|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
2.2.2009 16:15:31   
ElmaB
Ok, hvala ti!!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
2.2.2009 17:16:16   
NANICA
"Amel i  Nur" je extra vrtic. Ja sam svoju djevojcicu htjela upisati ali ni mm ni ja se mismo uklapali sa radnim vremenima sa njim tako da smo ostali "osudjeni" na Javnu ustanovu user posted image  

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
2.2.2009 17:29:19   
nikka
Ja imam par pitanja i za mame koje vode djecu u državni i privatni vrtić:
Koliko košta poludnevni a koliko cjelodnevni boravak?
Jeli obavezan liječnički pregled prije upisa?
Jeli zabranjeno dovoditi bolesnu djecu u vrtić?
Dali vam u ugovoru pišu sve aktivnosti koje imaju vaša djeca u vrtiću?
Jeste li zadovoljni prehranom i higijenom?
Ako vam nije mrsko pa da uporedimo privatne i državne,ili imamo negdje tu temuuser posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
2.2.2009 17:38:38   
NANICA
IZVORNA PORUKA: nikka

Ja imam par pitanja i za mame koje vode djecu u državni i privatni vrtić:
Koliko košta poludnevni a koliko cjelodnevni boravak?
Jeli obavezan liječnički pregled prije upisa?
Jeli zabranjeno dovoditi bolesnu djecu u vrtić?
Dali vam u ugovoru pišu sve aktivnosti koje imaju vaša djeca u vrtiću?
Jeste li zadovoljni prehranom i higijenom?
Ako vam nije mrsko pa da uporedimo privatne i državne,ili imamo negdje tu temuuser posted image


Ja ti mogu dati odgovor za drzavni obzirom da sam vodila dijete do 01/01/2009.
Cijelodnevni boravak kosta 140 KM (Amel i Nur je skuplji i nisu mi bile bitne pare ali se nismo mogli uklopiti - prethodni post)
Od lijecnickog pregleda bitan je bio samo bris koji su se i kupovali (kako sam cula na jednom roditeljskom);Amel i Nur imaju med. sestru i doktora koji odmah da terapiju djetetu ako je lose
Bolesna djeca su sasvim regularno dolazila u vrtic cak, kako sam vec napisala, i sa zaraznim bolestima. (ja svoju nisam odvela ni kada je imala samo hunjavicu, znala sam je ostaviti cak i sa svekrvom koja boluje od raka ako ja nisam mogla)
U ugovoru nigdje ne stoji niti jedna aktivnost kojom se djeca bave ako se ne varam
Prehranom sam bila zadovoljna ali higijenom ne obzirom da su grupu moje djevojcice prebacili tako da su djeca morala proci kroz cijeli vrtic da dodju do WC-a sami. Bog zna da li su prali ruke a kada sam pitala svoju malenu da li ih iko obrise kada piske odgovorila mi je da ne vec samo sacekaju da se pisa okapa.

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
4.2.2009 10:52:59   
mama75
Moja curica ide u vrtic "Pipi duga carapa". To je mali, privatni vrtic, ukupno 15 djece. Cijena je 230KM za cjelodnevni. Prezadovoljna sam svime: tete super, hrana odlicna, higijena extra. aktivnosti isto super, imaju malo dvoriste, kada je lijepo vrijeme izlaze vani, vode ih jednom mjesecno u centar za fizikalnu terapiju gdje sa djecom rade vjezbe strucna lica, isli su na gradiliste da vide bagere... Uglavnom, samo rijeci hvale imam. Jedino sto mi nije u pocetku odgovaralo bilo je to sto su sva djeca u 1 grupi, ali sada vidim da je rad potpuno prilagodjen djeci individualno. Svako 6 mjeseci se mora donijeti ljekarsko, bolesna djeca se ne smiju dovoditi, a ako se dijete razboli u toku dana odmah zovu roditelje da dodju po dijete. A da ne govorim koja je razlika u odnosu na prosli vrtic JU...

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
4.2.2009 11:02:38   
M kao Mama
Elma, ovaj vrtić AmeliNur je kao vjerski, ali znam da mnogi tamo upisuju djecu, jer su uslovi predobri, znam da zimi djecu viode na skijanje, ljeti na bazen u školu plivanja, školu jahanja, sve se to plača oko 50 KM, ali se isplati, taj vrtić je na Grbavici, i ja sam razmišljala da Lajlu tamo upišem, ali eto nana se ponudi da je čuva, tako da ćemo vrtić odgoditi još koju godinu.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
4.2.2009 11:39:42   
ElmaB
Znama mama Alma da je vjerski, zato nisam nista ni komentarisala. Ne bih ja svoju djecu upisivala u takav vrtic, bez obzira na uslove!

Pusa!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
4.2.2009 11:40:36   
ElmaB
Mama 75 gdje se nalazi taj vrtic Pipi duga carapa?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
5.2.2009 17:04:47   
Nadi
Draga Emina, to je užas što si nam ispričala! Baš mi je žao.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
7.2.2009 23:37:11   
Aminad
Maida28 ovaj vrtić mi se baš čini da je dobro organizovan a eto i vi kažete da je super. Drago mi je kad postoji više solucija pa čovijek ima priliku da bira.
Ma samo nek je našim mališanima lijepo.user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
7.2.2009 23:40:17   
Anoniman
Ne moj reci da ti se svidja?!?!?
Pa i u Tuzli ima njihov vrtic, mislim da se zove Aladin. Imaju vjerovatno isti program!

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: policija pred vrticem?! koga i od koga st...
7.2.2009 23:55:39   
Aminad
Ma ima ali je nama na drugom dijelu grada a samo zbog Imrana i poludnevnog boravka mi se ne vozi tako daleko. Da smo uselili u naš stan bilo bi mi baš blizu a ovako...moramo još čekatiuser posted image

Kad Burhan još malo poraste razmišljam o tome da ih obojcu upišem gore i onda djeca na Sjenjak a mama na Filozofski fakultet...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *