|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: klomifen
13.5.2008 13:30:02   
budućamama
Ja msilim da ne moze nista drugo biti u pitanju osim .ja imam za tebe jedan savjet....naravno mozes ga prihvatiti,ali i ne moras odluci sama .
Uradi test u ovaj dan do dva.Prvo ako si imat ces vremena jos se organizovati do puta i otici doktoru...a ako test bude negativan,opet ces odplokirati psihicku blokadu,neces o tome razmisljat i ce odjednom sama doci.Ovo ti govorim iz licnog iskustva.Prije kada nisam imala redovne cikluse,pa se desi 1-2 u mjesecu da se ne cuvam sa muzem...ono npr.kasni i po 10-15 dana od maksimuma mog ciklusa.I cim ti ja uradim test i on bude negativan,kroz 2 dana ja ti dobijem .
sad ti opet kazem na tebi je,ovo bih ti ja savjetovala kao prijateljicu.


slažem se u potpunostiuser posted image user posted image user posted image .
i naravno, držim ti fige da bude user posted image user posted image user posted image . sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: klomifen
13.5.2008 14:10:34   
liebevoll
Hvala vam, drage moje! Saby, u pravu si, i mene je strah moje psihe, mozda sam blokirala user posted image , vjeruj mi da vise razmisljam pesimisticno, nego optimisticno user posted image  Sutra ujutru cu raditi test, najbolje ga je raditi ujutru, pa cu vidjeti.. Sva sam u nekakvoj konfuziji, vjerujte mi!user posted image user posted image user posted image
Nadam se user posted image user posted image , a ocekujem user posted image .
AAzra, znam da ces nekad veceras biti tu, nemam sad vremena da se vracam na stare postove, mozda si i pisala, ali zanima me jesi li ti imala redovne menstruacije?
Saby, radujem se tvom sada tvom ciklusu od 28 dana, i zelim ti od srca da tako i ostane, naravno, uz user posted image user posted image  i ostalo.
Ljubim vas!!!user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: klomifen
13.5.2008 14:11:56   
liebevoll
Buduca mama hvala ti, i ja tebi drzim fige,  a istih smo godina, i nas dvije i nasi muzevi....user posted image user posted image user posted image  Ma bice sve ok!!!!

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: klomifen
13.5.2008 15:26:34   
budućamama
IZVORNA PORUKA: liebevoll

Buduca mama hvala ti, i ja tebi drzim fige,  a istih smo godina, i nas dvije i nasi muzevi....user posted image user posted image user posted image  Ma bice sve ok!!!!


Naravno da će sve biti okuser posted image user posted image user posted image
Sretno ti sutradan, misliću na tebe. Nadam se da ćeš nam javiti dobre vijesti! Pusa

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: klomifen
13.5.2008 16:16:46   
Pilka
IZVORNA PORUKA: aldi

Saby žao mi je... user posted image  Bit će ako Bog da drugi put. Liby sretno!



Potpisujem!!!!
Navijamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

;-)

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: klomifen
13.5.2008 18:51:21   
sabinas
Libi,samo hrabro sutra i javim nam dobru vijest.user posted image
Libi,ako si user posted image ,trudna si,ako nisi-nisi,nemoj se nista sekirati kako god bude bitno je kako ti kazes ne klonuti duhom.Nego se ti draga moja,prvo veceras dobro naspavaj,testic ostavi negde u wc pri ruci,i odmah cim ustanes na pipi....i zatim trkom do kompjutera da ozvanicimo user posted image  ili bi vise voljela user posted image .

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: klomifen
13.5.2008 20:02:05   
liebevoll
user posted image  vidjecemo sta ce sutra biti.... Naravno, necu klonuti duhom, rijetko kada i jesam, ipak, do sada sam se oko 12 puta razocarala, jer pokusavamo godinu.... Naravno, javim vam, a licno, uvjek kazem, samo neka je zivo, zdravo i normalno, mada  blaaguuu prednost dajem user posted image .Ali, SAMO NEKA JE ZIVO I ZDRAVO! Javim vam se drage!!!user posted image

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: klomifen
13.5.2008 20:07:43   
Snjeguljica
Drage moje, savršeno dobro mi je poznat osjećaj kada na testu ugledaš samo jednu, umjesto dvije crtice, a bila si ubjeđena da je tog puta sve bilo kako trebauser posted image . Iza mene su 24 mjeseca razočarenja, nade, ljutnje i izmješanih osjećaja....., ali još nisam odustala i mislim da i neću sve dok se jednom ne desi, a znam da hoće, ovako ili onako. Zato saosjećam sa vama i navijam kako za sebe tako i za vas.user posted image  Veliki pozdrav i od meneuser posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: klomifen
13.5.2008 23:56:48   
aazra
Drage moje,
 
Htjela sam vam se rjaviti ranije, ali sam imala problema s konekcijom
Liby i ja se slazem da uradis test.
Ja se sjecam lani kada sam isla na more isto sam uradila da znam mogu li se kupati, i tako.
A u vezi duzine mojih ciklusa nista me nepitaj - "rekord" je 40 dana, kao sto Sabi kaze, jednostavno se sve poremeti na psihickoj bazi.
Najgore je kada ti kasni, pa se nadasuser posted image , a test bude negativan pa ni jednog ni drugog.
Ali cim sam pocela piti klomifen i kada sam zatrudnila izracunala sam da mi je O nastupila tacno 14. dan od pocetka ciklusa, znaci kao da imam ciklus od 28 dana. To sam izracunala uz pomoc kalendara na "mladostplivazdravlje.com". Zato sam ti rekla Sabina da odes na tu stranicu, ukucas datum zadnje user posted image  i duzinu ciklusa (28 dana) i dobit ces plodne dane, i tacan datum O. To je moguce izracunati kad imas redovne cikluse. ja se i sama sjecam, znalo mi je kasniti po deset i vise dana, ne smijes da se nadas, razocaras se kad uradis test...jedino kada sam dobila "pljuskavice", tada mi je bilo drago sto nisam user posted image .
Ma ne znam nekako sad kada je citava ta godina iza mene, drago mi je sto je sve bilo tako - i prebolovala sam taj osip, malo smo i opremili stan, otisli na more, vjerovatno dosta toga ne bi bilo da sam tada ostala trudna. Shvatis da je "sve s razlogom" pa i to cekanje user posted image .
kada sam najzad zatrudnila, bilo je simptoma koje nisam ni primijetila - kao sto je taj s izgledom grudi - ne sa velicinom, vec sa izgledom, ono sto sam vam govorila. nadam se da cemo ti pasti na pamet dok budes uzivala ... user posted image . Sabi, planiras li ti na more ili u Bosnu ove godine? pusa svima.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: klomifen
14.5.2008 7:28:51   
aldi
Draga Liby, na znam radis li sada test ili možda još spavas, ali ja ti želim da ugledas + od srca. Javi nam i molim te nemoj se razočarati ako i ne bude. Ali bit ce ako Bog da samo polako!!!
Sretno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: klomifen
14.5.2008 8:01:41   
liebevoll
Drage moje, da vam javim...user posted image , ali ona druga je jedva vidljiva..... Covjece, u soku sam, ne mogu da vjerujem!!!!!!!! Hvala vam na lijepim zeljama, i ja vama zelim vec sljedeci mjesec user posted image user posted image ! Uhhh, ma uzbudena sam, mada nisam sto posto sigurna, ali ipak.... ona druga ne bi reagovala da nema nista! Ipak, kupicu danas jos jedan, pa cu provjerit, sad moram ganjat doktora, hocu da promjenim moju staru doktoricu. Ma ne mogu da vjerujem, nakon jedne ture KLOmifena!!!
LJUBIM VAS!!!!user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: klomifen
14.5.2008 8:38:42   
budućamama
Jupi, Jupi, Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image
Čestitam ti od srca! Bravo! Ti si, draga moja, bebavauser posted image user posted image user posted image
Sve ti najnaj želimuser posted image user posted image user posted image

Jupi, jupi, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: klomifen
14.5.2008 9:26:48   
aldi
IZVORNA PORUKA: budućamama

Jupi, Jupi, Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image
Čestitam ti od srca! Bravo! Ti si, draga moja, bebavauser posted image user posted image user posted image
Sve ti najnaj želimuser posted image user posted image user posted image

Jupi, jupi, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image



Od srca mi je dragoooo, ovako lijepu vijest stavljamo na majsku liste,čestitke od srca!!! 

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: klomifen
14.5.2008 9:29:04   
sabinas
IZVORNA PORUKA: liebevoll

Drage moje, da vam javim...user posted image , ali ona druga je jedva vidljiva..... Covjece, u soku sam, ne mogu da vjerujem!!!!!!!! Hvala vam na lijepim zeljama, i ja vama zelim vec sljedeci mjesec user posted image user posted image ! Uhhh, ma uzbudena sam, mada nisam sto posto sigurna, ali ipak.... ona druga ne bi reagovala da nema nista! Ipak, kupicu danas jos jedan, pa cu provjerit, sad moram ganjat doktora, hocu da promjenim moju staru doktoricu. Ma ne mogu da vjerujem, nakon jedne ture KLOmifena!!!
LJUBIM VAS!!!!user posted image

Cestitam ti od srca user posted image !
Zelim ti lahku i ugodnu trudnocu i dobar provod u Egiptu!user posted image
Nadam se da me neces zaboraviti user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: klomifen
14.5.2008 9:31:15   
Pilka
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... hip hip hure...... draga moja potpuno je nevazno  sto je ta druga crtica blijeda, najvaznije je da je tu..... Zelim ti lijepih i ugodnih 9 mjeseci i prekrasnu bebicu..... Cure moje upravo nam se popravio majski prosjek.... JUPIIII ... nadam se da ce i ostale koje cekaju u maju ugledati ovu "blijedu" crticu.... Ne biste vjerovale ali ova vijest mi je popravila raspolozenje za 100%
navijamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

;-)

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: klomifen
14.5.2008 9:47:59   
Makica29
Cestitam Libi! I blijeda crta znaci pozitivnu trudnocu user posted image  Testovi mogu pogrijesiti samo tako da ne pokazu trudnocu ali ako se pokaze druga crtica, ma kkao blijeda, to je to! Uzivaj draga i zelim ti sve najboljeuser posted image

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: klomifen
14.5.2008 13:13:35   
liebevoll
Hvala vam, drage moje! Bas ste me dirnule...user posted image  I ja vama zelim puno user posted image user posted image user posted image
Sad pokusavam da dobijem termin kod doktorice, ali je puna, da odem prije nego sto otputujem.
Saby, NARAVNO da te necu zaboraviti... sljedeci mjesec se i ti pridruzujesuser posted image , akb.

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: klomifen
14.5.2008 13:25:06   
sabinas
Sta bi mi savjetovala kao iskusna trudnica?user posted image
Ovo te sada ozbiljno pitam,bez zezancije...user posted image
Koliko si cesto imala odnose u periodu oko O i jesili stvarno drzala noge u zraku user posted image .
Jesi li pila neke cajeve i sl?Nemoj da te ganja m na forumu "trudnoca"....Drzm te za rijec da ces me posjecivati na temi "zatrudnjivanje"....Kako ti je muz reagovo?Jesi li imala neke simptome,koji su se razlikovali od dosadasnjih PMS?Znaci negdje oko 10.1.bit ces akd ....mamica  user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: klomifen
14.5.2008 13:30:14   
sabinas
Moja aazra!
Sto se tice godisnjeg odmora...za pocetak imam pred sobom mjesec dana konstantnih ispita na faxu,to ce mi se zavrsiti negdje sredinom jula...pa moram srediti stan...tako da negdje oko august aplaniram na more...ali gdje ne znam,ovog puta cu biti avanturista,bitno mi je samo da mi je muz pri ruci user posted image
A ti?Znam da je najbolja stvar ukoliko trudnica moze otici na more,kao i za bebu,a i za samu trudnicu user posted image

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: klomifen
14.5.2008 13:38:47   
liebevoll
Slatka si, he, he, he, ma ne brini, nasu temu "klomifen" cu i dalje redovno posjecivati. user posted image
Sad, ovako, i prije mi je bila redovna vjestica, tako da sam, otprilike znala kada ce O, kupila testove za ovulaciju, i svako jutro-popodne, radila, otprilike kad mislim da je O. (onda ganjala muza ko luda, ali o tom, potom user posted image ). Dalje, nisam se prala nikada poslije odnosa, nego stavim dole dnevni ulozak, i ujutru se operem(tek). Drzala sam noge u zraku, ali ne bas bukvalno u zraku, nego, naslonim ih na zid, nekih 20tak minuta. Nisam pila nikakve cajeve, ovaj put, jesam nekad prije pola godinu "macu", ali skroz nepravilno. Pijem vitamine ono, svaki dan, komplex vitamina, koji mi je preporucila doktorica. To je otprilike to. A sto se tice simptoma, vjeruj mi, isti kao pms! Niti mi je muka, nit imam metalan ukus u ustima... samo sto sam cesto umorna i pospana. user posted image
A muz...ma presretan, ali jos uvjek nekako podijeljenog raspolozenja, ma ne moze da vjeruje, kao ni ja!
A za tebe, kao i za sve koje bilo sta zanima sam UVJEK na raspolaganju!

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: klomifen
14.5.2008 13:46:41   
sabinas
Meni ti je doktorica rekla kada je vidjela da ce nastupiti O za 1-2 dana,da trebam imati odnose ujutro i navecer..Ja naravno prvo sto sam pomislila jeste da je luda user posted image .Reko gdje cu i ujutro i navecer tako 2-3 dana.I tako da sam ti ja imala odnose kada sam osjetila zelju da hocu...Ja sam ti kod nje bila ovako u ponedjeljak ujutro i ona mi je tako to rekla,i kaze mi dodi u srijedu i O ce ti biti srijeda navecer ili cetvrtak.Ja ti u pon.nisam imala odnos,ajd reko da se malo odmorim.U utorak navecer jesam,i ja ti odem u srijedu na kontrolu govori ona meni vec ti je bila O,i kao ako si imala odnos to je to.Ja sam se sj...Al opet kontala sam,ako je sudeno-sudeno je.user posted image Tako da nakon user posted image  moram stvarno u akciju i ne smijem ni jedan dan propustit.
Hvala ti ,kao i aazri,na podrsci,savjetima i na ugodnom druzenju i prijateljstvu.nadam sa da ce se ono i dalje nastaviti.Doktoru obavezno otidi prije Egipta,da mozes rahat uzivat.

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: klomifen
14.5.2008 13:51:35   
liebevoll
Saby, sto ne bi uzela testove za ovulaciju? Meni je pogodio, a na istom je principu kao i za trudnocu test.

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: klomifen
14.5.2008 14:37:51   
Vedica
liebevoll cestitam ti od srca i zelim ti ugodnu trudnocu i porod i nemoj zaboraviti na nas trudilice.
lijep provod u egiptu

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: klomifen
14.5.2008 15:28:38   
liebevoll
Hvala ti, Vedice, i ja tebi zelim uskoro user posted image !

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: klomifen
14.5.2008 16:12:30   
Snjeguljica
libi, evo i ja se pridružujem čestitkamauser posted image user posted image , i onako oskreno, od srca ti želim da sve protekne u najboljem redu. Sada ti preostaje samo da se čuvaš i uživaš u svojoj sreći. A ostalima želim ubrzo ista osjećanja. Veliki pozdrav za sveuser posted image .

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *