prije rođendana a prohodao je sa godinom i dva dana, tako da sam ja to pretvorila u autić i sada se ponekad voza user posted image user posted image a ovaj zeleni dio ti dođe onda kao prikolica koja se zakaći na autić pa kad skineš ove điđe gdje ti je telefon i leptir onda u prikolicu možeš staviti igračkice user posted image a posebno se igra sa tim telefonom jer se to skida i bude kao ploča sa igračkicama..sve u svemu interesantno je jer ima dosta funkcija ali sve zavisi od djeteta koliko će biti zainteresovano..



IZVORNA PORUKA: w.pooh

sahara kupljeno je u augustu u TL u Tuzli..jel im nikad nije bilo ili je nestalo? Evo ti broj TL u Tuzli pa ako hoćeš provjeri ima li kod njih 035/246-940
Ja sam skoro svom user posted image htjela kupiti Interaktivnu igračku Winnie nešto slično onom psiću sveznalici, cijena isto oko 100 KM ali su mi rekli da igračke ne naručuju, samo kolica, AS i tako to...ali ako im je bilo u ponudi moguće je da će opet doći




IZVORNA PORUKA: milenium

Ako može netko da mi na brzinu odgovori što kupiti petom ditetu na poklon?dane otvaram novu temu?




IZVORNA PORUKA: milenium

mislim petom,rodilo im se peto dite pa bi mi otišli na babine i kupili nešto,a pretpostavljam da robice imaju na tone pošto ih je toliko puno,pa možda bolje 2paketa pelena ili tako nešto,molim mišljenje?




IZVORNA PORUKA: dana3

milenium to sto si i rekla-odjece i igracaka sigurno ne fali a nikakve velike koristi.kupis li dva paketa pelena ustedila si joj para-eto start paket za novorodjence:pelene,malo kremica,ne znam da li ce da doji ali flasica i ostale stvarcice-bar sam ja tako za trece kupila




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Pokloni
24.11.2009 23:25:49   
Adana
IZVORNA PORUKA: denny

a jel? nisam znala
jeli toga ima u TL ili gdje bi mogla pogledat user posted image


Mislim da sam taj mobitel vidjela u prodavnici u BBi centru u Sarajevu, u "podrumu" gdje je foto Zunic i Imamex...
Ali sada vidjeh da si ti u Mostaru... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Pokloni
24.11.2009 23:28:54   
Adana
Ilhana, psica Sveznalicu sam vidjela u Merkatoru na Alipasinom polju, pa onda u dvije radnje u BBI-u, i u Bingu kod Hadzica... Vjerujem da se jos negdje moze naci. user posted image

A ima i cajnik, ili tako nesto, sveznalica, pa jos nekih tako fora - sveznalica. user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 24.11.2009 23:29:09 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Pokloni
25.11.2009 9:10:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva



user posted image
user posted image


Hooooooooću ove tepihe, gdje se imaju kupiti?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Pokloni
25.11.2009 9:13:03   
Nunichi
U Njemačku. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Pokloni
25.11.2009 9:15:39   
Anoniman
Nije valjdauser posted image ...pa zar ni jedan Kinez to nije dovukaouser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Pokloni
25.11.2009 9:17:45   
anelinos
Samo da kazem da u Elpi komercu na grbavici ima tepiha ovih sa stazama za djecu kakvih jos dezena ima neznam al tu sigurno pogledajte.. veliki pozdrav...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *