|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 15:57:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

baš sam iznenadjena, pa zar joj je termin bio ovih danauser posted image



user posted image  je malo poranio, termin joj bio 17.09. mislim....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 15:59:34   
Apotekarka
e meni je bila rekla da joj je termin 30.09.ali da ce roditi ranije jer je beba prekrupna...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:01:17   
veeseelaa
pa vidim ja
a mene je zauser posted image vala u smislu Ajša prekrupna rodjena, da je Niobe dočekala tremin maleni bi imao do 4300user posted image user posted image
Remzy jesul je puno šili? koliko je sve trajalo? znal se šta



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:01:39   
Mya_81 RR
Ma, bitno je da je sve u redu! user posted image

Čestitamo od srca i sve najbolje vam želimo!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:05:12   
malena_t
Čestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:10:53   
naša.mrvica
Cesitke od srca.Sve naj naj sretnim roditeljima i sincicu da se vole, maze i paze.Sretnouser posted image

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:17:24   
mila81
Cestitke od srca


user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:25:06   
Amelaa RR
Draga Niobe od srca ti zelim da mi se sto prije oporavis a malom princu da sto bolje slusa svoje roditelje.
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:33:46   
bebana27
Cestitke sretnim roditeljima a malom ljepotanu dug i sretan zivotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:58:01   
nikita
Cestitke roditeljima od srca...a bebici dug i sretan zivotuser posted image

Ja sam bas ostala paf...sinoc nije nikakve bolove spominjala, pricali smo o porodu, i mene i nju je strah uhvatio nakon tih prica i otisla sam s nadom da necemo sanjat porod a eto ona ga i nije trebala sanjat user posted image
A Hanady govori jedva cekam kad cete se vas dvije porodit da vidite kako je to divno...eto hanady jedna manje user posted image
Draga moja nadam se da se nisi mnogo namucila ... Pusa


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 16:59:00   
mamine oci
user posted image jos jednom cetitke za nasu slatku mamu niobeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:01:49   
Honey3
cestitke oduser posted image i sve najbolje u zivotuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:03:51   
Anoniman
Niki još malo pa ćeš i ti... mi smo krivci sinoć sa svojom pričom ženi smo ubrzali kontrakcijeuser posted image user posted image user posted image
Niki ne dolazi na chat do terminauser posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:04:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: nikita

Cestitke roditeljima od srca...a bebici dug i sretan zivotuser posted image

Ja sam bas ostala paf...sinoc nije nikakve bolove spominjala, pricali smo o porodu, i mene i nju je strah uhvatio nakon tih prica i otisla sam s nadom da necemo sanjat porod a eto ona ga i nije trebala sanjat user posted image
A Hanady govori jedva cekam kad cete se vas dvije porodit da vidite kako je to divno...eto hanady jedna manje user posted image
Draga moja nadam se da se nisi mnogo namucila ... Pusa


Ja vas nisam prepadala ja sam vam iskreno rekla...a eto ona se porodi ... vidjet ćeš da sam bila u pravu to je divan osjećaj. jedva čekam njenu porođajnu priču ...biće bolja od enisa_sare garant user posted image user posted image user posted image  a tvoja bolja i od Niobe 100%user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:07:31   
mama2009
Čestitam, sve najbolje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:08:49   
MELLI
Rekoh ja nekidan na chatu,da bi beba mogla i prije termina,a vi meni ne plaši ženuuser posted image user posted image user posted image ,eto saduser posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu,
Niobe od srca ti čestitam,želim ti što brži oporavak i uživaj u majčinstvuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:15:15   
Schecherlemica
Cestitamo od srca!!!
Sve najbolje...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:18:23   
nikita
IZVORNA PORUKA: Hanady
Ja vas nisam prepadala ja sam vam iskreno rekla...a eto ona se porodi ... vidjet ćeš da sam bila u pravu to je divan osjećaj. jedva čekam njenu porođajnu priču ...biće bolja od enisa_sare garant user posted image user posted image user posted image  a tvoja bolja i od Niobe 100%user posted image user posted image user posted image user posted image


Znam draga da je sve iz dobre namjere bilo user posted image Vidjet cemo mozda prebacim pricu na Hocu porod ko u Niobe hehe , a vala i jest najbolje ovako iznenada , dok i ne skontas sta te snađe vec gotovo...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:18:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Niki još malo pa ćeš i ti... mi smo krivci sinoć sa svojom pričom ženi smo ubrzali kontrakcijeuser posted image user posted image user posted image
Niki ne dolazi na chat do terminauser posted image


slobodno ti niki nachat vidiš da nema ništa od priče porađala se 24 sata...ovoj trebalo manje od 12 sati...user posted image user posted image user posted image
joj ljubim vas trudnice moje lijepe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:20:29   
nikita
ma ne moze mahalusa bez chata user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:21:22   
Eli83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NAJISKRENIJE ČESTITKE

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:23:25   
mamica
cestitamo i mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 17:43:04   
Emina85



ČESTITAMO!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 18:23:33   
Ilhana RR
Cestitam draga! Sve najbolje vam zelim sa vasom malom bebicom. Ako Bog da da vam sincic bude ziv i zdrav.

Pusa od nas!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: NIOBE se porodila
3.9.2009 18:28:25   
nanika
Cestitam na rodjenju sincicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *