|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 16:38:21   
camm
user posted image user posted image user posted image meni bi bilo bezveze da se ova tema zatvorila.
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 17:01:28   
Okarica
Da i ja nešto kažem u okviru ove temeuser posted image
Nisam imala ljubavnih iskušenja u braku. U brak sam ušla kao zrela osoba, sa punih trideset godina, a sa mužem sam bila u vezi 5 godina. Mislim da sam imala sasvim dovoljno vremena da prevaziđem sva moguća iskušenja, kojih iskreno, nikad nije bilo. Svog muža jednako volim i danas kao i na početku veze. Puno vas sve pozdravljam i poštujem svačije mišljenje!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 18:04:51   
lamka
Iskušenja nisam imala. Volim svog m i ne treba mi bolji.Mozda zato sto ispunjava sve ono sto ja trazim od jednog miuskarca. Mozda zato sto ga jos uvijek volim kao na početku nase veze a sada cak i vise jer smo zajedno stvorili nesto sto je najvrdnije u naem zivotu a to je NAŠE dijete. I kada mi neko uputi kompliment obicno to propratim samo grimasom jer mi je dovojnosto mi moj dragi upucuje komplimente.
Nasli smo se u svemu nadopunjujemo se i mislim da mi nista vise nije potrebno.



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 21:12:12   
Blue rose RR
Nekada se pitam gdje je nestala ona ženstvenost, gdje je nestala ona osjećajnost, po kojoj nas karakterišu kao "slabiji spol", gdje je nestao onaj smisao za pravednost,... gdje je nestala žena?
Žao mi je vremena koje polahko, ali nažalost sigurno nestaje.
Vremena kada je majka bila stub porodice, kada je porodica bila stub društva, kada je društvo bilo pokretač i stub sigurnosti i "koraka naprijed".
Žao mi je što (kako neko reče/zaključi) da postoji oko 60 % žena i majki, koje titraj duše osjete nakon nečije riječi i pogleda, a da to nije onaj, koji je upravo "ta" žena izabrala da se kraj nje budi.
Da to nije onaj, koji je dobio tu PRIVILEGIJU da stoji pokraj mene, i zajedno sa mnom da kroči kroz ovaj život, ovako opak i surov.
Da to nije onaj čovjek, koji je imao tu sreću da osjeti moju ljubav, moju suzu, moj zagrljaj, moju sjetu i moj osmjeh, ali i moju snagu.
Snagu da mogu odoljeti, ili bolje rečeno, da mogu postati neosjetljiva, na riječi i pogleda ljudi koji ne poznaju moje slabosti i moju snagu, ljudi koje ja ne znam i kojima nisam udijelila niti tračak svog života i djela,  i ljudi koji imaju tu (nazvat ću je grubo) bezobraznost u svom karakteru, da ženi koja je i supruga i majka, ili tačnije rečeno ženi koju uopšte ne poznaju udijele kompliment.
Nije više do komplimenta, nego do onoga što slijedi...onoga što (za mene) predstavlja skrnavljenje onoga sa početka mog posta.

Ja želim i hoću da budem žena u svakom smislu riječi.
Ja želim da hodim ponosno, i želim da svaki moj pokret ispoljava moju čistu ženstvenost, ali ne u smislu gdje je ovaj svijet okrenuo taj tren koji nas obavija, da od nas napravi stvar i potrošni materijal.
Ja (žena) želim da traje(m).
Ja želim da kažem, da nisam ,niti ću doći u iskušenje, jer to nisam JA.
To nije vrijedno onoga što se stiče godina, a gubi samo jednim pogledom i rječju. 


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 21:17:14   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Žao mi je što (kako neko reče/zaključi) da postoji oko 60 % žena i majki, koje titraj duše osjete nakon nečije riječi i pogleda, a da to nije onaj, koji je upravo "ta" žena izabrala da se kraj nje budi.


user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 21:34:31   
S.mama
I ja isto...Ili napravim grimasu ili ako vidim da neko smeka dam do znanja da me ne zanima ni on ni njegov kompliment...Uostalom kada sam sama,hodam pognute glave kada prolazim pored muskaraca,gledam ispred sebe,ne vidim ih i ne zanimaju me...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 21:35:59   
Crvena
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


To nije vrijedno onoga što se stiče godina, a gubi samo jednim pogledom i rječju. 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 22:14:22   
Aminad
MaryamAmina, svaka čast!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 22:28:46   
camm
IZVORNA PORUKA: Aminad

MaryamAmina, svaka čast!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja te od sada gledam kao pjesnika zeno svaka ti cast
tvoje rijeci su tako tople i njezne
mislim posle ovog tvog posta da vise niko nema sta dodati.
 
BRAVOuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
24.2.2009 23:19:22   
lejlašh
Žena je definitivno postala jači spol u svemu, pa i u tome.
M. Amina- svaka ti čast na postu, potpisujem ga u potpunosti user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 9:09:18   
Amelaa RR
MaryamAmina

Ma ne dam ja tebe nikome ni za brdo karamela
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 12:57:04   
Visnja RR
na zalost stvarnost je drugacija... user posted image  
iskusenja su bila oduvjek i na zalost uvjek ce ih biti... samo sto se to nekad vise krlo a danas se mnogi jos i ponose tim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 22:12:27   
žana o8
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

na zalost stvarnost je drugacija... user posted image  
iskusenja su bila oduvjek i na zalost uvjek ce ih biti... samo sto se to nekad vise krlo a danas se mnogi jos i ponose tim...


Slažem se.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 22:19:49   
mala curica
Nekada se pitam gdje je nestala ona ženstvenost, gdje je nestala ona osjećajnost, po kojoj nas karakterišu kao "slabiji spol", gdje je nestao onaj smisao za pravednost,... gdje je nestala žena?


Ovo se i ja pitam user posted image user posted image
Ali odgovora pregrst ima,pa jednostavno sama sebe zbunim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 22:25:09   
aammina
MaryamAmina
svaka cast,odlicno napisano,da sam uciteljica dala bih ti cistu 5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i potpisujem do rjeci posljednje

_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
25.2.2009 22:35:18   
hanabanana
Iskušenja je bilo...naravno. Ali treba znati i šta su prioriteti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
3.4.2009 0:32:07   
nita
MaryamAmina

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
3.4.2009 0:37:14   
lely
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Iskušenja je bilo...naravno. Ali treba znati i šta su prioriteti.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
3.4.2009 0:50:26   
mynxlee
iskusenja jos nije bilo, a i ako ih kad bude, ne mogu reci da ce to biti iskusenja, jer nema toga sto bi me moglo iskusati i da me mrvicu baci na ono ''ili''.
imam mm, dijete i volim ih najvise. znam mm kakav je i znam da zasluzuje svu moju paznju, zvaki moj otkucaj srca, svaki moj uzdisaj i sve ono sto znaci zivot. bez njega ja vise ne bi bila ''ja''.
dugo smo bili odvojeni i prostorno i vremenski - bili smo jaci. pobijedili smo prostor, vrijeme i zle ljude iz neposredne blizine, sada smo skupa hvala Bogu i ovaj zivot sto ga zivimo zajedno ne zelimo uzalud protraciti.

on je ja, a ja sam on. zajedno smo, nas sin Ivan.

neka mi neko kaze, ima li sta ljepse od toga?

zar je neka avantura mozda ljepsa?

sumnjam!

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
3.4.2009 1:34:10   
scarlett
Meni komplimenti drugih muškaraca ništa ne znače, prije mi stvore nelagodu. Mada ima i onih drugarskih kompl. i oni su mi o.k.. Toliko vjerujem svom suprugu i kada mi on da kompliment, znam da je to to. To je ono što jača moj ego. Kada bi mene obradovali tuđi komplimenti, u mom slučaju to bi značilo da mi "kod kuće" nešto nedostaje.

Naravno da primjećujem zgodne muškarce oko sebe, to čak i prokomentarišem sa svojim suprugom, a i obratno kada su žene u pitanju. Ali to je sve kroz šalu. Nikada ne razmišljam o drugim muškarcima u smislu da ih poželim.
Ako vidim nekog od zgodnih muškaraca i pomislim, "jest ovaj dobar" tu se sve završava, ne mogu maštati o njemu, kada me moje misli odmah povedu da mislim na onoga ko nije dobar - nego najbolji. Tada maštam o svom suprugu, njegovom zagrljaju i svemu što slijedi. Kada vidim dobru guzu na reklami, poželim odmah da malo pljusnem guzu svoga dragog. user posted image  Kada bih ja maštala o drugim muškarcima, bez obzira da li su mi dali povod ili ne, to bi značilo da meni kod mog supruga nešto nedostaje.

Posmatram svoje roditelje koji su jedno drugom bili prvi momak i djevojka i vidim im i dan danas nakon 35 godina zajedničkog života  iskrice u očima. To je ono što meni daje garanciju da je ipak moguće provesti život s jednom osobom. Zaato vjerujem u ono "do kraja života, dok nas smrt ne rastavi ".

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
3.4.2009 1:38:48   
sunčica
UAU!!!SVAKA ČAST!! Ja sam ostala bez teksta,al potpisujem!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kenan 2000
Lana 2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
17.4.2009 9:32:07   
mišur
MaryamAmina, stvarno si prava pjesnička duša...
Svaka ti čast na ovom divnom tekstu...

(odgovor članu sunčica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
20.4.2009 17:12:08   
pipun
Hmm..ja sam cini mi se malo starijeg staza, dobnog, moguce i bracnog od vecine vas na temi ovde..gazi se u cetvrtu deceniju, a zajednickog zivota pa nekih 9 godina, a zabavljanja 3, pa je to onako solidnih godina skupa kad se ovako zbroji user posted image .
Stoji tu nekih stvari koje govorite..naravno niciji brak nije isti.
Ono sto jeste nepobitan fakt sa aspekta ljudske prirode je da monogamija "muskarcima" nije prirodjena, dok zene imaju usadjene instinkte odabira onog jednog s kojim ce imati porod. On s druge strane ima taj famozni "poriv" sijanja svog sjemena user posted image . Ehh..sad metamorfoze kultura civilizacija su donijele svasta i svacega i dobrog i loseg..u posljednje vrijeme 20 i 21 vijeka, po meni mnogo losijeg i destruktivnog po porodicu i drustvo nego dobrog.
Al da ne filozofiram puno..za zene je lakse a i zahvalnije zivjeti u ubjedjenju da ih muz nikada ne bi i nece prevariti, cak sta vise ne zamarati se s takvim razmisljanjima, nego se opterecivati s tim, je li i da li ce.
Jedna od vas rece da je tesko naci 15-godisnji brak u kojem nije bilo ''izleta''..i to je zaista fakt. U vecini su to muskarci..zene naravno zive u onoj blagoslovenoj ignorantnosti i neznanju i tako je i bolje, jer na kraju krajeva sta ''saznanje'' o tome da je moj muz imao seksualni odnos sa poslovnom poznanicom ili zenom koja radi za salterom banke u koju on skoro svakodnevno odlazi, znaci??
Ako je to jednokratni sex, bez emocija, planova, zajednickih izlazaka, kafica, druzenja, razgovora..dakle emotivne veze..onda sta mi treba da to znam. Samo da bi spakovala kofere, uzela djecu i prolazila gadnu brakorazvodnu parnicu, dobila cireve, istraumirala sebe, pola svoje familije i najgore od svega svoju djecu. Jer, kada znate za tako nesto..zeni je jako, jako tesko oprostiti, preci preko svega i imati nezatrovan bracni zivot.  Evo licno nisam ulazila u te izlete, nekako nije me vala niko ni privukao a i godine ove zivota su bile previse turbulentne da me takav luksuz eto nije potrefio :) Za sebe je uvijek lakse garantovati i otprilike covjek kad je zaista iskren sam prema sebi zna da li ce preci onaj ''prag'' u nekom momentu ili ne..ovisno od jacine snage mentalne volje i karaktera.
Ono sto rece ova Meryem..ne vrijedi..je pocetak i kraj price o preljubu...stvar je ko to zaista prepozna prije nego sto mu se desi. user posted image

fakat gledam ovaj svoj post..pa sam malo sama sebi zbrda zdola..valjda cete me skontati user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
20.4.2009 17:45:19   
dina_89
jedino sto cu reci ovdje je "*bem ti" taj brak kad dodje do iskusenja u njemu

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
18.7.2012 14:39:06   
Anoniman
.

< Poruku je uredio triputmama -- 18.7.2012 14:43:22 >

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *