|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:20:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: NANICA

IZVORNA PORUKA: tea lana

Boze sacuvaj cuj cijena 650km,za sta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 400je puno a ne 650.Lana je upisana u vrtic Zvijezdice privatni vrtic kod Doma zdravlja u Vojnickom polju i cijena je 250km,jeste to malo puno ali kad znam da se o desetoro djece brinu dvije tete odmah znam da vrijedi.Lana je odusevljena vrticem s tim da zvanicno ide 15.7.


Tea Lana, gdje je taj vrtic u Vojnickom, pls


Sory ja tek sad vidjeh pitanje za mene,vrtic se nalazi odmah iza one kuce gdje je bila Dodjaba super je u privatnoj kuci ,ogroman prostor,podno i radijatorsko grijanje.Imaju jednu vaspitacicu koja je i vlasnica i jos jednu koja joj pomaze+tetu koja kuha.Djeca su od dobi od 2.5 do 5god.Moja Lana ce biti najmladja,ali ju je primila zato sto prica ko da joj je 7.Halapaca mamina.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:22:43   
NANICA
Hvala ti, mi ipak moramo jos cekati. Nama je tek 4 mj. a od 6 moramo naci tetu cuvalicu user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:27:00   
tea lana
Ne znam jesi vidjela u Happy Hause da li primaju jaslicku grupu.Ja ti znam za jedan vrtic doduse na Ilidji je isto privatni cijena 250km a primaju i skroz male bebe,kod njih ima beba i od tri mjeseca.Od moje prijateljice obojica sinova su prosli i tu jaslicku grupu,evo jedan treba sad u skolu a drugi ide u ovu stariju grupu.Pa ti se mogu raspitati a broj.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:27:22   
M kao Mama
Lajli će akobogda u septembru biti tačno 2,7 mjeseci 

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:36:12   
mamana
Tea lana i mi krečemo u taj vrtić naredne sedmice, pa će nam se cure družiti.
Vrtić je stvarno super, kao i tete koje rade u njemu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:49:52   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamana

Tea lana i mi krečemo u taj vrtić naredne sedmice, pa će nam se cure družiti.
Vrtić je stvarno super, kao i tete koje rade u njemu.


Da ti se kcerkica slucajno ne zove Lana

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:52:16   
mamana
zove i sad će imati dvije Lane

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:54:01   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamana

zove i sad će imati dvije Lane



bas nam je Ana pricala o vama jer ste vi dolazili dan prije nas.Bas super imat ce nekoga svog uzrasta.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 14:58:38   
mamana
Mi smo bili jedan dan par sati i mogu ti reči da su i ostala djeca super i da se svi fino druže između sebe, tako da mislim da će se i njih dvije brzo uklopiti sa nijma.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 15:00:39   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamana

Mi smo bili jedan dan par sati i mogu ti reči da su i ostala djeca super i da se svi fino druže između sebe, tako da mislim da će se i njih dvije brzo uklopiti sa nijma.




I mi smo i moja Lana jedva izasla iz vrtica i sad svaki dan dijete krene samo prema tamo .Kaze ide lana u vutic

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 16:18:30   
Crvena
Ja vrlo cesto prolazim pored tog vrtica Zvjezdice (valjda se tako zove).
Meni izgleda super nema mnogo djece, a i teta Ana je divna ( to znam jer sestricna od moje prijateljice ide u taj vrtic vec drugu godinu)

Moj sin ide u Happy House vec dva mjeseca. Ja sam prezadovoljna, a i on se navikao, uzivauser posted image

Svim malim pacicima koji trebaju krenuti u vrtic od srca zelim da se sto prije naviknu i da uzivajuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 16:36:02   
veeseelaa
mene zanimaju iskustva forumašica koje su odmah po isteku porodiljskog bebicu upisale u obdanište, znači da je tada bebi 11 mjeseci, većina vjerovatno ne hoda.......
e sada, da li redovito presvlače bebe? da li su isgurne prostorije u kojima su djeca ( u smislu da nema viška stvari da se djeca mogu povrijediti), da li se dešava da se djeca između sebe odnosno jedna drugo povrijede
Skoro sam čula priču da je malenom u obdaništvu njegov vršnjak vrisnuo tako jako na uho da sad maleni ima užasnih problema sa sluhom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 17:01:26   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 17:15:59   
NANICA
IZVORNA PORUKA: tea lana

Ne znam jesi vidjela u Happy Hause da li primaju jaslicku grupu.Ja ti znam za jedan vrtic doduse na Ilidji je isto privatni cijena 250km a primaju i skroz male bebe,kod njih ima beba i od tri mjeseca.Od moje prijateljice obojica sinova su prosli i tu jaslicku grupu,evo jedan treba sad u skolu a drugi ide u ovu stariju grupu.Pa ti se mogu raspitati a broj.


Ako ti nije problem molim te (mozda je to AMEL I NURuser posted image user posted image )
bILA BIH TI ZAHVALNA

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 17:40:38   
tea lana
Nije Amel i Nur ovo je vrtic koji nije nacionalno orijentisan pa ako te zanima ja ti se raspitam i odmah ti veceras pisem sve

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 21:49:57   
NANICA
Sorry, sad se konektovah i vidjeh poruku. Ako ti nije problem mozes
Hvala


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 22:36:38   
Amrino
Sretno svoj djecici koja trebaju krenuti u jaslice ili obdaniste. Nadam se da ce se sto lakse i brze adaptirati i da ce im tamo biti super! user posted image user posted image user posted image

MM i ja smo se dogovorili da cu ja biti s Hamzom kuci sto je moguce duze jer zelimo da bar prvih 2-3 godine bude samnom...E sad... zivot je nepredvidiv i ko zna sta se sutra moze desiti...mozda i ja za mjesec budem morala poceti raditi...Posto i moji i MM roditelji rade- vjerovatno bi se i mi odlucili za vrtic mada sam ja misljenja da  je pravo vrijeme za vrtic oko 3. godine...kada dijete zna samo na WC i kada zna da prica.
Naravno- kada nuzda natjera nema tih dubioza ali ko moze da bira...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada u vrtic
24.6.2009 23:24:55   
amrab
Izvini Lejla o kojem se to vrtiću radi?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada u vrtic
25.6.2009 10:37:41   
tea lana
IZVORNA PORUKA: NANICA

Sorry, sad se konektovah i vidjeh poruku. Ako ti nije problem mozes
Hvala





Ja tek sad vidjela poruku a prijateljica je sad na sastanku,upravo sam je zvala, pa ti ove informacije popodne  napisem.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada u vrtic
25.6.2009 10:47:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana

Nije Amel i Nur ovo je vrtic koji nije nacionalno orijentisan pa ako te zanima ja ti se raspitam i odmah ti veceras pisem sve



Joj izvini molim te ali ovo mi bas zaparalo usi, "nacionalno orjentisan", i nekad je jos bilo komentara na ovaj vrtic slicnih, pa to neki citaju haman kao vrtic koji proizvdi male teroriste.
To je privatni vrtric koji ima islamsku vjeronauku pored ostalog plana i programa. Naglasavam pored ostalog. Moja kcerka ide u taj vrtic, i vidim je kao jednu nrmalnu djevojcicu koja je naucila toliko toga, uci engleski, uci ples, i pored toga uci vjeronauku. Nikakvog malog nacionalistu ja ne vidim u njoj. Ali nebitni su rezultati koje to obdaniste postize, bitno je da tete koje rade tu imaju uniformu koja podrazumjeva nosenej mahrame i sl.
Ja ne znam je li na ovoj temi ili drugoj o vrticima, ali takvih komentara je bilo samo na ovaj vrtic upravo zbog ovoga, sto nisam primjetila za druge, necu reci nacionalne, nego vjerski orjentisane vrtice, hocu reci drugih vjeroispovjesti, sto ja licno nemam nista protiv.

Molim te da se ne ljutis, ali morala sam ovo napisat.
Pozz

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada u vrtic
25.6.2009 12:18:33   
M kao Mama
Ameli Nur je super vrtić, imaju igraonu kakva nema u Sarajevu, hrana im je ekstra, ali jedini razlog zbog kojeg ja Laju nisam tamo upisala je iskreno cijena. To j e jedini razlog je je u državnom 150, a kod njih 250 ili 270 plus prevoz 50 (ko hoće), i svaka sekcija 20 ili 25 KM. E, to mi je jedino bilo presudno.

A ovo nije jedini vrtić, u kojem su tete pokrivene, postoji vrtić Karitasov na Stupu, tamo rade časne sestre, ali znam porodice koje su tamo upisale svoju djecu, jer je vrtić novootvoren.



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada u vrtic
25.6.2009 12:24:23   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Maida28

IZVORNA PORUKA: tea lana

Nije Amel i Nur ovo je vrtic koji nije nacionalno orijentisan pa ako te zanima ja ti se raspitam i odmah ti veceras pisem sve



Joj izvini molim te ali ovo mi bas zaparalo usi, "nacionalno orjentisan", i nekad je jos bilo komentara na ovaj vrtic slicnih, pa to neki citaju haman kao vrtic koji proizvdi male teroriste.
To je privatni vrtric koji ima islamsku vjeronauku pored ostalog plana i programa. Naglasavam pored ostalog. Moja kcerka ide u taj vrtic, i vidim je kao jednu nrmalnu djevojcicu koja je naucila toliko toga, uci engleski, uci ples, i pored toga uci vjeronauku. Nikakvog malog nacionalistu ja ne vidim u njoj. Ali nebitni su rezultati koje to obdaniste postize, bitno je da tete koje rade tu imaju uniformu koja podrazumjeva nosenej mahrame i sl.
Ja ne znam je li na ovoj temi ili drugoj o vrticima, ali takvih komentara je bilo samo na ovaj vrtic upravo zbog ovoga, sto nisam primjetila za druge, necu reci nacionalne, nego vjerski orjentisane vrtice, hocu reci drugih vjeroispovjesti, sto ja licno nemam nista protiv.

Molim te da se ne ljutis, ali morala sam ovo napisat.
Pozz



Ma ne ljutim se zaista ali nisam znala kako napisati jer zaista par kuca pored ima vrtic koji je vise okrenut vjeri.I vjerujem da se u takvim vrticima svasta nauci i Boze sacuvaj da sam pomislila da se u takvim vrticima odgajaju mali nacionalisti.Samo je do moje brzopletosti.Izvinjavam se ako sam koga uvrijedila

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada u vrtic
26.6.2009 22:08:24   
tea lana
IZVORNA PORUKA: NANICA

Sorry, sad se konektovah i vidjeh poruku. Ako ti nije problem mozes
Hvala



Nanica poslala sam ti pp i u njoj br vrtica,vrtic se nalazi u dva stana.Jedan do drugog su.Odvojena su manja djeca od vece.Mada u jednom dijelu dana ih sastave,naravno ove malo vece bebe,cisto da i veci uce paziti na manje i manji da se privikavaju na vece.Prijateljica je prezadovoljna,hrana je odlicna,kuhaju corbice i dosta povrca,a svo povrce dolazi iz gazdaricine baste.Cijena je 250km
Nadam se da sam ti bar malo pomogla.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada u vrtic
27.6.2009 22:39:53   
NANICA
Tea Lana
Puno ti hvala na svim informacijama

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada u vrtic
28.10.2009 13:23:23   
mamana
1

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *