|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:12:08   
Anoniman
Vesela, nisam imala namjeru da tebe to pitam jer nisi objavila nijedan post na ovoj temi u kojoj navodis neki svoj bracni problem. Pitanje se odnosilo na postavljacicu teme i sve druge koje su se oglasile da imaju taj problem. Koliko znamo, ti imas hvala bogu dobar brak.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:14:17   
muaaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim vas, nemojte se naci uvrijedjene, ali da li ste razmisljale da vasi muzevi imaju druge zivote, da su vas prestali voljeti i(li) da je svemu kraj?
Imam osjecaj kao da ne vidite pored ociju jer ih previse volite. I dokle voljeti nekog kom vas ne voli?


ne znam, ne bi rekla da me ne voli, jer zašto bi me inače trpio?user posted image
ko danas, na ovom vaktu i sa kim na silu ostaje u brakuuser posted image
ni ja ni mm nismo ti tipovi

a masa je razloga zašto mislim da me voli, ne nalazim nijedan da mislim da je drugačije
no možda da se ipak insan zadubi? user posted image
al čemu, sve na kraju izadje na vidjelouser posted image

Aj Vesela,kraljuuuuuuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:14:32   
veeseelaa
ja kontala općenito pitanje za sve user posted image
ah svaki brak je dobar dok ne naleti problem user posted image
sad smo ok a sutra ko zna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:17:28   
ini246
Drage zenica sad mi je malo lakše ... Chuci hvala na savjetu jako lijep prijedlog moram i to probati jer sve sam do sada istrosila.... A recimo mnogo puta sjednem uz njega da gledam film on uskoro ustane lupam da se napije vode i sjedne na drugi kraj user posted image hej to je toliko jadno i žalosno
U sustini mi najbolje funkcioniramo kad se pravimo kao da je sve uredu i super i kao da imamo odnos svaki dan a ne jednom u godini user posted image i neko kaze frustrirana zena ma HALO ako ja majka dvoje djece sve uradim po kuci napravim rucak djecu spremim smirim i usput se dotjeram nasminkam obucem minjak dok on dođe s posla on me dočeka na nož kaze joj ja umoran ili kaze kao kroz šalu sta ti je budalice ili ono preko volje pa hoces da izademo negdje.... Ja nekako skupim snage i progutam svaki njegov odgovor ali NEKAD jednostavno PUKNES
Kažem vam iskreno ko ovo ne dozivi ne moze ni pomisliti kako je to
UH

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:18:36   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvini sto pitam ovako direktno, ali je li moguce da te muz vara? izvini i sto pisem anonimno, ali ne zelim da ti bude nezgodno, mozda nisi razmislila prije nego si ovo ispricala tu, sirokim masama...

nisi trebala biti anonimna
Pa nije njoj nezgodno, evo pise vec 2 dana

E sada na tvoje pitanje da odgovorim
A zasto bi provodio vrijeme s njom,?
Zasto bi je trpio?
Nije ovisan onjoj,znaci ako je nevoli ili neosjeca nista jednostavno joj kaze i zdravo.Pa gora mu je patnja zivjeti s odobo,m koju ne voli.
A ovih problema ima i dijagnoza vec sam napisal da sam neki dan citala o tome

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:20:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

pa već žena reče da je ne vara. meni se čini da je ovaj čitav poremećaj ili kako se već zove jednostavno lijenost da se neko trudi za nešto što ''već ima''. a dok ste bili u vezi nisi bila njegova pa se trudio. pa kao opravdanje hajmo sada optužiti odrastanje bez ljubavi

onaj ko vara i ne voli zenu, otici ce s tom drugom, a ako ne misli ostaviti zenu trudice se sto vise da sakrije prevaru pa ce bas biti pretjerano ljubazan da zena ne posumnja, nece se sigurno hladno ponasati. par svalera koje poznajem, nikad se ne bi na njima reklo da varaju svoju zenu, sve vamo oko nje cici mici, kupuje poklone i tako to, a iza ledja...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:22:13   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvini sto pitam ovako direktno, ali je li moguce da te muz vara? izvini i sto pisem anonimno, ali ne zelim da ti bude nezgodno, mozda nisi razmislila prije nego si ovo ispricala tu, sirokim masama...

nisi trebala biti anonimna
Pa nije njoj nezgodno, evo pise vec 2 dana

E sada na tvoje pitanje da odgovorim
A zasto bi provodio vrijeme s njom,?
Zasto bi je trpio?
Nije ovisan onjoj,znaci ako je nevoli ili neosjeca nista jednostavno joj kaze i zdravo.Pa gora mu je patnja zivjeti s odobo,m koju ne voli.
A ovih problema ima i dijagnoza vec sam napisal da sam neki dan citala o tome

ma nije to bas tako crno-bijelo,ako me ne volis=ostavis me,znaju ljudi itekako ponekad voditi dvostruki zivot,mada sto rekla Vesela ispliva to kad tad.da me ne shvati kolacic i ostale pogresno ne mislim na njihove muzeve

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:22:56   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

pa već žena reče da je ne vara. meni se čini da je ovaj čitav poremećaj ili kako se već zove jednostavno lijenost da se neko trudi za nešto što ''već ima''. a dok ste bili u vezi nisi bila njegova pa se trudio. pa kao opravdanje hajmo sada optužiti odrastanje bez ljubavi

onaj ko vara i ne voli zenu, otici ce s tom drugom, a ako ne misli ostaviti zenu trudice se sto vise da sakrije prevaru pa ce bas biti pretjerano ljubazan da zena ne posumnja, nece se sigurno hladno ponasati. par svalera koje poznajem, nikad se ne bi na njima reklo da varaju svoju zenu, sve vamo oko nje cici mici, kupuje poklone i tako to, a iza ledja...

Tiki ovo si u pravu 100%.I ja znam par njih koji samo sto ne lizu stopala zenama
To su price aman, zaman.user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:23:11   
chuci

IZVORNA PORUKA: ini246

Drage zenica sad mi je malo lakše ... Chuci hvala na savjetu jako lijep prijedlog moram i to probati jer sve sam do sada istrosila.... A recimo mnogo puta sjednem uz njega da gledam film on uskoro ustane lupam da se napije vode i sjedne na drugi kraj user posted image hej to je toliko jadno i žalosno
U sustini mi najbolje funkcioniramo kad se pravimo kao da je sve uredu i super i kao da imamo odnos svaki dan a ne jednom u godini user posted image i neko kaze frustrirana zena ma HALO ako ja majka dvoje djece sve uradim po kuci napravim rucak djecu spremim smirim i usput se dotjeram nasminkam obucem minjak dok on dođe s posla on me dočeka na nož kaze joj ja umoran ili kaze kao kroz šalu sta ti je budalice ili ono preko volje pa hoces da izademo negdje.... Ja nekako skupim snage i progutam svaki njegov odgovor ali NEKAD jednostavno PUKNES
Kažem vam iskreno ko ovo ne dozivi ne moze ni pomisliti kako je to
UH


tebi je mnogo lakše nego kolacicu jer njen muž još uvijek nije došao do tačke da kaže da nešto nije u redu s njim. ti se sa svojim dogovoriš. hoće da ostanete u braku. onda brate jednu sedmicu ti preko volje ne diraj, a drugu sedmicu preko volje neka on dira user posted image
doćete na isto aBd pa se malo dirati malo ne dirati.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ini246)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:23:22   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

pa već žena reče da je ne vara. meni se čini da je ovaj čitav poremećaj ili kako se već zove jednostavno lijenost da se neko trudi za nešto što ''već ima''. a dok ste bili u vezi nisi bila njegova pa se trudio. pa kao opravdanje hajmo sada optužiti odrastanje bez ljubavi

onaj ko vara i ne voli zenu, otici ce s tom drugom, a ako ne misli ostaviti zenu trudice se sto vise da sakrije prevaru pa ce bas biti pretjerano ljubazan da zena ne posumnja, nece se sigurno hladno ponasati. par svalera koje poznajem, nikad se ne bi na njima reklo da varaju svoju zenu, sve vamo oko nje cici mici, kupuje poklone i tako to, a iza ledja...

ma ja one hinjske varalice,fuj

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:25:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvini sto pitam ovako direktno, ali je li moguce da te muz vara? izvini i sto pisem anonimno, ali ne zelim da ti bude nezgodno, mozda nisi razmislila prije nego si ovo ispricala tu, sirokim masama...

nisi trebala biti anonimna
Pa nije njoj nezgodno, evo pise vec 2 dana

E sada na tvoje pitanje da odgovorim
A zasto bi provodio vrijeme s njom,?
Zasto bi je trpio?
Nije ovisan onjoj,znaci ako je nevoli ili neosjeca nista jednostavno joj kaze i zdravo.Pa gora mu je patnja zivjeti s odobo,m koju ne voli.
A ovih problema ima i dijagnoza vec sam napisal da sam neki dan citala o tome

Anonimna sam jer tako zelim u ovom slucaju.user posted image

Ti postavljas pitanje zasto bi je trpio ako je ne voli. Pa mnogo je takcvih sto nesto trpe. Trpe iz raznih razloga. Neko se boji promjene, neko osuda okoline, neko misli proci ce, neko misli tako to treba.......ah, zene moje. Kao da zivite u oblacima pa ne vidite oko sebe i pred sobom. Meni je zaista zao sto neki ljudi imaju tako teske sudnine, ali nekad je , nakon svega, jednostavno najbolje pogledarti istini u oci, otvoreno razgovarati sa partnerom i reci-ovako vise ne ide-. Da je lako nije, ali nije lako ni mladost provesti u nadi da ce te neko poceti nekad voljeti.

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:25:53   
veeseelaa
ini246 što se ti toliko sekiraš?
ja ne bi
znam da svašta dumaš pa i da mu nisi poželjna
no ja mislim da on treba da se sekira jer je jako tužno kad neko "ubije" seksualnu želju poslom i slično

na libidu treba raditi, on izgleda to ne čini

jednom bi sa njim samo razgovarala otvoreno a onda bi ga ostavila na miru da sam skonta i poreda prioritete

ili će se  ponovo okrenuti tebi il od vas neće biti ništa, svakako je odluka na njemu, pusti ga nek je donese
bar ćeš znati na čemu si

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:28:46   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvini sto pitam ovako direktno, ali je li moguce da te muz vara? izvini i sto pisem anonimno, ali ne zelim da ti bude nezgodno, mozda nisi razmislila prije nego si ovo ispricala tu, sirokim masama...

nisi trebala biti anonimna
Pa nije njoj nezgodno, evo pise vec 2 dana

E sada na tvoje pitanje da odgovorim
A zasto bi provodio vrijeme s njom,?
Zasto bi je trpio?

Nije ovisan onjoj,znaci ako je nevoli ili neosjeca nista jednostavno joj kaze i zdravo.Pa gora mu je patnja zivjeti s odobo,m koju ne voli.
A ovih problema ima i dijagnoza vec sam napisal da sam neki dan citala o tome

a mislis da nema milion takvih brakova , e pa ja vjerujem da ima i tekako da ima .
Odakle znas da nije ovisn , pa kako da nije kad ima djecu sa njom .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:29:42   
teacher75
ma kad nekom neka zavrti repom, rijetko koji se sjeti da djecu ima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:30:16   
Anoniman
A ja opet poznajem covjeka koji svoju zenu vara, ona za to zna, ne pada im na pamet da prekinu odnose i da se razvedu, Neko jednostavno tako zivi. Cak se ni u javnossti ne trude puno praviti da imaju savrsen brak. nekome je dovoljno da je doobro situiran, da ima brdo para, da se skupo oblaci, a ljubav manje vise. Uostalom, mozda je i takva osoba da ne zna ni uzivati ni davati ljubav.......Nisu te prevare sve sablonske kao sto ste navele gore.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:31:41   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvini sto pitam ovako direktno, ali je li moguce da te muz vara? izvini i sto pisem anonimno, ali ne zelim da ti bude nezgodno, mozda nisi razmislila prije nego si ovo ispricala tu, sirokim masama...

nisi trebala biti anonimna
Pa nije njoj nezgodno, evo pise vec 2 dana

E sada na tvoje pitanje da odgovorim
A zasto bi provodio vrijeme s njom,?
Zasto bi je trpio?
Nije ovisan onjoj,znaci ako je nevoli ili neosjeca nista jednostavno joj kaze i zdravo.Pa gora mu je patnja zivjeti s odobo,m koju ne voli.
A ovih problema ima i dijagnoza vec sam napisal da sam neki dan citala o tome

Anonimna sam jer tako zelim u ovom slucaju.user posted image

Ti postavljas pitanje zasto bi je trpio ako je ne voli. Pa mnogo je takcvih sto nesto trpe. Trpe iz raznih razloga. Neko se boji promjene, neko osuda okoline, neko misli proci ce, neko misli tako to treba.......ah, zene moje. Kao da zivite u oblacima pa ne vidite oko sebe i pred sobom. Meni je zaista zao sto neki ljudi imaju tako teske sudnine, ali nekad je , nakon svega, jednostavno najbolje pogledarti istini u oci, otvoreno razgovarati sa partnerom i reci-ovako vise ne ide-. Da je lako nije, ali nije lako ni mladost provesti u nadi da ce te neko poceti nekad voljeti.

Ja uopste u oblacima ne zivim, nisam nikada i uzimam zivot bas zdravo za gotovo.Vidim i vidjela svasta i prozivjela i dozivjela svasta.Pokusavam zeni nekim savjetom pomoci kako da uradi nesto za svoje dobro jer pati inace nebih iznijela to sve ovdje.
Ja nemislim da je vara,varalice se potpuno drugacije ponasaju.
A naravno zelim da sto prije iznadje rijesenje za svoj problem,pa eto makar to bilo i varanje od strane partnera jer ce prije nastaviti sa svojim zivotom i znati sta joj je cinitiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:32:06   
teacher75
pa ove zene sto su se javile nisu takve ocito, znaci da njihov brak nije takav

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:33:57   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma kad nekom neka zavrti repom, rijetko koji se sjeti da djecu ima


da upravu si , ali rijetko koji ostavlja zenu i djecu radi neke s repom , to je dug i mucan proces , jedino ako zena skonta a ima svoje JA pa ona po kratkom procesu .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:35:06   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A ja opet poznajem covjeka koji svoju zenu vara, ona za to zna, ne pada im na pamet da prekinu odnose i da se razvedu, Neko jednostavno tako zivi. Cak se ni u javnossti ne trude puno praviti da imaju savrsen brak. nekome je dovoljno da je doobro situiran, da ima brdo para, da se skupo oblaci, a ljubav manje vise. Uostalom, mozda je i takva osoba da ne zna ni uzivati ni davati ljubav.......Nisu te prevare sve sablonske kao sto ste navele gore.

pa tu nit ko koga voli niti postuje.ja kad cujem za neku osobu da vara zenu ili muza,postane mi mrska,bez obzira sto nije meni nista uradila

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:36:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma kad nekom neka zavrti repom, rijetko koji se sjeti da djecu ima

Ima dosta oceva koji ipak vole svoju djecu nakon sto su prestali voljeti njihovu majku. Medjutim, nije to tema ove emisije

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:37:10   
Mirkica
Meni bi bila velika uvreda kada bih prisla muzu i on me odgurnuo , pricala bih s njim sigurno jesam li sta pogresila GDJE ZAPELO da vidimo .
Nije da nisam imala zatisje imala sam , al ja sam to lako rijesila nije do slicnog vise doslo :)))).



A ti kolacicu i ostale malo probajte udariti kontru , ono dotjerajte se, izadjite ali oko njega se ne trudidte ni malo , ako mu je stalo klepice se u glavu a ovako misli IH SVAKAKO LETI OKO MENE pa sebi sve dozvoli .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:37:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma kad nekom neka zavrti repom, rijetko koji se sjeti da djecu ima


da upravu si , ali rijetko koji ostavlja zenu i djecu radi neke s repom , to je dug i mucan proces , jedino ako zena skonta a ima svoje JA pa ona po kratkom procesu .

hocu da kazem da onaj koji vara zenu a zeli da ostane i dalje sa zenom zbog djece ili radi bilo kojeg drugog razloga, nece se ponasati hladno vec ce nastojati da se ne otkrije. tako da ne vjerujem da je prevara u pitanju. mislim da je razlog "opustanje"u braku, prihvatanje stvari zdravo za gotovo, a i vjerovatno je i do osobe koja je emocionalno hladna, ja vjerujem da ima tu i do porodice u kojoj je odrastao i da li je primao ljubav kao dijete i naucio da ljubav daje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:38:02   
sabinos
iskreno ja ne kontam ove raznorazne analizeuser posted image nije to atomska fizika...cim tu ima previse dumanja,to je vec duboko zaglibilo...
stvarno ne znam sta da ti kazem,evo zene daju razne savjete pa probaj

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:40:32   
ini246
Da ja odg.posto je moja patnja malo duza... NE VARA to je prvo sto sam pomislila i na svaki način ga pratila provjeravala ... Prvo radimo skupa pa mi je lahko provjeriti drugo bila sam spremna vise puta bukvalno ga pratiti danima al nista ... Mislim svakom normalnom ko nema keks prva je na pameti da muž vara al hvala Bogu ne... Mislim da mm ima s nečim drugim problem on je u velikom stresnom poslu i previše je ambiciozan a s druge strane veoma drži do svog ugleda. Ja sam mnogo puta pozeljela razvod al on to ne želi moli da ne idem, a i toliko voli djecu da bi to bilo grehota rastaviti
E sad jedna sala kad smo odlucili da se vjenčamo (mm je stariji od mene 10god)jedna moja poznanica kaze iz licnog iskustva NE stariji muškarci imaju kratak rok trajanja hahaha user posted image tako da se ja tjesim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
19.2.2013 13:40:43   
sabinos

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma kad nekom neka zavrti repom, rijetko koji se sjeti da djecu ima


da upravu si , ali rijetko koji ostavlja zenu i djecu radi neke s repom , to je dug i mucan proces , jedino ako zena skonta a ima svoje JA pa ona po kratkom procesu .

hocu da kazem da onaj koji vara zenu a zeli da ostane i dalje sa zenom zbog djece ili radi bilo kojeg drugog razloga, nece se ponasati hladno vec ce nastojati da se ne otkrije. tako da ne vjerujem da je prevara u pitanju. mislim da je razlog "opustanje"u braku, prihvatanje stvari zdravo za gotovo, a i vjerovatno je i do osobe koja je emocionalno hladna, ja vjerujem da ima tu i do porodice u kojoj je odrastao i da li je primao ljubav kao dijete i naucio da ljubav daje

ticer ne vjerujem da je ovo u pitanju jer je zena fino rekla kako je bio na pocetku veze sjajan i romantican a sad se to promijenilo

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *