|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 10:03:44   
Mama1

Sad iz ove perspektive mogu reći da mm i ja imamo vrlo malo pravih prijatelja (isključujem porodicu), imamo puno raje sa kojom se druzimo ali prijatelja samo dva para i jos po prijatelja/cu sa strane, sa svima ostalima je prisutna neka doza opreznosti jer se iza nasmiješenog lica kriju prevare,licemjerje,laži,hvalisanje.... A moj najbolji prijatelj je mmuser posted image  
[/quote]





ovo mi je nekako najbolje receno :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 10:27:44   
Nunny
Slazem se sa vama da je zaista tesko naci iskrenog prijatelja...moji pravi prijatelji su moji roditelji sestre zet i najbitnije mm...ostali su me ili iskoristili ili prevarili ili razocarali...sve u svemu jos uvjek imam neko drustvo ... ne bi da zvucim ko Tito ali drugovi i drugarice user posted image ... prijatelj je onaj koji ce ti dati iskren savjet i ako ne ide njemu u prilog ili te saslusat pri cemu ces biti siguran da to ostaje izmedju vas... a znate kako je sa rajom ...jesi li nesto progovorila zna cio svijet..zato neke bitne ili intimne stvari sigurno ne dijelim sa ostalima....mm i ja imamo zajednicko i zasebno drustvo on izlazi sa svojim ja sa svojim kad hoce i gdje hoce ...i naravno cuvamo privatnost svog doma...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 10:33:14   
Anoniman
I kod mene je slicno.
Imam dvije prijateljice za koje mogu garantovati da me nikad ne olajavaju, koje bi sve ucinile za mene i koje m vole sa svim mojim manama i vrlinama, kao i ja njih! (s jednom sam zavrsila Gimnaziju, s drugom fax). I vjerujte bas se s njima tako cesto ne vidjam, jer je jedna u Konjicu, a druga u Jajcu. Pravi prijatelj je tu i kad tjelesno nije tu!
Muz ima 3 jarana, koji su stvarno pravi prijatelji. jedan je uC. Gori, a 2 su ovdje u SA. Ucinili bismo sve jedni za druge. ne izlazimo tako cesto s njima, ali smo im uvijek pri ruci kao i oni nama.
A ostalo.....
Sve puno foliranja, lazi, preuser posted image nja, nekog takmicenja......vjerujte, glava me zaboli poslije druzenja s takvima.
Nisam osoba koja ce ispravljati krivu Drinu, ali iz aviona se vide nebuloze, povrsnost....i sta sve ne?!
Ne zanam samo kako su se poremetili sistemi vrijednosti?
Gdje je odgoj, lijepi maniri....moral?????Gdje je cast????????


(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 10:58:34   
neki
Pahuljica farah,u pravu si,uvijek nekakva takmicenja su u pitanju...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 11:10:51   
Mama1
Upravo tako ....takmicenje ....
Mislim ljudi u zivotu trebaju da teze ka boljem zar ne ali brate tezi radi sebe  .....
NPR ....
4 bracna para + mi ( ja i muz )
i sad ova 4 para izmedju sebe se takmice ..... ovi jedni napravili kupatilo u njega ulozili 10 000 - 15 000 KM
nije malo proslo ovi drugi uzmu da ga naprave prodaju auto radi kupatila da bi im kupatilo bilo bolje
a dnevni boravak u kojem zive tu spavaju , jedu sve znaci ....  u tom dnevnom boravku je samo krevet, ormar stvari i sto ....

i sada kad smo prvi put dosli kod njih .... prvo su nas uveli u kupatilo  ?!?!?!
Ovo je nasa kancelarija :)

?!?!?!?!?!

mozda ovo ispadne ruzno ali brate dragi zar netreba ugoditi sebi i ugoditi onoliko koliko mozes a ne nesto nazor radi drugih  ....





_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 11:13:38   
Mama1
bit ove moje teme je bio da vidim da li postoje prijatelji  a ne poznanici ...
kad mislim na prijatelje mislim na ljude sa kojima se cesto vidjas sa kojima provodis vrijeme  i dijelis price dobre i lose .. ljudi koji ce ti reci i dobro i lose a da ti to nesmeta ... ljudi koji nevicu samo Yes da bih i  dalje nastavio da se druze sa tobom .... 
Nakraju se svelo da prijatelji su ti porodica i to je to ....


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 13:54:21   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Mama1

...Zaista imam dosta "prijatelja" al niti u jednim nevidim takvo nesto ...
...


Onda ti i nisu prijatelji. Njih moraš osjećati.

Mi u našem životu smo smatrali da su nam neki ljudi prijatelji, dok nisu morali na "megdan" izaći.
Tu su pali, "preko obične lijeske".user posted image  Nažalost.

U suštini ne volim kada neko istresa svoj život i svoje probleme, pogotovo finansijske preda mnom, kada im dolazak u goste predstavlja paravan za istresanje "prljavog veša", kada me zovu samo kada im je nešto potrebno, i kada u njihovim temama se osjeti i ponovi po milion puta: Ja, ja i samo ja...user posted image

Neko reče da su mu roditelji, braća, sestre, i muž najbolji prijatelji.
Ja još dodajem svoju djecu, i manje - više slažem se sa time.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 15:08:28   
tea lana
ne volim kad neko kuka,stalno svaki put iznova,a ima i takvih a imaju primanja veca sigurno od polovine stanovnistva,al oni kukakju kako ne mogu na more,kako ne mogu sebi izlete priustiti.Ma jednostavno samo kukaju.Opet ovi drugi samo se hvale kako imaju,i nek imaju,imaju sebi ali ne znaju da se zna da imaju jer ih drugi gurju a ne zato jer su zaradili.Ufuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 15:31:23   
ena23
MM i ja imamo par prijatelja iz studentskih dana s kojima smo pravo dobri i pravo se dobro slazemo i druzimo i kad su takvi u pitanju nema bas nikakvih tenzija, upravo zato sto se znamo jos iz doba kad smo znali biti svorc i nemati za cigare, kad smo znali sta ko jede, ko gdje spava, kako ko uci, koliko je ko vrijedan...

Ali da kazem da su ti ljudi oni pravi iskreni prijatelji lagala bih... ja ne vjerujem da takvo nesto postoji. Postoje ljudi s kojima ti je dobro i s kojima ti nije tako dobro, a i oni s kojima bi se odamh posvadjo cim ih vidis.. a prijatelji... ???... hmmm... u tu pricu nesto bas ne vjerujem

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 18:02:37   
Anoniman
Citam vase komentare i kontam sve je to u gram - dva... Svi smo mi na neki nacin i od strane neke drage osobe bili povrijedjeni, izigrani, razocarani... Prijateljstvo danas, je nesto vrlo vrlo osjetljivo... Barem ja tako smatram... Tesko da postoje "prijatelji" jer prvo mi sami vise nismo kao sto smo nekad bili i ne vidimo vise zivot istim ocima... Kad kazem "mi" mislim u globalu na narod, pogotovo u BIH... Ljudi su razocarani zivotom, a onda to razocarenje iskaljuju na prijateljima...
Licno ja, imam PRIJATELJICU s kojom sam se pocela druziti kad mi je bilo 4 godine a njoj 2... I dan danas smo najbolje prijateljce... Udata je i ona... Zivi svoj zivot... Nismo stalno zajedno... Nekad prodje i pola godine da se niti cujemo niti vidimo... Ali, sto rece MaryamAmina, prijatelja moras osjecati... Tako se X puta desi, grozno sam raspolzena iz ovog ili onog razloga, tuzna sam... Ona me zove... Dovoljno je da vidim njeno ime na mobilnom vec mi je lakse... To je prijateljica...
Iz tog razloga moj moto je "pomozi mi kad placem, pjevati mogu i sama"... A nas dvije i placemo i pjevamo zajedno... Vec 20 i kusur godina i hvala Bogu sto je imam.

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 18:07:27   
dana3
Da nisam prosla u zivotu sta jesam mislila bih da imam more prijatelja.
ovako imam jednu iskrenu prijateljicu ali je nazalost u bosni.ovde u svedskoj nemam ni jednu i s obzirom na nas mentalitet naroda ovde i ne treba mi.neko pise o takmicenju a to je ovde vrhunac-ko ima bolje auto , bolje zaradjuje , bolje se oblaci a ispod povrsine jad i cemer.

meni je i ovako dobro.imam MM ,imam RR


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 18:13:36   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: Nedi

Druga je vrsta prijateljstva kad si ti neudat/neoženjen pa sa prijateljima provodiš više vremena i na drugačiji način. A kad stupiš u brak i samim tim imaš više obaveza i manje vremena za prijatelje onda može nastati blago rečeno nesporazum. Npr mm se prvi oženio iz svog društva a njegovi "jarani" subotom u 23:30 njega zovu hajd sa nama napolje. Pa halo kako možeš prvo nekoga zvati u ta doba?A kamoli hajde sa nama na neka mjesta koja baš i ne priliče oženjenom muškarcu, sva sreća pa je mm realan i čvrsto stoji na zemlji i kad im je skrenuo pažnju oni su rekli kako njemu žena neda da popije kafu sa rajom, nigdje veze ali eto....(ustvari oni ne rade pa im fali neko da plati račun)


Isto isto....

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 18:34:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23


Ali da kazem da su ti ljudi oni pravi iskreni prijatelji lagala bih... ja ne vjerujem da takvo nesto postoji. Postoje ljudi s kojima ti je dobro i s kojima ti nije tako dobro, a i oni s kojima bi se odamh posvadjo cim ih vidis.. a prijatelji... ???... hmmm... u tu pricu nesto bas ne vjerujem


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
16.6.2009 0:00:19   
slono
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Iz tog razloga moj moto je "pomozi mi kad placem, pjevati mogu i sama"... A nas dvije i placemo i pjevamo zajedno... Vec 20 i kusur godina i hvala Bogu sto je imam.


Rasplakah se i ja.
Citam ove vase komentare i pogodi me ovaj citat koji je napisala Bambi09.

Ja sam u biti vrlo drustvena osoba i volim da se druizm, volim da pricam, volim i da slusam i pomognem ako mogu. U zivotu sam imala, ili bolje receno poznajem dosta ljudi koje mogu nazvati dobrim poznanicima, rajom, kako mi to kazemo u Sarajevu, ali između ostalog bilo je tu i onih prijateljica za koje sam mislila da su one prave.
U razlicitim fazama mog zivota bile su prisutne one, prijateljice, odlazile, vracale se i svaka od njih ostavila svoj trag, ostavila i po neki oziljak koji boli i danas.
Neki su oziljci bili neminovni i mogu ih okarakterisati kao fazu naseg odrastanja i sto se desilo, desilo se, ne boli i to je bio splet okolnosti.
Ali postoje neke od njih koje kao da su otisle namjerno, koje su svjesno povrijedile ili nesvjesno, ali to nece da priznaju i ponasaju se kao momak koji te ostavi kad ga najvise volis i ti onda patis. Boli to, vrijeme leti i svjestan si da necemo zivjeti 100 godina i da trebamo odrzati nesto sto je bilo lijepo, jer ipak se covjek sjeca lijepih momenata i njih pamti.

Dokle ce nas dovesti taj prokleti ponos????
Zar treba opet da se zarati pa da svi postanemo jedni drugima prijatelji????

Ali, opet na koncu sretna sam, jer zaista sam okruzena dragim ljudima i ima onih koje ne vidjam cesto, ali znam da ih volim, a i oni mene.
Trenutno imam prijateljicu s kojom me je prije 6 godina povezala trudnoca i tema bebe i jako smo bliske. Nadam se da nas nista nece razdvojiti i da ce se nasa djeca druziti i dalje kao i dosad.

Najbolju prijateljicu, svoju MAMU, bezuslovno volim najvise na svijetu, najvise je sekiram i ne znam sta cu kad je jednog dana ne bude.

Placem i dalje..........user posted image user posted image user posted image
Uh, kud otvorih ovu temu?????????

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
6.9.2009 12:31:45   
bebana27
nasla sam ovu temu ne znam da li je prava
ja imam dvije prijateljice sa kojima se najvise druzim pijemo kaze izlazimo
ali ja sam u zadnje vrijeme osjetila kako su ljubomorne na mene zbog toga sto ja lijepo zivim sa svojim mm i jos sami
njima smeta sto je ne izlazim cesto i govore kako je mene mm zatvorio kako se ja njega bojim nije stvar u tome da se ja njega bojim ili nesto slicno samo nisam osoba koja je navikla da hoda ja vise volim da sa njim sjedim na balkonu i razgovaram jer znam da me nece glava zaboljeti nego da slusam traceve ovakav onaj onakav onaj
e sad ne znam da li ste vi imali slicni slucajeva kao ja ako jeste sta ste vi uradile?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
8.9.2009 14:45:50   
sarisari
Istina je da sto si starij sve manje imas pravih prijatelja, ustvari sve vise uocavas da to nisu pravi prijatelji, mislim da se u zivotu moze imati jedan ili dva prava prijatelja, a sve ostalo su poznanici i kolege sa kojima mozete popiti kafu, meni najbolji prijatelji su moji roditelji i moj momak, imama dvije dobre prijateljice, ali niko kao roditelj i partner ne moze vam biti prijatelj, iskreno dajdjinca mi je jako dobra prijateljica. Osoba sam koja i kada ima probleme ne zelim okolo da pricam o njima jednostavno to sve sama rjesavam jer kod nas se ionako previse mahala jos kada ljudima pustite materijal, uzas, od muhe se napravi medvjed, mislim da se sve moze rijesiti bez pretjeranog dramatiziranja okolo.
Bebana27 istina je da su ljudi jako ljubomorni i oni koji nemaju partnera sa kojim vole da provode vrijeme ako ti vise provodis vremena sa svojim nego sa "prijateljima" sto je i normalno onda pocnu da pricaju price tipa da te zatvorio, ali nemoj da se obazires na to i treba prirodno je i normalno da sa svojim mm vise volis biti bilo u kuci, gradu ili negdje drugo nego svaki dan da si po gradu sa kafe na kafu sa tzv prijateljicama koje bi te sutra ostavile da nadju nekoga do koga ima je stalo.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
8.9.2009 16:35:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

ili su to ljudi koji lazu da im je brak savrsen,da je sve extra,a ustvari nidje veze


slažem se sa tobom-najviše mrzim kada se razgovara o bračnim odnosima i ja iskrena i otvorena (ponosna sam na to) kažem onako kako jeste ali onoliko koliko ja želim, a primadona preko puta mene konstatuje-Kod mene nije tako, kod mene je sve OK.user posted image user posted image
koga lažeš-ni kod koga nije idealno, a ako ti se ne da pričati o tome-ne moraš pričati (poštujem tuđu intimu) ali nemoj iznositi neistine-rađe šuti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
8.9.2009 22:42:32   
leona81
najgore je kad skontas na koga si cijeli zivot trosio dragocjeno vrijeme koje je moglo biti ulozeno u pametnije stvari...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
8.9.2009 22:50:08   
Ilhana RR
ovde u svedskoj je jos teze naci prijatelja, to vam mogu obecati... svedi nisu nikakvi prijatelji, bas kao sto kazes samo iz koristi su prijatelji sa tobom. Njima nebi bilo nista cudno da sad predloze muzu/partneru od prijateljice da spavaju skupa... to je kod njih sasvim normalno...

Ja nemam prijateljicu nijednu ovde da mogu racunati kao najbolju prijateljicu kojoj mogu reci sve i svasta i znati da ce to ostati izmedju nas...

Imam svoje roditelje, mog muza, brata i snahu ovde koji su mi najbolji prijatelji, takodjer i daidza mi je nedavno doselio ovde kojeg isto smatram kao najboljim prijateljom... Ostali su samo prijatelji/poznanici. Previse puta sam dobila noz u ledja radi ljubomore tudje i vise neizlazem se toliko...

Mojoj zaovi i kumi isto mogu ispricati sve a da znam da mi nikad nista zla nece pozeliti, pogotovo kumi. Ona zna apsolutno sve i uvijek sam mogla sa njom podijeliti i moje sretne i tuzne trenutke... zao mi je samo sto je u Bosni i sto mi nije blize...


Isto tako sam upoznala par zena ovde na RR sa kojima bas mogu o svemu da razgovaram i drago mi je sto ima ovako puno fini zena...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
8.9.2009 22:57:40   
veeseelaa
da bi sudio o drugima trebamo se zapitati kakvi smo mi ljudi, jesmo li mi zaista iskreni, odani i dobri prijatelji svojim prijateljima????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
9.9.2009 21:39:56   
mamanaa
ja imam 23 godine, u braku sam 4 i imam sina od dvije, i imam problem kada je u pitanju sklapanje prijateljstava, jer moja generacija me smatra previse ozbiljnom, neki me cak smatraju ludom, kao mladost sam potracila na muza i sina, a ja nikada nisam pozalila zbog toga,
dok oni koji su stariji od mene smatraju me neiskusnom i previse mladom za nijh i tako koje god drustvo da trazim prvo moram da se dokazujem da sam to drustvo zasluzila, sto nije lose, ali ja moram da se trudim duplo vise....
znate pozelila sam s nekim svojih godina sjesti i pricati, a da me taj neko razumije, a ne da gleda u mene ko tele u sarena vrata...
pozelila sam pricati sa bilo kim, ali da taj neko mi ne kaze da sam balavica, kao sto je nedavno jedna zena u parku...osjecala sam se grozno...user posted image user posted image


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
9.9.2009 22:29:18   
sarisari
Sa jedne strane mogu da te razumijem ja sam tvoje godiste, nemam dijete i nisam udata, ali jednostanvno vise se druzim sa starijm nego sa svojom generacijom mozda me neki kao sto ti rece smatraju ludom jer sam kazu preozbiljna, ali ja ne vidim svrhu da cijeli zivot provedes" od danas do sutra" u nekoj zezi, meni je ok biti ozbiljan i to sto svoje vrijeme provodis sa sinom i muzem jer sam ja takodjer tip koji vise voli da vrijeme provedem sa svojim momkom nego da "dangubim" sa kafe na kafu, i tri metra setajuci po Ferhadiji u krug:), ne trebas se lose osjecati ni radi te gospodj jer nekoga prvo treba upoznati pa tek onda o njemu donijeti neki sud i reci nekome da je balavica, godine nisu mjerilo necije zrelosti.

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
9.9.2009 22:38:28   
Anoniman
ne znam sta bi ti rekla...ja sam s 23 bila "grozna"...imala sam svoje furke i isfurala sam ih do samog kraja (mada bi se uvijek moglo josuser posted image )....a opet imam drugaricu koja je poput tebe, uvije cetri godine ispred....draga mi je pravo al' nikad nije bila za zeze, zahebancije....derneka, sjedeljki...otici na more neplanirano...ja opet nisam takav tip...ja bih se sada rado vratila u "one godine"

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
9.9.2009 22:40:10   
Anoniman
Prilično sam rezervisana kada upoznajem nove kolege i "prijatelje"... Hiljadu puta sam se "opekla" povjerivši se nekome, a onda saznala da cijela mahala priča o meni. Eto, baš sam to danas doživjela opet...
MM mi je zaista najbolji prijatelj. Osim njega imam dvije veoma posebne osobe u mom životu... ne zivkamo se mi svaki dan, čujemo se jednom mjesečno (nekad češće, nekad rjeđe), ali znam da ih mogu nazvati u svako doba dana ili noći... tražiti pomoć i savjet, iskreni savjet.

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.9.2009 15:40:53   
Suzana
Uh... ovo je posebna tema za koju se trebam posebno skoncentrisati... user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *