|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 0:33:58   
Anoniman
ja hB nemam problema s tim
meni je download neogranicen

stvarno je jedno sto u Bosni rade... cuj paket od 1GB user posted image ... pa naravno da ce ga svako prekoraciti user posted image
jos ti puknu cijenu, jer drze monopol, Boze sacuvaj


(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 7:07:14   
mamyca

IZVORNA PORUKA: mamy2

moj kablovski operater  je i davalac internet usluga
prezadovoljni smo ,ograničenje je 5 GB mjesečno
potrošimo,desi se da i prekoračimo 400-500 MB,troje nas koristi,skidamo  muziku , filmove,knjige
u ugovoru je naglašeno da se svako prekoračenje naplaćuje 1 km za svakih 100
MB prekoračenja, al nam nikada nisu naplatili,galantni nekakviuser posted image user posted image user posted image



Ista stvar i kod mene.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 8:34:27   
andji
Kod mene je ovaj Ćutuk Žepče,2GB...računi oko 19-20km,nekad do 23km...a ograničenje nam je 20km.....ne skidamo ništa,slabo,mm ponekad kakvu pjesmu...dosad sam zadovoljna......camm ne znam šta bih ti rekla,moguće je da kradu,jesil pričala sa tm da on ti negdje ne zalazi i ne skida štauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 9:10:08   
nikka
Kod mene HT Mostar ADSL,paket 4GB 34km.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 9:19:46   
mamy Sabina
Mi imamo 5 GB za 31,5 km,monet nam je provajder
ažurni su,ljubazni,u službi za korisnike je uvijek neko  tako da se bilo kakav problem pojavi,začas reaguju.
Nisu očito ni sitničavi ,jer mi često probijemo dozvoljeni limit za par stotina MB nikad nam nisu naplatili,mada je u ugovoru navedeno da se svako prekoračenje preko limita naplaćuje,1 km za svakih 100 MB.
Do nedavno su imali neku foru da uspore net pred kraj mjeseca,sad je i to okuser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 9:26:56   
tweety
Ma ovi limiti su užas,to samo kod nas ima.Mi imamo paket sa 3G a kao i kod mamy2 prekoračenje se plaća,1km za 100MB.



_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 10:14:49   
kaktuscic
Mi vec 4 godine imamo 3G ADSL, jos nikad nismo prekoracili, jer muz na poslu ima neogranicen download, tako da ovo u kuci ostaje samo meni za RR, mail, FB, i mozda jos par sitnica, ali fakat nikad nismo imali problema, mada me ne bi iznenadilo da nam se to pocene desavati, jer na fiksni tel. nam uvijek dodje racun prevelik, i svaki dan provjeravam koliko smo potrosili i cesto mi se zna desiti da za 1 dan potrosimo 10 KM a znam sigurno da sam zvala 2 fiksna broja po 3-4 min. i zalili smo se nebrojeno puta, ali s njima nikad neces izaci na kraj, nazalost!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 15:26:19   
MELLI
Eto bolje da niste otvorile temu,sad me samo boli glava.Provjerila sam stanje računa i kao duplo sam prekoračila limituser posted image
Prošli mjesec igrali smo igrice,skidali štošta,ringeraja po cijeli dan,i u okviru limita,ovaj mjesec samo RR i još nekoliko drugih stranica,skidanje minimum, a račun duplo,a još nije obračunuser posted image
Je li miguće u jednom danu potrošiti 170-200MB?user posted image
Nešto mi tu ne štimauser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 16:11:42   
lamka
Melli jeste moguce je u jednom danu potrositi oko 200 Mb jer ako si samo na RR cijelo to vrijeme upload ti trosi toliko.Ali ti to uopste nije puno jer 1Gb ti ima 1024 Mb. I vjeruj jako lako je potrositi to. Youtube vam uzima puno konekcije, kao i svako gledanje klipova
Eto to je ono sto vam uzima puno konekcije. I da i ja uzimam konekciju od cutuk-a iz Zepca i nama je dobar svaki dan provjeravamo koliko smo potrosili da bi smo mogli regulisati potrosnju.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 16:16:53   
camm
IZVORNA PORUKA: MELLI


Je li miguće u jednom danu potrošiti 170-200MB?user posted image
Nešto mi tu ne štimauser posted image



e moguce je tako je kod mene svaki dan od 70-do 200
ovo 70 je kad ga skoro i ne koristimuser posted image

ja sam instalirala sad jedan programcic pa provjeravam stranice koje trose.


< Poruku je uredio camm -- 29.1.2009 16:24:56 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 16:19:29   
Anoniman
mislim da ove naše slikice, avatari i smajliji troše puno limita, jer i ja većinom zbog rr prešišam.

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 16:36:40   
lamka
Evo ovako provjerena sa mojim dragim MM koji vise sanja potrosnju konekcije i kaze ako samo kucate na Rr prosjecno trosite oko 10 MB /1sat
Eh sad znaci sve sto se krece trosi puno konekcije kao i igranje igrica on line
Tako da vam se bolje isplati da tu igricu downloadujete vec da se stalno vracate i igrate je ako vam je limit mali.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 16:51:24   
camm
to znaci da je i ovaj moj programcic tacan user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prekoracenje limita ADSL
29.1.2009 19:05:54   
Aquarius
Mi imamo ADSL paket od 9G. Bihnet-ov je i mjesečna cijena sa PDV-om je 50 KM. Nismo do sada imali nikakvih problema. Troje nas koristi intrnet, s tim da imamo bežični ruter pa se može koristiti u kući i oko kuće oko 50 m udaljenosti. Imamo 2 računara i laptop. Djever je informatičar i baš dosta skida programa sa interneta. Ja opet od skidanja muzike, You tube-a, surfanja, ponekad skinem neke spotove, filmove... Nikad nismo prekoračili. Čak šta više, obično ne potrošimo ni pola.
Jedino što mi se ne sviđa je što se nepotrošeno nikad ne prebacuje na sljedeći mjesec, a zato i najmanje prekoračenje se naplaćuje.
A ljubaznost im je ravna 0. Nama su na početku čak uključili paket od 3G. Srećom je djever odmah ušao u postavke, i kad je vidio odmah ih nazvao i nagalamio se. Izvinjavaju se ljudi.user posted image

IZVORNA PORUKA: MELLI

Camm kako provjeravaš stanje računa? I ja sam na BihNet ,a nikako da nađem stanje računa,pa me mogu zavaljivati ko mazgu
Spasi me ženo



Idi na ovu stranicu:
http://www.bhtelecom.ba/komunikator_download.html

Na stranici možeš skinuti Binhet komunikator. Izaberi prema paketu koji koristiš (obični internet, ADSL..).
Imaš uputstvo sa slikama kako se sve instalira.
Meni je super. Sa njega možeš slati mail, slati SMS, provjeravati račun i još dosta toga.
Download troši SAMO 3,1 MB. Nećeš zažaliti. A omogućava i lakši pristup Bihnet Free Zone-i, na kojoj je download besplatan.



A ovo je naša potrošnja od prošlog mjeseca:
Paket korisnika: ADSL9G

Ukupno: 0.00 KM

Mjesečni limit: 9216 MB

Napravljeni saobračaj: 4432.56 MB

Više od pola nepotrošeno.user posted image




 

< Poruku je uredio Aquarius -- 29.1.2009 19:11:30 >

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prekoracenje limita ADSL
30.1.2009 14:41:20   
mamy Sabina

Više od pola nepotrošeno.



Ma nema problema za ovo što ti ostane,ja ću ti Eminu poslati ,skršiće ga ona začasuser posted image user posted image user posted image
Draga Asja koliko vi giga imate mjesečnouser posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prekoracenje limita ADSL
4.2.2009 13:22:09   
camm
Od 01.03.2009.


Sniženje cijena mjesečne naknade za pakete ADSL 1G i ADSL Cito, i to:



    ADSL 1G – sa 19 KM na 17 KM
    ADSL Cito – sa 220 KM na 180 KM.



    Povećanje količine GB saobraćaja uključenog u pakete



      ADSL 3G – povećanje na 5 GB saobraćaja
      ADSL 9G – povećanje na 15 GB saobraćaja
      Dosadašnjim pretplatnicima paketa ADSL 3G automatski će se  dodijeliti paketa ADSL 5G, a pretplatnicima ADSL 9G paketa automatski će se dodijelliti paket ADSL 15G, uz zadržavanje iste cijene mjesečne naknade koju su do sad plaćali za pakete sa manjom količinom saobraćaja.



      Povlastice


        Uvedena je mogućnost davanja popusta od 25% na iznos mjesečne naknade jednog odabranog paketa: ADSL 1G, ADSL 5G ili ADSL 15G, za sljedeće kategorije: slijepa lica, lica sa oštećenjem čula sluha od 90% do 100%, lica sa paraplegijom i paraparezom, lica oboljela od dječije paralize (poliomyelitisa), cerebralne paralize, multipleskleroze i distrofije, sa utvrđenom visinom tjelesnog oštećenja od 80% do 100%.


        Izmjena cijene za promjenu paketa unutar istog ADSL tarifnog modela, u zavisnosti od prelaska na paket veće ili manje cijene mjesečne naknade:










          Promjena paketa unutar istog ADSL tarifnog modela

          svaka promjena

          10,00


          Napomena: 
          - Prelazak na paket sa većom cijenom mjesečne naknade unutar istog tarifnog modela, je u svim slučajevima besplatan.

           
          dobro su se sjetili i bilo je krajnje vrijeme
          a mi odlucili da uzmemo veci paket.user posted image

          _____________________________

          Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

          (odgovor članu mamy Sabina)
          Neposredna veza do poruke: 41
             RE: Prekoracenje limita ADSL
          4.2.2009 13:30:25   
          mnn
          Ja imam adsl i ne plačam nikakvu dodatnu naknadu sve je ista cjena.

          svašta izmišljaju...

          _____________________________

          alex ima 4 godine 2.5.2009
          stize nam druga beba :)

          (odgovor članu camm)
          Neposredna veza do poruke: 42
             RE: Prekoracenje limita ADSL
          7.2.2009 10:43:51   
          andji
          Žene drage i kod mene se nešto uzj.... sa tim limitom,mm otišao sad platit račune,kad tamo kad se nije srušio..za mjesec oko 40km nam dodje(ovaj zadnji) a ograničenje nam 20,pa nije moguće da sam duplo prešišala a nigdje ne idem osim rr i msn.malo facebook,nigdje više,a on uopšte ne ide na net,on je vazda na igricama....pa šta se ovo dešava...nije valjda da nas rr tako skupo dodje?Znal iko šta o tome,doduše ja visim na rr,ali nije moguće da me to zadovoljstvo toliko koštauser posted image user posted image user posted image user posted image

          _____________________________

          E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

          (odgovor članu mnn)
          Neposredna veza do poruke: 43
             RE: Prekoracenje limita ADSL
          12.2.2009 0:06:37   
          Aquarius
          IZVORNA PORUKA: camm

          Povećanje količine GB saobraćaja uključenog u pakete

            ADSL 3G – povećanje na 5 GB saobraćaja
            ADSL 9G – povećanje na 15 GB saobraćaja
            Dosadašnjim pretplatnicima paketa ADSL 3G automatski će se  dodijeliti paketa ADSL 5G, a pretplatnicima ADSL 9G paketa automatski će se dodijelliti paket ADSL 15G, uz zadržavanje iste cijene mjesečne naknade koju su do sad plaćali za pakete sa manjom količinom saobraćaja.


            Napomena: 
            - Prelazak na paket sa većom cijenom mjesečne naknade unutar istog tarifnog modela, je u svim slučajevima besplatan.

             
            dobro su se sjetili i bilo je krajnje vrijeme
            a mi odlucili da uzmemo veci paket.user posted image


            user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

            Evo još giga.user posted image user posted image user posted image

            Mi ćemo preći na manji paket.user posted image user posted image user posted image

            Pa šta da radim sa 15  G. Jedino da predanim za compom.

            Ali hvala Bogu da su se sjetili više.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

            (odgovor članu camm)
            Neposredna veza do poruke: 44
               RE: Prekoracenje limita ADSL
            12.2.2009 0:08:32   
            Aquarius
            IZVORNA PORUKA: mamy2


            Više od pola nepotrošeno.



            Ma nema problema za ovo što ti ostane,ja ću ti Eminu poslati ,skršiće ga ona začasuser posted image user posted image user posted image
            Draga Asja koliko vi giga imate mjesečnouser posted image user posted image



            Bujrum. Sad će tek biti viška.user posted image user posted image user posted image
            A imam i 2 compa, pa ćemo zajedno da trošimo.user posted image

            (odgovor članu mamy Sabina)
            Neposredna veza do poruke: 45
               RE: Prekoracenje limita ADSL
            15.4.2009 14:10:26   
            mamine oci
            meni je adsl 1GB samo sam na rr i mns slike video klipovi igrice i neotvorim nezanimame puno a i nemam vremena za to na rr sam svaki dan sat ili dva i to je to a iz mjeseca u mjesec racun mi je od 50 do 70km i zvala sam da pitam kaze prekoracili znaci ja dnevno ukljucim uopste dva sata komjuter po njima bi trebala da ga neukljucim da bi mi doslo koliko je na ugovoru 20km.

            _____________________________

            Haris 28.10.1999
            Fatih 25.01.2008
            Iman 13.01.2013


            (odgovor članu Aquarius)
            Neposredna veza do poruke: 46
               RE: Prekoracenje limita ADSL
            15.4.2009 16:44:44   
            Okarica
            IZVORNA PORUKA: camm

            Vec petu godinu sam na ADSL-u 3GB. U posljednih par mjeseci stalno mi dolaze racuni po 65-70 KM,(tacnije otkako su pojeftinili paketi) te po tome ispada da prekoracim limit duplo, sto je apsolutno nemoguce, prvo jer ne skidam nista specijalno s neta, drugo koristim internet kao i prije, kada su mi dolazili normalni racuni.



            I kod mene isti slučaj!

            _____________________________

            Mamin najljepši cvijet
            IRIS, 01.09.2008

            (odgovor članu camm)
            Neposredna veza do poruke: 47
               RE: Prekoracenje limita ADSL
            15.4.2009 18:49:56   
            nita
            Vjerovatno znate da možete provjeravati stanje na računu na stranici bhtelecoma. Ako vidite da ste taj dan puno potrošile, a niste bile dugo konektovane, niti ste šta "skidale", onda možete posumnjati da vam je neko provalio šifru. Kad nisam konektovana isključim ADSL i na prekidacu upravo zbog toga. Ako sam se na kraju mjeseca približila limitu, onda malo "ohladim" do početka novog mjeseca. Kako sam primijetila malo se troši na rr, a puno na facebooku, bar ja tako.

            (odgovor članu Okarica)
            Neposredna veza do poruke: 48
            Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
            Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
            Idi na:








            Anketa

            Nos.
            пеперутка16

            Kako čistite nos male djece?

            Oznake

            Prijava
            Ime i Prezime
            *
            Adresa
            *
            Poštanski broj Grad
            *
            Broj telefona
            *
            E-mail adresa
            *
            Veličina pelena koje dijete nosi
            *
            Starost vašeg djeteta/vaše djece
            *
            Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *