|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 12:15:53   
reallove
Drage moje,sve najboljeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 12:29:32   
vila_7
Bajram Serif Mubarek Olsun svim forumasicama islamske vjeroispovijesti....zelim vam puno zdravlja i srece,vama i vasim porodicama! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 12:35:13   
canim
Bajram Serif Mubarek Olsun user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 13:39:18   
Honey3
user posted image user posted image Bajram Serif Mubarek Olsun,mojim dragim forumasicama,koje slave,sve najbolje njima i njihovim porodicama user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 14:31:45   
ena23
bajram serif mubarek olsun drage moje.

ovdje nema Bajrama, dan kao i svaki drugi, osim sto je mm isao na Bajram-namaz u rotterdam, a meni je sve isto, kuca, djeca, rucak, zubici, nikakva atmosfera...

mislim o svojoj familiji i kako su do sad zaklali kurban, sad sigurno pakuju sta koga sljeduje, djeca odnose kurbane po komsiluku, zene u kuci malo tracaju, malo spominju Allaha, pa se malo "ujedu" pa se malo nasmiju user posted image pa gosti prolaze kroz avliju jer je familijarna kuca i avlija odma pored dzamije pa svako zvan i nezvan, znan i neznan, ulazi, cestita Bajram, popije koji fildzan kafe...
i prvi put otkako sam dosla u holandiju, a sad ce sest mjeseci, zaista zaista se pitam da li je vrjedno... ja bar imam uspomene na Bajrame, moja djeca nece imati ni uspomene...


uzivajte mile moje sa svojim familijama, rodjacima, soframa, dzamijama, mirisom bajrama, u Bajramskom duhu i veselju, ima nas koje bi rado bile na vasim mjestima sada user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 15:47:02   
Mjeseceva Pratilja
Bajram mubarek olsun forumasicama koje ga obiljezavaju.
Kod nas je malo drugaciji Bajram nego u Bosni ali je podjednako lijep, velicanstven samo na neki drugi nacin. :)


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 15:57:34   
Taii
Bajram Serif Mubarek Olsun drage moje...user posted image user posted image

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 16:45:30   
neki x
Bajram Serif Mubarek Olsun i od mene,sve najbolje vam zelimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 16:46:52   
nanika
Bajram Serif Mubarek Olsun dragim forumasicama koje slaveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 17:19:15   
Volim Te!
Bajram Serif Mubarek Olsun da vama i vasim porodicama Allah dz.s. svako dobro podari.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 17:50:43   
sporty mamaa
Svima clanicama RR -a islamske vjeroispovijesti zelim sretan i radoscu i mirom ispunjen Bajramuser posted image

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 19:01:47   
koka i po
IZVORNA PORUKA: ena23

bajram serif mubarek olsun drage moje.

ovdje nema Bajrama, dan kao i svaki drugi, osim sto je mm isao na Bajram-namaz u rotterdam, a meni je sve isto, kuca, djeca, rucak, zubici, nikakva atmosfera...

mislim o svojoj familiji i kako su do sad zaklali kurban, sad sigurno pakuju sta koga sljeduje, djeca odnose kurbane po komsiluku, zene u kuci malo tracaju, malo spominju Allaha, pa se malo "ujedu" pa se malo nasmiju user posted image pa gosti prolaze kroz avliju jer je familijarna kuca i avlija odma pored dzamije pa svako zvan i nezvan, znan i neznan, ulazi, cestita Bajram, popije koji fildzan kafe...
i prvi put otkako sam dosla u holandiju, a sad ce sest mjeseci, zaista zaista se pitam da li je vrjedno... ja bar imam uspomene na Bajrame, moja djeca nece imati ni uspomene...


uzivajte mile moje sa svojim familijama, rodjacima, soframa, dzamijama, mirisom bajrama, u Bajramskom duhu i veselju, ima nas koje bi rado bile na vasim mjestima sada user posted image




nije vazno gdje se nalazis......nego ono sto je u srcu.
potrudi se da i u srcima svoje djece nadjes mjesto za onaj osjecaj koji je tebi vazan i za kojim ceznes....a tebi iskreno zelim da sljedeci Bajram provedes tamo gdje si ostavila svoje srce...ali ne i ono sto je u njemuuser posted image
i maksuz tebi Bajram Serif Mubarek Olsun iz jednog malog grada u srcu Bosne i od jedne nepoznate tete

< Poruku je uredio koka i po -- 26.10.2012 19:03:05 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 19:03:31   
MicoTico
Svim forumašicama( i forumašimauser posted image )islamske vjeroispovijesti sa RR sve najbolje za praznik i da ga provedu onako kako njima najviše paše!user posted image

Bajram Šerif Mubarek Olsun!



< Poruku je uredio MicoTico -- 26.10.2012 19:05:01 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 20:19:02   
mamma mumi
Bajram Serif Mubarek Olsun drage moje, neka vam dragi Allah uslisi dove i da puno zdravlja i snage da svoju pilad izvedete na pravi put, a svim trudilicama da ih insallah ubrzo obraduje majcinstvom .AMIN

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 21:41:43   
amra_sa
Bajram Šerif Mubarek Olsun svim forumašicama islamske vjeroispovijesti.Da dragi Allah vama, vašoj porodici i familiji da sve najbolje.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
26.10.2012 22:58:51   
ena23

IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: ena23

bajram serif mubarek olsun drage moje.

ovdje nema Bajrama, dan kao i svaki drugi, osim sto je mm isao na Bajram-namaz u rotterdam, a meni je sve isto, kuca, djeca, rucak, zubici, nikakva atmosfera...

mislim o svojoj familiji i kako su do sad zaklali kurban, sad sigurno pakuju sta koga sljeduje, djeca odnose kurbane po komsiluku, zene u kuci malo tracaju, malo spominju Allaha, pa se malo "ujedu" pa se malo nasmiju user posted image pa gosti prolaze kroz avliju jer je familijarna kuca i avlija odma pored dzamije pa svako zvan i nezvan, znan i neznan, ulazi, cestita Bajram, popije koji fildzan kafe...
i prvi put otkako sam dosla u holandiju, a sad ce sest mjeseci, zaista zaista se pitam da li je vrjedno... ja bar imam uspomene na Bajrame, moja djeca nece imati ni uspomene...


uzivajte mile moje sa svojim familijama, rodjacima, soframa, dzamijama, mirisom bajrama, u Bajramskom duhu i veselju, ima nas koje bi rado bile na vasim mjestima sada user posted image




nije vazno gdje se nalazis......nego ono sto je u srcu.
potrudi se da i u srcima svoje djece nadjes mjesto za onaj osjecaj koji je tebi vazan i za kojim ceznes....a tebi iskreno zelim da sljedeci Bajram provedes tamo gdje si ostavila svoje srce...ali ne i ono sto je u njemuuser posted image
i maksuz tebi Bajram Serif Mubarek Olsun iz jednog malog grada u srcu Bosne i od jedne nepoznate tete


hvala od srca

user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:03:13   
salmy
Bajram serif mubarek oslun dragim zenicama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:10:46   
mishkica
Bajram serif mubarek olsun user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:18:09   
bebaa
Bajram Šerif Mubarek Olsun.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:20:11   
idana_85
Bajram Serif Mubarek Olsun drage zenice, cuvajte se kolaca danas user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:32:04   
Leva
BAJRAM MUBAREK OLSUN i od nas troje user posted image U zdravlju i rahatluku ih sa djecicom docekali jos puno aBd user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:37:30   
Full Moon
Bajram bareculauser posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:40:25   
MicoTico
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Svim forumašicama i njihovim porodicama želim sretan i blagoslovljen praznik!user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:47:34   
jasmin
Bajram Mubarek Olsun.
Tekabbelellahu minna we minkum.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Bajram Serif Mubarek Olsun 2009
8.8.2013 8:56:23   
Apotekarka
Sretan Bajram svim mojim forumadicama s ove teme koje ga slave,sve najljepse od srca

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *