|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 12:21:13   
Hannica
Nek su ti zivi i zdravi.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 12:22:46   
EEDITH
user posted image user posted image user posted image

to su mamini lavići ,da budu dugo godina živi ,zdravi i veseli ,
imena su prelijepauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 12:25:25   
ladyblue RR
Levo, kraljice, nek' su ti živi i zdravi mali lavići. Brzo će oni to sve savladati i doći svojim mami i tatiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 12:28:45   
Zelimo_bebu
Levo neka su zive i zdrave mrvice nase....mogu mislit kako slatki joojjjjjj dusice drage,,,imena su prekrasna user posted image neka ih dragi Bog cuva i da nam se uskoro pridruzi na temama....moramo im pojasnit koliko smo ih cekale sve redom....to su djeca koja imaju ovu gomilu tetakauser posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 16:17:50   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Leva

Hvala vam svima na cestitkama i podrsci koju ste nam pruzale u proteklih par godina. Moja dva carobna djeteta su prave tufne jer su rodjeni u 31. sedmici trudnoce. Adi je tezak 1730gr i dug 44 cm a Jan je tezak 1630 i dug 40 cm. Na neonatologiji su dok ne nauce sve ono sto bi trebalo da znaju terminske bebe user posted image
Porodjajnu pricu vam dugujem i to jednu kilometarsku posto mi se izdesavalo toliko toga sto ne moze stati u par redova user posted image


dibna imena , i tako napredne bebe u 31 sedmici masallah user posted image user posted image user posted image da budu zivi i zdravi mami svojoj .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 17:10:17   
klemzi
A ja se rasplakah od sreće user posted image user posted image user posted image
Ljubimo vas milion puta...upravu je Želimo bebu, to su djeca s najviše tetaka user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Leva rodila svoje srećice
21.9.2013 17:14:59   
bebacha
pa to su prilicno velike bebeuser posted image user posted image
neko brzo sve nauce i da ih mama nosi kuciuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Leva rodila svoje srećice
24.9.2013 16:56:35   
ajnur
Cestitam od sveg srca :)

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Leva rodila svoje srećice
25.9.2013 10:20:50   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Leva

Hvala vam svima na cestitkama i podrsci koju ste nam pruzale u proteklih par godina. Moja dva carobna djeteta su prave tufne jer su rodjeni u 31. sedmici trudnoce. Adi je tezak 1730gr i dug 44 cm a Jan je tezak 1630 i dug 40 cm. Na neonatologiji su dok ne nauce sve ono sto bi trebalo da znaju terminske bebe user posted image
Porodjajnu pricu vam dugujem i to jednu kilometarsku posto mi se izdesavalo toliko toga sto ne moze stati u par redova user posted image


Leva user posted image

masAllah, sto rece bebacha to i nisu malene bebe,moja prijateljica je u terminu rodila malenog sa 1900 i sada je to momcina od 3g koji je prestigao svoju generaciju user posted image
zelimo vam brz oporavak i tebi i bebicama i da ubrzo stignu svojoj kuci da uzivate zajedno user posted image user posted image

p.s. jedva cekamo porodjajnu user posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 25.9.2013 10:21:27 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Leva rodila svoje srećice
14.10.2013 16:17:07   
yasemin
dugo me nije bilo na forumu
pa čestitam svima na prinovi , a one drage forumaice kojer još nisu postale mame želim da im se to desi što prije
leva čestitke od srcauser posted image user posted image

_____________________________

yasemin

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Leva rodila svoje srećice
14.11.2013 12:18:09   
delfin
promakal mi je ova informacije, ali me baš obradovala, draga Leva iskrene čestitke, sve najljepše vam želim user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *