|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.11.2008 0:37:27   
Hanady RR
Kada sam prošli put bila trudna misli smo da je dečko i tako sam ja odabrala ime Afana, moj muž se složio. Međutim u neobaveznom razgovoru o imenima moja zaova kaže kako je nekada čula za ime Hanadi  i kako joj se svidjelo jako, ja malo po internetu gledala i vidim da su se neke jake žene u islamskom svijetu zvale tako (prva žena pilot, prva sutkinja itd.) značenje imena velikodušna, blagonaklona i hajd ...mi čekali Afana. kad sam u bolnici rodila, muž je bio prisutan porodu, pitam ga ja šta sam rodila on kaže hanadi i tako je i ostalo.
Sad u ovoj trudnoći ponovo mi kažu d nosim muško, ja kontam imam ime Afana naravnop al muž kaže biće Hamza. Hajd nije loše al nije po mom. Međutim kako je moguće da se rodici curica ja sam mislila dati ime Farah al sad nešto čitam na forumu i Iman mi je pravo super ime. tako da sam spremna ...što se imena tiče.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:56:49 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.11.2008 19:17:23   
Nunichi
Mi smo se dogovorili da ja izaberem musko ime,a on zensko.
Tako da je moj favorit Mak... Bas mi je onako medeno,cvjetic moj mali,a i lijepo ce se slagati uz prezime.
Ali on se nije mogao odluciti sam,pa sam i ja malo pomogla. user posted image
Zensko smo birali izmedju Zana,Sara i Zara... glasanjem pobijedila je Zara.
Srecom niko nije imao suvisnih komentara na nas izbor,tako da smo to bez imalo polemike izabrali.
A aBd ,malo kasnije mama ce da rodi i malog Maka. user posted image
Sad vec znamo da je u stomaku mala princezica...tako da ce aBd da bude mala Zara.
Jedva cekamo dusicu nasu user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:57:00 >

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste izabrali ime?
28.11.2008 22:07:37   
Anoniman
Jesmo se malo svađali jer ja sam htjela da dam ime Dunja na što je moj muž odgovorio: sve samo ne to ime,meni je to ime lijepo,onda smo se dogovorili da se zove Asija-Asja i eto tako se zove naša curica i sada ima 15 i pol mjeseci.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:57:29 >

(odgovor članu STUHA)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste izabrali ime?
28.11.2008 22:40:04   
Pankica
Jako rano smo saznali da nosim dječaka, i iako nisam vjerovala, na kraju se ispostavilo da je dr. zaista bila u pravuuser posted image .Tako da je moj mm odmah rekao da bi volio da se user posted image  zove Faris, i jedno vrijeme smo mu i tepali dok je još bio u stomaku, zvali ga tako, međutim pred sami porod, ja nešto razmišljala i kontam koje god  dijete po imenu Faris znam, svi su mahom nemirna i pravo zajuser posted image na djeca i kažem mm ma vala neće biti Faris, madami je ime ko ime stvarno lijepo. I Boga mi ne bi Faris. Kontali dati ime Hamza, pa Sanjin (po dr. Sanjinu koji me i porodiouser posted image ) i na kraju moj Ermin dobi ime Ermin. Neznam ni odakle mi baš to ime, ali eto svidjelo se i mm-uuser posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:59:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste izabrali ime?
28.11.2008 22:41:59   
Romali
Pankice, neka ste vi njemu dali to ime. Biće vam baš hairli, k'o što sam i ja sama user posted image user posted image user posted image ( moj imenjak mali )

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:59:36 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste izabrali ime?
28.11.2008 23:23:12   
Pankica
E baš mi je drago moja Romali, ma nisi ti meni džabe postala draga!user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 15:59:57 >

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste izabrali ime?
29.11.2008 8:47:41   
Crvena
Prelijepo ime Pankice, neka mu je sretno i hairli.Rodjak od MM se tako zove pametan, lijep, zgodan, druzeljubiv, ma divan u svakom pogledu. A sto se tice imena Faris i ja ih znam nekoliko svi su nemirni i zaj....

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 16:00:26 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste izabrali ime?
29.12.2008 12:39:23   
tweety
Moja je dobila ime po kraljici Jordana user posted image

Ta žena je toliko lijepa,dobra,humana...ma jednostavno neodoljiva što želim da i moja curica aBd bude.user posted image user posted image I ja i MM smo bili za to ime,ali smo isto tako razmišljali dugo da li da bude tako ili drugo,iz jednog jedinog raloga a to je da bih ime Rania naš narod okrenuo na svoje.Znate kako to ide,već je bilo nekoliko ljudi koji su rekli Ranijaaaa(kao kad izgovarate Rabija) i to mi se nimalo ne sviđa,ali eto takav je naš narod.Mi ispravimo i to je to user posted image

Sin se zove Emre,a za to ime smo čuli po turskom igraču Emre-u Belezoglu,i svidjelo nam se.user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:14:02 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste izabrali ime?
13.3.2009 23:03:24   
SelmydZany
Moj dragi i ja smo jos u vezi,ali imamo vec imena za aBd nasu djecicu....nadamo se i zelimo da imamo dvoje djece,djecaka i djevojcicu.....ali imamo i rezervna imena ako ne bude onako kako planiramouser posted image
A,u potpisu vidite koja cemo imena mi aBd jednog dana s ponosom izgovarati.....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste izabrali ime?
13.3.2009 23:13:09   
adannn
Kada se trebao roditi moj bratić moja mama je mislila da je žensko i imala je želju da joj se unukica zove Nejra....Međutim bilo je muško i on je dao ime po svojoj volji.A moja jadna mama je umrla kada sam ja bila u 4 mjesecu trudnoće,a ja je u međuvremenu nisam uspjela pitati kako bi ona željela dati ime mojoj bebi...Tako da sam ja kada je ona umrla svima rekla da će se moja princeza zvati Nejra kako je moja mama htjela-..Pa,kada joj se nije ispunilo tada jeste sada...Nadam se da je sretna jer ja jesam..Kada god zovem svoju Nejru odmah pomislim na nju i kao da je stalno uz mene...a jeste

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 11:16:18   
mnn
ja sam birala ime curice a mm dečka...curica bi se zvala Mia a mm je htio za dečka da se zove Stefan...ma ovdje u istri bi ga svi zvali Stefano...tako da je onda to palo u vodu... kad smo saznali da je dečko...
dugo  smo vječali kako če se maleni zvati...ja sam htjela Luka, Filip...a mm nije htio da čuje ...kaže svako drugo se djete tako zove...ali bi se slagalo sa prezimenom...i na kraju smo se odlučili za Aleksandar.maleni miš kaže da je zadovoljan....sad čemo vidjeti.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 11:21:03   
juni
Meni je ime Mia user posted image

I mi smo dugo birali, od samog pocetka zaceca. I onda smo pregledali sva imena olimpijaca a bilo ih je ihhihi user posted image I na kraju bi Emil user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 11:23:29   
mnn
meni je to tako lijepo ime za curicu. Emil je isto slatko!user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 11:32:07   
Pretty mamma
Ja imam još do termina, ali imena smo počeli smišljati od početka...barem ja :)
Za curicu je nekako lakše naći ime, za dečka nisam imala niti jedan prijedlog, osim što sam znala koja ne dolaze u obzir. Onda je odlučeno - Toni za dečka, ali ipak je curica tako da smo sada u dilemi...za sada prednjači Laura. Bilo je tu još imena, Bianca, Maris, ali kako stoje stvari Laura ostaje...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 13:36:31   
noaa
moja cura ce ce se zvati Noa,najvise iz inata jer su neki htjeli da se drugacije zove a nemaju prava jer je to moje djete..kao noa je musko ime iako nije al kod nas ga daju muskarcima..Noa-zensko a Noah-musko..ko ne vjeruje neka provjeri.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 20:46:31   
Anoniman
Laura je prelijepo ime user posted image .

Mi imamo baš problem. Nikako da se nas troje usaglasimo (kćerka, mm i ja). Ono što se meni sviđa njima ne, što se njima sviđa meni se nikako ne sviđa..... Tako da još uvijek nemamo zvanično odabrano ime osim imena Nedim (meni se sviđa), njih dvoje još uvijek nisu zvanično pristali...
Valjda ćemo se do juna usaglasiti user posted image

(odgovor članu Pretty mamma)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:03:48   
zeni
moja ljepotica zove se nejra i ime je odabrao muz a za sina sam znala jos davno kad akobogda rodim bice edber i rodio se edber,



----------------------------------------------------------------
NEJRA 23.4.2001
EDBER 23.12.2008  MAMINA ZLATNA DJECICA

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:14:43   
almai
Ja kad sam bila trudna sa Hanom nismo zeljeli znati spol djeteta.
U opciju od zenskih imena su dolazile Adna ili Ajna to je bilo sigurno
jedno od ta dva imena da ce se zvati,a na tv-u bio neki pjevac(ja vec u 7.mj.trudnoce)
po imenu Adin i reko evo ga bit ce Adin ako bude musko.
KAd se user posted image rodi muz me nazva i rece sta mislis o imenu Hana i Bogami Hana i osta mada to ime nikad nije dolazilo u opciju.
Za drugo smo vec imali ime tj.Adin,dok za trece je dolazilo dosta opcija poput Nedim ali se muzu nije svidjelo( on pusac a ime NE-dimuser posted image ),Bilal,Hamza,Emrah i na kraju bude Erminuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:21:03   
Anoniman
I mi smo se smijali tome ne-dim (oboje smo pušači nažalost) a na listi nam je more imena al nikako da se dogovorimo...
Adi, Benjamin, Ermin, Daris, Kerim, Dino....

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:24:39   
almai
enisa-sara uvijek ima imena koja se nekom nesvide i kod nas je bilo u opciji Kerim ali je brzo ispalo kad sam vidjela djecaka kako ga izazivaju sa Kerime-derimeeee otpala je ta opcija odmahuser posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:25:35   
mnn
moj susjed je Dino ima tako simpatično i slatko prezime da se oduševim kako lijepo zvuči uz ime...baš slatko... Benjamin mi se isto svidja...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:40:06   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

I mi smo se smijali tome ne-dim (oboje smo pušači nažalost) a na listi nam je more imena al nikako da se dogovorimo...
Adi, Benjamin, Ermin, Daris, Kerim, Dino....


Ja navijam za Adija i Dinu user posted image user posted image user posted image ako me ko pita. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 21:51:25   
anitaMO
moja je dobila ime,Laura a da nismo ni znali šta je.ja sam ubjedjena bila da je curica.nema ih puno.za dječaka ne znam kako bih dala.ali mi se svidja trenutno Adrian.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 22:06:38   
Blue rose RR
Htjeli smo oboje da bude ime, koje ima svoju historiju, i kako nismo mogli da se odlučimo između dotična dva, dali smo oba imena.
I sada da moram ponovo birati, izabrala bih isto.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste izabrali ime?
14.3.2009 23:58:54   
mama_debeljuca
Mi nismo htjeli da znamo pol djeteta, a ja sam nekako bila ubijeđena da je žensko, i planirali smo ime Sarah. Međutim, dobili smo sina, a pošto smo htjeli da to bude naše staro ime, između Isa, Omer, Samy,... odlučili smo se za Ahmed.

_____________________________

:-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *