|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
27.1.2016 16:49:21   
Visnja RR
http://www.peticije24.com/stop_diskriminaciji_osnovaca_kantona_sarajevo

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 14:41:53   
M kao Mama
Evo mene opet, prije neki dan smo imali hitan roditeljski sastana, u vezi škole u prirodi. Kako je prošli put 20 roditeljha potpisalo anketni listić za Vlašić, tri z Šabiće, anekiraje je moramo da bude ponovljeno. Uglavnom, učiteljica nas je sve zamoli da opet razmislimo (iako smo mi bili izričiti da ne idemo nigdje drugo, osim na Vlašić), kaže oni samo pričaju o školi u priprdo, njima je svjedeno gdje idu, samo neka budu zajedno, ja ne mogu uticati na Vas, ali Vas mogu zamoliti da razmislite, i kao ponuda je dvijew noći, tri dana 64 KM, Šabići, obrazloži ona nama da je to misnista donio odluku,bla, bla, bla, helem, svi smo potpisali da idu u Šabiće, pa hajd nek im bude sretno. Uglavnom odluka ministra nas je dovela pred svršen čin ili Šabići ili ništa. Postvila sam naravno pitanje, ok kanton pa neka nađu još neko mjesto u kantonu, ne kao samo su Šabići u opticaju. Ni na ovom sastanku se nije pojavila naša predstavnca Vijeća roditelja, čekam naredni pa da postavim pitanje psihologa u školi, i mislim da je konačno vakat da zatražim zapisnik sa recimo zadnjeg vijeća roditelja naše škole, čisto onako da imam uvid u to šta oni tamo pričaju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 14:56:35   
Blue rose RR
Sretno Alma sa odlukom. Nadam se da će djeci biti prelijepo, i da će ih vrijeme poslužiti.
psiholog da bog da, a nemamo ni pedagoga, ova otišla u peMziju (sinć saznadoh).

Ako te tješi ni ja nemam pojam šta se dogovara na V. roditelja, a kad sam zadnji put bila, nisu prestale da se uvlače u pozadinu direktorke :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 15:08:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Sretno Alma sa odlukom. Nadam se da će djeci biti prelijepo, i da će ih vrijeme poslužiti.
psiholog da bog da, a nemamo ni pedagoga, ova otišla u peMziju (sinć saznadoh).

Ako te tješi ni ja nemam pojam šta se dogovara na V. roditelja, a kad sam zadnji put bila, nisu prestale da se uvlače u pozadinu direktorke :)



hvala, ma neka njima bude lijepo, za dva dana preživjet ćemo, a možda i nije loše što su na Bjelašnici, ipak se pri put mnogi odvajaju od roditelja, a da ti ne pričam drame pojedinih matera mupke djece, mislim to je bilo za Oskara, jarane da sam se ja u jednom momentu rekla pa zar vi ne znata da sam ja mačeha, tos u mi pastorčad, pa Bože, nejse

nego kad budeš onako baš raspoložena zovi me da imeo zajedno na taj trening rektalnog alpinizma, da vidim kako to izgleda, čisto informativno, ej i sad se sjetih sinoć sam sanjala tvoj (a moj bivši kolektiv) vas božiju noć na hair i na dobro hahahha

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 15:19:04   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Sretno Alma sa odlukom. Nadam se da će djeci biti prelijepo, i da će ih vrijeme poslužiti.
psiholog da bog da, a nemamo ni pedagoga, ova otišla u peMziju (sinć saznadoh).

Ako te tješi ni ja nemam pojam šta se dogovara na V. roditelja, a kad sam zadnji put bila, nisu prestale da se uvlače u pozadinu direktorke :)



hvala, ma neka njima bude lijepo, za dva dana preživjet ćemo, a možda i nije loše što su na Bjelašnici, ipak se pri put mnogi odvajaju od roditelja, a da ti ne pričam drame pojedinih matera mupke djece, mislim to je bilo za Oskara, jarane da sam se ja u jednom momentu rekla pa zar vi ne znata da sam ja mačeha, tos u mi pastorčad, pa Bože, nejse

nego kad budeš onako baš raspoložena zovi me da imeo zajedno na taj trening rektalnog alpinizma, da vidim kako to izgleda, čisto informativno, ej i sad se sjetih sinoć sam sanjala tvoj (a moj bivši kolektiv) vas božiju noć na hair i na dobro hahahha


Vala nam treba Božiji hair, sada više nego ikad :(

A nemam nijet ići na v. roditelja, nego onomade kad sam tražila uvođenje rotacija pa sam otišla da sa njima pričam, ma pomnožile me sa nulom. Bitnije im je bilo pričati o upoznavanju djece sa : kozama, ovcama, kravama ... a to što škola nema sapuna, nema veze.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 15:24:08   
M kao Mama
ima kako nema sapuna, mi redovno kupujemo, ha ja i papir bilesi

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 15:30:59   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Evo mene opet, prije neki dan smo imali hitan roditeljski sastana, u vezi škole u prirodi. Kako je prošli put 20 roditeljha potpisalo anketni listić za Vlašić, tri z Šabiće, anekiraje je moramo da bude ponovljeno. Uglavnom, učiteljica nas je sve zamoli da opet razmislimo (iako smo mi bili izričiti da ne idemo nigdje drugo, osim na Vlašić), kaže oni samo pričaju o školi u priprdo, njima je svjedeno gdje idu, samo neka budu zajedno, ja ne mogu uticati na Vas, ali Vas mogu zamoliti da razmislite, i kao ponuda je dvijew noći, tri dana 64 KM, Šabići, obrazloži ona nama da je to misnista donio odluku,bla, bla, bla, helem, svi smo potpisali da idu u Šabiće, pa hajd nek im bude sretno. Uglavnom odluka ministra nas je dovela pred svršen čin ili Šabići ili ništa. Postvila sam naravno pitanje, ok kanton pa neka nađu još neko mjesto u kantonu, ne kao samo su Šabići u opticaju. Ni na ovom sastanku se nije pojavila naša predstavnca Vijeća roditelja, čekam naredni pa da postavim pitanje psihologa u školi, i mislim da je konačno vakat da zatražim zapisnik sa recimo zadnjeg vijeća roditelja naše škole, čisto onako da imam uvid u to šta oni tamo pričaju.


zahtjevaj da vam na mail posalje izvjestaj s vijeca roditelja .... nama to radi na nasoj FB grupi.... uvjek je prisutna na roditeljskom a i na informacijama ... nama su informacije kao roditeljski....dogovorili smo se da ne ulazimo jedno po jedno nego da budemo svi zajedno...nema se tu šta kriti a obicno svi imamo isto za popričati s učiteljicom... lakše nam je sve zajedno raspraviti.... osim ako neko iz nekog razloge želi biti nasamo onda ostane na kraju....

ako niste zadovoljni radom vašeg predstavnika predložite zamjenu....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
4.2.2016 15:40:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Evo mene opet, prije neki dan smo imali hitan roditeljski sastana, u vezi škole u prirodi. Kako je prošli put 20 roditeljha potpisalo anketni listić za Vlašić, tri z Šabiće, anekiraje je moramo da bude ponovljeno. Uglavnom, učiteljica nas je sve zamoli da opet razmislimo (iako smo mi bili izričiti da ne idemo nigdje drugo, osim na Vlašić), kaže oni samo pričaju o školi u priprdo, njima je svjedeno gdje idu, samo neka budu zajedno, ja ne mogu uticati na Vas, ali Vas mogu zamoliti da razmislite, i kao ponuda je dvijew noći, tri dana 64 KM, Šabići, obrazloži ona nama da je to misnista donio odluku,bla, bla, bla, helem, svi smo potpisali da idu u Šabiće, pa hajd nek im bude sretno. Uglavnom odluka ministra nas je dovela pred svršen čin ili Šabići ili ništa. Postvila sam naravno pitanje, ok kanton pa neka nađu još neko mjesto u kantonu, ne kao samo su Šabići u opticaju. Ni na ovom sastanku se nije pojavila naša predstavnca Vijeća roditelja, čekam naredni pa da postavim pitanje psihologa u školi, i mislim da je konačno vakat da zatražim zapisnik sa recimo zadnjeg vijeća roditelja naše škole, čisto onako da imam uvid u to šta oni tamo pričaju.


zahtjevaj da vam na mail posalje izvjestaj s vijeca roditelja .... nama to radi na nasoj FB grupi.... uvjek je prisutna na roditeljskom a i na informacijama ... nama su informacije kao roditeljski....dogovorili smo se da ne ulazimo jedno po jedno nego da budemo svi zajedno...nema se tu šta kriti a obicno svi imamo isto za popričati s učiteljicom... lakše nam je sve zajedno raspraviti.... osim ako neko iz nekog razloge želi biti nasamo onda ostane na kraju....

ako niste zadovoljni radom vašeg predstavnika predložite zamjenu....



Vi ste ipak škola u gradu, a mi smo škola u prigradskom naselju, pa još i obojena podoobro, da ti ne pričam, sve naše budalaštine, a mislim da dosta zneš preko blue rose, helem, naše nikad nema na roditeljskom, a kamoli na informacijama, i naše informacije su grupne, nemamo FB grupu, niti imaju želju da je imamo, imamo jedno šest klanova u razredu, mame koje ostale mame gledaju sa visine, mame koje su učiteljice i one se separišu, muški klan, mahalski klan, klan mama koje su do podne ljute na sebe, a od podne na druge, i šesti klan nas ovo što je preostalo da smo u pameti. i tako mislim da sam ti sve rekla

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
5.2.2016 15:23:46   
Bambi09
Alma, samo sam letimicno procitala o cemu se radi.
Ovako, kod nas, konkretno za razred moje Bini, ja sam predstavnik Vijeca roditelja i niti jedan roditeljski sastanak do sada nisam propustila. Isto tako ni sastanke Vijeca roditelja ne propustam izuzev stvarne sprijecenosti, o cemu obavijestim predsjednika.
Sa svakog sastanka dobijem zapisnik i ja i svi ostali bez obzira ko god da je bio ili ne.
Moj prijedlog je da prvo promijenite clana Vijeca roditelja, jer ako se nece pojavljivati na roditeljskim sastancima, onda treba da to bude neko ko moze ispuniti tu duznost. I da su svi roditelji uvijek u toku dogadjanja. Pogotovo tamo gdje vase djece ima puuuuno vise nego nase (ovo mislim na kantone, kod nas ima puno manje nego u vasem kantonu)
A sto se tice izleta u skolu prirode, ipak bi trebali svi roditelji da se usaglase i gdje i kad i kako i koliko.
Barem je kod nas tako.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
6.2.2016 15:07:22   
Angelica

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Vi ste ipak škola u gradu, a mi smo škola u prigradskom naselju, pa još i obojena podoobro, da ti ne pričam, sve naše budalaštine, a mislim da dosta zneš preko blue rose, helem, naše nikad nema na roditeljskom, a kamoli na informacijama, i naše informacije su grupne, nemamo FB grupu, niti imaju želju da je imamo, imamo jedno šest klanova u razredu, mame koje ostale mame gledaju sa visine, mame koje su učiteljice i one se separišu, muški klan, mahalski klan, klan mama koje su do podne ljute na sebe, a od podne na druge, i šesti klan nas ovo što je preostalo da smo u pameti. i tako mislim da sam ti sve rekla

Ako je nema ona ne može biti u vijeću roditelja na sljedećem sastanku predložite da je smijenite i javi se ti Alma ili neko od ovih"normalnih"

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
8.2.2016 8:21:06   
M kao Mama
Bambi i Angelica, ja da Vam dos utra pišem o našem razredu i uspavanosti roditelja ne znam da li bi me shvatile i razumile, ja sam u prvom razredu tako nešto pokušala da uradimo za dobrobit naše djece, gluho bilo, znači danteov pakao kad me ne snađe, od tada sam rekla, neću više ja ništa pokretti. ZA školu u prirodi nema šanse minitar je tako odlučio, i imalo mogučnost da idemo ili da ne idemo i da recimo organizujemo protoste na koje bi možda samo ja otišla, hahahhahah, a za ovu mamu, ja ću na narednom viđenju pitati za zapisnik sa vijeća roditelja čisto toliko da vidim o čemu se to tamo priča.

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
8.2.2016 8:59:09   
Bambi09
Alma, ne moras ti cekati slijedece vidjenje, mozes ti traziti zapisnik i informaciju sa sastanka Vijeca roditelja na prvim informacijama ili roditeljskom sastanku. Ne moras cekati da ona dodje. U tom slucaju ce se istaci njena aktivnost, odnosno neaktivnost. Kao roditelj, imas puno pravo u svakom momentu da trazis informacije.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
18.2.2016 10:53:45   
Visnja RR
Imate li nekih prijedloga?

Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo je utvrdilo nacrte PRAVILNIKA o postupku utvrđivanja uvjeta za osnivanje, sadržaju i načinu vođenja Registra predškolskih ustanova, PRAVILNIKA o izboru, nadležnostima i radu školskih i nadzornih odbora srednjih škola Kantona Sarajevo, PRAVILNIKA o praćenju, napredovanju, vrednovanju i ocjenjivanju učenika u osnovnoj i srednjoj školi, IZMJENE I DOPUNE pedagoških standarda za predškolski odgoj i obrazovanje i normative prostora, opreme i didaktičkih sredstava predškolskog odgoja i obrazovanja, METODOLOGIJU
izrade godišnjeg programa rada predškolske ustanove.
Ovim putem pozivamo javnost da uzme učešće u davanju eventualnih primjedbi, prijedloga, sugestija i mišljenja na iste.
Eventualne primjedbe, prijedloge, sugestije i mišljenja na nacrte PRAVILNIKA o postupku utvrđivanja uvjeta za osnivanje, sadržaju i načinu vođenja Registra predškolskih ustanova, PRAVILNIKA o izboru, nadležnostima i radu školskih i nadzornih odbora srednjih škola Kantona Sarajevo, PRAVILNIKA o praćenju, napredovanju, vrednovanju i ocjenjivanju učenika u osnovnoj i srednjoj školi, IZMJENE I DOPUNE pedagoških standarda za predškolski odgoj i obrazovanje i normative prostora, opreme i didaktičkih sredstava predškolskog odgoja i obrazovanja, METODOLOGIJU
izrade godišnjeg programa rada predškolske ustanove potrebno je dostaviti na protokol Kantona Sarajevo u roku od 15 dana (zadnji dan dostave primjedbi i sugestija je 04.03.2016. godine).
http://mon.ks.gov.ba/aktuelno/novosti/javna-rasprava-pravilnici


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
18.2.2016 13:44:21   
Bambi09
Mi smo u BPK dali svoje primjedbe i prijedloge na nas kantonalni zakon o obrazovanju i bas sam zadovoljna kako smo reagovali i da smo konacno kao roditelji poceli da ucestvujemo u donosenju ovakvih akata a koja se ticu nase djece. Cak je i ministar jako zadovoljan i iznenadjen odzivom roditelja.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
3.11.2017 10:23:31   
Blue rose RR
Imal žena koje imaju dobre komunikacije sa školom?
Mene su izbjegli da budem predstavnica razreda na V. roditelja, nisam se svidjela direktorici, pa je postavila "svoj suncokret" :)

Nervira me indiferentnost roditelja više nego bezobrazluk školskog kako menadžmenta tako i nastavnog kadra (čas izuzecima) .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
3.11.2017 10:32:46   
salmy
Ja sam bila na vjecu roditelja prvi put
I došla do zaključka (u našoj školi) da predstavnici većih starijih odjeljenja su ko šipka uz bubanj sa direktoricom....I svi joj se smiju klimaju glavom i sve odobravaju
A mi "novi" koji bi i nešto promijenili ili dali sugestiju predlog itd smo na ignore
Ali kako stvari stoje u budućnosti ćemo se boriti za svoju djecu..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
6.11.2017 19:11:46   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam bila na vjecu roditelja prvi put
I došla do zaključka (u našoj školi) da predstavnici većih starijih odjeljenja su ko šipka uz bubanj sa direktoricom....I svi joj se smiju klimaju glavom i sve odobravaju
A mi "novi" koji bi i nešto promijenili ili dali sugestiju predlog itd smo na ignore
Ali kako stvari stoje u budućnosti ćemo se boriti za svoju djecu..


tako treba
ja sam bila prošle godine u VR i uspjela se izboriti za neke stvari iako je možda bilo očekivano da ću šutjeti
"moj nasljednik" ove godine je nastavio isto...i evo nakon prvog sasanka postigao da se odbri jedan naš zahtjev...
a suncokrete treba ignorisati i nadjčati argumentima user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
7.11.2017 16:02:25   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam bila na vjecu roditelja prvi put
I došla do zaključka (u našoj školi) da predstavnici većih starijih odjeljenja su ko šipka uz bubanj sa direktoricom....I svi joj se smiju klimaju glavom i sve odobravaju
A mi "novi" koji bi i nešto promijenili ili dali sugestiju predlog itd smo na ignore
Ali kako stvari stoje u budućnosti ćemo se boriti za svoju djecu..


tako treba
ja sam bila prošle godine u VR i uspjela se izboriti za neke stvari iako je možda bilo očekivano da ću šutjeti
"moj nasljednik" ove godine je nastavio isto...i evo nakon prvog sasanka postigao da se odbri jedan naš zahtjev...
a suncokrete treba ignorisati i nadjčati argumentima user posted image


👍

Nemam djecu skolskog uzrasta, al imamo vrtickog staza. I u vrticima uglavnom roditelji klimaju glavom sto me uzasnoooo nervira. Pa kad sta kazes niko da podrzi...sta li ce tek u skoli biti

< Poruku je uredio ninuska -- 7.11.2017 16:03:15 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
23.11.2017 11:22:37   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam bila na vjecu roditelja prvi put
I došla do zaključka (u našoj školi) da predstavnici većih starijih odjeljenja su ko šipka uz bubanj sa direktoricom....I svi joj se smiju klimaju glavom i sve odobravaju
A mi "novi" koji bi i nešto promijenili ili dali sugestiju predlog itd smo na ignore
Ali kako stvari stoje u budućnosti ćemo se boriti za svoju djecu..


tako treba
ja sam bila prošle godine u VR i uspjela se izboriti za neke stvari iako je možda bilo očekivano da ću šutjeti
"moj nasljednik" ove godine je nastavio isto...i evo nakon prvog sasanka postigao da se odbri jedan naš zahtjev...
a suncokrete treba ignorisati i nadjčati argumentima user posted image


👍

Nemam djecu skolskog uzrasta, al imamo vrtickog staza. I u vrticima uglavnom roditelji klimaju glavom sto me uzasnoooo nervira. Pa kad sta kazes niko da podrzi...sta li ce tek u skoli biti


8 godina sam predstavnik naseg odjeljenja u Vijecu roditelja i od prvog dana sam digla glas, ali taj glas je nekako tek sada dobio na volumenu... Zato ovi novi clanovi nas stare gledaju upravo kao sto neko napisa "ko sipka uz bubanj sa direktoricom", ali nije to tako kako se cini...
Tek u starijim razredima budes primjecen i tek tada te nekako pocnu slusati i odgovarati na primjedbe.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
23.11.2017 12:44:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam bila na vjecu roditelja prvi put
I došla do zaključka (u našoj školi) da predstavnici većih starijih odjeljenja su ko šipka uz bubanj sa direktoricom....I svi joj se smiju klimaju glavom i sve odobravaju
A mi "novi" koji bi i nešto promijenili ili dali sugestiju predlog itd smo na ignore
Ali kako stvari stoje u budućnosti ćemo se boriti za svoju djecu..


tako treba
ja sam bila prošle godine u VR i uspjela se izboriti za neke stvari iako je možda bilo očekivano da ću šutjeti
"moj nasljednik" ove godine je nastavio isto...i evo nakon prvog sasanka postigao da se odbri jedan naš zahtjev...
a suncokrete treba ignorisati i nadjčati argumentima user posted image


👍

Nemam djecu skolskog uzrasta, al imamo vrtickog staza. I u vrticima uglavnom roditelji klimaju glavom sto me uzasnoooo nervira. Pa kad sta kazes niko da podrzi...sta li ce tek u skoli biti


8 godina sam predstavnik naseg odjeljenja u Vijecu roditelja i od prvog dana sam digla glas, ali taj glas je nekako tek sada dobio na volumenu... Zato ovi novi clanovi nas stare gledaju upravo kao sto neko napisa "ko sipka uz bubanj sa direktoricom", ali nije to tako kako se cini...
Tek u starijim razredima budes primjecen i tek tada te nekako pocnu slusati i odgovarati na primjedbe.


u našoj školi jedan roditelj može biti samo jednu godinu u VR....tj svake godine se mjenja...tako da nema starih....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
17.12.2017 13:22:08   
veeseelaa
U jednom klubu je trener udario samar djecaku
Djecak je placuci napustio salu
Na roditeljskoj viber grupi , gdje je ukljucen i trener, mama se zalila i svi roditelji su stali na stranu trenera?!

Oni , djeca, koja su bila na tom treningu i vidjeli navedeno, tvrde da mu je trener svintao samarcinu da je i njih zaboljelo
Al roditelji djece su bila na strani trenera???? Ne mogu da vjerujem!!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Komunikacija: roditelj - škola....
17.12.2017 13:23:56   
veeseelaa
Helem roditelji su poltroni, isto je sa skolama
Nisam u vijecu nikad bila i realno mislim da je sve to prica trala baba lan
Ako si drugaciji , poltron te svakako nadglasaju i opet te nigdje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *