|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodni list
28.10.2015 16:15:52   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: LILLO

da li neko zna koja je procedura sad kod prijave bebe..tj.rodni list i prijava na zdravstveno osiguranje..kazu da se sad rodni list vadi u opstini prebivalista majke a ne kao prije za sve je vazila opstina centar. pa ako je neko od mama frisko registrovao svoju bebu ako može u crticama da napise koja je papirologija potrebna i procedura..ja sam u novom gradu..uspjela sam naci da treba prijava rodenja, otpusno pismo, vjencani list, drzavljanstvo roditelja, lične karte ovjerene i licna karta onoga ko prijavljuje bebu...cips se nigdje ne spominje...

a za zdravstveno znam samo da se treba kupiti knjizica i obrasci, ali gdje se to kupuje i ko popunjava i gdje se predaje to ne znam...

hvala unaprijed..

jesi ti zapolena il na birou ili suprug zaposlen il na birou

Kupuje se u socijalnim tj zzo...gdje ovjeravas knizicu. Obrazac sa knjizicom nosis u firmu. Oni popune, vrate ti i s tim i rodnim listom ides kod tete na salt_er gdje zavrsi proceduru i ovjeri knjzicu

< Poruku je uredio ninuska -- 28.10.2015 16:17:17 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rodni list
29.10.2015 12:44:29   
LILLO
Oboje smo u radnom odnosu, s tim da suprug preko sebe zeli da osigura bebu. i Prvog je sina kod sebe prijavio, s tim da su mu rekli da se sad procedura kod prijave promjenila i da nije kao prosle godine..pa zato pitam i za zdravstevno i za rodni list..

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *