|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
21.8.2010 21:01:42   
rose
tema gore od 2008 se sigurno promjenilo dosta pa ako je neko voljan da pise...user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
21.8.2010 21:55:17   
škorpija
u wenice radnjama (jedna ima u BBi , druga u robotu na socijalnom), može se naći slatke garderobe i kvalitetnih bodija (čak ima i nekih uvoz iz njemačeke, ali većina je turska roba ali jako kvalitetna) e sad treba paziti jer su brojevve čudni, meni je uvijek kod njih trebao broj veći nego što A. u tom trenutku nosi
i da, radnja u robori je nešto jeftinija od one u BBI
u todoru je slatka garderoba i jako kvalitetan,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.8.2010 18:53:23   
lejna_
U Zari je sniženje neko, .. dekice, peškirići sa kapuljačom, ... po 5KM, .. jako kvalitetni.
Robica im je snižena od 3 do 5 maraka - bodiji, majice,gegice, ... ma ima svega, ako se nije razgrabilo.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.8.2010 10:56:45   
rose
IZVORNA PORUKA: lejna_

U Zari je sniženje neko, .. dekice, peškirići sa kapuljačom, ... po 5KM, .. jako kvalitetni.
Robica im je snižena od 3 do 5 maraka - bodiji, majice,gegice, ... ma ima svega, ako se nije razgrabilo.


a u kojoj zari? usput bodiju u baby shopu iza katedrale su 8 KM i to oni koji se kopcaju sa strane

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.8.2010 11:53:48   
mamina princeza
nismo vise u skupini beba al gdje kupujemo za curicu ima i za manje bebe pa cu napisati
lindex u importane centru
vrtuljak se otvori u istom

wenice robot socijalno i cesto nesto kupimo u tifani isto u tom robotu
beba kids u ferhadiji
terra nova ( ljetniih majcica smo dosta tamo kupili)
iana i okaidi u BBI kad ima neko snizenje





_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
24.8.2010 10:54:34   
lejna_
Ja sam bila u ona dva na dobrinji i u onom u skolopu intereksa na stupu, samo je dolje dosta mali, pa baš i nema mnogo iuzbora.
Ova dva na dobrinji su super.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
1.9.2010 15:13:30   
mrkva
Zna li neko slučajno da li u Bagateli još uvijek ima povoljno dječijih posteljina i ostale opreme za bebe?

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
1.9.2010 18:40:43   
škorpija
u bagateli uvijek ima posteljine i pratee optreme za nju jer oni to sami proizvode, doduse, nekad su im uzorci bezezeze, ali zna se potrefiti i lijepih, mislim da je komplet jorgan jastu i navlake za to dvoje + carsaf, sve zadjeno oko 20 KM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2011 18:29:49   
alef
Ima svega nabacano kroz postove, pa bih molila ako neko moze da okaci spisak i lokacije radnji gdje ima kupiti kvalitetnih tetra pelena, bodija, benikca i ostale pratece opreme za novordjencad u sarajevu ili njegovoj blizini. Totalno sam neupucena, a vrijeme je da se pomalo spremam (bebica dolazi u maju aBd) 

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2011 18:39:13   
shejla
ja sam svu opremu za novorodjence prije poroda kupila u radnji "sve za bebe"...tako nekako se zove...bila je u Skenderiji, pa kod Katedrale, a sad je na Pofalicima - odmah pored Zare.

Tu ima pelena, dekica, peskira, posteljina, gardarobice...a i kreveta, kolica i tako tih vecih stvari...

kasnije smo bodije kupovali najcesce u Turbo limacu....a ostalu gardarobicu svugdje gdje naidjemo na nesto lijepo user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2011 23:04:43   
RICI
alef moj izbor bi bio amko na mojmilu u prizemlju sve za bebe kvalitetno a nije preskupo, merkator dobrinja poseban t limac sve za bebe, bbi u prizemlju radnja malo skuplja i na spratu okaido i jana na istom spratu su ne znam tacno kojem

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
24.3.2011 11:24:44   
alef
Hvala puno za informacije :) uskoro ulazim u osmi mjesec aBd, pa cu polahko u nabavku osnovnih stvari.

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
31.5.2012 10:31:50   
sunid
Je li jos uvijek ima prodavnica wenice u robotu na socijalnom?Ima li u robotu na hrasnom?

_____________________________

9.12.2011. mamino sunce malo

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
17.7.2013 14:43:13   
mallena09
Zna li iko gdje kupiti kvalitetnei mekane tetra pelene?

(odgovor članu sunid)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
18.7.2013 10:12:37   
Misty_mama
Ja sam ih prošle godine kupila u onoj prodavnici za djecu kod socijalnog .. ne znam kako se zove, u istom je redu gdje i azel france, a ne može se fuliti, nema čega nema za bebe i djecu, od odjeće, opreme, igračaka..
Također ima jedna prodavnica na čaršiji, preko puta Galeba, u ulici iznad Želje, odmah pored donjeg izlaza iz Kolobare (uh, pokušah sve poveznice sa ovom radnjom staviti, nadam se da nisam zakomplikovala user posted image ).. Tu sam viđala iste bodije, rukavičice, peškire i ostalo kao u ovoj kod socijalnog, pa pretpostavljam da bi i u njoj moglo biti user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
18.7.2013 21:01:38   
mallena09
Hvala na inf. i pale su mi na pamet te dvije radnje, isla sam danas do Amka na Mojmilu ali oni imaju samo pcelica maja pelene koje sj jako grube i izgledaju meni nekvalitetno, nekako providne, tkanje rijetko.
Usput sam pogledala i u baby centru na Jezeru, oni imaju neke slovenacke koje su u pakovanju po 10 kom ali posto su zapakovane ne mogu se opipati a kesa im bas nije providna! prodavacica tvrdi da su dobre, ali ja nekako nisam sigurna, a cijena im je 39 km pa mi se ne daje toliko samo da bi probala kakve su :-).
U svakom slucaju hvala na inf,,pogldacu i ovdje.

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
18.7.2013 21:09:07   
škorpija
ja sam super kvalitetne pelene kupila u nekoj radnji tradeli kod kiseljaka, ali ne znam da li još postoji

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
18.7.2013 21:34:47   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: mallena09

Hvala na inf. i pale su mi na pamet te dvije radnje, isla sam danas do Amka na Mojmilu ali oni imaju samo pcelica maja pelene koje sj jako grube i izgledaju meni nekvalitetno, nekako providne, tkanje rijetko.
Usput sam pogledala i u baby centru na Jezeru, oni imaju neke slovenacke koje su u pakovanju po 10 kom ali posto su zapakovane ne mogu se opipati a kesa im bas nije providna! prodavacica tvrdi da su dobre, ali ja nekako nisam sigurna, a cijena im je 39 km pa mi se ne daje toliko samo da bi probala kakve su :-).
U svakom slucaju hvala na inf,,pogldacu i ovdje.

Malena, ja sam pčelicu maju kupila prije 5 godina, i bila sam zadovoljna njima, ali korištene su samo za široko povijanje i poslije za posušivanje guze. Stvar je u održavanju istih....ne znam možda su se s vremenom iskvarili, ali ja ih imam i za bebu koja dolazi aBd, vjeruj mi da su nove. Ja bih kupila obje varijante, pa koja se pokaže boljom dokupiti poslije još.

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
18.7.2013 21:56:49   
mallena09
Ja sam citala da su ih zene ovdje na forumu hvalile, medjutim kad sam ih vidjela razocarala sam se, posto mi je ovo prva beba i ne znam, mislila sam da je do mene, ali onda sam na vjezbama za trudnice vidjela super mekane pelene, i shvatila da se i druge zene zale na sadasnji izbor pelena i pitale smo sestru koja drzi vjezbe gdje su ih one nabavile,medjutim njihove su kaze prijeratne user posted image .

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
19.7.2013 11:59:08   
Ramona11
Zenice ja sam malenom uzela tetra pelene u FISU dok su jos bili u Rajlovcu. Bile su bas povoljne. Nemojte da se vodite time sto su malo ostrije na prvi dodir jer kad se operu to je sasvim druga prica. Meni su bile odlicne i koristila sam ih samo za siroki povoj. Eno ih sve uredno oprane i slozene cekaju na drugu bebu, pa kad bude... user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
19.7.2013 12:02:25   
ada_

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Zenice ja sam malenom uzela tetra pelene u FISU dok su jos bili u Rajlovcu. Bile su bas povoljne. Nemojte da se vodite time sto su malo ostrije na prvi dodir jer kad se operu to je sasvim druga prica. Meni su bile odlicne i koristila sam ih samo za siroki povoj. Eno ih sve uredno oprane i slozene cekaju na drugu bebu, pa kad bude... user posted image

i ja isto,jer se one tek vide kakve su posle par pranja,ja sam zadovoljna a i nisu skupe

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
19.7.2013 13:03:31   
SREĆNA
39 KM za 10 pelene gluho bilo.
Ja sam svoje uzela na pijaci neki srbijanski proizvođač nemam pojma kako se zove i extra su.Perem ih na 90 non stop, peglam, nekad stavim omekšicač kad se sjetim, koristim ih poslije kupanja beba i za posušivanje guza.Bile su oko 15-16 km.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
13.5.2014 18:46:15   
tajra26
da neko od vas nema slucajno broj telefona one radnje na pofalicima baby opreme?? hitno mi treba

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
13.5.2014 19:04:16   
magbi
koje na pofalicima radnje da nemislis na adax sto je bio u konzumu

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *