|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:09:42   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

draga Anonimna, ne sekiraj se zbog glupsti! ili si mlada previše ili jako nesikusna. ljubomora ti je bez veze stvar totalno. on ako će gamentut nekoj, ti to svakako saznati nećeš. eh sada, imaš 2 opcije. prva je da se opustiš i ne misliš na budalaštine a druga je da se malo zabaviš nečim. možeš naći frajera, krenuti u teretanu, upisati neki kurs nečega...ja ti savjetujem da nađeš frajera, naravno. da ne misliš na to flertuje li muž nego da misliš kako ćeš sakriti kurvaluk. eto.

iliti srackupod forumski

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:09:50   
Anoniman
Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:11:57   
ziki
Ja ne bih uz sebe mogla imat osobu koja je ljubomorna, da me gusi propitivanjima, i vaga svaku moju rijec.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:19:45   
Anoniman
A kako bi protumačili to da on nju hvali i kaže kako je ona magistrica farmacije i kako mu je rekla da bez problema kod nje uvijek može doći i dobiti lijek i bez recepta ako zatreba?

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:21:26   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.


a na osnovu čega misliš da te vara? tripuješ...ili imaš problem.
mm je pjevač. ja kada bi tako ludila na svaku ženu koja mu se nasmije, od mene ne bi ništa ostalo.
udri brigu na veselje, poslušaj ti stariju i iskusniju.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:21:54   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kako bi protumačili to da on nju hvali i kaže kako je ona magistrica farmacije i kako mu je rekla da bez problema kod nje uvijek može doći i dobiti lijek i bez recepta ako zatreba?



ja bi se odvalila smijati, a magistrica pa šta, mislim, zvanje ko zvanje, a za lijek, jel inače često bolešljiv, a baš ako se ponudla pošalji ti njega po enterocefuril i linex u kombinaciji, nego reci ti nama gdje on radi da mi njega upratimo, mi ti imamo rasportranjenju mrežu, ne bi vjerovala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:23:17   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kako bi protumačili to da on nju hvali i kaže kako je ona magistrica farmacije i kako mu je rekla da bez problema kod nje uvijek može doći i dobiti lijek i bez recepta ako zatreba?


ja bih to odlično protumačila i napravila spisak šta mi sve treba i poslala ga.
bona, muškarci su glupi. njih je lako uhvatiti u kurvaluku ako hoćeš da ga uhvatiš. ne znaju oni sakriti tragove 100%.
i na kraju, zašto mu ne kažeš da ti smeta, da si ljubomorna?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:24:20   
ziki

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kako bi protumačili to da on nju hvali i kaže kako je ona magistrica farmacije i kako mu je rekla da bez problema kod nje uvijek može doći i dobiti lijek i bez recepta ako zatreba?

Da je zena izuzetno susretljiva i privlaci pacijente/kupce u svoju apoteku. Ne vidim problem u obicnoj ljubaznosti.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:25:21   
Anoniman
Ne mislim da me vara, mislim da mu se možda svidja ta pa tako baca smješke. Šta će biti kad kasnije počne i raditi s njim.Samo sam htjela vidjeti šta vi mislite je li takav način ophođenja nekog ko je oženjen sasvim ok (mazno i nježno pozdravljanje, hajmo reći pretjerano ljubazno) ili nije.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:26:52   
Teddy Bear
Naime i moj co'jek pjeva povremeno, radi svadbe... Nikad ne posumnjam u njega, pa raja misli kako sam hladna. Nego mi naumpade, kako je jedna starija gospodja rijesila problem prevara, kaze ja sam muza ubijedila da mu je mali, rekla mu dje ces me s'tim varati, samo bi se obruko, da ti se smiju, samo mene mozes zadovoljiti user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:26:57   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ne mislim da me vara, mislim da mu se možda svidja ta pa tako baca smješke. Šta će biti kad kasnije počne i raditi s njim.Samo sam htjela vidjeti šta vi mislite je li takav način ophođenja nekog ko je oženjen sasvim ok (mazno i nježno pozdravljanje, hajmo reći pretjerano ljubazno) ili nije.


sve je u očima posmatrača. ono što je tebi pretjerano ljubazno nekome možda i nije.
pitaj ga lijepo zašto je spominje često i reci mu šta misliš.
pa nam javi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:29:18   
Anoniman
Pitala ga ja i rekla mu da mi smeta. Kaze on meni: ljubavi moja ti si meni jedina žena i jedina ljubav, samo ti se čini tako, ne vidim sta sam uradio pogrešno. Ali ako mojoj zeni to smeta, promijeniti ću. Nemoj se mučiti time, meni je najvrijedniji nas brak. Eto to je rekao. A kao da bi mi rekao drugačije. Ili?

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:30:59   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitala ga ja i rekla mu da mi smeta. Kaze on meni: ljubavi moja ti si meni jedina žena i jedina ljubav, samo ti se čini tako, ne vidim sta sam uradio pogrešno. Ali ako mojoj zeni to smeta, promijeniti ću. Nemoj se mučiti time, meni je najvrijedniji nas brak. Eto to je rekao. A kao da bi mi rekao drugačije. Ili?

Ljubavi,pa šta ti tražiš od nas kad ti je čovjek već rekao?
Haj mi pošalji ime i prezime te trebe,ja ću ti provjeriti user posted image .
Ima li je na fb?

< Poruku je uredio jasmin -- 29.4.2014 14:31:29 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:32:03   
Anoniman
Da, jeste smiješno. Ali nije fer baš ismijavati se sa nekim ko samo želi savjet. Hvala svima.

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:32:35   
animagical
nije njoj frka sto se on tako pozdravlja, nego sto je ta mlada i zgodna...da neku babu isto tako pozdravi, mislila bi da ima bas susretljivog, ljubaznog muzauser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:35:12   
MicoTico
draga Anonimna,
po tvoj logici (osmijeh i ljubaznost u ophođenju) ja sam u veeeelikom kurvnluku sa svojim kolegama. A nekom znam i namignutiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:36:31   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitala ga ja i rekla mu da mi smeta. Kaze on meni: ljubavi moja ti si meni jedina žena i jedina ljubav, samo ti se čini tako, ne vidim sta sam uradio pogrešno. Ali ako mojoj zeni to smeta, promijeniti ću. Nemoj se mučiti time, meni je najvrijedniji nas brak. Eto to je rekao. A kao da bi mi rekao drugačije. Ili?



pa, ne znam bogami šta da ti još kažemo, i kako da te posavjetujemo,
najbolje bi ti bilo da gra ptariš, telefon mu provjeravaj, mejlove, fb i sve ostalo, nađi inasjdera u njegovoj firmi, nek motri na njega stalno, onda ja bih posjetila hodžu, popa, šihirbabu, gataru, vidovitu džemilju, haziru i njene kašike, pisala bih kleopatri, i onda mislim da biznala šta bih

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:36:52   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.

A da li bi ti smetalo njegova ljubaznost da je kolegica kojim slučajem malo starija i ne tako zgodna i lijepa? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:38:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.

A da li bi ti smetalo njegova ljubaznost da je kolegica kojim slučajem malo starija i ne tako zgodna i lijepa? user posted image


Vjerovatno ne bi smetalo. Ali i nije baš takav prema tim starijim i manje zgodnim.

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:40:42   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.

A da li bi ti smetalo njegova ljubaznost da je kolegica kojim slučajem malo starija i ne tako zgodna i lijepa? user posted image


Vjerovatno ne bi smetalo. Ali i nije baš takav prema tim starijim i manje zgodnim.


Ili si ti to primjetila tako...

A koliko puta si ti muža skontala da je ona tako ljubazan i fin i medi pored te trebe?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:42:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znači, opet ja ljubomorna, a on sa svojim nježnim gestovima prema zgodnim kolegicama sasvim se normalno ponaša. Ljudi, puknut ću. Ne znam kako bih prevaru podnijela ili saznanje da misli na drugu. Mogla bih sve drugo podnijeti, ali to poniženje nikako.

A da li bi ti smetalo njegova ljubaznost da je kolegica kojim slučajem malo starija i ne tako zgodna i lijepa? user posted image


Vjerovatno ne bi smetalo. Ali i nije baš takav prema tim starijim i manje zgodnim.


Ili si ti to primjetila tako...

A koliko puta si ti muža skontala da je ona tako ljubazan i fin i medi pored te trebe?



Dva puta smo bili zajedno kada smo ju sreli. Jednom je preko ceste je ugledao i zovnule: caooo, kako si ti?, a drugi puta ovaj koji sam opisala...

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:45:05   
animagical
ako je ovo kurvaluk, niko nas ne opra, ovako kolektivnouser posted image zamisli, reci nekome cao, kako si? izvini anonimna, problem je stvarno u tebi...bar vjeruj nama, zene smo i ne poznajemo nijedno od vas...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:45:14   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Dva puta smo bili zajedno kada smo ju sreli. Jednom je preko ceste je ugledao i zovnule: caooo, kako si ti?, a drugi puta ovaj koji sam opisala...

Milsim da si ti u pravu, on te vara 100% sa tom ženom. Vjerovatno si osjetila taj žar u pogledima preko ulice, tu strast ni trotoar nije mogao spriječiti....user posted image

Ne budali, svega ti.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:46:28   
animagical
da ima ista s njom, krio bi ko zmija noge, ne bi se ni pozdravio...a ne jos preko ulice dovikivaouser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Molim za savjet!
29.4.2014 14:48:01   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: animagical

da ima ista s njom, krio bi ko zmija noge, ne bi se ni pozdravio...a ne jos preko ulice dovikivaouser posted image

Nemoj magična praviti još veći problem.

Sad će muž od Anonimne da se krije od kolegice jer mu je Anonimna rekla da joj smeta, pa će ona zbog ove tvoje tvrdnje opet skontati da je varauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *