|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 10:37:46   
mamina princeza
u skolama u kojim asam ja gledala je 180 i 190 KM. odbija se z adane z akoje djete nije islo u produzeni boravak ...cini mi se 9 KM pis en s stranice ove nase najlize skole....to su uglavnom mislim te cijene za drzaven skole 180-200 KM

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 13:34:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Moja H. je vrlo zrelo dijete i što se nje tiče mogla sam je ostaviti samu od pete godine.
To dijete jednostavno je takvo, dovoljno je reći: nemoj dirati to....
I sigurno je da ne neće.
( mladja je sasvim druga prica, kod nje je suprotno, za sve sto sam rekla NE, ona je uradila )
Medjutim ja i sada razmišljam da li ću joj u septembru ispuniti zahtjev da ostaje kući jer ne želi više u boravak.
Još vagam.
Ne zbog nje, nego zbog okoline u kojoj živimo.
Ja nisam u mahali doduše, ali nekako mi se čini da je u mahalu puno lakše zaći nego u stan sa blindo vratima.
Ne znam, ne vjerujem drugima.

A opet nije djaba zakonska odredba da dijete do 12 godine ne smije biti ostavljeno bez nadzora starije osobe.


ovako i ja razmišljam...
potpuno...
samo dijete je smao dijete i ja ne bih smjela nema tig para...iako je moja H fakat al fakat dijete za poželjeti što joj sisiter baš i nijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 13:40:38   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

u skolama u kojim asam ja gledala je 180 i 190 KM. odbija se z adane z akoje djete nije islo u produzeni boravak ...cini mi se 9 KM pis en s stranice ove nase najlize skole....to su uglavnom mislim te cijene za drzaven skole 180-200 KM



hvala za info
a kakvi su uvjeti?
klopa? šta nude?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 15:11:29   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

u skolama u kojim asam ja gledala je 180 i 190 KM. odbija se z adane z akoje djete nije islo u produzeni boravak ...cini mi se 9 KM pis en s stranice ove nase najlize skole....to su uglavnom mislim te cijene za drzaven skole 180-200 KM



hvala za info
a kakvi su uvjeti?
klopa? šta nude?


Hana ima 4 obroka:
- doručak ( na koji ne dolazi, jer je ne vozim u školu u 07.00 - doručkuje kući )
- užinu ( koju opet nosi od kuće jer ne voli lisnata tijesta, bijele kifle i salame )
- ručak ( supa, glavno jelo + salata - ali uvijek. Ja sam zadovoljna s njihovim ručkom jer je vrlo raznovrsan. Imaju od pizze, do pite, do špinata, buranije i bosanskog lonca. Zastupljeno je apsolutno sve )
- užinu ( obično voće, puding ili palaćinke )

Ostalo ti u mnogome zavisi od učiteljice u boravku. Naša je odlična. Kod nje djeci nikada nije dosadno. Igraju se pitalica, pjevaju, rade zadaću, izlaze vani. Nema računara, igrica i tv.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 15:27:54   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

u skolama u kojim asam ja gledala je 180 i 190 KM. odbija se z adane z akoje djete nije islo u produzeni boravak ...cini mi se 9 KM pis en s stranice ove nase najlize skole....to su uglavnom mislim te cijene za drzaven skole 180-200 KM



hvala za info
a kakvi su uvjeti?
klopa? šta nude?



kod nas su više nego odlični

doručak je taznovtsna, nekada bude jaje, prženive,mazalice, čaj mlijeko ili bijela kafa, pahuljice, musli,

ručak uvijek ima supa, da li bista da li krem, od povrća, meso neko, prilog riža, pire, krompir, bude, onda kuhana jela, sva, kompot, pita, jogurt, salata obevezno i nešto za zasladiti, tipa kolač, sutlija,puding, užina jedna voćna, druga pizza, štrudla, palačinke

sa djecom se radi zadaća, onda kada se završi zadaća imaju slobodne aktivnosti pretočene u nekoliko radionica, često imaju izlete, posjete nekim znamenitostima,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: priprema za polazak u školu
24.7.2013 15:37:40   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana
Ja nisam u mahali doduše, ali nekako mi se čini da je u mahalu puno lakše zaći nego u stan sa blindo vratima.
Ne znam, ne vjerujem drugima.

A opet nije djaba zakonska odredba da dijete do 12 godine ne smije biti ostavljeno bez nadzora starije osobe.



Zato sam ja kod muža uvijek-žena koja odgaja dijete u staklenom zvonu, žena koja uvijek samo crno gleda, kad je u pitanju naše dijete, i žena koja u svakom insanu vidi potencijalnog kriminalca/pedofila...

Prije je mahala odgajala dijete, sad mahala samo se petlja u život djeteta kad treba olajati, otračati i sl...(čast pojedincima u mahali).
Znam da će doći vakat da je trebam ostaviti samu (što se neće skoro desiti), ali će to sigurno biti onda kad ona bude mogla smišljeno upotrijebiti peper sprej i imati glasa da se dere ko pivara (pu,pu ..nikad ne primijenjeno bilo).


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 8:09:25   
M kao Mama
Mame, koje zanimaju tagreg ruksaci u Merkatoru danas i sutra sniženi su 50 posto,m znači ruksak 58,18 Km, jedini uslov je da u Merkatoru ili DP napravite račun od 30 i više km i dobijete kupon i onda s tim kuponom ostvarujete pravo na popust

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 8:39:26   
nanika
Mi smo za ovu skolsku godinu kupili bas lijep PULS ruksak. Uzeli u knjizari u Merkatoru za 44KM. Odlican je...ima na ledjima pojacanje a bas je lagan za razliku od TARGET.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 9:11:59   
mamina princeza
nama ne treba ruksak al sam onako gledala za dogodine..konatam mozd aj eispaltnije kupiti tamo nekad u novembru decembru kad s en ekupuju punu mozda se snizeni u odnosu na pred samu skolu? i svi mi s ecine tako veliki ...jel i vama? mislim vecinom cu ja to nositi od i do skole al opet mora upravljati s njim bar u skoli ...

stavljajte slike ruksaka koje ste kupili d avidim velicine vasih...mozda mogu biti od i manji od onih koje sam ja gledala bas nemam pojma:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 9:15:38   
M kao Mama
naš jeonaj taregtov kiti klasični platila ga oko 80 km na sniženju zimus, a evo vidš sad ipadeovo sniženje, al ko je znao

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 9:46:23   
bebacha
moja cura vec gleda ruksakeuser posted image user posted image a u skole ce sljedece godineuser posted image
i es sad sam joj rekla da nikakvi likovi tipa kitty,fifi,winks ne dolaze u obzir

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 9:51:37   
Emmy
Evo našeg torbaka, mi smo se odlučili za set sa punom pernicom, flašicom, kutijom za užinu, torbicom za fizičko, pa budemo vidjeli šta nam sve od toga trebauser posted image


http://www.miixx.com/kids/17247-lego-ultimate-school-bag-purple-flower-12015-toys.html#

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 9:56:11   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Emmy

Evo našeg torbaka, mi smo se odlučili za set sa punom pernicom, flašicom, kutijom za užinu, torbicom za fizičko, pa budemo vidjeli šta nam sve od toga trebauser posted image


http://www.miixx.com/kids/17247-lego-ultimate-school-bag-purple-flower-12015-toys.html#


extra je,bas mi se svidja
samo me cijena odbijauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 10:02:45   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

stavljajte slike ruksaka koje ste kupili d avidim velicine vasih...mozda mogu biti od i manji od onih koje sam ja gledala bas nemam pojma:)


Vjeruj da ce trebati normalan ruksak...znaci nikako oni kao npr. za vrtic...

Moja je koristila male sveske, ali knjige nisu male...

Racunaj da trebaju stati 3 knjige, 3 sveske, pernica, kutija za hranu i uvijek nesto uz to...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:17:47   
Emmy
IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Emmy

Evo našeg torbaka, mi smo se odlučili za set_ sa punom pernicom, flašicom, kutijom za užinu, torbicom za fizičko, pa budemo vidjeli šta nam sve od toga trebauser posted image


http://www.miixx.com/kids/17247-lego-ultimate-school-bag-purple-flower-12015-toys.html#


extra je,bas mi se svidja
samo me cijena odbijauser posted image user posted image

Hej bebacha, mi smo super prošli, kupili ga u Zagrebu, pa onda imali popust 30% u radnji, plus povrat poreza, tako da je ispala dobra kupovinauser posted image

< Poruku je uredio Emmy -- 30.7.2013 11:19:54 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:26:27   
mamina princeza
R&T ma znam nisma mislila kao ovi za vrtic..stamoja sve nosi u vrtic njoj i sad treba veci hhehe...al ovi su mi bas teski nekako i bas smo gledali taj hello kity targetov .. i on mi tezak nekako.
sad je u svijetlosti taj 70 i nesto KM cini mi se ...
ja kontam ako je sad toliko nekom logikom poslije kad je manja potraznja bice jeftiniji al vidi to nema logike kod nas u prodaji...

i moja bi winks al ja nesto njih ne mogu nikako posebno u skolu, helo kity mi je prolazna opcija mad abih najvis evolila ovako kao Emmy u kompletu kvaitetno nesto. Za vrtica imamo lego ruksak i nikad s enije razvalio a svasta je prezivio bas kvalitetan:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:33:35   
Hanady RR
Moja ima targetov kity...
i on je lakši od svih drugih ruksaka...
on ima na leđima ono neko vazdušno kino koje kada stavite unutra knjige djeluje lakše u odnosu recimo na ruksake manjih dimenzija bez toh ''vazrušnoga'' dodoatka...imamo i takav dobila ga u školi na poklon od načelnika...nosila ga jednom dok se kity prala :)

I ove godine nosit će ga...opran je dva puta nema oštećenja niti ikakvih promjena...

slažem se sa RT...mali ruksaci tipa za vrtić savijat će vam knjige koje su dimenzijama veće zaista...

Naš je tada na sniženju koštao 85 KM...
ove godine..sam na sniženju u exluzivu zaovinom sinu uzela isti target samo spideram na sniženju za 70 KM...

meni se fakat pokazao dobrim...i nosit će ga i ovu godinu...isplativ je svakako sa te tačke gledišta

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:37:33   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

R&T ma znam nisma mislila kao ovi za vrtic..stamoja sve nosi u vrtic njoj i sad treba veci hhehe...al ovi su mi bas teski nekako i bas smo gledali taj hello kity targetov .. i on mi tezak nekako.
sad je u svijetlosti taj 70 i nesto KM cini mi se ...
ja kontam ako je sad toliko nekom logikom poslije kad je manja potraznja bice jeftiniji al vidi to nema logike kod nas u prodaji...

i moja bi winks al ja nesto njih ne mogu nikako posebno u skolu, helo kity mi je prolazna opcija mad abih najvis evolila ovako kao Emmy u kompletu kvaitetno nesto. Za vrtica imamo lego ruksak i nikad s enije razvalio a svasta je prezivio bas kvalitetan:)

Joj mamina princeza isto ovako kod mene. Lego mali ruksak za vrtić će sada malena naslijediti od sestre, tako je dobar, a kad se sjetim koliko je samo puta opran, svaki put sve ljepši. Kako je ona "čvrsta" struktura samo ga izribam malom četkicom i on nanovo zablista. Isto sam se brinula zbog težine, a ovaj torbak je light verzija, barem tako piše, moram još jednom pogledati. Svakako mu na težini dodaje pernica i ostale džidže, ustvari pernica je najteža. Koliko znam da bi u prospektima za dječije torbe i ruksake morala biti navedena težina, mi smo to posebno gledali. Moja je poludjela za jednim Winx target ruksakom, na kojem je bila paleta svih boja koje postoje, ja kad sam ga vidjela glava me instantno zaboljela, pa smo se malo dogovarale i objašnjavale da nije zlato sve što sijauser posted image , uglavnom mala glavica skontala i sad je pravo sretna sa ovim.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:40:57   
Blue rose RR
I mi imamo dva targetova ruksaka i prezadovoljna sam, i "težinom" istih, i kvalitetom.
Ko hoće da kupuje ruksake bolje je sada dok su na sniženju, već oko septembra baš bezobrazno podignu cijene.

Pitanje za mame učiteljice: je li se zadržavaju isti autori knjiga za 2. razrede u školama, ili se mijenjaju sa školskom godinom?



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:43:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo dva targetova ruksaka i prezadovoljna sam, i "težinom" istih, i kvalitetom.
Ko hoće da kupuje ruksake bolje je sada dok su na sniženju, već oko septembra baš bezobrazno podignu cijene.

Pitanje za mame učiteljice: je li se zadržavaju isti autori knjiga za 2. razrede u školama, ili se mijenjaju sa školskom godinom?



Ja pitala direktoricu...ona mi rekla da će utvrditi autore dok aktiv učiteljica pregleda knjige koje su u opticaju i onda formirati spisak istih...
da čekamo prvi sastanak dobit ćemo spisak

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:45:16   
Blue rose RR
I onda nas zavuku u septembar pa ko kreteni tražimo knjige koje su rasprodate :(

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 11:48:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I onda nas zavuku u septembar pa ko kreteni tražimo knjige koje su rasprodate :(

ma to je i moj imperativ bio za postavljanje takvoga pitanja :)))
no ja nekako vjerujem mi imamo forum...pa ćem zajedno lakše :)))

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 12:01:32   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo dva targetova ruksaka i prezadovoljna sam, i "težinom" istih, i kvalitetom.
Ko hoće da kupuje ruksake bolje je sada dok su na sniženju, već oko septembra baš bezobrazno podignu cijene.

Pitanje za mame učiteljice: je li se zadržavaju isti autori knjiga za 2. razrede u školama, ili se mijenjaju sa školskom godinom?



Ja pitala direktoricu...ona mi rekla da će utvrditi autore dok aktiv učiteljica pregleda knjige koje su u opticaju i onda formirati spisak istih...
da čekamo prvi sastanak dobit ćemo spisak


Možemo mi pjeniti koliko hoćemo, ja sam prošle godine slala protestno pismo na vijeće roditelja, i ono se tamo zagubilo naravno, jer dok stigne igdje treba da se izprebacuje preko 3-4 dodatna vijeća.
Uđbenici su čisto uzimanje love. Svake godine nađu neku caku da morate kupiti nove. Spisak autora za II razred prošle godine u našoj školi je bio isti kao i predhodne za II razred, ali su autori napravili reviziju, pa su dodali neke sadržaje kojih nije bilo u predgodnoj godini. Radne sveske su razlog zašto bih odležala par stotinjaka ljudi iz ministarstva obrazovanja i nazovi pisaca uđbenika. Nego uzmite slobodan dan u ponedeljak 2. septembra i odmah nakon dobivanja spiska u školu. Mada mislim da se ove knjige za mlađe razrede ne rasprodaju tako brzo i da možete sačekati i koji dan da se gužva slegne. Možda nije zgoreg uzeti nekoliko sveski za početak da se makar zbog toga ne morate gurati u redovima prvu sedmicu.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 12:04:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo dva targetova ruksaka i prezadovoljna sam, i "težinom" istih, i kvalitetom.
Ko hoće da kupuje ruksake bolje je sada dok su na sniženju, već oko septembra baš bezobrazno podignu cijene.

Pitanje za mame učiteljice: je li se zadržavaju isti autori knjiga za 2. razrede u školama, ili se mijenjaju sa školskom godinom?



Ja pitala direktoricu...ona mi rekla da će utvrditi autore dok aktiv učiteljica pregleda knjige koje su u opticaju i onda formirati spisak istih...
da čekamo prvi sastanak dobit ćemo spisak


Možemo mi pjeniti koliko hoćemo, ja sam prošle godine slala protestno pismo na vijeće roditelja, i ono se tamo zagubilo naravno, jer dok stigne igdje treba da se izprebacuje preko 3-4 dodatna vijeća.
Uđbenici su čisto uzimanje love. Svake godine nađu neku caku da morate kupiti nove. Spisak autora za II razred prošle godine u našoj školi je bio isti kao i predhodne za II razred, ali su autori napravili reviziju, pa su dodali neke sadržaje kojih nije bilo u predgodnoj godini. Radne sveske su razlog zašto bih odležala par stotinjaka ljudi iz ministarstva obrazovanja i nazovi pisaca uđbenika. Nego uzmite slobodan dan u ponedeljak 2. septembra i odmah nakon dobivanja spiska u školu. Mada mislim da se ove knjige za mlađe razrede ne rasprodaju tako brzo i da možete sačekati i koji dan da se gužva slegne. Možda nije zgoreg uzeti nekoliko sveski za početak da se makar zbog toga ne morate gurati u redovima prvu sedmicu.


pošalji opet istouser posted image
prošle godine nije nam dostavljeno...
preko koga si ga slalauser posted image
vaša predstavnica je pred kraj godine imlicirala pismo o jednom matematičkom zadatku...o ovom ni riječi nije bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: priprema za polazak u školu
30.7.2013 12:11:01   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
pošalji opet istouser posted image
prošle godine nije nam dostavljeno...
preko koga si ga slalauser posted image
vaša predstavnica je pred kraj godine imlicirala pismo o jednom matematičkom zadatku...o ovom ni riječi nije bilouser posted image


To je to, nisam se ja žalila na uđbenike. I nije bio o jednom zadatku već o nebuloznim zadaćama koje podrazumjevaju kopletno odrađivanje od strane roditelja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *