|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:53:44   
marny
ne znam kako je tu, al ode se recesija osjeti, ljudi se stvarno trude, al ,osjeti seuser posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:54:18   
frenkoza
ja shvatam da su plate bjedne i da su uslovi rada nikakvi, ali nisu kupci krivi za to....
evo moja mama je radila na CIPS-u i kad je isla na ispomoc u jednu od gradskih opcina, kad su bile guzve, njene kolegice su joj rekle: ti nama ides na zivce zato sto si ljubazna i nasmijana.... sta ti imas objasnjavati i titrati oko stranke???user posted image user posted image user posted image cuj ide im na zivce sto je ljubazna... necuveno... ona je samo svoj poso shvatila tako da je ona tu radi tih ljudi i da njima pomogne i to je i radila - sve u skladu sa zakonom.... nekad i u zakonima postoje neke olaksice koje ljudima mogu olaksati probleme - kojih oko papira ima hrpa - i zasto ne reci covjeku uradi to to i to da ne moras sad ici iz Sarajeva ne znam u Bihac ili Bjeljinu ili negdje na drugi kraj BiH.... al eto njene kolegice su je mrzile radi toga...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:56:12   
Hanady RR
svašta...
meni je samo žao što nemaju svi konobari i trgovci uslove kao tamo negdje vani ....
ja radim u državnoj firmi i muž mi isto...pa mi često do osmjeha nije.
kad vidim trudnu ženicu kako po tržnim centrima podiže teške kutije na rafe srce mi se steže...a ona bi valjda trebala da se smješka meni kad me vidi. a mora da radi inače joj sljeduje šup karta.user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.5.2010 14:47:44 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:56:20   
frenkoza
frenkoza, Mona Mohamed, noaa, anci/, dinaa, marny, Hanady RR, vjestica, sarayka, taurus, megi, remzy


mi samo kad se "natakarimo" na neku temu... ne popustamo


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:56:49   
noaa

IZVORNA PORUKA: marny

ne znam kako je tu, al ode se recesija osjeti, ljudi se stvarno trude, al ,osjeti seuser posted image

kod nas je recesija od rata tako da mi ne osjetimo puno ovu novuuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:56:58   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa dobro selmy jel ti to smatrš da ovako treba svi da živimo u letargiji, da nas izrabljuju i da se ništa ne mjenja. pa zar nije istina kad se pomirimo sa nekom situacijom znači da je kao takvu prihvatamo...pa dokel ada nas neki tamo ''''gazde'''' uvjeravaju da ima onaj ko hoće...ko hoće...ko to voli da radi a da ne zaradi...da mi je da vidim toga koji bi na posao išao a kući djeci nema hljeba da donese...e baš da a upoznam koji to voli i sav sretan tako živi jer zaboga on svoj posao voli.

Ali maloprije ti rece da MORAMO raditi za neku mizeriju! i sama radim od zvjezde do zvijezde putujem budem na tockovima po dva danai,ali za mene je KLIJENT -MUSTERIJA-KUPAC SVETINJA,I zato se bunim i ludim kad neko ne shvata svoj posao ozbiljnim,i izivljava se na nekome ko nije ni kriv ni duzan za njegovu financijsku situaciju!
Jer ja ZIVIM od kupaca!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:59:12   
Anoniman
Meni se nikako ne sviđa pravac u kojem se razvija ova diskusija- tema je trgovci i kupci a ne Bosna i Zapad. Bosna je takva kakva je, to svi znamo, ali ja sam ALERGIČNA kada neko iz dijaspore govori ružno o Bosni ( i Hercegovini, oprostiteuser posted image ) i Bosancima, samo zato što je to Bosna i što su Bosanci.
Naravno da ima i neljubaznih i neprofesionalnih i ovakvih i onakvih.....ali glavni uzrok tome nije što su  u Bosni.Niko od dijasporaca nije pohvalio naše ljude, nije važno iz koje oblasti, a ima ih sigurno.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:00:53   
Dida79
Zinaninauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:01:24   
Hanady RR
Dušo moja trgovci i konobari rade za mizeriju kada je fiksna plata u pitanju. gazda ubire lovu od onga što kupac ostavi a konobar mora da jede. i sad treba da se stalno smješka da mu vazda bude dobro i da objašnjava mušteriji da nesmije da pokaže meni ili ti kartu jer beda gazda...
sve dok tako smješkajući se radimo promjene neće biti...treba da se osile i da im rastjeraju mušterije jer kad nema konobar da jede neka vala nema ni gazda...pa će neko valjda shavtiti taj svoj stav prema radniku mjenjati mora.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:02:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

frenkoza, Mona Mohamed, noaa, anci/, dinaa, marny, Hanady RR, vjestica, sarayka, taurus, megi, remzy


mi samo kad se "natakarimo" na neku temu... ne popustamo


kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image
hajmo na neku druguuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:02:46   
noaa
salmy Hanady nekako srcem gleda na sve pa se donekle slazem s njom ali slazem se i sa tobom,jer ako je prodavacica neljubazna koza ja necu ponovo uci u tu prodavnicu i tako nece jos 10 ljudi koji su uvrjedjeni automatski manje posla i ona leti pa se onda pita zastouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:03:06   
frenkoza
kupujem ja nedavno vagu u Bingu kod nas.... pa posto je Bingo u Hadzicima pola mahale radi dole... i pitam ja ovog momka sto radi na tom odjeljenju gdje mogu naci baterija za vagu... kaze on meni nemamo mi ovdje tih baterija, potrazi na pijaci.... i ja na kasu i pricam s ovom na kasi reko ne znam hocu li naci baterije... kaze ona pa eno imas ih tamo ( skroz na drugoj strani objekta, na djecijemuser posted image )... i ja odem i nadjem baterije.... covjek koji radi na odjelu za baterije i ta cudesa nema pojma kakve baterije ima u objektu..... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:06:29   
taurus
Salmy tačno ja da svi mi živimo od naših klijenata-kupaca (zovi ih kako hoćeš) ali nije isto ako ti za svoj posao i trud dobiješ adekvatnu novačanu nagradu (platu) pa imaš satisfakciju za dalji rad ili ako radiš za minimalac i to još bez radnog vremena i bez ikakvih prava.
Ja hvala Bogu nisam u takvoj situaciji ali pokušavam razumjeti ljude koji rade a ne dobiju ni dinara po nekoliko mjeseci. Sigurna sam da bi ti ljudi rado promijenili posao ali nemaju priliku za to i rade jer moraju raditi i nemaju izbora.
Žalosno je kako polako gubimo ljudske osjećajeuser posted image
Možda sam ja drugačija ali ja uvijek pomislim da gospođa iz mog granapa pored zgrade ima porodicu i djecu i da radi 10 sati dnevno, bez dana odmora da bi im obezbijedila ono osnovno za život. Pa i ako nekad ne bude nasmijana ja je razumijem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:06:30   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: marny

Frenkoza, ti više ne piši jer ću odvaliti od smijehauser posted image user posted image user posted image


pa ti samo mene ganjas po forumu i valjas mi se od smijeha.... user posted image user posted image user posted image sta cu kad upadam u te situacije


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:07:30   
marny
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: marny

Frenkoza, ti više ne piši jer ću odvaliti od smijehauser posted image user posted image user posted image


pa ti samo mene ganjas po forumu i valjas mi se od smijeha.... user posted image user posted image user posted image sta cu kad upadam u te situacije




a-hauser posted image , samo ti pišiuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:08:25   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dušo moja trgovci i konobari rade za mizeriju kada je fiksna plata u pitanju. gazda ubire lovu od onga što kupac ostavi a konobar mora da jede. i sad treba da se stalno smješka da mu vazda bude dobro i da objašnjava mušteriji da nesmije da pokaže meni ili ti kartu jer beda gazda...
sve dok tako smješkajući se radimo promjene neće biti...treba da se osile i da im rastjeraju mušterije jer kad nema konobar da jede neka vala nema ni gazda...pa će neko valjda shavtiti taj svoj stav prema radniku mjenjati mora.


Bogami ja volim kad me neko kulturno posluzi,a Bogami kad me skine sa dnevnog reda NECU vise nikad uci! E tada taj gazda ne UBIRE lovu, on GUBI musterije zahvaljujuci svom radniku( koji nije zadovoljan) svojim primanjem! pa se izivljava na musteiji!
Ali to je druga tema razgovora!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:08:29   
Hanady RR
frenki neka si ti vagu kupila...

ja zaista nemogu da se ljutim ni na trgovce ni na konobare...radila sam u poreznoj, radila u inspekciji rada i nakon toga iskustva zaista sve mi je jasno.

vremena su isuviše teška da bi mogla da kažem da ako je trgovkinja neljubazna neću više kod nje ad kupim..i sama ne brinem o toj ljubaznosti nego pratim berzu pa onda utvrđujem ko ima povoljniju maržu na porizvodu ta tamo kupim ono što mi treba.

ja sam vjerovatno malo više blesava nego što treba biti , mm kaže da sam toliko osjećajna da sam pola stavri u kuću kupila jer mi je nekaoga na kasi ili pored nje žao...ali iskustvo kroz poslove koje sam obavljala zgrozilo me ne malo puta...i zato dižem kapu sa svoje pozicije svakoj trgovkinji u hipermarketu ili konbaru u kafani lokalnoj...njih život u ovoj zemlji najmanje mazi.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 23:15:30   
frenkoza
ja sam u dva navrata sezonski radila u Fis klubu i znam kakvih teskih musterija moze biti.... basta kluba je na trotoaru bukvalno.... tamo iz predsjednistva, a tenda je 2 metra iznad... kaze meni neki starkelja - hajd uvuci ovu tendu da uzmem zraka user posted image user posted image ja ga nako gledam - a napolju sjedi.... e pa hajd ti sad....
al ja sam se uvijek trudila da ostanem pri sebi.... jednom dosli ljudi i sjeli.... trazi covjek koktu - nema.... trazi tonik-nema.... trazi shveps - nema.... oni se ustadose i odose.... ja reko stvarno izvinite - nije do mene....
sta ja tu mogu.... ne dobavljam ja robu.... niti je narucujem.... izvinula se ljudima, oni otisli - razumila sam ih i ja bih da sam na njihovom mjestu...
dosli jednom neki gospodin i gospodja.... on narucio kahvu, a ona kahvu i kiselu.... i ja donijela, spustila na sto i krenula da idem.... kaze on meni: pa zar neces nasuti dami mineralnu... ja se nasmijem reko: ja sam to ostavila vama da VI  pokazete svoje dzentlmenske osobine user posted image ... oni su se bas onako nasmijali.... poslije su me pitali odakle sam i skontali da mi znaju roditelje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 0:54:20   
milenium

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: aya

A ovo je provala jedne prodavacice:
kupujem ja user posted image  cipele u radnji u BBI-u ne znam kako se tacno zove i dok cekam sa kolegicom da nam donese broj nas dvije pricamo o hodalicama, na to dolazi prodavacica (jako slatka i mlada) i kaze ozbiljno i zabrnuto: "Znate li gospodjo da su hodalice Zakonom zabranjene, znate li da je nedavno izasao taj zakon." nas dvije user posted image  

da se nadovezem na tebe:
Otisli mi u restoran u Vogosci ne znam kako se zove;i sad konobar mjenja pepeljaru a MM i BRAT pricaju o autima! kaze konobar mrtav hladan:a koje je auto?
hahahahahhami se odvalili od smjeha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 1:18:03   
milenium

IZVORNA PORUKA: zinanina

Meni se nikako ne sviđa pravac u kojem se razvija ova diskusija- tema je trgovci i kupci a ne Bosna i Zapad.


slažem se.
i meni je isto žao konobara jer rade bez odmora,na nogama uvjek ali isto tako oni moraju biti ljubazni i nasmješeni jer im je to posao (isto kao što je posao blagajnika da broji novce).jer nije mu mušterija ništa skrivila da on bude bezobrazan,namrgođen itd.

već je netko naveo sličan primjer al i ja moram reć da ja isto ne volim kad čekam u redu na kasi a prodavačica se raspriča s jednom mušterijom koju zna...''pa i moj mali je isto tako,pa šta ima kod vas,ja sam jučer išla...'' jednom mi je tako dosadilo čekati da sam joj jednostavno stvari ostavila na kasi i otišla bez riječi.user posted image

a ne volim ni ako je gužva na kasi a ispred mene neka baba kojoj užasno smrdi iz usta a ja iza nje crkajem od tog mirisauser posted image

a ne volim ni kad kradu one bodove s onih trgovačkih kartica ili kad im pružaš karticu da ti ukucaju bodove a oni kažu trebali ste prije dat već smo zaključili račun(a ja je cijelo vrijeme držim u ruci da joj je predam-jedino da joj je pod nos stavi da ona to primjeti)user posted image .halo!pa tvoja je dužnost da svakog kupca upitaš imate li potrošačku karticu jer ste ih zato i uveli.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 8:39:43   
ena23
Skoro sam se nasla u lukavcu, hocu da kupim nurse harveys.

prva apoteka:
Nakon cekanja od 10 minuta da se gdja isprica i isflertuje s muskarcem svojih godina...
-imate li nurse harveys djeciji sirup protiv grceva?
-sta?
ponavljanje
-kako?
ponavljanje
-ima
i donese mi sab simplex kapi.

Druga apoteka, nema nikog osim mene:
-Imate li....
-nemamo!!
- hvala, dovidjenja

Treca apoteka:
- imate li nurse harveys sirup protiv grceva za bebe?
tisina......
tisina....
- imate li nurse harveys?
-Nemaaaaaaaaaam.
ja vec poluluda izlazim i da zalupim vratima ugledam ga na izlogu
-pa evo ga!!!!
-a toooo.... to imam ....

da nije trebo jednoj jako dragoj bebi ne bi ga i kupila.

GRRRRRRRRRR user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 11:07:59   
frenkoza
moj prijatelj zavrsio fakultet - radi na kasi u marketu... od mog brata djevojka zavrsila fakultet - nakon godinu dana uspjela naci posao - u trafici.... znam jos mnogo ljudi koji sa fakultetom rade kao trgovci, u kladionici isl... mozda u lokalnim granapima zaposljavaju svoje najdraze, ali ja znam mnooogo slucajeva gdje nije bas tako.... cinjenica je da u nasoj zemlji ljudi najcesce ne rade posao za koji su se skolovali, nego rade ono sto nadju..... ali sve to nema veze sa ljubaznoscu.... neko ko je nepismen moze biti ljubazan, a neko ko je doktor nauka i dalje moze ostati krmast i odvratan.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 12:09:12   
frenkoza

ne mora me niko nosati na ledjima i titrati, ali kultura i uctivost treba da su na prvom mjestu.... i mm radi po cijeli dan na nogama - brico je... ista stvar... radi na procenat i cuva svaku musteriju i ostane nekad po sat iza radnog vremena.... moze on u 7 navecer zatvoriti i istjerati musterije.... kao sto ti rece cijene su svugdje iste.... otice ljudi negdje drugo da se osisaju, ali tu je najvise on na gubitku.... jer vise nikad nece doci kod njega....
kao da je njega briga za necije probleme, nije ni njemu ni do smjeha ni do sale ni do price.... ali radi i trudi se oko svake musterije jer bez zadovoljne musterije nema ni posla ni para.... cak je svojim vjernim musterijama znao otici i kuci da ih osisa i obrije, ako je neko bolestan i ne moze doci.... pa i u bolnicu je znao ici.... mogao je reci jasta cu ja za 5 maraka skakati po sarajevu.... ali nije.... i danas ti ljudi nikad nigdje nece otici da se osisaju osim kod njega.... kad smo se vratili s bracnog on je pao s nogu jer 10 dana niko se nigdje nije htio osisati svi su cekali njega.... 


< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.5.2010 14:05:25 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 12:19:31   
noaa
eh frenkoza kad smo kod frizera ja sam kod jedne bila redovna musterija i uvjek je znala 5 dana unaprijed da imam neku svadbu ili nesto i da mi treba frizura bila sam fer nikad se nisam narucivala u zadnji tren...jednom mi nesto iskrslo i ja nju zovem da mi treba feniranje a ona meni kaze da joj je guzva a para i para sam ostavila kod nje.poslije toga nikad joj vise nisam otisla.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 14:24:46   
acudesa
Postovi koji su "išli" u neugodnom smijeru su izbrisani, svoje mišljenje o datoj temi možete iznijeti bez tenzija, tema će biti otključana dok se malo rashladi...
Također, zamolila bih vas bez ružnih riječi (koje su upućene konobaru, trgovcu, ...)...niko vama ne može nametnuti vaš način izražavanja u vašem životu, ali forum, ipak, ima neka pravila, koja ste DUŽNE poštovati (dužne znači: nema hoću-neću, nego moraš)...
Hvala vamuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.5.2010 14:30:48 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *