|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 16:45:14   
škorpija
pored lindexa, sniženje je i u azel france i tiffany-ju, meni danas bila plaća, prekardašila sam, doduše nisam bebi ništa kupovala, samo malcu i mužu user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 16:49:17   
ney75
Zna li iko gdje ima kupiti potkosulja za dojenje, a da nije Almaras?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 17:20:43   
cauchy
Joj ja svakih 10 min trčim u wc, haman mi se beba navalila na mokraćnu bešiku. Bš je nezgodno. Ponekad jedva stignem do kupatila.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 17:38:46   
mala_sa
Mahanje i od mene user posted image

Meni su opet pocele glavobolje user posted image , nisam ih imala u prve 2 T, ali zato sad cim je vrijeme tmurno i meni kako je pritisak uvijek nizak valjda se to dvoje sastavi i bingo je glavobolja user posted image user posted image . Ne znam ima li kakav lijek da prodjeuser posted image

Ja sam isto mamu i seku poslala u lindex, pa se nadam da ce nesto i naci user posted image

Cauchy valjda se aBd bebac malo pomjeri, nije vala lahko stalno u wc, smori se ziva!

Terminusama iz februara zelimo sto laganiji i bezbolniji porod, te zive i zdrave bebice aBd user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 19:13:03   
blossom
Beba_Bu, i seka i ja smo same tako da razumijem, posebna je veza medju sestrama. A bebac ce nam aBd biti prvi i s muzeve i moje strane pa nane i dede van sebe user posted image

Ney75, ja sam ljetos vidjala u womens secret neke spavacice i grudnjake za dojilje pa je moguce da imaju i potkosulje. Mada meni kod njih nije bas neka roba, a cijene visoke..

Cauchy, znam kako je.. Kod mene beba sjedi nisko pa svako malo trcim na wc user posted image

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 19:21:17   
Beba_Bu
hehe, jeste blossom seke bas imaju posebnu vezu :)

Sto se tice te tecnosti i meni govore da pijem doosta tecnosti da bih povisila tlak,a ja htjela ili ne moram piti vodu..Znam po 3-4 puta noću ustanem na wc i obavezno od 0.4dl čašu vode popijem, ako imam gorušicu , pojedem kašiku sode i zalijem dvi čaše vode. Nekad se baš znam s gorusicom ispatit :(

Isha Lejni ne samo da zvuci njezno nego stvarno znači NJEŽAN/NJEŽNA , postoji ime Lejjan :) A Lejni dođe kao tepanje hehehe :)

Jesul februarke smislile imena? :D

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 19:25:05   
Beba_Bu
Cauchy,ja od kako sam zatrudnila bio mi je simptom trudnoće česta potreba za wcškoljkom :D Kako se vrijeme odmicalo ja sve češće posjećujem wcškoljku :D I nekad bude kap-dvije , a mislim kad me "potjera u wc" da ću 6 litri da izmokrim :Dvuser posted image

Bebachama smetaju nase mokracne besike,sta cemo :D Mene muz nekad kad zagrli pritskom na stomak odma kapnem, . (nosim doduse uvijek dnevne uloske ili one obicne tanke zbog ovakvih situacija a i iscjedka)

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 20:11:09   
mom2B
Ja cu samo kratko da se javim sa lijepim vijestima

Nas mali djecak je rodjen danas u 14h, ima 3400g a dug je 52cm. Detalje pisem uskoro, ali cu samo reci da je porod bio lagan...

Ljubimo vas sve i zelimo vam da sve prodjete na porodu lako i da uskoro uzivate sa svojim bebicama...

_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 20:17:58   
blossom
mom2B user posted image user posted image user posted image

Masala, cestitke sretnim roditeljima user posted image

Ljubite, mazite i pazite svoje pile user posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 20:24:59   
Isha

Spisak aktivnih trudnica u 2016

FEBRUAR 2016

31.01. Mom2b user posted image porodila se 01.02.user posted image
05.02. _ayla_user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa

AVGUST 2016

03.08. nudzejma

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak
26.09. Lejni user posted image user posted image


(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 20:27:17   
Isha
Mom2b, cestitam, neka ste zivi i zdravi 100 godina, a sveki neka jabukovacu pravi user posted image .

BebaBu, nisam znala za to znacenje, a vidis tako i zvuci.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 20:31:26   
Sanjalica 85
IZVORNA PORUKA: mom2B

Ja cu samo kratko da se javim sa lijepim vijestima

Nas mali djecak je rodjen danas u 14h, ima 3400g a dug je 52cm. Detalje pisem uskoro, ali cu samo reci da je porod bio lagan...

Ljubimo vas sve i zelimo vam da sve prodjete na porodu lako i da uskoro uzivate sa svojim bebicama...

Cestitaaaaaaaaam draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nek je ziv, zdrav i sretan dugo, dugo godina sa svojoj mamom i tatom. Brz oporavak ti zelim. Puno poljubaca user posted image user posted image Ima li kosice, koliko te je mucila zgaravica, to pitanje mi prvo pade na pamet user posted image
A maksuz sam usla da vidim sta je sa tobom, ne slici ti da se ne javljas citav dan user posted image user posted image user posted image

Uh zaboravih, sveki ima fore do sutra da sklepa jabukovacu user posted image user posted image user posted image

A mene ubiiiiiii zgaravicauser posted image , kao da mi neko kiselinu sipa u jednjak, fuj...a gospodjica je imala takav performans maloprije, bilo mi zao da se pomjerim, valjda se obradovala prostoru, posto sam citav dan presjedila, a na to nije navikla user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sanjalica 85 -- 1.2.2016 20:36:27 >


_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 21:11:13   
škorpija
Mom2B čestitam, tako mi je drago čuti za lagan poroduser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 21:18:49   
ney75
Mom2be cestitam od srca, i Amani i pufnici takodjer, zaboravila sam :) da su vam zive i zdrave bebice, a i vi sa njima, i da vam budu hairli in shaa Allah :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 22:48:11   
mala_sa
Mum2be draga iskrene cestitke user posted image user posted image , prevario djecak nanu user posted image neka neka user posted image . Uzivate sada svi zajedno a sa pricom sa poroda se javi kada stignes user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
1.2.2016 23:02:00   
Lejni
Cestitke mom2B neka je ziv i zdrav i sretan zajedno sa vama

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 1:07:02   
Leena
Mom2b, cestitke, milauser posted image user posted image prelijepe vijesti! Neka vam je ziv, zdrav i sretan 100 godina! Kako se zove ljepotan? Bas mi je drago sto se nisi napatila, cekamo detaljeuser posted image

Aylaaaaa, ti si na reduuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 4:53:49   
Logica
Mom2be mashallah cestitam da budete zdravi i zivi i sto prije da se oporavis ivda se i mi ostale lako porodimo :)

Beba imas na bimacovoj stranici ponudu torbi pa pogledaj a ukucaj i na fejsu djecija odjeca pa imas nekoliko pravo finih grupica :)

Meni nos curi nenormalno i imam samo jednu pozu u kojoj nije zacepljen..grlo je sad evo bolje, pijem mnogo tekucine da sto prije izbacim to iz sebe a i da ne dobijem temperaturu..i tako probudih se sad u wc i ovaj malac zaigro kolce u meni tako da nema sanse da zaspem :)

Imate mahanje..uzivajte u ovim lijepim danima i bas je lijepo kad gitam da su svi hvala Bogu dobro,ove male trudnicke tegobe i ne racunam i molim Boga da tako ostane svima nama :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 7:33:03   
Pufnicaa
Drage moje ne stizem da se javim,ali vas pratim :) I bas se obradovah za Mom2B nek ti je sretno i hairli,da ti bebica bude ziva i zdrava punooo godina u sreci i veselju s svojim roditeljima :)
Ja i beba se jos navikavamo na novonastalu situaciju,on je mashalla super djecak,slusa i ne place puno,navece je miran samo prve 2noc nije bio dok se malo navikao..aa ja sam jos preslaba i rana me boli pa se pitam kad to prestaje..hehe...

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 7:33:28   
cauchy
Mom2B user posted image user posted image cestitam ti od srca na bebici.
Bas mi je drago sto si imala lagan porod.

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 9:05:58   
minie
Mom2Be iskrene cestitke, bebici dug i sretan zivot user posted image

Kod mene standardno, samo sto sinoc nikako nisam spavala, u pola 3 se probudila i do 6 nikako nisam zaspala user posted image

Skorpijo joj i ja sam pretjerala ovih dana po ovim snizenjima, a najmanje sebi stvari kupila. Sve ili R ili nekih rodjendana tovar u martu imam, pa rekoh da iskoristim user posted image Imam opravdanje user posted image

A u Lindex u BBI ne smijem ni uci user posted image

< Poruku je uredio minie -- 2.2.2016 9:07:31 >


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 9:20:16   
*andjela*
Mom2b cestitamo user posted image user posted image user posted image ...pa brzo si ti to ...al ipak si nam se ubacila u februar user posted image user posted image ,rekla sam ja...

Ayla nam je iduca ako se dosad nije porodila

Ja juce na UZV isla...37 sedmica,plodne vode dovoljno,prednjaci glavica,Cura 3,300...kaze da sto se bebe tice spremna je i u terminu pa moze svaki dan,a sad kad ce mama biti spremna...user posted image ...
u cetvrtak i li petak bi trebala otici izvaditi ,krv i urin ,a u ponedeljak na pregled...Samo mi nije dala uputnicu,ako bi sslucajno krenuo porod,a i ja zaboravila pitati...u prvoj trudnoci mi je dala cim sam usla u deveti da imam...sto znaci da kad bi se krenula poradjati ,morala bi prvo kod njih u dom zdravlja il hitnu po uputnicu pa tek onda u bolnicu

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 9:32:53   
*andjela*
Evo napokon se i nas dve uslikale,valjda nisam zaboravla kako se stavlja slikauser posted image
37 sedmica

user posted image

user posted image


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 9:42:57   
Isha
Andjela, kod tebe velika cura masallah user posted image , a nije ti stomak bas veliki, taman je.
Je li te gledala vaginalno, sto misli da moze krenuti ranije?

Meni je jucer takav pritisak dole bio da sam mislila da moze i krenuti.

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 9:48:10   
cauchy
Meni evo mm podigao nalaze, sutra cu s njima na kontrolu kod svog doktora. Ne razumijem se ja u ovo, ali primijetila sam da mi je secer u krvi 3,9 a dinja granica je 4,1.
Ali drage moje, opet primijetih roskastu krv na ulosku, za sad nema puno. Ne znam kako cu docekati kontrolu sutra.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *