|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:20:49   
Anoniman
Samo mala nesuglasica vjerujte.Nista posebno.E sad sta se u njegovoj glavi krije ne znam ali znam da prica da sam kuci.A kako znam?Pa godinu dana u braku imamo zajednicke prijatelje i ljude koje srecemo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:22:42   
bananica
a sta govori gdje je on, ti i jesi kuci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:23:11   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Samo mala nesuglasica vjerujte.Nista posebno.E sad sta se u njegovoj glavi krije ne znam ali znam da prica da sam kuci.A kako znam?Pa godinu dana u braku imamo zajednicke prijatelje i ljude koje srecemo.


I gdje je on sada ? Ti ostala u vasem zajednickom stanu a on otisao, gdje, kome ?
Cujes se sa njegovim ?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:23:15   
Galicia
by Magazin


Besane mi noći sve, besane mi zbog tebe
Besane mi noći sve jer ti nisi kraj mene

Živim al' kako slutiš ti, ti što me ostavi
Živim al' ne znam ćemu to kada nismo zajedno
Suzo moja mala, mladosti moja ranjena

Besane mi noći sve, besane mi zbog tebe
Kad te samog svi ostave ti se vrati, vrati se!

Besane mi noći sve, besane mi zbog tebe
Kad te samog svi ostave ti se vrati, vrati se!
Besane mi noći sve, besane mi zbog tebe
Besane mi noći sve jer ti nisi kraj mene



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:23:27   
Anoniman
Sigurna sam da me voli imali smo zaista savrsen brak.I ne znam kako.zasto je otisao samo tako.37 dana ni poruke,ni da pita kako sam......Ne znam sta da mislim u totalnom sam rasulu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:24:50   
Anoniman
On nema roditelje.Ja sam ostala u stanu i ne znam gdje je on otisao

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:25:06   
ada_
svaki dan sve ludja tema user posted image
meni nije jasno shvatanje braka pojedinih osoba,kao da ste u vrticu,pakuju se odlaze,ne javljaju se,svi ponosni niko nikog nece da zove prvi,traze savjete po mahali i forumima,sve pobudalilo
dajte odrastite prije nego sto se vjencate bezveze unistavate i tudji i svoj zivot sa glupostima...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:25:37   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

On nema roditelje.Ja sam ostala u stanu i ne znam gdje je on otisao


Neka vam je Bog na pomoci.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:26:35   
bananica

IZVORNA PORUKA: ada_

svaki dan sve ludja tema user posted image
meni nije jasno shvatanje braka pojedinih osoba,kao da ste u vrticu,pakuju se odlaze,ne javljaju se,svi ponosni niko nikog nece da zove prvi,traze savjete po mahali i forumima,sve pobudalilo
dajte odrastite prije nego sto se vjencate bezveze unistavate i tudji i svoj zivot sa glupostima...




nemoj tako, pa nije zena kriva sto joj se desila ovakva situacija, eto ona je htjela da on nestane

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:26:45   
Anoniman
Ni meni nije jasno svatanje braka kada se pokupi i ode bez rijeci.I zasto da ga zovem?Ipak imam dovoljno ponosa da ne zelim da molim

(odgovor članu ada_)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:28:27   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman

On nema roditelje.Ja sam ostala u stanu i ne znam gdje je on otisao


Neka vam je Bog na pomoci.





zivite li u vecem gradu, mozes li preko tih prijatelja saznati gdje je, naravno ako te zanima.....ako zelis da znas na cemu si, moras s njim pricati, niko ti ne moze reci vratice se il nece osim njega samog

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:29:02   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ada_

svaki dan sve ludja tema user posted image
meni nije jasno shvatanje braka pojedinih osoba,kao da ste u vrticu,pakuju se odlaze,ne javljaju se,svi ponosni niko nikog nece da zove prvi,traze savjete po mahali i forumima,sve pobudalilo
dajte odrastite prije nego sto se vjencate bezveze unistavate i tudji i svoj zivot sa glupostima...




nemoj tako, pa nije zena kriva sto joj se desila ovakva situacija, eto ona je htjela da on nestane


Neki dan je bio slucaj slican, smao muz pobjegao na selo svojima, zena ostala.
Sada ista osoba prisutna na temi, iako je otisla sa foruma kada su je razotkrili da na x foruma istu pricu i problem prica.
Sve mi lici na jos jednu izmisljotinu dobru.
Oprosti anonimna.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:29:02   
Galicia
Ok.
On je otisao tek tako. user posted image Cisto sumnjam da ce bilo ko otici od kuce tek tako.

Ne javlja se 37 dana. Nema roditelja.
Jesi li kontala da prijavis u policiju da je nestao.
Ne vjerovatno da niko od tvojih i njegovih prijatelja ne zna gdje je on. Da se ama bas niko ne brine gdje je.

Nesto ne stima ovdje.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:29:32   
bananica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ni meni nije jasno svatanje braka kada se pokupi i ode bez rijeci.I zasto da ga zovem?Ipak imam dovoljno ponosa da ne zelim da molim




ne trebas ni moliti, jednostavno da sjednete kao ljudi i porazgovarate, da vidite sta i kako dalje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:31:19   
Anoniman
Zivimo u Tuzli.Ne mogu saznati preko prijatelja kada su ga samo jednom vidjeli i pitali gdje sam ja,on rekao mrtav hladan Eno je kuci.Ni oni ne znaju gdje je jer misle da smo skupa.Ne znam gdje bi mogao biti.Na zalost nema roditlje ima samo brata u Austriji i nije kod njega jer mu je pasos kuci.Covjeku se nije ni javio

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:31:49   
maza85
nije svako isti,ja vec ne znam da li bi mu oprostila i primila ga nakon mjesec i vise a da se nije javio i da nemam pojma gdje je bio,pa zar moze tako odlaziti i dolaziti tek tako,za mene bi trebao bas debelo objasnjenje i to opet sa velikim ?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:32:09   
bananica
da nema drugu?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:33:00   
ada_

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ni meni nije jasno svatanje braka kada se pokupi i ode bez rijeci.I zasto da ga zovem?Ipak imam dovoljno ponosa da ne zelim da molim

pa cisto ono da znas na cemu si,i sta dalje da radis sa zivotom,i uostalom ne kontam kako mozes toliko dana da ne znas gdje je on user posted image ,ja bi za svojim krenula vec sutra dan i rascistila sve,svaki brak ima i nesuglasica,i svadje,ali se svadjate sat,dva i onda fino razgovarate a ne odmah preko vrata

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:33:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zivimo u Tuzli.Ne mogu saznati preko prijatelja kada su ga samo jednom vidjeli i pitali gdje sam ja,on rekao mrtav hladan Eno je kuci.Ni oni ne znaju gdje je jer misle da smo skupa.Ne znam gdje bi mogao biti.Na zalost nema roditlje ima samo brata u Austriji i nije kod njega jer mu je pasos kuci.Covjeku se nije ni javio


Mozda je zaista nestao????
Pozovi ga.
Neces znati nista ako se ne cujete.
Toliko dana je jako puno da neko ode i ne javi se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:34:37   
Anoniman
Ziv je i zdrav jer su ga vidjeli ljudi.Cak da pije u kafani.Dakle nista mu se nije sesilo.Jednostavno ako ga nema 37 dana zasto da ga zovem.Nemogu-To je vec previse.
Ne znam koja je tema,moj nije otisao svojima na selo moj nema ni sela ni roditelja.Da je tako bar bi znala gdje je.Ovako mi svasta pada na pamet.Da je nasao drugu,ne znam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:34:41   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zivimo u Tuzli.Ne mogu saznati preko prijatelja kada su ga samo jednom vidjeli i pitali gdje sam ja,on rekao mrtav hladan Eno je kuci.Ni oni ne znaju gdje je jer misle da smo skupa.Ne znam gdje bi mogao biti.Na zalost nema roditlje ima samo brata u Austriji i nije kod njega jer mu je pasos kuci.Covjeku se nije ni javio


Mozda je zaista nestao????
Pozovi ga.
Neces znati nista ako se ne cujete.
Toliko dana je jako puno da neko ode i ne javi se.




je li pokupio svoje stvari?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:35:27   
maza85


[/quote]
pa cisto ono da znas na cemu si,i sta dalje da radis sa zivotom,i uostalom ne kontam kako mozes toliko dana da ne znas gdje je on user posted image ,ja bi za svojim krenula vec sutra dan i rascistila sve,svaki brak ima i nesuglasica,i svadje,ali se svadjate sat,dva i onda fino razgovarate a ne odmah preko vrata
[/quote] i ja isto mislim,da znas na cemu si,sta on hoce ustvari

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:36:46   
Galicia
Apsolutno nemas nikoga da pitas?


Krenes od komsija, posla, poznanika, prijatelja, rodbine, sportskog kluba, onda ides do banke, itd.

Milion nacina da se sazna bilo sta o njemu.

Cudno.

I nisam zainteresovana za ovakav vid zafrkancije.
Ovo su ozbiljne stvari kad neko nestane.
A ako nije nestao, sto se nadam ipak da nije, onda vas dvoje zivite jako cudnim zivotom.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:36:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ziv je i zdrav jer su ga vidjeli ljudi.Cak da pije u kafani.Dakle nista mu se nije sesilo.Jednostavno ako ga nema 37 dana zasto da ga zovem.Nemogu-To je vec previse.
Ne znam koja je tema,moj nije otisao svojima na selo moj nema ni sela ni roditelja.Da je tako bar bi znala gdje je.Ovako mi svasta pada na pamet.Da je nasao drugu,ne znam


Ajde dobro. Bar znas da je ziv i da mu se nije nesto desilo.
Da sam na tvom mjestu, fino bi se spakovala i otisla svojim putem. Imas li koga ? Roditelje?
Zasto da sjedis tu i cekas ga ? Pa nisi luda.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 0:37:21   
maza85
nisam dobro citirala pa cu opet,slazem se i ja sa ada pa da znas na cemu si i sta on ustvari hoce od tebe,i ja bi ga pozvala i rascistila

(odgovor članu maza85)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *