|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 22:47:39   
Anushka
slazem se sa idanom, stim da mozes zaciniti svoj brak romantikom sa svoje strane, ne ocekujuci od njega isto, npr salji mu smsove umjesto poziva i obavezno napisi nesto njezno i sl. Povremeno mu pridji, zagrli ga i poljubi tek tako, i nastavi sa svojim poslom. ja svom ponekad kupim nesto tipa vesa, carapa isl ili kozmetike muske itd pa to upakujem i stavim porukicu kakvu, i kad to vidi, odmah dodje da me mazi, ali sta ces, muskima je maziti se=predigra sto vodi seksu..

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 23:00:38   
almai
Ja mislim da je on jednostavno takav.Kazes da je isti bio i na pocetku braka i takve osobe je tesko promijenuti.On svoju ljubav pokazuje na djelima,a ne na rijecima.moja prijateljica je vec 6god. u braku i ima divan brak,a muz joj jos nikad nije rekao direktno da je voliuser posted image .Pomirila je se s tim posto on svoju ljubav dokazuje na mnoge druge nacineuser posted image ,a tako i tebi ostaje da se sto prije pomiris s tim,ili da su ti stalno govoris lijepe rijeci pa mozda uzme i on tu naviku od tebe.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nedostatak pažnje?
31.7.2009 11:38:48   
esma*

mislim da vecini zena fali "malo" vise paznje iskljucivo razgovora., ali sta mozemouser posted image

Samo treba vratiti istom mjerom: dragi moj kako si zasluzio., tako ces i dobitiuser posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nedostatak pažnje?
3.8.2009 10:23:18   
Misica84
MM nije romantican, niti je kad bio. 5 godina smo se bili skupa pa smo se onda uzeli. Poklona je bilo samo za godinjicu, rodjendan i neku malu sitnicu za Bajram. Ko sto kazes, nikad se sjetiti jednog cvjetica. Od kad smo u braku on mnogo radi, pa tako svoju energiju upotrjebi na njegu samo pred ...! A onda sam ja njega na ignor stavila. Kad je htjeo ono - nije dobio! I gotovo! I kad poslje 2 sedmice vidio, aha nesta nije ok, poceli su razgovori. I onda je shvatio, i sada i sam hoce da se mazi, govori da me voli etc...!

Znaci draga moja, nema Sexa dok se nepromjeni. Naravno ako je on takav nikad nece biti kao tvoj bivsi, ali bar se malo moze promjeniti. I moj ti je savjet nemoj misliti kako ti je bilo s bivsim. Samo sebi gore pravis. Da ti je bivsi tako dobar bio, ti bi sad bila za njega udata a ne za svog muza!

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 9:48:18   
veeseelaa
ja nisam primjetila da se mm promijenio od kada smo u brakuuser posted image user posted image
Isti je čak i pažljiviji nego prije, sad smo mislim više vremena zajedno pa pažnju primam u većim količinama
Npr on legne pored mene skoro svako veče (bilo sexa ili ne) i kaže ajde da te uspavam, i onda me mazi i ljubi dok me ko bajagi ne uspava, al ja pored njega i ne mogu zaspati user posted image
al ja sam osoba koja stalno kao i mm radi na nježnosti i bliskosti, nekako mi je merak stalno mu biti na "putu" user posted image user posted image user posted image  mislim da se i ženice trebaju malo aktivirati user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 9:54:11   
veeseelaa
odoh ga nazvati, poželjela sam ga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 9:57:31   
malena sharena
Moj je bio jos pazljiviji u braku, nego u vezi, joj kako mi je ugadjao, stvarno sam se osjecala kao princeza, od kupovine poklona, preko odnosa prema meni kao osobi, svakodnevne paznje, sitnica koje zacine zivot. Odkako sam otisla na trudnicko,sve se ocelo mijenjati. Islo je postepeno, i dalje mi je ugadjao sve u materijalnom smislu, provodio dosta vremena sa mnom, ali nije bilo one emocije, one iskrice kao prije. Dan po dan, dan po dan, dodje i do toga da se vise i ne poljubimo pred spavanje i kad dodje s posla, samo se pozdravimo kao da smo cimeri, nestalo je nekadasnjeg tepanja, njeznih rijeci, svakodnevna komunikacija je postala gruba, udaljili smo se. Dok nije puklo. E kad je puklo, bilo je grozno, ali zato se sad hvala Bogu opet vraca na staro, valjda je i on uvidio da to nigdje ne vodi. Ima do mene, jer sam se potpuno posvetila djetetu, ali ima dosta i do njega.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:01:02   
chuci
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

odoh ga nazvati, poželjela sam ga user posted image user posted image user posted image


vidiš kako si ti konstruktivna.
idem sad i ja svog nazvati user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:02:27   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

odoh ga nazvati, poželjela sam ga user posted image user posted image user posted image


Mi se recimo i dalje cujemo kao prije stop uta dnevno, samo to je prije bilo kao sto kazes, jer se pozelimo, ali onda je u neka doba od toga ostala samo navika. Opet kazem, vracamo se ponovo na staro.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:04:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

odoh ga nazvati, poželjela sam ga user posted image user posted image user posted image


vidiš kako si ti konstruktivna.
idem sad i ja svog nazvati user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  ma samo da im poželimo divan dan user posted image  i da misle na nas user posted image  obavezno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:06:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Moj je bio jos pazljiviji u braku, nego u vezi, joj kako mi je ugadjao, stvarno sam se osjecala kao princeza, od kupovine poklona, preko odnosa prema meni kao osobi, svakodnevne paznje, sitnica koje zacine zivot. Odkako sam otisla na trudnicko,sve se ocelo mijenjati. Islo je postepeno, i dalje mi je ugadjao sve u materijalnom smislu, provodio dosta vremena sa mnom, ali nije bilo one emocije, one iskrice kao prije. Dan po dan, dan po dan, dodje i do toga da se vise i ne poljubimo pred spavanje i kad dodje s posla, samo se pozdravimo kao da smo cimeri, nestalo je nekadasnjeg tepanja, njeznih rijeci, svakodnevna komunikacija je postala gruba, udaljili smo se. Dok nije puklo. E kad je puklo, bilo je grozno, ali zato se sad hvala Bogu opet vraca na staro, valjda je i on uvidio da to nigdje ne vodi. Ima do mene, jer sam se potpuno posvetila djetetu, ali ima dosta i do njega.


ljepotice ne daj se, hB pa se odnosi popravljaju! ajde i ti malo poradi na tome pa ako on zaboravi da te cmokne pred spavanje uskoči mu u krilo i ljubni ga
a koliko ste u braku mila? mi smo 3 godine al smo se zabaljali dugo, 11 godina user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:08:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

odoh ga nazvati, poželjela sam ga user posted image user posted image user posted image


Mi se recimo i dalje cujemo kao prije stop uta dnevno, samo to je prije bilo kao sto kazes, jer se pozelimo, ali onda je u neka doba od toga ostala samo navika. Opet kazem, vracamo se ponovo na staro.


vjeruj mi da ja mm nazovem i otpjevam mu samo neku dječiju pjesmicu i kažem pa pa totalna sam budala user posted image user posted image user posted image
ne mora tel razgovor uvijek biti konstruktivan, nekad ga zvrkni i uradi nešto slično user posted image  mi ženice smo romantičnije, ne moraš čekati da on prvi počne

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:12:40   
veeseelaa
i daj mu neki šašavi nadimak, svake hefte drugi
Obzirom da gledamo s malenom Fifi ja svog zovem Bocko user posted image user posted image user posted image  i onda malenoj kažem "svi na Bocka" i onda skočimo obje na njega i ljubimo ga i škakljimo, čak ga i malena nekad zove Bocko ili Bobi hahahah čuje dijete od mene user posted image
E sad dal si ti takav tip to neznamuser posted image
Meni jedna jaranica kaže ja kad bi tako kao ti se ponašala mm bi mislio da sam poludjela user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:18:20   
malena sharena
Samo da ilustrujem to njegovo udaljavanje. Prije kad me nazove, govori-mala, nikad mi se ne obraca imenom, a ovako je izgledalo do skora - djes, sta ima jarane. Kazu njegova raja s posla da svaki put padaju od sege kad cuju da mi govori jarane.
Ma pocela sam ja prva iakomi je u pocetku bilo krivo sto se on ne sjeti sam, ali sta ces, ne mozes topustit da tako ide. I peglala sam ga s razgovorima, satima sam razgovarala s njim doslovno iz dana u dan, samo da mu objasnim da se tako ne moze i ne treba zivit u braku, eh sad, je liskonto da je stvarno tako ili je samo htio da ga vise ne peglam, ne znam user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:18:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Moj je bio jos pazljiviji u braku, nego u vezi, joj kako mi je ugadjao, stvarno sam se osjecala kao princeza, od kupovine poklona, preko odnosa prema meni kao osobi, svakodnevne paznje, sitnica koje zacine zivot. Odkako sam otisla na trudnicko,sve se ocelo mijenjati. Islo je postepeno, i dalje mi je ugadjao sve u materijalnom smislu, provodio dosta vremena sa mnom, ali nije bilo one emocije, one iskrice kao prije. Dan po dan, dan po dan, dodje i do toga da se vise i ne poljubimo pred spavanje i kad dodje s posla, samo se pozdravimo kao da smo cimeri, nestalo je nekadasnjeg tepanja, njeznih rijeci, svakodnevna komunikacija je postala gruba, udaljili smo se. Dok nije puklo. E kad je puklo, bilo je grozno, ali zato se sad hvala Bogu opet vraca na staro, valjda je i on uvidio da to nigdje ne vodi. Ima do mene, jer sam se potpuno posvetila djetetu, ali ima dosta i do njega.

ja sam nakon poroda sa drugom djevojčicom stekla osjećaj da smo se ja i suprug malo pogubili.
naravno nismo to htjeli...jednostavno život je doprinjeo tome...imali smo odjenom dvije bebe u kući...jednoj 2 i po godine a druga se rodila. On je radio dva posla a ja bila kući...
balans da jednu naharnim, drugu podojim, sve održavam higijenski prikladno, kuham što voli on, zadovoljim svoje potrebe za sređivanjem i jelom...bilo je pomalo i teško.
međutim...neke stavri se u braku dešavaju kao normalna pojava...i nisam imala vremna ni da se zabrinem...ponovno smo uspostvili svoj ritam...nas dvoje sa djecom i nas dvoje bez njih.
Mislim da u braku koji je ''dobar'' nema ni potrebe da se posebno trudite...ono će doći samo po sebi.
Neke novine koje su vam se desile poremetile su vas na sekundu...ali sve se to vrati na svoje.
ja sam jučer shavtila da imama veliku djecuuser posted image
ja i suprug u neobaveznoj kafi u bašti u kojoj smo je pili dok smo se zabavljali...a naše vure skakuću same po parkiću iza...nemoramo ih paziti stalno...i možemo se i nasmijati i poljubiti i zagrliti a da se ne binem jeli to njima smeta ili će im nešto biti. Roditeljska pažnja majke i oca mjeri se na više načina i različita je...mi smo možda strašljivije pa onda to same pretvorimo u pretjeranu pažnju prema djetetu.
I kažem ti....
sve će to doći na svoje....
Kako ode tako se i vratiuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:20:33   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i daj mu neki šašavi nadimak, svake hefte drugi
Obzirom da gledamo s malenom Fifi ja svog zovem Bocko user posted image user posted image user posted image  i onda malenoj kažem "svi na Bocka" i onda skočimo obje na njega i ljubimo ga i škakljimo, čak ga i malena nekad zove Bocko ili Bobi hahahah čuje dijete od mene user posted image
E sad dal si ti takav tip to neznamuser posted image
Meni jedna jaranica kaže ja kad bi tako kao ti se ponašala mm bi mislio da sam poludjela user posted image


Ma draga vesela, jesam takav tip. Mi se voliko ko talijani, divlje, brzo i strastveno i cijeli nam je medjjusboni odnos takav. Zato mi i jest postalo tegobno to njegovo ponasanje. Ma odkako je poceoraditi sve sa samim muskarcima,promijenio se, dok je bio sa zenama, bio mi je bolji user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:20:54   
chuci
znala sam dobivati čudne komentare i poglede zbog ovakvog ili sličnog ponašanja prema mm.
a mi smo oboje maze jedno drugom, i privrženi pravo.
pogotovo mrzim kad mi ''''neko'''' (zna se ko misli da poznaje naše muževe bolje od nas) kaže za mm, ma neće on, ne voli on tako ili to.
ma bježi tamo

kaže moja nana rahmetli kad se tata oženio mamom i došli nekad na ručak kod nje, uh a danas buranija a ti ne voliš. kaže tata ma ja ti to sad volim otkako sam se oženio. user posted image user posted image pošto je ona bila super žena bilo joj je drago, a nije ko neke svekrve odmah na snahu da mijenja njenog sina.


edit: sad ja kontam ono citiranje postova. ja dok sam ovo napisala ono milion postova između ovog i onog od veeseelee.


< Poruku je uredio chuci -- 24.9.2010 10:27:58 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:22:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Samo da ilustrujem to njegovo udaljavanje. Prije kad me nazove, govori-mala, nikad mi se ne obraca imenom, a ovako je izgledalo do skora - djes, sta ima jarane. Kazu njegova raja s posla da svaki put padaju od sege kad cuju da mi govori jarane.
Ma pocela sam ja prva iakomi je u pocetku bilo krivo sto se on ne sjeti sam, ali sta ces, ne mozes topustit da tako ide. I peglala sam ga s razgovorima, satima sam razgovarala s njim doslovno iz dana u dan, samo da mu objasnim da se tako ne moze i ne treba zivit u braku, eh sad, je liskonto da je stvarno tako ili je samo htio da ga vise ne peglam, ne znam user posted image


ma kad te nazove i kaže jarane reci ja nisam jaran, ja sam tvoja puslica, nazovi ponovo i lijepo pričaj i tras slušalicu (ton nek ne bude ozbiljan, više šaljiv)
Ja bi tako, sve dok ne dodje pameti  i ne vrati se na starouser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.9.2010 10:23:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:25:08   
malena sharena
Hanady, i ja sam tako mislila, da ce sve doci na svoje, da se ne treba truditi. Vama svaka cast na tome. Ali vi oboje radite. Ja sam domacica, pa valjda imam vremena da namisljam user posted image . Salim se, volim biti domacica, ali tu dolazi do sukoba, ja sam relativno odmorna i stalno bih hodala nekud, a on je krepan i sanja o jastuku. Tako da smo poceli zivjeti dva paralelna zivota. Eh, on nema vremena da razmislja kako da to popravi, a ja imam. Osim toga, oboje smo temperamentni uzasno. Osim sto se volimo kao talijani, isto tako se i svadjamo user posted image . A ja ne zelim da mi dijete gleda galamu i dramu u kuci, zato sam morala poduzeti nesto user posted image . Sad se vise pazimo, a kad se svadjamo "castimo se" kroz stisnute zube. Zasadsmo na dobrom putu, ja mislim user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:28:24   
malena sharena
Ja vesela kad citam tvoje postove kao da sebe citam. Ma ja sam takva, sto kazes, tres slusalicom, ali on nije nagodan kao ta tvoja dobrica user posted image . Ovajmoj bi ostavio sav posao i dosao autom kuci da vidi u cemu je problem user posted image . Eh, moglo je nekad tako, ali sad je dijete tu. Zato ja sad moram biti, joj kako mrzim ovo - BITI MUDRA!

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:33:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Hanady, i ja sam tako mislila, da ce sve doci na svoje, da se ne treba truditi. Vama svaka cast na tome. Ali vi oboje radite. Ja sam domacica, pa valjda imam vremena da namisljam user posted image . Salim se, volim biti domacica, ali tu dolazi do sukoba, ja sam relativno odmorna i stalno bih hodala nekud, a on je krepan i sanja o jastuku. Tako da smo poceli zivjeti dva paralelna zivota. Eh, on nema vremena da razmislja kako da to popravi, a ja imam. Osim toga, oboje smo temperamentni uzasno. Osim sto se volimo kao talijani, isto tako se i svadjamo user posted image . A ja ne zelim da mi dijete gleda galamu i dramu u kuci, zato sam morala poduzeti nesto user posted image . Sad se vise pazimo, a kad se svadjamo "castimo se" kroz stisnute zube. Zasadsmo na dobrom putu, ja mislim user posted image

E draga ovo nije ndostatak njegove paženj već tvoja psiha...
nedavno smo pisla eo tome....
Ti moraš znati da to što si kući i domaćica nisi bez posla...
često puta posao domaćice biva teži od onoga koji radiš u kaneclariji....a on to mora znati. Nikada on to neće shavtiti dok ti sama smatraš da ti ne radiš, da si domaćica.
ja sam biča biše od godinu dana kući sa djecom...i nisma dala ni reći da ništa ne radim, nisma nikome dala pardona...imala sam potrebu za odnorom veću nego sada kada idem na posao....
Moj suprug je to znao...ne zato što je primjećivao jer muškarci generalno takve stavri ne primjećuju...već zato što sam ja zadala takav tempo razmišljanja. imala sam posao i kao ''platu'' očekivala sam da sjede sa mnom, razgovara, uzme djecu sa njima porešat, ja doem sama pročitam knjigu na Baricama dok on pospremi ( kako kod) i ručak napravi 8 pa makar i samo skuha makarone).

Ide to kod vas na bolje...
i naravno ovaj dio povišenog tona pred djecom...lijepo da se sami sebi sankcionisali.
znam nekad se teško ikontrolisati...ali uvijek i uvijek...brak jeste važan ali djeca u braku nisu birala svoje roditelje mi smo njih rodili. nemojda djeca požele da su im mama i tata neko drugi. Uvijek neka ti je to na umu pa spusti loptu...i onda je potigni tihim i maznim glasom u sitne sate...kada se obično sve žene potrude ''prevesti'' muža na svoj kolosijek. najveće želje ispunjene su mi oko 3 u noćiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 10:52:22   
veeseelaa
malena šarena ja ne mislim da ti tražiš nešto što ti ne pripada i mislim da to nema veze što si domaćica, bila sam i ja godinu dana na porodiljskom, ne mislim da umišljaš stvari, samo tražiš pažnju koju zaslužuješ
Nek on jarane govori nekom drugoguser posted image
Popričaj s njim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 11:10:31   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E draga ovo nije ndostatak njegove paženj već tvoja psiha...
nedavno smo pisla eo tome....
Ti moraš znati da to što si kući i domaćica nisi bez posla...
često puta posao domaćice biva teži od onoga koji radiš u kaneclariji....a on to mora znati. Nikada on to neće shavtiti dok ti sama smatraš da ti ne radiš, da si domaćica.
ja sam biča biše od godinu dana kući sa djecom...i nisma dala ni reći da ništa ne radim, nisma nikome dala pardona...imala sam potrebu za odnorom veću nego sada kada idem na posao....
Moj suprug je to znao...ne zato što je primjećivao jer muškarci generalno takve stavri ne primjećuju...već zato što sam ja zadala takav tempo razmišljanja. imala sam posao i kao ''platu'' očekivala sam da sjede sa mnom, razgovara, uzme djecu sa njima porešat, ja doem sama pročitam knjigu na Baricama dok on pospremi ( kako kod) i ručak napravi 8 pa makar i samo skuha makarone).

Ide to kod vas na bolje...
i naravno ovaj dio povišenog tona pred djecom...lijepo da se sami sebi sankcionisali.
znam nekad se teško ikontrolisati...ali uvijek i uvijek...brak jeste važan ali djeca u braku nisu birala svoje roditelje mi smo njih rodili. nemojda djeca požele da su im mama i tata neko drugi. Uvijek neka ti je to na umu pa spusti loptu...i onda je potigni tihim i maznim glasom u sitne sate...kada se obično sve žene potrude ''prevesti'' muža na svoj kolosijek. najveće želje ispunjene su mi oko 3 u noćiuser posted image



Ma dobro, ima i moje psihe, ne kazem da nema, ali ja mislim da smo se mi toliko posvetili djetetu da smo totalno zapostavili NAS. Hvala Bogu pa smo to uvidjeli. On zaista nije kao sto je prije bio, pa meni su sve prijateljice zavidjele na muzu, na iznenadjenjima i paznji koju mi priredjuje. S vremenom su nestale i njezne rijeci, a kamoli sta vise. A to za posao domacice ni ja ne dam nista reci, te zivce i rad ne moze nijedna plata nadoknaditi.
Jos ja sad pocinjem raditi na jednom projektu od kuce, plus pripremanje ispita, uh...

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 11:23:22   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

malena šarena ja ne mislim da ti tražiš nešto što ti ne pripada i mislim da to nema veze što si domaćica, bila sam i ja godinu dana na porodiljskom, ne mislim da umišljaš stvari, samo tražiš pažnju koju zaslužuješ
Nek on jarane govori nekom drugoguser posted image
Popričaj s njim


Ma kad sve saberem i oduzmem i ja skontam da sam upravu user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nedostatak pažnje?
24.9.2010 11:41:07   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i daj mu neki šašavi nadimak, svake hefte drugi
Obzirom da gledamo s malenom Fifi ja svog zovem Bocko user posted image user posted image user posted image  i onda malenoj kažem "svi na Bocka" i onda skočimo obje na njega i ljubimo ga i škakljimo, čak ga i malena nekad zove Bocko ili Bobi hahahah čuje dijete od mene user posted image
E sad dal si ti takav tip to neznamuser posted image
Meni jedna jaranica kaže ja kad bi tako kao ti se ponašala mm bi mislio da sam poludjela user posted image


Vesela, user posted image user posted image user posted image user posted image super savjet, pa ako bocko ubode i dobro je, ako ne sreća pa je Fifi rađena u dosta nastavaka, hahahah




Upade moj post u veselin, hahaha, da ne bude zabune ja PISALA


< Poruku je uredio mama alma RR -- 24.9.2010 11:44:23 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *