|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
30.6.2013 10:10:06   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: ziki

Ne bih da dodajem ulje na vatru al fizicku prevaru bi oprostila emotivnu NE, a na sve to u takvim uslovima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ja bih čini mi se prije obrnuto.


Pri ovoj pameti ni jednu... nedaj Boze iskusenja.

i ja isto

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Prevara
30.6.2013 10:26:06   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Fizicki nije doslo do prevare jer bih znala da je otisao u taj drugi grad jer nije blizu daloko je. Meni teze pada emotivna prevera to sto on gaji emocije pram njoj nego sex. Nišata me menje ne boli isto mi je.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne razumijem.....sta je onda uradio?
Dopisivao se sa nekom xy, uz malo flerta ( koji je inace zdrav ) u vrijeme dok si ti pokusala odbolovati smrt drage osobe ( na sto imas apsolutno pravo ), posvetila se poslu koji vas je digao iz krize ( tesko mi je vjerovati da ljudi sa stambenim kreditom mogu sebe dovesti do narodne kuhinje ).....na kraju i sebi se posvetila..........

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Prevara
30.6.2013 10:28:05   
grozđe
Prevara je prevara. Nema fizicka ili emotivna. Upitajte se zene zar vas ne zaboli, nisu vam emocije ukljucene!? Zene postujte vise sebe i shvatite da je prevara izdaja.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Prevara
30.6.2013 10:38:55   
rerica
Teska tema u jutro jos i nedjelja,ufff....

al slazem se s grozdje,misli malo vise na sebe.....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Prevara
30.6.2013 10:42:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: ziki

Ne bih da dodajem ulje na vatru al fizicku prevaru bi oprostila emotivnu NE, a na sve to u takvim uslovima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ja bih čini mi se prije obrnuto.


Pri ovoj pameti ni jednu... nedaj Boze iskusenja.



Ne daj Bože iskušenja,i ja mislim ovako.
Mislim,šta ja imam čovjeku opraštati to što se emotivno vezao za nekoga,voli je user posted image ...Nemam ja tu šta eglenisati,pustila bih ga da ide sa svojom ljubavlju,ja bih tu bila višak,neko ko ga ometa da bude sretan.
A fizička.....samo ću reći,ne daj Bože iskušenja ni meni s njim ni njemu s menom.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Prevara
30.6.2013 10:49:13   
rerica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: ziki

Ne bih da dodajem ulje na vatru al fizicku prevaru bi oprostila emotivnu NE, a na sve to u takvim uslovima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ja bih čini mi se prije obrnuto.


Pri ovoj pameti ni jednu... nedaj Boze iskusenja.



Ne daj Bože iskušenja,i ja mislim ovako.
Mislim,šta ja imam čovjeku opraštati to što se emotivno vezao za nekoga,voli je user posted image ...Nemam ja tu šta eglenisati,pustila bih ga da ide sa svojom ljubavlju,ja bih tu bila višak,neko ko ga ometa da bude sretan.
A fizička.....samo ću reći,ne daj Bože iskušenja ni meni s njim ni njemu s menom.



u potpunosti se slazem user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Prevara
30.6.2013 16:01:23   
madam x

IZVORNA PORUKA: rerica


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: ziki

Ne bih da dodajem ulje na vatru al fizicku prevaru bi oprostila emotivnu NE, a na sve to u takvim uslovima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ja bih čini mi se prije obrnuto.


Pri ovoj pameti ni jednu... nedaj Boze iskusenja.



Ne daj Bože iskušenja,i ja mislim ovako.
Mislim,šta ja imam čovjeku opraštati to što se emotivno vezao za nekoga,voli je user posted image ...Nemam ja tu šta eglenisati,pustila bih ga da ide sa svojom ljubavlju,ja bih tu bila višak,neko ko ga ometa da bude sretan.
A fizička.....samo ću reći,ne daj Bože iskušenja ni meni s njim ni njemu s menom.



u potpunosti se slazem user posted image


Da bi se desila " fizička " prevara, prethodno mora da se desi i "emotivna", jer neće čojek leći s nekim ko mu je mrzak. Znači, na fizičku treba da se odluči, to je po meni korak dalje u odnosu na emotivnu.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Prevara
30.6.2013 16:26:30   
veeseelaa
Da bi se desila " fizička " prevara, prethodno mora da se desi i "emotivna"


ne mora

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Prevara
30.6.2013 16:31:15   
ananas_ze
ja o tome uopce ne razmisljam,ne pada mi na pamet,ni fizicka ni emotivna,ni aman ljepotica ni krezuba,meni je toliko golemo da je nepojmljivo

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Prevara
30.6.2013 17:32:43   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da bi se desila " fizička " prevara, prethodno mora da se desi i "emotivna"


ne mora

Tačno.
Ne mora da se jave emocije kod fizičke prevare. Samo strasti. A i mogu.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Prevara
30.6.2013 17:52:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Da bi se desila " fizička " prevara, prethodno mora da se desi i "emotivna"


ne mora

Tačno.
Ne mora da se jave emocije kod fizičke prevare. Samo strasti. A i mogu.


........o Bože user posted image user posted image .


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Prevara
1.7.2013 12:30:44   
elmaL
Sta bi sa Samijom, nisam bila ovdje nekolika dana, jel se sta novo desilouser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Prevara
1.7.2013 14:42:51   
bebaa

IZVORNA PORUKA: elmaL

Sta bi sa Samijom, nisam bila ovdje nekolika dana, jel se sta novo desilouser posted image

i ja sam dva puta pitala...nema je ne oglašava se....nadam se da je sve riješila onako kako je za nju i malu najbolje.....user posted image svaku odluku poštujem ako će njoj biti dobro....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Prevara
5.7.2013 12:38:02   
Samija moja
Zdravo drage moje,

Tu sam nego sam bila bolesna od nervoze zeludac proradio i nisam se mogla 5 dana iz kreveta dici. Zeljela bih samo Hanibanani odgovoriti da covjek sa stambenim kreditom moze doci do narodne kuhinje ako ti je rata za stan 800 KM a plata 1200 ( ujedno i jedina plata u kuci) a imas malu bebu kojoj trebju pelene hapa i higijena a nemas pomoci. S druge strane ja sam zahladnila odnos prema njemu komunikaciju svela na minimu a onda se desio obrat situacije. Okrenuo se prema meni on bi samnom da razgovara on bi bio njezan prema meni stalno salje poruke pita zasto sam loseg raspoloženje itd. Odgovor za Veseelu on radi u kompaniji koja ima poslovnice sirom bosne i takv mu je opis posla da mora cesto putovati a ona radi u jedno od tih poslovnica dosta daleko od naseg grada. Sada sam iscrpljena i umorna moje djete mi jedino daje snagu i moj posao on mi je bitan a ostalo ce nadam se rijesitio s vremenom pa kako god. Jer ja psihicki nisam trenutno sposobna da donesem ispravnu odluku ali sam sigurna da necu biti niciji otirac. Ljubim vas drage moje.



(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Prevara
5.7.2013 14:44:47   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Zdravo drage moje,

Tu sam nego sam bila bolesna od nervoze zeludac proradio i nisam se mogla 5 dana iz kreveta dici. Zeljela bih samo Hanibanani odgovoriti da covjek sa stambenim kreditom moze doci do narodne kuhinje ako ti je rata za stan 800 KM a plata 1200 ( ujedno i jedina plata u kuci) a imas malu bebu kojoj trebju pelene hapa i higijena a nemas pomoci. S druge strane ja sam zahladnila odnos prema njemu komunikaciju svela na minimu a onda se desio obrat situacije. Okrenuo se prema meni on bi samnom da razgovara on bi bio njezan prema meni stalno salje poruke pita zasto sam loseg raspoloženje itd. Odgovor za Veseelu on radi u kompaniji koja ima poslovnice sirom bosne i takv mu je opis posla da mora cesto putovati a ona radi u jedno od tih poslovnica dosta daleko od naseg grada. Sada sam iscrpljena i umorna moje djete mi jedino daje snagu i moj posao on mi je bitan a ostalo ce nadam se rijesitio s vremenom pa kako god. Jer ja psihicki nisam trenutno sposobna da donesem ispravnu odluku ali sam sigurna da necu biti niciji otirac. Ljubim vas drage moje.





sretno draga moja i nadam se da ce se sve zavrsiti onako kako ti budes zeljela user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Prevara
4.9.2013 8:30:55   
Crnkica
Dobila sam na fb profil nedavno ovu poruku:Vi ste primili ovu poruku iz CHIDIMA i suradnik Chambers Beninu. Žao nam je što moramo vam se javiti na ovaj način. Ja sam Barr. Oluchi P. Chidima glavni državni odvjetnik i privatni odvjetnik do kasne Miss Anna Đurić, koji je bio pravni IZVOĐAČ ovdje u zapadnoafričkih ponovno umro je 23. ožujka 2012, prije nego što je umrla ona mi je dala neke dokumente koji pokazuju da ona ima smicanja u vrijednosti od vrijednosti 17,5 milijuna američkih dolara dolara u banci ovdje u Cotonou, Benin republike koje sam potvrdu s bankom. Mi smo vam se jer smo saznali putem našeg stabla traženja da se odnosi na vaše obitelji.

Molimo pronaći vremena da se vratim na nas, na c.associate_chambers @ yahoo.com, tako da možemo dati više informacija, a mi ćemo morati da pošaljete nam podatke ispod tvoje, u svom odgovoru na c.associate_chambers @ yahoo.com

Dali je neko imao slično iskustvo,povezuju me sa ovom djevojkom jer imamo slično prezime,koje se na engleskom isto piše,jer poruka je na engleskom....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Prevara
4.9.2013 8:40:01   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Dobila sam na fb profil nedavno ovu poruku:Vi ste primili ovu poruku iz CHIDIMA i suradnik Chambers Beninu. Žao nam je što moramo vam se javiti na ovaj način. Ja sam Barr. Oluchi P. Chidima glavni državni odvjetnik i privatni odvjetnik do kasne Miss Anna Đurić, koji je bio pravni IZVOĐAČ ovdje u zapadnoafričkih ponovno umro je 23. ožujka 2012, prije nego što je umrla ona mi je dala neke dokumente koji pokazuju da ona ima smicanja u vrijednosti od vrijednosti 17,5 milijuna američkih dolara dolara u banci ovdje u Cotonou, Benin republike koje sam potvrdu s bankom. Mi smo vam se jer smo saznali putem našeg stabla traženja da se odnosi na vaše obitelji.

Molimo pronaći vremena da se vratim na nas, na c.associate_chambers @ yahoo.com, tako da možemo dati više informacija, a mi ćemo morati da pošaljete nam podatke ispod tvoje, u svom odgovoru na c.associate_chambers @ yahoo.com

Dali je neko imao slično iskustvo,povezuju me sa ovom djevojkom jer imamo slično prezime,koje se na engleskom isto piše,jer poruka je na engleskom....



Mislim da se ovde radi o čistoj prevari u namjeri da se dočepaju tvojih privatnih podataka-tipa mat.broja,br.računa u banci,PIN COD i ostalo.

Zahvali im se i reci da je došlo do greške.
Meni su slali poziv za rad u Kanadi ali da im moram poslati podatke tip-mat.broj ili br.pasoša.Lagano ih iskulirala i ćao.

Ja bih to tako uradila

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Prevara
4.9.2013 8:51:48   
Crnkica
Traže lične podatke,matični broj,e-mail,adresu stanovanja,a nit ću zahvaljivati nit slati bilo kakvu uzvratnu poruku...

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Prevara
4.9.2013 8:54:17   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: smajli80


IZVORNA PORUKA: Crnkica

Dobila sam na fb profil nedavno ovu poruku:Vi ste primili ovu poruku iz CHIDIMA i suradnik Chambers Beninu. Žao nam je što moramo vam se javiti na ovaj način. Ja sam Barr. Oluchi P. Chidima glavni državni odvjetnik i privatni odvjetnik do kasne Miss Anna Đurić, koji je bio pravni IZVOĐAČ ovdje u zapadnoafričkih ponovno umro je 23. ožujka 2012, prije nego što je umrla ona mi je dala neke dokumente koji pokazuju da ona ima smicanja u vrijednosti od vrijednosti 17,5 milijuna američkih dolara dolara u banci ovdje u Cotonou, Benin republike koje sam potvrdu s bankom. Mi smo vam se jer smo saznali putem našeg stabla traženja da se odnosi na vaše obitelji.

Molimo pronaći vremena da se vratim na nas, na c.associate_chambers @ yahoo.com, tako da možemo dati više informacija, a mi ćemo morati da pošaljete nam podatke ispod tvoje, u svom odgovoru na c.associate_chambers @ yahoo.com

Dali je neko imao slično iskustvo,povezuju me sa ovom djevojkom jer imamo slično prezime,koje se na engleskom isto piše,jer poruka je na engleskom....



Mislim da se ovde radi o čistoj prevari u namjeri da se dočepaju tvojih privatnih podataka-tipa mat.broja,br.računa u banci,PIN COD i ostalo.

Zahvali im se i reci da je došlo do greške.
Meni su slali poziv za rad u Kanadi ali da im moram poslati podatke tip-mat.broj ili br.pasoša.Lagano ih iskulirala i ćao.

Ja bih to tako uradila



ne mogu da vjerujem da jos neko za ovo i pomisli da je u redu, na ovo se ni ne odgovara samo pobrisi poruku kao naobicniji spam

< Poruku je uredio maja78 RR -- 4.9.2013 8:55:41 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Prevara
4.9.2013 9:13:45   
grozđe
Ma jok..samo ti odgovori user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Prevara
4.9.2013 9:16:40   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: grozđe

Ma jok..samo ti odgovori user posted image

Aha, i obavezno navesti broj kartice i PIN kod, čisto nek se nađeuser posted image

Crnikice, iskuliraj. Dobijala sam ja dosta takvih poruka i mailova, niđe veze naravno. 

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Prevara
4.9.2013 9:31:01   
mamaajna
i ja veoma cesto nasljedzujem od rodzaka iz afrike,nista neobicno

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Prevara
4.9.2013 9:40:26   
Chilli
Samo DELETE, kakvi licni podaci ne budi luda!! user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Prevara
4.9.2013 9:59:16   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: grozđe

Ma jok..samo ti odgovori user posted image

Aha, i obavezno navesti broj kartice i PIN kod, čisto nek se nađeuser posted image

Crnikice, iskuliraj. Dobijala sam ja dosta takvih poruka i mailova, niđe veze naravno. 

Ma znam,dobijala sam ovakve poruke na mob,a ovo je prva na account....nego šega mi da su mi iskopali kobajagi porodično stablo koje niko živ ne sastavi,a oni kbg.znaju..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Prevara
4.9.2013 10:07:29   
Chilli
Nas kum je na fb dobio poruku iz saudijske arabije, kao neka princeza je naslijedila puno para, hoce da bjezi iz zemlje ali ne moze iznijeti te pare pa ako joj da svoj broj racuna da na njegov racun to prebace, imace 25% zarade. ma nidje veze. koliko sam skontala i tebi je stiglo na fb, nego mila moja ti to lagano delete. hakeri su cudo, nekada samim otvaranjem poruke koju ti posalju das im svoje podatke a da nisi ni svjesna user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *