|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nokti
5.1.2009 22:32:31   
suncan_dan
meriam ti si bila definitivno kod pogresne teta, dok je tako nesto napravila user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nokti
5.1.2009 22:39:08   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ilhana

mozda zavisi od noktiju... meni inace su pobijeli nokti tako da izgleda kao pravi french... Lamki mi sada spava pa nemogu da snjuham po sobi al sutra cu naci da vidim jel mi u neseseru sa "nesvakodnevnom" sminkom hehehehe


E pa moguce je da je do noktiju,kvalitete i cvrstoce,kod mene su bas onako tanki nekakvi.
Mozda je to ustvari ista turpija...samo neka dusica pajki...a bice turpija i slika. user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nokti
30.1.2009 20:39:12   
SelmydZany
Ja nemam duge nokte,iako mi se to svidja,jer nekako me to odbija zbog kuhinje..ne znam..ali svoje kratke nokte njegujem i svidjaju mi se...user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nokti
30.1.2009 22:04:07   
Ilhana RR
evo turpije sad kad se sjeti hihihi

user posted image


ova na slici je sa tri koraka a imam i sa cetri... pravo dobro... probajte...


(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nokti
4.2.2009 0:12:19   
adannn
Ja inače imam duge nokte,ne bi mogla sa kratkim nikako...Rijetko ih lakiram ali češće sa prozirnim lakom koji daje samo sjaj..Dva puta sam stavljala gel i kažem nikad više,jer mi je to potpuno uništilo nokte.Inače su lijepi i imam duge prste tako da mi ne treba nadogradnja..Ali sam to pokušala i trebalo mi je dva mjeseca da dobiju onaj svoj sjaj i zdrav izgled..Više volim svoje prirodne nokte koje uredim turpijom i lakom....

(odgovor članu meriem)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
6.2.2009 22:55:00   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ilhana

evo turpije sad kad se sjeti hihihi

user posted image


ova na slici je sa tri koraka a imam i sa cetri... pravo dobro... probajte...




To su te tuprije Ilhana,ima ih i kod nas vec dugo i super su.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.2.2010 22:24:24 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
17.2.2010 22:34:01   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Manikir"
IZVORNA PORUKA: amdi

Kako to vi zenice radite? Ja licno svakih nekoliko dana malo isturpijam nokte, stavim gel na zanoktice i malo ih "zguram", pa ako ima viska posebnim nozicem skinem. Zatim stavim gel za ucvrscivanje i to je to. Inace ne mogu praviti francuski manikir niti lakirati nokte radi posla, ali sam zadovoljna i ovako. Jedino sto me nervira jest suha kozica oko nokta koja mi s vremnea na vrijeme zna puci pa to boli. Ima li ko kakav savjet?


IZVORNA PORUKA: Atarka

Nosi gumene rukavice kod kucanskih poslova, a kad god se sjetis utrljavaj maslinovo ulje u kutikule. To ce ih omeksati i usporiti njihov rast. Mozda ti pucaju jer ih rezes nozicem, probaj ih samo potisnuti nazad kad omeksaju.


IZVORNA PORUKA: amdi

U pravu si, rezem ih nozicem, ali mi ruzno izgleda ako to ne uradim. A poslusacu to sa maslinovim uljem, vjerovatno ce upaliti


IZVORNA PORUKA: stella

Ja sam u top-shop-u na malti kupila set za manikuru,dodju dvije kreme,ulje i turpije.Pre pre zadovoljna mada sada slabije koristim.Mrsko mi utrljavatimazati..Potrazi neces se pokajati,tada je kostalo 20 km,isplati se svaki pfeninguser posted image



IZVORNA PORUKA: magde

kad pocnes da ih seces rezes kutikuli moras svaki put i opet i opet bollje je da ih malo stisnes u tojest gurnes NE ZNAM DALI SVATATE NE PISEM BAS OK IZ MAKEDONIJE SAM i radim nokte i sve t ezenske stvare]user posted image user posted image user posted image user posted image a gel na prirodne nokte nije OK zasto ostecuje



IZVORNA PORUKA: amdi

Hvala na savjetima, oticu stella u top shop pa makar...vise mi je dosadilo, to mi je taman usput kad malu vodim kod mame na cuvanje



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uvjek radim sama ...

kozicu nisam nikada rezala.... taj dio samo lagano potisnem...
ispoliram ih sa NailSpa - Alessandro (za njegu i sjaj)...

zatim ide French... uvjek user posted image


jedina njega je krema za ruke i nokte Rosal ... al jednom-dva puta sedmicno...





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
17.2.2010 22:37:18   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: "Pediker"

IZVORNA PORUKA: Yuna

gdje otići pedikeru?


IZVORNA PORUKA: Happy

Tu ti zaista ja ne mogu pmoći, jer nemam iskustva sa tim.


IZVORNA PORUKA: Ivona RR

Ja sam cula da dobro rade djevojke u salonu Image na Ciglanama



IZVORNA PORUKA: BebaEna

Estetika na Grbavici, ja sam isla par puta i ok je. Djevojka koja radi zove se Sanela (cini mi se)



IZVORNA PORUKA: Romali

Auuuuuuuu, gdje nestade ova temauser posted image Žene više ne sređuju none user posted image

Sad ozbiljno, preporučite mi dobrog pedikera u Mostaru. Cijene i sve uz to??
Danke, dankeuser posted image



IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ermina, za Mostar ne znam ,a lu u Sarajevu ima nekoliko mjesta, U Dandiju na Pofalićima gdje je Bagatela, tamo su ok i cijene su baš jeftine, prošle godine bilo mislim 12 ili 13 km, onda kod Medicinske škole kod Duše 20 km, kod Ade KArišika, kod njih je ja mislim oko 25, ali cura radi, nema dalje,


IZVORNA PORUKA: Romali

mami almi, hvala ti, srce siuser posted image
Znam cijenu okvirno, sumnjam da je u Mo.skuplje nego u Sa.
Valjda će se javiti neko ko je sređivao none u Mostaruuser posted image



IZVORNA PORUKA: juni

Mislim da je kod Aide oko 25 km, ja danas bila ali na manikuri, da mi ruke dodju sebi poslije pranja male guze user posted image





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
22.2.2010 12:08:08   
Mamica24
Drage moje ja sam išla u skenderiju nije bitno koji je salon i da vam kažem da sam pravo razočarana. Mislila sam da ću dobiti bar kratku masažu ruku uz manikir al nažalost ništa od tog.

I još nešto za manikir koriste iste one lakove za nokte koje ja kupim na pijaci po 2 KM, tako da vam oni nokte neće ništa kvalitetnije nalakirati nego što ćete vi kući.

to je bar moje iskustvo..


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
23.2.2010 22:53:32   
magnolija*
Ja sam nekako bila protiv ugradnje noktiju, ni sama ne znam zasto,al kako probah, tu me djavo odnese user posted image
Dugo sam grizla nokte i sad bih se najradije upucala zbog toga, al hebi ga, nisam ih skroz unistila, al bih voljela da mi je noktna ploca ostala malo duza.
Cesto radim ugradnju noktiju, pa na njih gel i tako mi je i gel i nokat postojaniji.  uvijek i samo french, krec bijela + blijedo roza mlijecna prirodna nijansa preko, i to mi je odlicna kombinacija. Ne volim duge nokte, budu mi otprilike 5-6 mm. Zimi ih i ne tavljam toliko, al ljeto bez njih je bljak user posted image



_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
23.2.2010 22:58:26   
sarayka
Radim gel na moje nokte, nema nadogradnje i french naravno , sve to jednom mjesecno i prezadovoljna uvijek lijepo i uredno za drugo nemam vremena user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
24.2.2010 17:29:03   
sarisari
Ja takodjer radim geliranje vec tri godine stalno i prezadovoljna sam kako mi cura uradi i naravno uvijek lijepo izgledaju, a ne osteti mi nokte

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
24.2.2010 18:26:26   
sara.at
vec 4 godine radim nadogradnju sa gelom i franch nekad sa mustrom nekad bez uglavnom kad su neke feste onda uskladim sa odjecom al sam prezadovoljna i nevjerujem da cu prestati ih raditi jer volim uredne nokte a i moj problem je sto grizem kozu oko noktiju a sa nadogradnjom sam prestala user posted image user posted image user posted image
Ja neznam Ilhana kako to da je kod vas tako skupo kod nas je do maximalnih 60E joj koliko onda kod vas kosta frizer user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
24.2.2010 18:33:15   
ivana st
Umjetne nokte volim vidjet na drugima, ali sebe  sa njima ne vidim.Imam duge i tanke prste, malo duže nokte, pa sad da još stavljam na te praljčiće nešto duže, nekako mi presmješno izgleda. A što kaže SelmydZany ne znam kako bi ja sa njima išta radila. Kod nas su cijene od 200 kn pa naviše, nije skupo i tko voli može si to priuštit.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
24.2.2010 18:36:23   
teacher75
ni mene to nikad nije privlacilo, prirodno imam lijepe duge prste, ne grizem nokte mada sam ih grizla kao dijete godinama. kvalitetni su, tako da nemam potrebe za nadogradnjom. ljeti ih lakiram a zimi odmaram. malo su duzi ali ne predugi.ne znam kako bih baratala sa predugim noktima, pogotovo sad sa bebom, bojim se da nju ne zakacim noktima pa ih rezem malo krace

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.2.2010 18:37:00 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
24.2.2010 18:43:18   
ivana st
Čitala sam da se i ne bi smjeli stavljati umjetni nokti kad imaš malu bebu, zbog higijenskih razloga.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
25.2.2010 19:39:04   
sara.at

IZVORNA PORUKA: ivana st

Čitala sam da se i ne bi smjeli stavljati umjetni nokti kad imaš malu bebu, zbog higijenskih razloga.


isto je to Ivana ti ako svoje nokte odrzavas odrzavat ces i umijetne. A bebu nemozes ugrebati sa njima jer su mnogo tupi
ja se sa svojima nemogu ni pocesati kako treba user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
25.2.2010 20:06:40   
ivana st
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: ivana st

Čitala sam da se i ne bi smjeli stavljati umjetni nokti kad imaš malu bebu, zbog higijenskih razloga.


isto je to Ivana ti ako svoje nokte odrzavas odrzavat ces i umijetne. A bebu nemozes ugrebati sa njima jer su mnogo tupi
ja se sa svojima nemogu ni pocesati kako treba user posted image


ne preporučuju se  dugi nokti a posebno ne umjetni, osobito kod žena koje doje bebu. Članak sam pročitala u nekoj knjižici koja je namjenjena za mame i to doka sam čekala da uđem u ginekološku ordinaciju.Tekst je napisao doktor medicine, pa mislim da on o tome ipak zna više nego mi. Mislim da nije stvar u tome da ogrebeš bebu, već iz higijenskih razloga. Bio je to poduži tekst, nisam sve čitala ali to mi je zapelo za oko.A o tome hoće li netko se toga držat ili ne stvar je osobnog izbora, ja sam samo napisala što sam pročitala.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
25.2.2010 20:19:00   
sara.at
neznam stvarno to nisam nikad cula
ja znam kad sam ostala trudna pitala sam svekra jer to opasno da stavljam na nokte
i on mi je rekao da to nema nikave veze jer to neide u krv i to uopste nije opasno
e sad bas neznam zasto bi bilo za one koje doje ako nije za trudniceuser posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
25.2.2010 20:28:15   
ivana st
Koliko se sjećam, ne preporučuje se zbog lakog prijenosa na bebu (preko dojke) svih bakterija koje se mogu naći ispod noktiju, a koji se puno lakše tu zadržavaju nego kod kratkih noktiju. A jesam ovo objasnila user posted image . Ne radi se o ne održavanju noktiju, koloko o samoj osjetljivosti dojenčadi. Eto, ako bude još ta knjiožica u ordinaciji kad budem opet išla kod ginekologa, uzet ću je pa ću napisat točno što piše user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
14.7.2010 14:07:33   
M kao Mama
Uživam u noktima, odnosno nespretno se izrazih, voli lijepe i uredne nokte, i ja geliram nokte, french je neizostavan po nekad stavim nekog peltiriča ili cirkončić, tek neki detalj. Išla sam na razna mjesta,ali sa ovim zadnjim salonom sam prezadovolja.

A jedna članica reče očekivala je masažu, ako sam dobro shvatila, pa ja koliko znamto se plača posebno

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
14.7.2010 14:18:34   
Amelaa RR
Sto se tice manikure i pedikure...volim da su mi nokti sredjeni i gornji i donji...lak rijetko stavljam...vise samo uradim franch na nokte...ali nekako mi se bas i ne svidja na moje kratke nokte to..pa tako da sam prestala to stavljati...A ne umjem nista s duzim noktima raditi.. Evo ovo mi je superrr
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
14.7.2010 14:23:55   
Lejla Ka
ne preporučuju se dugi nokti a posebno ne umjetni, osobito kod žena koje doje bebu.

Ovo je samo moje logičko razmišljanje: više mi ima logike da je opasnije imati duge nokte za bebe koje ne doje, jer posuđe za hranjenje bebe više dolazi u dodir sa rukama nego kod dojenih beba. Kod dojenja majka samo oslobodi dojku i primakene bebu. Malo mi to pretjerano, mislim, ako redovno održavate higijenu ruku, koristite četicu za pranje ispod noktiju, ne vidim veze user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
14.7.2010 14:24:32   
Anoniman
ovo su za mene dugi noktiuser posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nokti (manikura, pedikura)
14.7.2010 14:26:34   
Mona Mohamed
Ne radim nista posebno oko noktiju osim sto ih redovno sijecem..ne do kraja..Ostavim malu bijelu liniju na vrhu noktu, malo zaobljeni..Navecer kozicu oko nokta i sam nokat masiram maslinovim ili baby uljem radi cvrstoce i sjaja..I to je to..Pokusala sam imati malo duze nokte ali ne snalazim se bas najbolje..Smetaju me..Posebno u kuhinji..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *