|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
7.4.2015 15:18:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Peggy

Vesela moja :)
Valjda sam pogrešno protumačena. Mm i ja smo sasvim opušteni, i ako je neko fer i dobar, kako bi se reklo - u duši, on je automatski naš prijatelj. A zašto sam ja izgubila prijatelje. Nisam ih izgubila, jer ih nisam ni imala, bila sam naivna i mislila da mi svi žele dobro, a zapravo su svi bili sa mnom iz nekih drugih, pogrešnih razloga. I sada, kada takve lažne prijatelje prepoznam i eliminišem u startu, niko mi ne ostaje.

I naravno, brak je svetinja i niko mi ga ne može uništiti tek tako :)

ma da
teško je naži prijatelju u biti
sad do koske nemam ih možda nije ja, al ja imam prijatelje oi granama, ovaj za zezanje. ovaj za izlaske, ovaj za spiku o djeci
ovaj za cuganje, ovaj za sport, ovaj za rame za plakanje i tako
ustvari ssvakog sam prilagodila sebi i od njega/nje izvukla ono što mogu, maksimum :))))

površnija sam dosta, odavno, i ne tražim dlaku u jajetu

u biti mogu samo reći da su mi pored mm, i djece, rojatelji brat, mama i njegova djeca pravi prijatelji
sve ostale bi se dalo ocjenjivati :)))
al ne uzimaj k srcu, opušteno user posted image

meni je davno jednom rekao jedan vrli čovjek, sine sretna žeš biti ako ostariš i budeš mogla reći da imaš jednog il dva prijetalja koja si stekla u životu



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
9.4.2015 20:47:32   
Super Beba
I na ovom forumu ima super žena, možda se zbližiš sa nekom od njih :)


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
9.4.2015 21:33:47   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Super Beba

I na ovom forumu ima super žena, možda se zbližiš sa nekom od njih :)




Ma ja.
Pa da joj muz moze reci, Medina vaka, Medina naka. user posted image user posted image
Nije do nje, do muza je.

< Poruku je uredio Galicia -- 9.4.2015 21:34:32 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
9.4.2015 22:01:39   
Medi_87
Gali user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
9.4.2015 22:12:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Peggy

Čini se kao dobra ideja, ali ja baš ne sticem nova poznanstva tako lako :D
To je već do mene :P


Pa ako hoces neki malo drugaciji zivot od druzenja samo sa muzem i djetetom onda moras malo na sebi raditi.
Svi mi sklapamo teze prijateljstva. Nismo sa svima prijatelji dobri, ali imamo poznanike sa kojima se mozemo druziti pa vremenom i skontamo ko nam odg za taj neki nasi odabrani krug prijatelja.
Mlada si, vrijeme je pred tobom ali trzni se malo pa prosiri taj svoh krug, bit ce ti ljepse user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
11.4.2015 15:25:28   
Peggy
Pa tako nekako dođe. Imam i ja prijatelje koji služe za nešto :D (Ružno se izrazih) :D Ali to nisu baš prijatelji, a toga mi je preko glave... Niti mogu računati na nekoga u svakom trenutku, niti šta...

A dobro, upravu jesi da i ne treba niko pored muža i djece itd.


!00% se slažem sa vrlim, mudrim čovjekom, to je težak posao :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
11.4.2015 15:26:46   
Peggy
Sve ja vas volim :D

Ali i online prijatelja imam već i previše. Facebook uništi...
Trebam nekog da gledam u oči, da pijem kafu s njim i da si mislim, čovječe, kakvog ja prijatelja imam :D

To mogu samo reći za muža :O

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
11.4.2015 15:27:37   
Peggy
Samo da počnem raditi, kada ne izlazim pretjerano, ne mogu ni naći prijatelje :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
11.4.2015 15:37:50   
Medić*
Vremenom se ta neka prijateljstva rode i jacaju. Zato smo i cesto u kontaktu s ljudima. U nekima pronadjemo nesto sto nas privuce onako bas na prvu, srodimo se s nekim kao da se znamo dugo. Neki opet za neku kaficu neobaveznu, razgovorcic usputni. Najbitnije pruziti sebi i drugima sansu pa vrijeme pokaze je li to prijateljstvo ili nije :)


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 12:13:05   
Finepex
Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 12:14:54   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Finepex

Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.



user posted image

pratim ja tebe, pratim user posted image

udaja je znači premija neka user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 12:16:02   
Peggy
user posted image user posted image user posted image
Istina :/

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 19:18:09   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Finepex

Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.



Ako se udas u 19 onda ovo vazi.
A ako se udas u 35 ovako kao ja, onda ovo nije istina.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 19:23:29   
Peggy
A 22 kao ja? user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 19:27:57   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Peggy

A 22 kao ja? user posted image user posted image


Bila si pod temperaturom. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
23.4.2015 19:44:38   
Peggy
Haha, ma nikad u životu. Najbolja odluka ikad!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
24.4.2015 23:47:00   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.



Ako se udas u 19 onda ovo vazi.
A ako se udas u 35 ovako kao ja, onda ovo nije istina.
Gali nije bas, pravi prijatelji ostaju tu zauvijek user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 7:18:23   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Medi_87


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.



Ako se udas u 19 onda ovo vazi.
A ako se udas u 35 ovako kao ja, onda ovo nije istina.
Gali nije bas, pravi prijatelji ostaju tu zauvijek user posted image




Vjeruj ne ostaju, ja sam se s jednom druzila iz skolske klupe, prvog razreda osnovne pa eto sta ti je bilo..

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 7:21:50   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ono u sta sam se ja uvjerila prijateljstvo nestane onaj dan kada se ti udas, a ona ne uda, ili vise njih.



Ako se udas u 19 onda ovo vazi.
A ako se udas u 35 ovako kao ja, onda ovo nije istina.



Kako tako kasnooo? user posted image Ja sam se u 20-toj udala. Iako ono sta sam vidjela jeste da je drugacija "klima" kada s tobom negdje sjedi jedna neudata i razgovarate, a drugacije je kada je tu jos jedna udata. Ispada ova neudata "visak". Nekako utihnu, ustrucavaju se pricati. Ili sta sam vidjela svi nekako uzivaju u pricama o svekvama. Godine i brak su cudo. Ono sto mi je na pocetku smetalo, jednostavno.pomiris se da je to "normalno".

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 7:27:20   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Peggy

Pa tako nekako dođe. Imam i ja prijatelje koji služe za nešto :D (Ružno se izrazih) :D Ali to nisu baš prijatelji, a toga mi je preko glave... Niti mogu računati na nekoga u svakom trenutku, niti šta...

A dobro, upravu jesi da i ne treba niko pored muža i djece itd.


!00% se slažem sa vrlim, mudrim čovjekom, to je težak posao :)



Ono sta ljudi, narocito mi zene grijesimo jeste sto mi svaku osobu koju znamo smatramo "prijateljima". Mi ih ne smatramo ni poznanicima koliko prijateljima, i tu cinimo gresku. Meni se nije desilo jedan put da negdje u cekaoni neka udata zena pocne s amnom pricati o svojim problemima. Onda cujes ruzne price. I ono sta je meni cudno, ako je neko tako otvoren, nema problema sa komunikacijom, da uopste ima problem zvani "nemam prijateljice". Za mene nije prijatelj onaj gdje ja moram paziti sta cu reci, ili gdje ne smijem biti 100% "svoja". Sta ce mi onda takvi ljudi? Poznanici? da izvines "je*o" onu kahvu koja se popije na vrat na nos ili koja ti dodje glave.
Ljudi su zli. Narocito zene.

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 8:29:46   
Medi_87
Ama ostaju i to odgovorbo tvrdim, ja sam se udala u 21 i nisam izgubila nijednog prijatelja
Moja najbolja prijateljica jos nije udata a nikasa nismo prestale da se druzimo, znamo se od osnovne skole

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 8:33:26   
Medi_87
Finepex ti bas ocito imas problema user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 9:42:43   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ama ostaju i to odgovorbo tvrdim, ja sam se udala u 21 i nisam izgubila nijednog prijatelja
Moja najbolja prijateljica jos nije udata a nikasa nismo prestale da se druzimo, znamo se od osnovne skole



Uglavnom, vise se za nikoga ne vezem. Ako je moglo takvo prijateljstvo iz djacke kulpe da pukne...sve ostalo..poznanice, fino, druzimo se , odemo na kahvu, zajebavamo se, ali sad.. da bude kao sto je nekada bilo s ovom..ne..

< Poruku je uredio Finepex -- 25.4.2015 9:43:30 >

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 9:53:47   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Peggy

Drage moje, željela bih da sa vama podijelim nešto.
Da li se nekoj od vas desilo slično. Imam 23 godine i prije nego što sam se udala, društveni život mi je cvjetao. Društvo je bilo ogromno. Preselim se u Sarajevo, nađem još veće društvo, izlasci svaki dan, sve super. I onda upoznam sadašnjeg muža. Po prvi put mi je neko osim porodice bio bitniji od društva. I tako, nažalost, malo po malo, društvo se raspalo. Na dan mog vjenčanja, mojih prijatelja nije bilo. Evo, danas sam u savršenom braku, imam dječačića od 14 mjeseci, ali prijatelja, osim muža, nemam. Muž me naučio da ne vjerujem svima, i svi koji su pokušali da mi budu ''''prijatelji'''', za njih se ispostavilo da su htjeli da mi unište brak i sl... Nisam više naivna i ne želim lažne prijatelje. A znam da sam ka lično, jako dobar prijatelj, spremna da sasluša, da savjet i uvijek bude tu za nekoga. Zar je moguće da niko to ne cijeni i da svi žele samo da nekoga unište?



Draga, kod mene ti je bio fazon sto prvo zena nije htjela biti moja vjencana kuma, drugo ne znam sta je ocekivala da joj ja nadjem nekoga, ne znam Boga mi, da je s nekim smuntam, ne sjecam se ni razlog nase prepiske, uglavnom nikada necu zaboraviti sta je rekla. Da li ja mislim, da sam nesta bolja jer sam udata. user posted image Da li je ocekivala da neko njoj bude pratljica od njegovih prijatelja, sta je bilo.. ne znam.. uglavnom sam joj rekla da je polozila sto nije htjela doci na vjencanje uopste.

Uglavnom ono s cim sam u toku, jeste da zena jos uvijek nema momka, kamoli nesta drugo. Tuzno, al eto. Obicno se covjek ponada da ces s njom odgajati djecu. da cete se druziti, svojoj djeci pricati o prijateljstvu..kad ono..nis..


< Poruku je uredio Finepex -- 25.4.2015 9:57:47 >

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
25.4.2015 10:11:00   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Peggy

Upravu si, kada malo bolje razmislim, mlada jesam i nije tako često da mlade djevojke imaju već zasnovanu porodicu. Mada, nekada mi teško bude, pa razmišljam u čemu je problem...
Ali nakon nekog vremena shvatim da će se sve to s vremenom izgladiti, i da ću naći neke prijatelje :)

Iskreno udala sam se prije sedam godina, ono sta me "sikiralo" na pocetku jeste raspad prijateljstva. Osjecala sam se kao jedina osoba koja nema prijateljice. Krivila sam sebe sto nisam nekome nasla nekog momka ( kasnije sam shvatila i sta da sam nasla, da li bi se zbog njihovog raspada ja i muz rastali, bilo bi nemoj se ti nahla s njom druziti, a i bilo bi ista stvar njemu..i onda bi bila prica neko nekome dirigira ko ce se s kim druziti). Medjutim, kasnije s godinama, shvatis da je to normalno. Nisi ni prva ni zadnja kojoj je prijateljstvo puklo zbog braka. Imam na hebet poznanica, odemo na kahvu, zezamo se, ali u meni je jednostavno nesta ostalo da se ne vezem. Pomoci cu ja. ako treba i krvi cu ti dati, ali ono da gajim prema nekome sto sam prema prijateljici.. ne znam kako bih ti rekla, i ono sta nisam smjela pricati mami, pricala sam njoj. danas svoje probleme ostavljam sebi. Ono sta me muci, ako ne mogu podnijeti, ispricam muzu, on me oraspolozi. Sta ja znam "gurne" me da nazovem neku i da odemo na picu. da napravimo neki ladynight. Ali vise nema vezanja... ljudi odu, neki stari odu, dodju novi. Uklapas se, ne uklapas, procijenis sama.. uglavnom ono.. sad da zbog komunikacije imam problem nekome prici ili povucenosti..zaista nisam od takvih osoba.

< Poruku je uredio Finepex -- 25.4.2015 10:14:31 >

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *