|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:50:54   
idana_85
Ooo, on je bio moja tajna simpatija....:) Legenda je. Na kojem si smjeru*?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:54:57   
myb@by
Na računovodstvu i reviziji.Moj ti savjet da ne uzimas kod Tatica temu ako ne znas dobro engleski,jer je sva literatura na engleskom.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:58:38   
idana_85
I ja sam na R&R, mozda se i znamo. Ma imam ja jos do diplomskog. Nisam ni kontala kod nejga, ja bih nesto iz marketinga uzela

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 12:02:39   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mozda se stvarno znamo.Koliko ti je ostalo ispita?Na marketingu moras provoditi neka istrazivanja pa ako nemas puno vremena ne uzimaj ni marketing.
Ja sam malo i sama kriva za diplomski.Saznala za trudnocu i opustila se jer sam bila svjesna da me niko trudnu nece zaposliti.I tako dan po dan mi se izvukao.Ja mislila 9 mjeseci traje vjecnouser posted image user posted image user posted image .Zavrsila krajem jula,poslala Arminu rad i on mi svasta napisao user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 12:05:48   
idana_85
ostalo mi 6...ma ne znam kod koga bi...jedino kod sunje, kod njega kazu najbolje ide,ali ja kod njega imam 6...ma ima jos vremena,da mi je sta poloziti,s bebicom tesko ista ucim...

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 18:00:16   
milenium
prijavljujem se i ja .ja sam student otkad znam za sebe!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 18:14:30   
leona81
evo i mene...apsolvent ekonomije, smjer marketing:) jos malooooo, ja sam mislila uzeti diplomski kod bivseg dekana Cicica

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 18:40:49   
myb@by
Čovječe koliko nas ovdje ima sa ekonomije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Bravo za nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 22:20:31   
idana_85
Hehe,ovo sve studira ekonomiju.user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 22:51:17   
leli§
ja nisam ni mama a ni ne studiram...

ovo prvo jos nisam odradila ovo drugo jesam:):):)

ali se ukljucujem u temu da svima vama zazelim sto laksi nastavak i zavrsetak fakulteta, i da ako Bog da uzivate u svojoj profesiji...

Lulu_ tebi zelim da se sto prije odlucis i upises fakultet i budes zadovoljna odabirom

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:00:24   
Ilhana RR
Juhu drage, evo ja se taman prijavila na sledecu godinu... tako da sam i ja mama i studentica... plus radnica =) neka mi dragi Allah bude na pomoci, kako ce sve to izgledati pitam se... :S

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:06:57   
myb@by
Bitna je samo volja,bice to bolje nego sto ti mislis user posted image .U svakom slučaju SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:09:50   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

Bitna je samo volja,bice to bolje nego sto ti mislis user posted image .U svakom slučaju SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Jes samo fazon je sto sam bez volje al reko kad sam pocela da zavrsim... doduse sad mozda sam bez volje a doce volja ako Bog da cim udjem u neki ritam ;)
Hvala!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:16:33   
bebacha
evo da se i ja stupasim:)ok oktpbra idemo daljeeeee
upisujem trecu godinu i hrabro idemo prema kraju.uh jesam samouvjeranauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:18:38   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: myb@by

Bitna je samo volja,bice to bolje nego sto ti mislis user posted image .U svakom slučaju SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Jes samo fazon je sto sam bez volje al reko kad sam pocela da zavrsim... doduse sad mozda sam bez volje a doce volja ako Bog da cim udjem u neki ritam ;)
Hvala!

ma cim si ti to upisala znaci da imas volju.Sad je bitno da se samo zafuras.I meni je ostao samo diplomski ali nesto mi se nikako ne da.Usla sam u deveti mjesec pa me sada hvata panika ali bice valjda sve okuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:24:00   
Ilhana RR
myb@by - moguce je da si upravi, doduse imam volju da zavrsim i srecom pocinjem sa dobrim kursom... boje i forme =) tako da cu se malo zabaviti oko slikarstva i skupltura... al zato isto imam kurs koji se zove CAD - dizajn konstrukcije masina i alata.... to je bljak....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 0:27:01   
mila81
Sretno draga moja, da ti Allah olaksa, bitno je uci u semu, a ostalo dolazi samo po sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 12:26:01   
idana_85
Ilhana bebacha...cestitam vam i da akobogda to brzo zavrsite. Sretno

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 12:33:09   
nermina_
evo da se i ja ovdje upisem. trudnica sam u sedmom mjesecu a druga sam godina nastavnickog fakulteta smjer razredna nastava. nevjerujem da cu sada uspjeti upisati trecu jer mi je ova godina bila jako burna (udala se, zatrudnila, pa evo sad ako Bog da i bebac) ali hajde polako obnovicu ovu drugu pa lagano.

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 12:33:54   
mnn
ja studiram vandredno pravo..nemam još puno do kraja...ali eto sad malo stoji faks zbog bebe.planiram svakako završtiti samo me sve plaši jer neznam kako če to sve iči kad krenem raditi...uf...user posted image


čestitam svima vama koje studirate!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
31.8.2009 12:34:23   
bebacha
hvala.ako Bog da pa cu zavrsit.bas bas mi se zuri

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
1.9.2009 19:53:25   
Crazy little thing
Evo mene sad ću drugu ponovno upisivati. Ja, beba, Fakultet.. Hm.. Kako li će sve to izgledati.. hehe.. Inače, studentica filozofije :)

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
1.9.2009 21:04:03   
jasmina_mm
evo da se i ja prijavim
studiram Poslovno komuniciranje na FPN-u u Sarajevu i pocela sam studirati kad mi je sin imao godinu i HB uspjesno sam ocistila prvu. Sada upisujem drugu aBd. Vanredan sam studebt a godina na FPN-u je 800,00 KM
eto Lulu_ nadam se da sam pomogla user posted image i da sam te ohrabrila bar malo


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
5.10.2009 11:31:36   
esma*
Ja nisam "mama" ali sam student,nakon 10 godina obnovila sam status i aBd krećem dalje II god. pedagogije na FF u Sarajevu

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
5.10.2009 11:39:27   
Bubana

Evo ja vise nisam student user posted image . Skoro sam diplomirala , a samo sam htjela da zazelim svim mamama , trudnicama pa i onima koje jos nisu u ovim vodama a planiraju , puno srece i strpljenja . Ja sam upisala nastavak studija prije nego sam zatrudnila s prvim djetetom i evo nakon tri i po godine diplomirala u trudnoci s drugim djetetom user posted image
Nije bilo lako , ali se isplatilo. Paralelno sa studijem sam i radila , tako da se sve moze kad se hoce , samo jaka volja  i sve se  dovede do kraja user posted image
Sretno user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *