|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Endokrinolog
23.7.2014 10:29:08   
Mamica24
Ja idem kod dr Begic u ordinaciji El Tawil ona me odrzava i do sad nije lose. Cula ja da je dr Velija isto dobar endokrin ali kad sam.trazila termin rekose mi da je na godisnjem i nece primati pacijente narednih 20 dana..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Endokrinolog
29.4.2018 21:28:59   
idana_85
Da li neko zna kako se sada moze doci do dr Hadziomerovica? Ne radi vise na M.Dvoru u poliklinici.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Endokrinolog
16.5.2018 11:22:29   
Ladym
Zdravo drage zene, sadasnje i buduce mame, javljam se jer evo vec godinama lijecim hipotireozu, u braku sam godinu dana pokusavamo dobiti dijete, mladi smo, nalazi uredni bili i nista. Sad odem doktoru ponovo napravim pretrage kad ono tsh 9 :( jel to zbilja razlog ?

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Endokrinolog
29.8.2018 11:00:53   
malena27 RR
TSH je previsok, cini mi se da je idealna vrijednost za trudnocu u rasponu 1-2, obratite se endokrinologu za terapiju.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Ladym)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *