|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljačka za bebe
8.12.2009 19:58:40   
leona81
ja imam pozitivno iskustvo, narucili ljuljacku zena nas nazvala sutradan kaze ima neka na snizenju isto gracova jos bolja 219 ja mislim, uglavnom jeftinija, dostavili sutradan i to je to, super

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ljuljačka za bebe
8.12.2009 20:05:51   
dafri
leona81 hvala na odgovoru sad mi malo lakšeuser posted image ,ja se nafurala da sutra naručim,spisak mi je sve veći ima slatkih igračakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ljuljačka za bebe
9.12.2009 7:55:59   
luna77
i mi se spremamo kupiti ljuljačku ali u SLO tamo je 49.99E

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ljuljačka za bebe
9.12.2009 12:50:25   
noaa
luna77 pazi da te ne dodje skuplje pita nego tepsijauser posted image nas su kolica trebala doci 230 eura pa smo na kraju platili 300 a sve se kao raspitali..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ljuljačka za bebe
9.12.2009 13:04:36   
dafri
Ja sad baš kontam imam  li koga u Slovenijiuser posted image Ja ću naručiti iz Bimaca,valjda će biti ok,samo da mi Una bude htjela u ljulju.

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ljuljačka za bebe
17.12.2009 17:39:52   
leona81
na gracovoj loving hug paris pise od 0/13 kg a nama patronazna rekla ni slucajno ne stavljati bebu tu, kao nije ok polozaj? a na netu ja citala da zato i ima vise polozaja i da je idealno za dijete jer je kao majcine ruke?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ljuljačka za bebe
17.12.2009 23:26:51   
dafri
leona81,mi smo ljuljačku naručili iz Bimaca i odmah sutradan dobili istu kao tvojauser posted image ,prijatno sam se iznenadila takvom efikasnošću s obzirom da smo podaleko od Širokog.
Prvi položaj banana kao i kod nosiljki,u tome smo nosili bebicu na vakcine,u auto...Naša nije ali znam da nečije bebice vole u korpi spavati ,neke se montiraju na kolica pa mame vozaju.Ne vjerujem da će joj 10-15 minuta naškoditi


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ljuljačka za bebe
18.12.2009 12:50:01   
leona81
hihih;) bas mi je drago da ste uspjeli

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 18:44:41   
micica
Mi smo je nedavno kupili u Amku, na Mojmilu i prezadovoljni smo. Mene je spasilo jer me ledja razvaljuju a i bebari se svidja. 6 brzina i muzika i plus one dzidzice gore. Jedino sto je lose je sto je na baterije, ali smo je mi skopcali preko adaptera na struju. Bila je oko 220 KM. Mislim da to nije puno jer su one obicne, podne oko 150 KM. 

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 18:47:10   
micica
Pardon, sad vidjeh drugi komentar. Ona jeste do 13 kg, ima 3 polozaja i za malu bebu je preduboka ali to lako rijesite dekicom ili jastukom kojim popunite to udubljenje. Gracova je ljulja

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 18:56:08   
leona81
a nije mi jasno sto pise da je od 0 do 13 kg ako za malu bebu ne odgovara? mi smo je stavili 2 put po 5 min i vise nismo jer je jos toliko ne interesuje to...sad uskoro puni 2 mj pa cemo je pomalo stavljati

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 19:14:17   
micica
E to ti ne znam user posted image Cini mi se da je i kod vas Grac-ova, vidjela si da je ono preduboko unutra. Ja sam to, kao sto sam vec rekla rijesila dekicom i nastimala tako da je beba u lezecem polozaju. Tako joj nije neudobno. Njoj su skoro 4 mjeseca, malo je veca od tvoje bebare. Ni ona nije bas bila zainteresovana za ove stvarcice, tek je prije par dana bez placa sjela u AS a poslije toga i u ovu ljuljacku. Morala sam staviti jos onih igrackica gore, da joj je sto sarenije i upalilo je. Sad u sekundi zaspe a i meni je lakse jer ne moram svake sekunde gledati sta radi

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 19:18:32   
leona81
probat cemo tako hvala ti...jeste gracova loving hug paris

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ljuljačka za bebe
6.1.2010 20:09:29   
ingridd
Ako neko zelji prodati gracovu ljuljacku, rado bih je kupila.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ljuljačka za bebe
16.7.2010 22:41:50   
Hanady RR
prenos postova sa duple teme
IZVORNA PORUKA: žana o8

Znate li gdje ima kupiti ljuljčka za bebe, ona što se objesi na štok i u kojoj beba ne sjedi nego stoji? Jeli to iko isprobao, isplati li se kupiti?

IZVORNA PORUKA: adannn


Ja kada sam bila trudna moj brat je to kupio svom sinu....I stvarno se dijete fino zabavi,naravno i ja bih da imam ljulju u sobi Nego draga mislim da se isplati i ja sam tražila ali nigdje nisam vidjela ili nisam tražila na odgovarajućim mjestima....eTo odgovorih ti na pitanje da jeste funkcionalno ali gdje kupiti to i  ja želim saznati..pozzz


IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja sam je trazila ali kod nas je nigdje nisam nasla. Dobila sam je od mm sestre iz Svedske.
Super nam je sluzila.

IZVORNA PORUKA: bubamara80

moja rodica bungee uzela u robotu

IZVORNA PORUKA: lu

to takodje radi cam, vidjela sam u Tuzli kad sam bila

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sto je to super..... ja isto namjeravam to nabaviti svojoj maci
imaju dvije vrste, ako mislim na ono na sto i vi mislite...
samostojeca:

user posted image

i ona sto se prikaci na stok od vrata...

user posted image

samo od kojeg mjeseca bebu u ovo stavljati? kad smije??

IZVORNA PORUKA: andji

Mi imamo običnu ljulju,što beba sjedi u njoj,mm probušio i okačio one kuke za štok od harmonike,okačimo ljulju stavimo sergeja i hoće ponekad...mada sda hoće da izadje iz nje...a dok je bio mali,zno se ljuljati i zaspat u njoj

IZVORNA PORUKA: sarayka

To je babyjump....Pisala sam da ga imam i rado bih ga prodala samo da mi ne zauzima mjesto u stanu
Super je stvar i jako pomaže mami jer ga nosaš svugdje po stanu.... Mi smo ga doduše koristili kratko jer je lamija kasnije dorasla za hodalicu pa joj je bilo zanimljivije (dobili ga iz turske)

IZVORNA PORUKA: zuban071

ja sam imao ljuljacku koja se kaci na plafon ili vrata i sl.trenuto trazim da kupim nesto slicno za drugo djete,posto se ona pokvarila(dotrajala),ako ima neko da prodaje ili da zna gdje ima kupiti neka javi.pozdrav

IZVORNA PORUKA: andji

Zuban mi smo kačali za harmonika vrata,muž probušio dvije rupice i stavio kuke,i stavimo ljuljačku i super,ljulju(plastičnu) smo kupili u Fisu,mada imaš i po većim tržnim centrima na odjelu za bebe sigurno

IZVORNA PORUKA: mivica

Ja znam da je u Turbo Limacu bilo kupiti onih klasicnih ljulja za djecu. To su one plasticne sto se mogu zakaciti na stok od vrata! Ne znam da li jos uvijek imaju, predpostavljam da imaju i nisu bile nesto skupe cini mi se! 

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ova tema me uvjek podsjeti na ovu fotku...sin moje prijateljice zapajkio u ljulji
user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ingridd)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ljuljačka za bebe
11.8.2010 12:04:18   
Hanady RR
prenos postova sa duple teme

IZVORNA PORUKA: ivanak

Pozdrav svima,
ja i muž se razmišljamo da kupimo malu ljuljačku - njihaljicu za umiriiti dijete!
Nije nemirna beba, ni ti puno plačljiva, ali da imamo, jer tko zna kakva će biti kasnije. Želimo da nam se djete ne navikne na ruke.
Bebica ima svega oko 3 tjedna.
To bi kupili sa njezinih mjesec dana.
Vaša iskustva i iskustva drugih prenesite - jeli to uopće potrebno, jeli se smiri beba u tome, hoće li se naviknuti na njihanje u rukama od toga....???



IZVORNA PORUKA: tajra

Mi smo imali to...
Doduse neku stariju verziju...
Meni je bila spas, posebno sa prvom curicom, koja je bila mirna beba...
Nosila sam je po cijelom stanu...cak i na balkon, kad bih sirila ves...
Kad je naucila sama drzati flasicu zaspala bi u njoj...
Nije se navikla na ljuljanje, jer je nisam cesto ljuljala, vise bi lezala...

Mladja je malo nemirnija, pa nije htjela sama lezati...
Ali sam je ja hranila u tome, tj. drzala joj flasicu...
i sada udje u nju kad pije mlijeko...

IZVORNA PORUKA: ivanak

a kažu da djeca imaju slabo pamćenje i da ništa ne kaže - a kako se uvali kad treba papati...
A ne znam šta bi rekla. Volila bi to uzeti, a opet skupa je pa da ne bude bezvezna investicija.


IZVORNA PORUKA: leona81

nas je spasila ljulja al smo je oko 7 mj morali spakovati jer nam je bila vec premala...a inace je super stvar

IZVORNA PORUKA: ivanak

Leona81 a čemu vam je sve služila?
A šta ste onda radili kad je postala premala?


IZVORNA PORUKA: tajra

Vec sam negdje pisala o tome...

Umjesto te ljuljacke, mozes koristiti onu lezaljku koja dodje uz kolica i koja se koristi u autu kao autosjedalica...

Samo dodas one igracke iznad da se zabavi,...
a ljuljas na rucni pogon...


IZVORNA PORUKA: ivanak

A ja ne bi na taj ručni pogon... Jer imam stotinu obaveza za čini pa bar da se nekad može sama zabaviti, tako da isključujem ručni pogon.
Imamo mi onu sjedalicu, gdje se može na ručni pogon njihati... tako da to dođe na isto.




IZVORNA PORUKA: Majčica

Mi smo je dobili, ali je apsolutno nismo iskoristili. Beba sjedila u njoj par puta u trajanju od maksimalno 5 minuta. Doduse, moja beba nigdje nije htjela sjediti niti mirovati. To ti je sve od djeteta do djeteta.

IZVORNA PORUKA: tajra




LJULJAČKA DJ. SILHOUETTE GRAZIA



user posted image





Potpuno opremljena: odvojivi pladanj radi lakšeg posjedanja djeteta, 6 brzina njihanja, 2 brzine umirujuće vibracije, dodatni jastučić za udobnost, 3 položaja naslona. Za potrebe odlaganja mora se rasklopiti. Elektronika s glazbom, timerom i automatskim isključenjem. Potrebne su 4xLR20 baterije, nisu uključene uz proizvod. Težina: 7,5 kg Dimenzije rasklopljene ljuljačke: 80x65x106 cm. Dimenzije sklopljene ljuljačke: 50x67x110 cm





Šifra: 95971032






Naša cijena: 999,99 kn

Evo onda jedna za princezu...

A stvarno im je cijena...
Mi smo nasu kupili polovnu...
I skroz je niska, pa moze sama uci...
Ove mi nikako ne izgledaju prakticno...
mislim da se brzo prerastu...

IZVORNA PORUKA: snijeg

Ja sam svoju "njihala" na rukama i NE nije se navikla, ima godinu dana, a od 6-og mjeseca ne mogu da je uhvatim i izgnjavim.
Mišljenja sam da smo djeci potrebni mi i naša blizina (devet mjeseci nije malo), naročito prvih mjeseci, a kad počnu sjediti, puzati, hodati više im nije zanimljiva "mamina ljuljačka", otkrivaju novi svijet i nova interesovanja, a mi smo prevaziđena faza
Ovo je iz mog iskustva, a sad svako dijete je individualno i morat ćeš sama donijeti odluku i prihvatiti rizik, moj prijedlog je da uživaš i dozvoliš njoj da uživa s tobom, sve to traje prekratko 

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja sam dobila od prijatelja ljuljacku njihovog sina, nikad je nisam upotrijebila, samo muziku upalim to mu bilo zanimljivo...Neki dan sam ga stavljala vec mu onaj pojas maen tako da je vise ne moze ni koristiti ...A prijateljica kaze njoj je to super bilo...

IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa mom prvom djetetu ja mislim da bi ta ljuljačka trebati pa sve tamo do 8 mj.
A sad tko će ti ga znati sa njome i kako će ona reagirati i sve ostalo.
E tajci e takvu mi mislimo kupiti.
A ne znam.
Ne mora se ona ljuljati u njoj, ali može npr igrati sa igračkama tim i svojim, gledati svijet oko sebe, muziku slušati....
Mi smo na prvoga koristili sjedalicu običnu i on je obožavao u tome stati. Sve vidi i čuje iz njeg i igra se. A negdje od 6 mjeseca bi bio malo u tome, a malo na podu bi mu napravila igraču stazu dok nije naučio sjediti. A kad je naučio sjediti onda smo kupili vrtić pa je u tome bio i malo u sjedalici. I naravno od 8 mjeseca samo vrtići i hodanje okolo....
Pa sad, ja mislim da bi većini djece se svidilo to pa sad ne znam.




IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo svoju kupili od bimaca iz sirokog, dostavili nam je za dan http://bimaco.net/artikal.aspx?id=710

bila je i tad na snizenju a i sad je...dosta je cvrsca od njihaljke, sluzila nam je i kao hranilica...sada beba provodi vrijeme najvise u ogradici i kolicima, a super nam je i podloga za pod za igru...

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi ovo nismo nikad ni imali niti nam je trebalo a nismo je navikli na ruke, kad je bila manja najvise se igrala u kreveticu pa na podu (baby gym) a sad najvise setamo u kolicima


IZVORNA PORUKA: melly__

Ova ljulja je spas vjeruj mi..moj djecak u njoj tako slatko zaspe,za ne povjerovati..samo treba dijete sto ranije navikavati,mi smo njega naucili vec sa 20-tak dana i sad sam mirna..

IZVORNA PORUKA: Dida79

Mi smo malenom kupili ljuljacku slicnu ovoj kao sto je na slici i vjerujte mi vrijedi svake marke...ova nasa je imala tri polozaja jdan za sjedenje drugi za polulezeci polozaj i treci je bio potpuno ravan za spavanja...ma ekstra stvar ja sam malenog cak i hranila u njoj svezem ga onim kajsicima zakacim mu one igrackice i on miran kao bubica
Jeste da zauzima prostora ali se isplati

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Dida79


Jeste da zauzima prostora ali se isplati


ova crvena i zelena na slikama ne zauzima prostor,kad beba nije u njoj noge se skupe i zauzme svega 10 -15 centi na podu.jedino u vis što je iste veličine jer ne može se smanjiti. ivanak ako ništa valjat će ti za treće dijete aBd




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ljuljačka za bebe
11.8.2010 16:29:35   
ivanak
milenium svakako smo se ja i muž dogovorili da ćemo imati troje djece, a sad kad će treće... neka diplomiram pa ću razmišljati o tome...
Kad su iskustva pozitivna, onda ćemo najvjerojatnije i kupiti, ali negdje tamo kasnije. Mislim da njoj maloj još to ne treba iz više razloga.
Primjetila sam da ne voli u nečemu biti... najdraže joj je na kauču. Ja joj rasprostanim pelenu na kauč i stavim nju na to.... čuču ako kmeči i to je to.
Pa dobro, ni prvo djete nisam u sjedalicu stavljala nego tamo tak sa dva mjesca i odlično ju je prihvatio.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ljuljačka za bebe
11.8.2010 18:49:13   
leona81
i mi smo bebu tek kasnije stavili u ljulju...premalena je bila na pocetku...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ljuljačka za bebe
15.8.2010 23:14:34   
melly__
user posted image
Uzivanjeuser posted image a mama moze "za poslom"user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ljuljačka za bebe
16.8.2010 0:00:55   
melly__
user posted image
Ovako se bolje vidi user posted image

< Poruku je uredio melly__ -- 16.8.2010 0:03:26 >


_____________________________

17.06.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ljuljačka za bebe
16.8.2010 8:56:15   
ivanak
E tako ja i računam

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ljuljačka za bebe
16.8.2010 19:43:40   
melly__
Mi smo Mirzu odmah naucili na ovu ljulju..i bolje je vjeruj jer mozda poslije ne bi htio..isto sto smo ga i na kolica naucili i sad sam mirna...kad se uznemiri stavim ga ovako ,pustim mu muziku i on tako i zaspeuser posted image a nista mu se ne moze desitiuser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ljuljačka za bebe
21.8.2010 19:22:17   
teacher75
mi kontamo kupiti ljuljacku, ali pravu ljuljacku za bebe sto se zakaci na stok vrata za lanu, a ne znamo gdje ima povoljno i da je sigurna. da li je neko u zadnje vrijeme kupio, gdje i posto je bila?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 13:55:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: teacher75

mi kontamo kupiti ljuljacku, ali pravu ljuljacku za bebe sto se zakaci na stok vrata za lanu, a ne znamo gdje ima povoljno i da je sigurna. da li je neko u zadnje vrijeme kupio, gdje i posto je bila?


15 km, noa uziva kad visi na stoku user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 17:05:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi kontamo kupiti ljuljacku, ali pravu ljuljacku za bebe sto se zakaci na stok vrata za lanu, a ne znamo gdje ima povoljno i da je sigurna. da li je neko u zadnje vrijeme kupio, gdje i posto je bila?


15 km, noa uziva kad visi na stoku user posted image user posted image


a gdje ste kupili? ja juce vidjela jednu samo u robotu, 29km, al mi se ne svidja sto se prednja sipka ne moze pomijerati pa je malo tesko uvlaciti i izvlaciti user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

koliko vam muz pomaze u domacinstvu
mamaibabo

moj dragi mm meni pomaze pegla ves,usisava ,ponekad i kuha ...ali oko djeteta -ne izgovor -strah da je on nepovrijedi hm

cesto (58%)

malo (27%)

nimalo (14%)


Broj svih glasova: 84

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *