|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 19:23:37   
chantal

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Ako je zena sama jos kazes bolesna..bezveze bi bilo da je ostavite samu...Jednostavno se dogovrite sa drugim m sinom i snahom da malo bude sa njima...Nije to nista lose..uz dogovor se sve fino moze srediti..
A kako sam skuzila kuca je od sveki...Znaci ipak si dosla u njenu kucu ili nisi?

Naravno,malo kod jednog,malo kod drugog sina. A ti si valjda dovoljno pametna da svima daš do znanja dokle mogu ići.


user posted image
k'o ping pong loptica

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 19:58:09   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

Da,ali jako ej neugodno,ako takav zivot tu braku treba d abude,onda neka ne bude nikako.


Pa neka ne bude.....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 20:00:35   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

zenA JE jaKo cudna,NISTA JE NE ZANIMA JEDNOSTAVNO,NE ZNA NI ZA STA,IMA 4 RAZREDA OSNOVNE I ZNA SAMO ZA SELO ITD....MISLIM MORAM OVAKO NAPISATI , DA BIH VAM MALO DOCARALA BOLEJ SITUACIJU,NE SLAZEMO SE NI U CMEU,NJOJ JE SVE BEZVEZE.SA NJOM SE NE MOEZ NI IAZCI NIGDJE,JER NIGDJE NE IDE,NON STOP,ALI BUKVALNO NON STUP EJ U KUCIINJOJ EJ IZALZENJE BEZVEZE.

sta se jadna uda za covjeka majke sa sela cccccc

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 12:16:25   
Vanne
Ljubice ta situacija koju si opisala je identicna kao kod mene...zivim sa mm,svervom i djeverom,a kuca do nas zivi mm daidza sa svojom porodicom...takodje i nama ulijecu svi kad je kome cejf,zna nas se 10 skupiti u jednu prostoriju..meni to ne smeta jer volim veliku porodicu...
I moja svekrva ima 4 razreda osnovne,naucila sam je raditi na laptopu,uprkos maloj skoli ona hocea se emancipuje i ja joj pomazem u tome koliko mogu...gdje god da idem vodim i nju,naravno ako ona to zeli...ona vise naginje svom drugom sinu pa dodje do konflikta izmedju nje i mm...ja se nikad ne petljam u to..ako mogu smirim svadju...mogu se oni i za vratove hvatati ali su porodica,na kraju krajeva imaju samo jedni druge i ni na kog se drugog ne mogu osloniti...ipak je ona rodila covjeka kojeg volim i ja je duboko postujem zbog toga...ima i ona svojih mana ali imamo ih svi...ako je ona prihvatila moje nedostatke i ja cu prihvatiti njene...
Prije udaje sam zivjela u ppredgradju,sad sam na selu...nikad u zivotu nisam lopatu uzela u ruke,sad me sramota da drugi rade a ja da stojim i gledam,pomognem koliko mogu i znam...ja volim svoj zivot,znala sam sta me ceka i objerucke sam prihvatila novi zivot drage volje...
Ima dosta stvari koje mi smetaju ali niko nije savrsen...mislim da svako treba krenuti prvo od samoga sebe,uvidjeti svoje mane i svoje ponasanje...
Mozda ako popricas sa njom i objasnis joj neke stvari bice drugacije...neka poprica i tm sa njom...
I moja se petljala u svadje dok nismo sjeli sa njom i objasnilioj neke stvari,sad samo suti kad se ja i mm svadjamo...
Mislim da se na lijep nacin moze sve rijesiti,ne moras odmah trcati svojima...ako volis svoga muza volit ces i njegovu porodicu...
Nadam se da cete to uspijesno razrijesiti sve user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 12:35:17   
veeseelaa
gdje god da idem vodim i nju,



a zašto?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 12:51:51   
Vanne

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

gdje god da idem vodim i nju,



a zašto?


Zato sto je zena mlada ostala bez muza,ne treba je zatvoriti da truhne u kuci...
Ako imam nekih obaveza,kupovina,frizerski salon,neki papiri i slicno sta fali da ide sa mnom? Usput odemo i na kafu ispricamo se,ona je prosla brak i zna neke stvari bolje od mene...migu nesto nauciti od nje kao i ona od mene...
Bar ja to tako gledam...iz svega pokusam da izvucem ono najbolje i ono sto ce mi koristiti...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 14:02:52   
Galicia
Divno je to Vanne kad se fino slazete.
A vodal tvoj muz tvoju mamu sa sobom gdje god krene?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:02:53   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Divno je to Vanne kad se fino slazete.
A vodal tvoj muz tvoju mamu sa sobom gdje god krene?


pa nije njen muz otisao njenima u kucu i na njenu babovinu da zivi , nego je ona dosla u njegovu na njegovo tacnije receno njegovih roditelja , to je malo drugacije , ebiga moras se priviknuti i moras se ti jedna uklopiti a ne oni svi u tvoje . Alijepo je kad se slazu i hoce i mogu ko moze dobro je kad vec moraju zajedno.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:06:31   
grozđe
Vanne draga veliki pozdrav za tebe user posted image ... slabo sam na forumu, bebetina je jako zivahna pa se jedva i popiskim heheheh... bravo za tebe i da ti bude jos bolje user posted image

zajednica- sto kaze Galicia zakonom zabraniti user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:11:16   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

gdje god da idem vodim i nju,



a zašto?


Zato sto je zena mlada ostala bez muza,ne treba je zatvoriti da truhne u kuci...
Ako imam nekih obaveza,kupovina,frizerski salon,neki papiri i slicno sta fali da ide sa mnom? Usput odemo i na kafu ispricamo se,ona je prosla brak i zna neke stvari bolje od mene...migu nesto nauciti od nje kao i ona od mene...
Bar ja to tako gledam...iz svega pokusam da izvucem ono najbolje i ono sto ce mi koristiti...



ja bi mogla nekad al stalno ne
jedino da svoj život žrtvujem za sveki, da mi ona bude i haver i mati, i poslodavac i sve
mislim ne vodim ni djecu svugdje, ni svoju majku, ni muža pa ne bi ni sveki... ipak je ona tim poretkom na zadnjem mjestu

ti se trudiš se da budeš dobra pa i na uštrb sebe, što nije fino

jedino za koga bi se na takav način žrtvovala je moja majka, njoj sam dužna , ostalima ne
osobito ne svekrvi, njoj je dužan njen sin i tako u krug

ovo što ti radiš je u jednu ruku pohvalno a u jednu blesavo, no vrijeme će pokazati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:11:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

avljam vma se u nadi ,da ce te mi dati korisne savjet ii makar malo pomoci.Situacija je sljedeca.vec dvije godine sam u braku i zivimo zajendo sa ejngovom mamom.i to je jednosavnt UZAS,UBIsTVO,za ne izdrzati!!!!!sa njim mi ej super i nas odnos stvarno funcionise,ali jako em nervira njegova mama,koaj se u sve ,bas sve miejsa,petlja i non stop su svade.on se sa njom raspravlja i dere i stvarno postaje neizdrzljivo.uvijek sam bila protiv zajednice,to ej ensto najgore,ali on nije imao izbora,jer zivimo u jednoj kuci na dva sprata,na jednom spratu smo mi sa njegovom mamom a a an drugom spratu mu ej brat sa porodicom.ja i ona smo kao dviej plantee,totalno razlicite ni u cmeu se ne slazemo,tako i da jako slabo komuniciramo.on nije htio da je ostavi jer je imala tesku bolest,ali sada je dobro.Nikada nemao privatnosti pored svega ovoga,kuca je stalno otvorena i cesto samo neko ude od nejgove familije.U kuci do nas zive mu familaj i njih 10 kada god ima padne na pamet samo udu,sjednu i tako.Nemam stavrno nista protiv ljudi,ali jednostavno mi ide na zivce to,jer nemam privatnosti,ne emogu nista ni palnirati,imam jako puno poslovnih obaveza, itd....Razmilsjam jednostavno da odem u stan neki ili da se vratim roditeljima,jer na ovo niakko ne mogu da se naviknem....nazalost.sta da radim???imate li savjete???Hvala unaprijed!


jadna je majak s ovakvim sinom , iskreno ta tvoja sveki je luda kako bi ja njemu a i tebi otvorila vrata sirom jos vam i stavri spakovala , on sin treba i otac da postane da se svadja sa mamom i da se dere na nju jos i zena bolesna , kakav je to odgoj , kako ce tebi sutra biti kad svojoj mami tako. MM da drekne na svoju mama i da se dere na nju ja bih bila prva koja bih ga uhvatila za ruku i zaustavila ga ne radi moje svekrve nego bolan sto bi se Boga bojala .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:16:33   
veeseelaa


inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:20:45   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna

jel ona nije u zajednici s tvojim bratom i snahom?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:21:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna

pa pitaj ti svoju?Zasto ne ide da je pitas?user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:21:19   
grozđe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna


vesela, evo moja nikako ne zudi user posted image ..jos sada kako sam se porodila jedva ceka da zbrise....

meni super, to mi odgovara user posted image .....


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:40:48   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Divno je to Vanne kad se fino slazete.
A vodal tvoj muz tvoju mamu sa sobom gdje god krene?


pa nije njen muz otisao njenima u kucu i na njenu babovinu da zivi , nego je ona dosla u njegovu na njegovo tacnije receno njegovih roditelja , to je malo drugacije , ebiga moras se priviknuti i moras se ti jedna uklopiti a ne oni svi u tvoje . Alijepo je kad se slazu i hoce i mogu ko moze dobro je kad vec moraju zajedno.



Pa kad moze ona visiti sa njegovom mamom, zasto da on ne moze visiti non stop sa njenom mamom?
Oko za oko, zub za zub.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:41:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

Da,ali jako ej neugodno,ako takav zivot tu braku treba d abude,onda neka ne bude nikako.

Joj srce,pa ne živiš ti brak s muževom mamom,nego s mužem. user posted image
Šta ona ima s vama? Zar je teško ljubazno reći 'oprosti,ovo se tiče samo nas dvoje' i sl ?




Draga jasmin,kod tebe je očito da imaš posla s normalnim ljudima,pa onda nije problem postupati tako smireno i civilizovano,ali sad zamisli i vjeruj mi na riječ da postoje osobe koje bi ti na to tvoje jezikovu juhu sručile u stilu ona će meni da me se ne tiče,u mojoj kući,blablablabla i tako u nedogled,pa ne možeš doći do riječi od rondanja,uf,uf,a nismo ni svi isti,ja sam poprilično kratkog fitilja,i ne bih imala živaca preodgajati odrasle osobe,uvijek kažem ne daj mi Bože zajednice!

A tebi ljubičice želim da bude onako kako je najbolje,već su ti žene rekle,ako misliš da se ne možeš tu prilagoditi,put pod noge,nemoj se zavaravati,tratiti vrijeme,živce...puno bolje/drukčije neće biti,a jesi to trudna?

Ma nemam ja posla s ljudima kako misliš,samo sam žena s jakim karakterom i možeš meni bez prestanka sipati jezikovu juhu,ali ja ne mijenjam stav i ne prilagođavam se nikome. To je ono što su primijetili kod mene,pa nam to biva granicom koju ne prelazimo. Doduše i do muža je sigurno. No mi smo oboje takvi i jednostavno se nikome ne da bezze trošiti živce kad znaju da ne popuštamo i da maksimalno furamo svoje. Tako na svim poljima. Odgoj djece pogotovo. Svi imaju šta da kažu,ali niko ne navaljuje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:52:05   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa



inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna

pa pitaj ti svoju?Zasto ne ide da je pitas?user posted image



uvrijediće se
al zaista žena voli da se samnom druži
al da imam neku rodicu i sl koja je sveki a da ganja snahu i želi joj biti bliska rado bi je pitala

ne ide da pitam sad svoju sveki: a što ti toliko vapiš za mojim društvom....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 15:54:18   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa



inače ne kontam šta je svekrvama pa tako žude za društvom snahe, u čemu je kvaka?
možetel pitati neku od svekrva?
moja mama nije u tom folu pa mi nije pogodna za postavit pitanje, sveki ne ide da pitam , ako neko može da pita svekrvu svoju il nečiju zašto to tako radi pa da mi odgovori bila bi zahvalna

jel ona nije u zajednici s tvojim bratom i snahom?



nije al inače nije u folu da žudi sa društvom snahe
ok s vremena na vrijeme al nije od onih svekrva koja proganja snahu, ona se samnom smije takvim svekrvama

nije ni njoj jasno zašto su većina takve



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:10:35   
ljubicica5
Pozdrav svima! Imam jedan problem i pomoglo bi mi misljenje drugih osoba. Naime ja i suprug smo tri godine u braku, imamo jednogodisnju kcerkicu. Ove tri godine smo zivjeli kao podstanari. Medutim, svekrva zivi s djeverom i jetrvom na selu. A posjeduje i jos jednu kucu , na nekom drugom selu. Kuca je jako stara, vlazna, nisu dobri ni temelji ni zidovi. A oko sebe ima 4 duluma zemlje. Mada ima prikljucen telefon, struju, kanalizacija nije rijesena. Cijelo dvoriste je obraslo u nekakvo siblje. Sada svekrva poklanja tu kucu mom suprugu ali da se dolje preselimo i zivimo. Nemamo pravo prodati. A i nekad spomene kako je to pola od djevera. Nama se ni jednom ne svida ta kuca. Daleko je suprugu od posla, dali bi za gorivo koliko sada dajemo za kiriju. A opet moramo nesto poduzeti da ne budemo podstanari cijeli zivot. Sveki smatra kako smo bezobrani i nezahvalni sta vec nismo uselili. Ta situacija nam bas zateze odnose. Oprostite sto je dugacak post i hvala!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:13:26   
veeseelaa

ja bi preuzela poklon pod uvjetom da s njim mogu raditi šta hoću
a to da me neko ucjenjuje nikad

osim toga čega je pola djeverovo? zemlje? kuće?
i šta vi sutra sve sredite a djever ušeće u isto s cvjetom u kosi?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:14:10   
Galicia
Sveki smatra kako smo bezobrani i nezahvalni sta vec nismo uselili. Ta situacija nam bas zateze odnose.


Recite joj kulturno i fino da ste sretni gdje ste sada, i zahvalite se na poklonu i uvjetima.
Ustvari to mi vise izgleda kao ucjena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:15:03   
veeseelaa
pa vidite ljudi kakvih bolesnika ima


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:20:54   
Galicia
Neka ona zivi u ovakvoj kuci, svakako je stara, mislim svekrva. user posted image

Jel ovakva kuca? user posted image

user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
24.3.2014 16:23:45   
ljubicica5
pa malo je bolja :) mislim kuca :D

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *