|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:48:59   
veeseelaa
ja se sa nekim svojim bivšim čujem, jaranski, zašto da ne???? ne živim u prošlosti al nekad sam pored veze s tim ljudima imala i prijateljske odnose
Nema razloga da moj mm bude ljubomoran jer da su bili bolji od njega ne bi bili bivši

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:50:49   
veeseelaa
mene je jedan bivši prije nego će se oženiti lijepo nazvao i iskazao želju da bi da me upozna sa svojom budućom suprugom, lijepo smo sjeli i upoznali se
To je bilo divno veče, žena nije isfrustrirana a ni ja
Halo pa ja sam bivša
Meni je to ok bilo i baš mi je milo što me upoznao s njom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:54:18   
dana3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Nema razloga da moj mm bude ljubomoran jer da su bili bolji od njega ne bi bili bivši





ne misle svi tako.u tome lezi problem .jer ima i onih koji su se udali/ozenili bivsoj/bivsem u inat

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:55:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dana3

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Nema razloga da moj mm bude ljubomoran jer da su bili bolji od njega ne bi bili bivši



ne misle svi tako.u tome lezi problem .jer ima i onih koji su se udali/ozenili bivsoj/bivsem u inat


e pa to je nešto drugo, čemu takav brak ako ću ja strahovat hoćel on bivšu sresti, pa kud bi to vodilo

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2009 22:56:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:56:52   
Blue rose RR
To je jednostavno nešto što različiti  insani mogu dopustiti svom egu, i svojoj ličnosti. Ja nisam od takvih.
Ne želim da prejudiciram ništa (kao što kažu nikada ne znamo šta nas iza ćoška prati), ali ne bih mogla zamisliti da vidim da moj muž se dopisuje sa nekim ko mu je nekada značio u životu, i isto to važi sa mnom.
Ljudi koji su tu bili, su bili, i u svakoj vezi  (koej mi nisu bile platonske) je bio neko povrijeđen: ili ja ili oni.
Tako da ne vidim svrhu toga da se mi sada kao nešto mirimo, kao proživljavamo ponovo sve, i budimo (pu,pu,pu), nešto .

Al opet kažem do je do insana.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 22:59:48   
meme27
svako ima svoj zivot
ali ja nebi mogla imati kontakt sa bivsim nemora tu nista imati
ali radi postovanja prema muzu da muza ne dovodim u nezgodne situacije da se pita bilo sta
jednostavno ako je kraj onda je tu kraj i ide se dalje
nema prijateljvstva jer jednom kada se bude u ljubavnoj vezi to zauvijek ostaje pa bilo osjecaja kasnije ili ne
i nevidim razlog prijateljvstva sa bivsim da se htjelo biti prijatelj bilo bi se u pocetku da je ljubav mogla opstati opstala bi i zasto onda nesto forsirati
postovanje da ali prijateljvstvo ne
ne odnosi se ovo ni na koju forumasicu nego jednostavno ovo je moj stav

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Da li ste ljubomorne?
11.6.2009 23:00:21   
veeseelaa
u pravu si MAryamAmina to je do čovjeka
il si ljubomoran il nisi
ja opet idem onom logikom ako te oženio pa tebe voli, sad se peglati ne bih hvala
Al ja tako razmišljam, meni se često jaranice ibrete kako sam operisana od ljubomore
meme pusti mene ja sam najotkačenija ovdje izgledauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2009 23:02:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 8:14:15   
meme27
user posted image user posted image zagrljal RR drugariciuser posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:21:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpitiuser posted image


evo drage moje ja i danas dumam o ovome,ne znam sta da radimuser posted image

Sreca da nisam ostavila otvorenu poruku ili njenu sliku,jer su nam dolazili rodjaci i odu za racunar da gledaju slike,jao koji bi blam bio da su nasli te por otvoreneuser posted image
Mislila sam da ga mozda pitam otkud to da mu je ona prijatelj na fb,pa da onda provjerim da li ce izbrisati poruku.A ja sam dokazni materijal uredno kopiralauser posted image
Glupo mi pravo da zna da sam mu citala poruke,jer ne bi voljel da i on cita moje
Znam da je glupost,ali sta bi vi uradile,HELLP PLEASE

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:33:47   
leli§
huh jooj...

Draga Anoninmna... zlatna iza zuba ostaje... ja ne bih rekla jos ...vidi kako ce se stvrai odvijati... ali "natukni" mu da bi ti pravo smetalo da se on dopisuje sa nekom bivsom... zapocni pricu nesto u smislu "jao mozes zmisliti sta se kolegici desilo itd itd..." ako nastavi i poslije toga nakon sto si mu rekla da bi ti smetalo...onda je vrijeme za buruuser posted image ... ne znam kako ti je, ali mogu samo zamisliti...ali se malo smiri, pokusaj to potisnuti...mozda je on to i namjerno ostavio da vidi koliko tebi mozes "vjerovati" sto se tice njegovih privatnih konverzacija...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:38:06   
Nunichi
I ja mislim da trebas malo pricekati i vidjeti hoce li se sta desavati. Mada sumnjam da bi ja mogla...Kod mene bi kao i sve ostalo bilo na tras bum. user posted image   Sto bas i nije pametno uvijek.



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:39:20   
leli§

IZVORNA PORUKA: Nunichi

I ja mislim da trebas malo pricekati i vidjeti hoce li se sta desavati. Mada sumnjam da bi ja mogla...Kod mene bi kao i sve ostalo bilo na tras bum. user posted image Sto bas i nije pametno uvijek.






mogu misliti kako bi ti se kosa na glavi diglauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:48:06   
lely
Kao sto vec neko rece,ne znam kako ti je ali samo mogu zamisliti user posted image Mene je vec neka huja uhvatila....
Hoces ti da carkas tudje porukeuser posted image -sala

Ja bih ga pitala otkud ona medju njegovim prijateljima,jer to mozes vidjeti i sa svog profila,pa ne moze posumnjati da si citala njihove poruke.
Malo se raspitaj,kako ga je nasla na fb,mislim ko je koga pozvao medju prijatelje,ali neofirno.Pitaj jel mu se nekad javljala.
Nemoj odma da bude tras-bumuser posted image ,da mu kazes da si citala poruke.
Malo se poigraj i raspitaj sta je to u stvari bilo,pa ako vidis da je iskren i da te ne mulja,onda mozes popricati sanjim i o porukama.
To je moje misljenje,a ti uradi kako mislis da je najbolj....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 12:48:33   
Chuchi
I iskustva znam da i muskarci vole da im se laska, da cure ¨lete¨ za njima, da im se kaze kako su cool itd itd.
Mozda je jadan htio da malo skrene tvoju paznju, pa ti namjerno ostavio poruke.. mozda je ta doticna njemu
poslala jer je htjela da mu zagorca, a on tebi ostavio da ti vidis da je on jos uvijek ¨aktuelan¨ user posted image
Mislim da ako ne mozes izdrzati, natukni mu malo temu o tome, ali okolisaj, da vidis a li ce reci nesto o tome..
Na kraju krajeva nemas sta izgubiti, jer sam sigurna 100% da je on to vec smetnu sa uma, sigurno mu nista ne znace
te poruke... a ovako ces znati da li mu mozes vjerovati ili ne.. pa ti svog muza najbolje poznajes, da li laze ili ne...user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 13:36:36   
Doraa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene je jedan bivši prije nego će se oženiti lijepo nazvao i iskazao želju da bi da me upozna sa svojom budućom suprugom, lijepo smo sjeli i upoznali se
To je bilo divno veče, žena nije isfrustrirana a ni ja
Halo pa ja sam bivša
Meni je to ok bilo i baš mi je milo što me upoznao s njom


Šta znači biti isfrustriran???
Trebam li zovnuti bivšu da spava sa nama da pokažem da nisam isfrustrirana??!
Za mene to niđe veze! Ok, ako nisi ljubomoran nisi ali u tom slučaju nema potrebe bilo šta dokazivati i to nije mjerilo samopoštovanja nego odnosa u vezi!
Draga moja Anonimna, moje mišljenje je da treba da ga pitaš!!! Zašto se mučiti i lagati bilo šta!
ISTINA I SAMO ISTINA TO JE TEMELJ SVAKOG PRAVOG BRAKA!
Ja lično mislim da nema razloga da ti bude glupo što si čitala poruke ako si imala crv sumnje jer svako od nas ima trenutak slabosti,a brak sam po sebi daje nam neke stvari za pravo. Ja bih priznala svoju "grešku" i pitala koja  je svrha poruka?? Onda možeš procijeniti po izrazu lica da li je iskren. A ako treba pitala bih ga da se zakune. To bih ja uradila. Ako ima nešto u tim porukama onda nema pravo da se ljuti na tebe što si čitala, a ako nema ništa onda mu se lijepo izvineš što si bila radoznala i obećaš da se to neće ponoviti,ALI ZAISTA. Miran razgovor bez stvaranja ikakve frke sve će riješiti... Na kraju ćeš ti shvatiti da te voli i da je tvoj muž "ispravan" i to će ti ulit povjerenje za ubuduće,a on će shvatiti da si ti to učinila jer ga voliš i jer ti je stalo a hvala Bogu da je tako,jer čemu onda brak ako nije tako i ako nam je svejedno ili ako ćemo glumiti jedno drugom.
Ja sam na početku braka bila UUUŽASNOOO ljubomorna i imala milion sličnih situacija,ali zahvaljujući tome što sam bila iskrena i pokazala to i pitala svaki put kad bih nešto sumnjala, dokazala sam sebi da nema razloga za ljubomoru a i moje povjerenje u muža se ustostručilo. Sada nema potrebe da ga pitam jer ga sama sebi odmah opravdam(KAŽEM SEBI  DA NIJE KRIV PRIJE NEGO GA USPIJEM PITATI).
Ti kako hoćeš ali po meni je u životu najbolje biti ono što jesi čovjek od krvi i mesa a ne izigravati neku SUPERSNAŽNU i SUPERHLADNU ženu!

Još nešto:gora ti je verzija da postavljaš neka potpitanja i okolo istražuješ jer onda će se tek naljutiti na tebe ili ćete pročitati-vjerovatno nije toliko naivan da nasjedne na to da "slučajno" pitaš. A i ako nasjedne ti ćeš se sigurno kadtad sama izdati a onda ćeš se tek osjećati glupo.
Ti odluči. U svakom svučaju držim ti fige!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 13:40:04   
neki
Dina_has slazem se s tobom da je ISTINA TEMELJ SVAKOG ZDRAVOG BRAKAuser posted image Svaka cast na ovoj receniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 14:19:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dina_has

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene je jedan bivši prije nego će se oženiti lijepo nazvao i iskazao želju da bi da me upozna sa svojom budućom suprugom, lijepo smo sjeli i upoznali se
To je bilo divno veče, žena nije isfrustrirana a ni ja
Halo pa ja sam bivša
Meni je to ok bilo i baš mi je milo što me upoznao s njom


Šta znači biti isfrustriran???
Trebam li zovnuti bivšu da spava sa nama da pokažem da nisam isfrustrirana??!
Za mene to niđe veze! Ok, ako nisi ljubomoran nisi ali u tom slučaju nema potrebe bilo šta dokazivati i to nije mjerilo samopoštovanja nego odnosa u vezi!
Draga moja Anonimna, moje mišljenje je da treba da ga pitaš!!! Zašto se mučiti i lagati bilo šta!
ISTINA I SAMO ISTINA TO JE TEMELJ SVAKOG PRAVOG BRAKA!
Ja lično mislim da nema razloga da ti bude glupo što si čitala poruke ako si imala crv sumnje jer svako od nas ima trenutak slabosti,a brak sam po sebi daje nam neke stvari za pravo. Ja bih priznala svoju "grešku" i pitala koja  je svrha poruka?? Onda možeš procijeniti po izrazu lica da li je iskren. A ako treba pitala bih ga da se zakune. To bih ja uradila. Ako ima nešto u tim porukama onda nema pravo da se ljuti na tebe što si čitala, a ako nema ništa onda mu se lijepo izvineš što si bila radoznala i obećaš da se to neće ponoviti,ALI ZAISTA. Miran razgovor bez stvaranja ikakve frke sve će riješiti... Na kraju ćeš ti shvatiti da te voli i da je tvoj muž "ispravan" i to će ti ulit povjerenje za ubuduće,a on će shvatiti da si ti to učinila jer ga voliš i jer ti je stalo a hvala Bogu da je tako,jer čemu onda brak ako nije tako i ako nam je svejedno ili ako ćemo glumiti jedno drugom.
Ja sam na početku braka bila UUUŽASNOOO ljubomorna i imala milion sličnih situacija,ali zahvaljujući tome što sam bila iskrena i pokazala to i pitala svaki put kad bih nešto sumnjala, dokazala sam sebi da nema razloga za ljubomoru a i moje povjerenje u muža se ustostručilo. Sada nema potrebe da ga pitam jer ga sama sebi odmah opravdam(KAŽEM SEBI  DA NIJE KRIV PRIJE NEGO GA USPIJEM PITATI).
Ti kako hoćeš ali po meni je u životu najbolje biti ono što jesi čovjek od krvi i mesa a ne izigravati neku SUPERSNAŽNU i SUPERHLADNU ženu!

Još nešto:gora ti je verzija da postavljaš neka potpitanja i okolo istražuješ jer onda će se tek naljutiti na tebe ili ćete pročitati-vjerovatno nije toliko naivan da nasjedne na to da "slučajno" pitaš. A i ako nasjedne ti ćeš se sigurno kadtad sama izdati a onda ćeš se tek osjećati glupo.
Ti odluči. U svakom svučaju držim ti fige!


da, istina je temelj braka i zato pojedini muževi kriju ovakve stvari
ja ne kužim gdje su pojedine odrasle??? u staklenom zvonu???
sve je to lijepo što ti kažeš al realnost je nešto drugo
Znaš kakvi su ljudi, čim vide tvoje bolne tačke udare tamo a ti bi još da ih i prikažemo
Ja nisam za to, takve samo pate izuzev ako imaju ideeeaaaalnoog pored sebe
A ko je danas idealan???? rijetko Boga mi
ako nećeš da budeš doljnja moraš taktizirati jer biti ranjiv nije vrlina
Dina has ne shvati lično moj komentar na tvoj post pozz za tebeuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Da li ste ljubomorne?
12.6.2009 23:04:01   
leli§
draga moja ta "iskrena" konverzacija bi se vrlo lako mogla pretvoriti u to kako se tebi ne moze vjerovati sa ostavljenim porukama a ne o tome da je on pogrijesio... pogotovo ako je ona njega salijetala a on jadan ni luk jeo ni luk mirisao pa onda jos i ti... ja bih to Boga mi vrlo dobro ispitala prije nego ja ispadnem negativac... bolje da ja ispitam moje povjerenje u njega nego da on izgubi povjerenje u mene...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 8:51:05   
meme27
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje posla ja na rr kad otvoren fp od mm i meni djavo ne dade mira pa ja malo procackam.I nadjem poruke u kojima se on dopisivao sa bivsom iz mladosti.U prvi mah me zamalo srce ne opali jer sam, kako sam na brzinu citala, razumjela da su se vidjali i da je nesto bilo kad je ona dolazila u Sa.Napisala ona " ne zalim ni za cim,bilo je lijepo" sam u prednosti.Sada sam se malo smirila,poruka se izgleda odnosila na tu njihovu vezu, a oni se nisu vidjeli 10-ak god jer ona zivi u Hr.Ali mi je opet krivo sto ju je trazio na fb kao prijateljauser posted image ,ne znam da li da mu kazem ja sam u prvi mah poludjela,htjela sam mu ostaviti otvorene poruke, da zna da sam vidjela,ali sam se predomislila.Zatim sam bila njenu sliku stavila na desktop,ali sam i to skinula.  Kontam bolje mi je ovako da ne zna tada sa u prednosti.Ali ko ce se istrpiti

 
 
ovakvo sto ne ocekujem u braku od mog muza
ja sam njemu vec odavno dala do znjanja da sve njegove su bivse i vise nista drugo
a tako je i on meni
treba tvoj muz da se stidi sto se uopste dopisiva sa svojom proslom ljubavi
i sto to tebi nanosi bol
a ne ti da se ustruvacas sto si uopste gledala
 
 
 vrlo lako te tvoj muz moze napraviti "budalom"ismijati sto si ljubomorna i kao detektiv
jer takvi su oni i mozda njihova taktika da odbace od sebe to
eh znas sta ja bi mu usla u fb i lijepo izbrisala tu prijateljicu i lijepo napisala na privatnu poruku ko je sta je i zasto izbrsao jer ako on nema pameti imas je ti tvoje pravo je da mu ti budes jedina da se on ne vraca u proslosti i da se ne dopisiva sa zenama sa kojima je mozda i imao intimne odnose
budi jaka i ne diskutuj sa njim uopste uvezi toga!
 

< Poruku je uredio meme27 -- 13.6.2009 9:00:11 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 12:02:45   
Anoniman
Drage moje hvala vam na podrsci,slazem se sa vecinom stavri koje ste rekle
I ja sam inace vrlo impulsivna,ali posto on nije bio tu ja sam malo ohladila i sad trezvenije razmisljam.
Poruka je od prije mjesec dana i vjerovatno je nije obrisao jer je mislio da je necu vidjeti.Jer ja inace ne provjeravam kad je i skim na internetu.Ali mi tad djavo ne dade mira i evo vec par dana me to muci. Meni najvise smeta sto je tu u pitanju osoba sa kojom je jedino bio u ozbiljnijoj vezi prije mene.Poslije nje je imao par nekih semica i onda je samnom zaglavio 5 god i sad smo u braku.Nisam ni ja inace ljubomorna,ali evo ovako kad imas neku situaciju moras biti.Nikad ni ne razmisljam gdje li je s kim je.Ali mi sad sigurno nece biti svejedno ako podje na put u zagreb,gdje ona zivi,kopkace meuser posted image
Ne mislim to u sebi zadrzati sad samo smisljam nacin kako da mu kazem.Mislila sam da kad bude na fb ako bude neku novu poruku imao da ja budem tu i tad kao slucajno vidim njenu por.Najbolje bi bilo da ja mogu njene poruke nekako sebi preusmjeriti da se ja sa njom dopisujem,ali to ne znam kakouser posted image


(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 12:45:07   
meme27
ni slucajno se nemoj sa njom dopisivati ako budes a ona sazna samo ce shvatiti da si nesigurna u svom braku i mislice da nesto ne stima....
nesmijem ti vise dalje ni pisati jer postacu kao detektiv user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 12:58:34   
meme27
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

da imam razloga, znam, bila bih.
Do sada, hvla Bogu, jos nijednom nisam bil ljubomorna, niti sam imala nki ispad te vrste.




user posted image user posted image e Pahuljice hm hm!user posted image
nista suticu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 13:13:17   
Doraa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



da, istina je temelj braka i zato pojedini muževi kriju ovakve stvari
ja ne kužim gdje su pojedine odrasle??? u staklenom zvonu???
sve je to lijepo što ti kažeš al realnost je nešto drugo
Znaš kakvi su ljudi, čim vide tvoje bolne tačke udare tamo a ti bi još da ih i prikažemo
Ja nisam za to, takve samo pate izuzev ako imaju ideeeaaaalnoog pored sebe
A ko je danas idealan???? rijetko Boga mi
ako nećeš da budeš doljnja moraš taktizirati jer biti ranjiv nije vrlina
Dina has ne shvati lično moj komentar na tvoj post pozz za tebeuser posted image

 

Hmm kad malo bolje razmislim nisu svi ljudi isti niti su svi brakovi isti niti su svi muževi isti...na nama je da damo svoje primjere, a ona kojoj treba pomoć naći će onaj koji je najbliži njenom mužu i njoj. Veeselaa moram ti reći da sam ja nažalost takva ranjiva i iskrena a hvala Bogu sretna sam jer MM je idealan (zasaduser posted image ,da ga ne ureknemuser posted image ) možda je to samo moja sreća da nisam naletila na nekog drugog. Ja bih svakome poželjela svoj brak. A učimo dok smo živi. pozzz tebiuser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 13:14:39   
Lalana
auuh teska tema za meneuser posted image
ja sam previse ljubomorna ja kada bih nesto slicno nasla bilo tipa poruke ili bilo kakvog drugog geste bojim se da bi bas bio TRAS BUM- kako rekosteuser posted image jer jednostavno takva mi je priroda.
A neki pametni savjet za Anonimnu nemam jer se bojim da sve sto joj reknem ne bih pogrijesila, ali opet mislim da je normalan razgovor najbolje rjesenje, s tim da ne za pocinjes nista dok ne vidis da li ce se to opet dogadjati ako se bilo sta dogodi tipa poruka ili neceg drugog da fino sjednete i ljudski porazgovarate.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Da li ste ljubomorne?
13.6.2009 13:38:01   
babymia
i ja sam vam,ko sto rece veeseelaa,totalno operisana od te ljubomore...ne mogu da se zamaram sa tim...bilo sta da primjetim odmah bih pitala mm i rascistila to na licu mjesta....ma ne bih se ni sekunde mucila sa tim mislima sta je bilo,da li je nesto bilo,ko je koga prvi kontaktirao i tako to...ako nije nista strasno,ako su se samo culi,nikakav problem...on je ostavio svoj profil otvoren i ti si pogledala...a zasto i ne bi....to je tvoj muz i u braku tajni tog tipa ne bi trebalo biti...ako ima e onda je problem...
ali to je moj nacin i svi smo razliciti....a isto jedna forumasica rece da ne treba pokazivati ranjivost jer ljudi to koriste...i 100%je u pravu...ali bih opet odmah sve rekla i rascistila jednom zauvijek...bez ikakve strategije i plana,cisto iskreno,pa ljudi smo...i ne bih pokazivala osjetljivost i ranjivost,nego da se od mene ne pravi budala tako lako....ako se uopste pravi...ali to ces znati samo ako porazgovaras...


_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *