|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
5.3.2012 0:03:53   
neki x

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: neki x

Ima li ko da meni objasni kako da imena mojih djecaka imaju isto znacenjeuser posted image Bas mi to nije nikako jasnouser posted image

Sead i Said...user posted image


Evo slicnih znacenja user posted image

Isti im je korijen user posted image


SEAD (ar.)-sreca,dobar predznak,uspjeh

SEID (ar.)-sretan,blazen,uspjesan

Hvalauser posted image A bas ima slicnih imena,kao npr.Sead,Seid,Said,pa cak sam vidjela i cula za ime Saad(prelijepo mi zvuci,al muz mi ne dade,kaze ma daaaj zeno,pa nismo u Arabiji,kako ce ga ljudi zvati)user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
7.3.2012 12:24:53   
maja ds
Meni se sviđaju ženska imena Soraja, Nora i Riana, a od muških Arian.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 202
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *