|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:46:31   
milomoje
A sto ces kad je zaista tesko s njima... vise misljenja je uvijek dobro cuti... a ne skociti pa reci hop!
Hvala na dobrodoslici na forum

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:46:43   
tea lana
Amela hoces to u Sa ili ces nas pocastiti na RR

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:49:37   
milomoje
Eo pristavih i to pravu bosansku... nisam je odavno popila heheh Bujrum! :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:51:47   
Amelaa RR
Evo kafe, pa i sta slatko da se zasladi a ko pusi da i zadimi user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 27.10.2009 14:52:29 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:52:32   
shejla
ja sta napisaste (i drugu temu opletoste user posted image ) dok sam ja moju suncicu presvukla i nahranila.

Sta smo dakle, zakljucili??? da odjebes svekrvu i da ne das nikome da pusi u kuci hehehe

I ja i mm smo pusaci, ali pusimo na balkonu od kako se rodila Lamija. I ko od dodje pusi na balkonu... Isto tako kad odemo kod mojih, svi izlazimo na balkon da pusimo.

A citam svakavih problema sa svekrvama.... ja fakat ne mogu da shvatim da uopce ulazite u takve nenormalne price sa svekrvama (tipa: eh da znas kakve su prije bile svekrve.... i sl.)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:56:14   
milomoje
Hahaha ...
Da zakljucili smo da svako ima pravo na svoju mater heheh i mater na svoje dijete ...pa tako i ja u oba slucaja... al na snahu ne! ah sto zamirisa kahva :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 14:56:29   
mamine oci
shejlauser posted image user posted image Amela hvala za kafu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 15:03:31   
shejla
kad smo vec kod pusenja...odoh ja na balkon (ovo smo apsolvirali, mislim)

user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 15:28:37   
Tidzi
Draga moja, ja sam bla u slicnoj situaciji. Ovdje nemam nikog od svojih. Pri prvom porodu sam mislila hajde pomoci ce mi malo svekrva prvih par dana ili bar kupat ce bebicu za pocetak dok se ja ne naviknem. Klinac!!! Nisam imala apsolutno nikakve pomoci, ni u vezi kuce niti u vezi djeteta. Jos se porod iskomplikovao, nisam mogla oditi prirodno, morala sam na hitan CR, sto je bilo jos teze kada sam dosla kuci, a pomoci ni od koga ni u cemu. Gospodja sa svojim cretinama dodje presjedi dan, a nece da skloni ni one case, niti solje sto su pile... Jos kada ja prilegnem, jer me rana boli, ona meni na to: "Ako ces ti spavati, odosmo mi kuci!" user posted image user posted image user posted image A da ti ne pricam o bolu koji se pojavi kada ti svako otvori vrata, a tvoje majke, oca, brata, sestre, nikog tvog nema...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tada sam sebi rekla kada budem drugi put trudna to se nece ponoviti. Roditelji su mi dosli nekoliko dana pred porod. Isla sam na drugi CR i nisam imala ni najmanje brige niti za MM, niti za prvo dijete. Kada sam dosla kuci, mama je cistila, kuhala, prala, kupala oboje dijece... I tako mjesec dana! Ja sam samo odmarala i uzivala. A da ti sada ne pricam o toj sreci kadarodis dijete a tvoja majka je tu uz tebe, tvoji roditelji...

Kazem ti kao rodjenoj sestri: Dovedi svoju majku, ako si u toj mogucnosti, ako je mozes dovesti. Ne obaziri se ni na kog ni na sto. I ne samo zbog toga sto ce ti tvoja majka pomoci u svemu, nego bas zbog tog samog cina kada na svijet doneses dijete i kada svi drugi budu tu, jer pored rodjenja bebe, srecna ces bit sto je i tvoja majka pored tebe, pored vas... Ni u kom slucaju ne odustaj od te ideje. A svekrva???user posted image user posted image Ako vidis da bi htjela u necemu pomoci, neka pomogne. Ponudi joj da ona kupa bebicu, jer se tvoja majka zbog toga sigurno nece naljutiti, a i sveki ce shvatit da dolaskom tvoje majke nije izgubila svoje mjesto. A ako je neka poput moje user posted image , neka te zaboli dupe za njoj i sta ce ona troncati.

Uglavom: OBAVEZNO DOVEDI SVOJU MAMU, a zasto shvatit ces kada se porodis. A i tvoja mama ce tim dolaskom sigurno dobiti najljepsi, najbolji i najvrednjiji poklon na svijetu, jer u tom trenutku moze biti s vama!!!


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 15:34:55   
milomoje
jako dirljivo... sve ono sto mi se motalo po glavi nocima... da, nije samo u pitanju pomoc nego i ta zelja da podijelis sa svojim najblizim i onda te zaboli da nekome to nije pravo... i ne pita se kako je tebi... jucer mi je mama javila da su joj odobrili vizu.. neizmjerno je ocekujem..

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 15:39:57   
Tidzi
Milomoje, kazem ti to iz licnog iskustva! Pored rodjenja prvog djeteta koje smo tako zeljno ocekivali i te neizmjerne srece koja je bila najveca na svijetu, ista tolika bol i tuga je vladala mojom dusom, jer nisam nikoga svog pored sebe imala u tim trenutcima. Plakala sam danima kao kisna godina i nikada sebi do sada nisam mogla oprostiti sto svoju majku nisam dovela, a mislim da i necu nikad si to prostiti!!!

Drago mi je sto ti je mama dobila vizu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzivajte zajedno!!!


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 15:51:31   
Swatkish
Ne razumijem ove postove, ajd na kafu i sl. ali nebitno.. Valjda postoje odredjene teme za to, ili se varam user posted image  user posted image  user posted image
Neko ko se novi uclani hoce da nadje novi savjet, i posjeti odredjenu temu, a na temis e prica sve osim samog naslova teme user posted image
Da ne idem off, procitah tamo da si napisala da ti M pusi 2-3 cigare dnevno, i da mu je to, kao i tebi ok... Ali nije ok, ako ce kod tebe doci mama koja je pusac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ovdje sam stvarno ostala paf... Mislim,mozda nisam ni skontala kako treba,ali neise user posted image

Na tebi je, kao i na tvom muzu da odlucite kako cete to prenijeti svekrvi.
Ljutila se ona ili ne ljutila, mama ti dolazi. Tvoja mama koju nisi vidjela ne znam ti nija koliko.
A svekrva koju vidjas svaki dan se pocela buniti. Mozes joj fino reci kako stvari stoje, da i ona, naravno, jer je ipak mama tvog muza, moze biti tu i pomagati oko bebe, ili u kuhinji, ali da ti mama dolazi i tacka.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 16:04:54   
reallove
moji su dosli kad sam trebala se poroditi,mama je cijelo vrijeme bila uz mene spremala,prala,peglala i sveki takodje bila stalno oko mene,ali kad je mama otisla sve obaveze su pale na mene i dobila sam ih jos duplo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 16:14:14   
milomoje
da, sve mi se cini da ce tako i kod mene biti ...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 16:17:20   
reallove
draga samo se nedaj,stavi na prvo mjesto sebe i svoju bebu,nemoj ni slucajno sebi dopustiti ovo sto sam i ja,bit ce ti tesko jer sama beba je velika obaveza..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 16:20:51   
lila25
moja draga potpuno te razumijem,kod mene je slicna nedoumica da li mamu da zovem bar prvih nekoliko dana poslije poroda.zivim iznad svekrve i rijetko kad moze izaci do mene jer kao bolesna a citav dan moze po kuci hodati kuhati samo izadje kad je mi pozovemo a i to rijetko,a ljuti se ako ja ne navratim bar jedan dan pita gdje sam,ali meni to toliko i ne smeta tek sad mi je pocelo smetati u svim planovima kako cemo oko bebe ona sebe vidi,kupanje presvlacenje te sta trebamo kupiti,i kao svi govore to ce je malo razveseliti oko djeteta mozda ce biti bolje zdravstveno kao da ja radjam radi necije psihicke terapije,sta god joj kazemo ona kao ne moze ima nesvjestice u sto ja ne sumnjam ali kako ces mi onda pomagati oko djeteta ako nisi dobro.kad spomenem mamu svi me cudno gledaju kao pored nas da ti mama dolazi...a i muz kroz pricu podrazumijeva da ce nam njegova mama pomagati...ehhh sad ako bude kao do sad sto nam je pomagala ja cu najvise osjetiti na svojim ledjima...ali najvjerovatnije da ce mi mama biti tu pa nek oni pucaju koliko hoce..:))))

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 16:26:34   
reallove
pa logicno da vise volis da je tvoja mama uz tebe,ja sam bila presretna sto su moji bili tu i nije me bilo briga sta ce ko reci,ali iskreno niko nije ni branio da su tu,znaju kako mi je,razumiju da trebam svoje roditelje u tom trenutku,nije bilo ljubomore za tih mjesec dana koliko su ostali hB..sveki je malo pretjerala sa gostoprimstvomuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 17:16:08   
acudesa
Nisam gruba osoba, ali zaista ne bih dozvolila da neko "gura nos gdje mu nije mjesto"-moja beba, moj stan, moj dom, moja porodica, moje sve-niko osim muža nema pravo da odlučuje o tome. Jel to njoj malo dosadno pa našla komentarisati ko će tebi doći, da je karta miloin nije skupa za ono što ti majka može pružiti u tim momentima. I, hvala Bogu da je imaš i da ti može pomoći, kome se ne sviđa ta ideja-nek šuti i trpi, briga te.
ne bih dozvolila uopšte ikakvo komentarisanje na tu temu, meni moja sveki ne bi ni smjela takvo šta reći, ugrožavanje nije dozvoljeno, a po mom mišljenju to je ugrožavanje prava jedne osobe-da joj majka smije ili ne smije doći.
Može mi dati savjet, sugestiju, ALI sve do neke granice koja je poznata i meni i njoj.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 17:19:47   
Nunichi
Kao prvo zelim da ti uputim dobrodoslicu... user posted image
Ja sam u kombinaciji beba-mama-svekrva izdrzala 11 dana...
Hvala svima na pomoci, od srca, ali dalje nije islo. user posted image user posted image
Muz i ja smo im se zahvalili i rekli da mi dalje zelimo sami. Sreca je bila sto nisam imala nikakav rez, niti ranu, pa je moglo tako.
S obzirom da si ti daleko od svojih, svako normalan bi bio sretan jer ti mama dolazi. I ja sam sretna zbog tebe, jer nakon poroda ces tek vidjeti koliko je lijepo biti necija mama. I zato mi je drago sto ce tvoja to podijeliti s tobom.
Nego, glavu gore i neka svi znaju koliko si TI sretna jer ti mama dolazi. Ipak, ti se poradjas i ti si najbitnija, i naravno baby kada dodje. Daj im oboma do znanja koliko ti znaci sto ce doci, mozda skontaju koliko je to tebi bitno.
Sretno!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 17:33:53   
acudesa
vidim da se pominjalo i pušenje, ja imam problem pa da ne otvaram drugu temu, naime, moj svekar je strastveni pušač i kad mi malac ode kod njih on se ne obazire, nago kako puši puši, a meni se kosa diže na glavi.
na početku je malo pazio, a sad me i on i svekrva ubjeđuju da je on veliki (3 god) i da mu ne smetauser posted image
šta da radim?
ja baš zbog ovoga i izbjegavam malog slati njima, oni to znaju-ali gosp neće da mijenja navike ni zbog koga
najgore mi je što malog čuva svekrva i ubjeđuje me da ga ne vodi kod njih, a ja kad dođem sa posla mali se osjeti na duhan grozno.
i ja pušim, ali nikada u prostoriji gdje je on, ili na balkon ili u odvojenu prostoriju
jedino da se svakodnevno raspravljamo, ali mi ne ide u glavu da može neko svijesno da ti truje dijete i da te ubjeđuje da to ne radi, zlo mi dolazi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 17:36:14   
Crazy little thing
Da ti pravo kažem (a vraćam se na sam početak teme), mislim da ti nitko nije, i neće biti kao tvoja mama. Meni je moja puno pomogla, uzlela odmor šest dana poslje mog poroda i bila s nama po cijeli dan, nije spavala s nama, ali ono što mi je najbitnije bilo je uradila, tako da smo ja i moja beba mogle biti posvećene sebi. Kuhala mi, čistila i sve ono što mislim da svekrva nikad ne bi napravila. (ne želim time ništa loše o svekrvi, ali MAMA JE IPAK MAMA). Ja sam imala epi gadnu pa nisam mogla sjedit kako spada dugo, a ispočetka me svako kretanje boljelo tako da ja ne znam šta bi da mame nije bilo. I ona je jedina shvatila koliko mi je bitno dojenje i pomogla mi, to jest, rješila me svega ostalog tako da se ja mogu samo tome posvetit..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 17:56:35   
mama2009
slican problem i mene uskoro ceka, samo kod mene je jos specificnija situacija, nedavno smo mm i ja zbog gospodje svekrve imali svadju i rijec po rijec izaslo na veliko, s obzirom da je meni ovo prva trudnoca i svasta je bilo (krvarenje, prehlade, upale mokracnih kanala elem bolovanje od 3 mjeseca) svekrva se nije udostojila rucak da mi napravi, a ne sta vise....

i kad je krenula rasprava izmedju mm i mene bilo je s njegove strane kriva je moja mama, a s moje kriva je tvoja mama itd....

dogovorili smo se da nam ne dolaze ni njegovi ni moji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znam da to nije rijesenje....moja mama je isla sa svekrom jer je on razuman covjek u odnosu na nju razgovarala i rekla mu ja sam spremna za razgovor da vidimo u cemu je problem, kad se gospodja prija odluci nazovite me i ja cu doci (moja mama zivi u drugom gradu)

medjutim proslo je vec 10 dana nisu je zvali, mene nisu juce nazvali niti sms poslali za rodjendan....toliko o njima


al sta da radim ja kad se porodim ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

malo sam off sorry ljudi, morala sam ovo izbaciti iz sebe


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 18:01:52   
Crazy little thing
Samo se ti ne sekiraj u trudnoći, a njih tko šiša. Trebat će ti tvoja mama, nemoj si dozvolit da se s njom svađaš, a sve ostalo pusti. Nemoj se sekirat samo molim te, zbog bebice i sebe se smiri i nasmiješi.

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 18:02:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mama2009

slican problem i mene uskoro ceka, samo kod mene je jos specificnija situacija, nedavno smo mm i ja zbog gospodje svekrve imali svadju i rijec po rijec izaslo na veliko, s obzirom da je meni ovo prva trudnoca i svasta je bilo (krvarenje, prehlade, upale mokracnih kanala elem bolovanje od 3 mjeseca) svekrva se nije udostojila rucak da mi napravi, a ne sta vise....

i kad je krenula rasprava izmedju mm i mene bilo je s njegove strane kriva je moja mama, a s moje kriva je tvoja mama itd....

dogovorili smo se da nam ne dolaze ni njegovi ni moji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znam da to nije rijesenje....moja mama je isla sa svekrom jer je on razuman covjek u odnosu na nju razgovarala i rekla mu ja sam spremna za razgovor da vidimo u cemu je problem, kad se gospodja prija odluci nazovite me i ja cu doci (moja mama zivi u drugom gradu)

medjutim proslo je vec 10 dana nisu je zvali, mene nisu juce nazvali niti sms poslali za rodjendan....toliko o njima


al sta da radim ja kad se porodim ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

malo sam off sorry ljudi, morala sam ovo izbaciti iz sebe


nista neces biti ni prva ni poslednja koja ce sama da se brine o svom dijetu , iams muza neka ti pomogne ostali na babine i to je to .
TI se nemoj nervirati netreba ti to .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pred porodom ste!Mama kod vas da pomogne,...
27.10.2009 19:13:44   
larina
kad sam prvo rodila na carski nije mi niko pomogao,svekrva je bila blizu a mama je daleko ko i kod tebe,svekrva se nije prevarila ni da pita da li mi sta treba jos dovede goste pa kaze kako joj je krivo ostalo sto nisam napravila rucak kao ona bi od kuce donijela,a ja nisam znalla ni da ce doci...najneugodnije mi je bilo u bolnici beba hoce da doji a ona me uze i poce musti da mi mlijeko izlazi-kad se nisam obandacila....ma bilo je sa njom svega.a drugi put kad sam se trebala poroditi zvala sam svoju mamu da mi dode i super je sve bilo,jer svojoj mami mogu reci sve i mogu se opustiti i sve mi je pomogla,a svekrvi je tad bilo krivo i gledala je da moju mamu uvrijedi,bila je bas ljubomorna sto je ona tu.eto kao mogla mi je i ona pomoci, a samo dode ii kad nesto hoce da pomogne napravi mi vise posla,jednom sam sporet jedva oprala,a + sto samo gleda sta ce reci da me uvrijedi,nemogu se ni opustiti,ako sam u sorcu ili suknjici ona komentarise koda sam na plazi i sve ostalo hoce prokomentarisati,a takva mi pomoc ne treba.......zato  najbolje ti je evo svi su ti dobro napisali zovi svoju mamu oni nemoraju ni znati,ne  zoves je radi njih nego radi sebe...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *