|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 1:04:24   
acudesa
puno je pozdravite

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 1:09:40   
MELLI
IZVORNA PORUKA: nikita

hvala svima od slavena, nina vas voli i pozdravlja, te zahvaljuje na čijepim željama.

Što me zbuni čovjekuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kad se ,pomislih,prije "dovuče "do računarauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubi je ,mazi i pazi zaslužila je ona to,a Boga mi i ti.
Puno nam je pozdraviuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 5:36:09   
istra09
Sve najljepše povodom rođenja malog dječaka.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 10:52:04   
Honey3
iskrene cestitke oduser posted image i sve najbolje u zivotu malom decku i njegovim sretnim roditeljimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 16:04:32   
milenium
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: nikita

hvala svima od slavena, nina vas voli i pozdravlja, te zahvaljuje na čijepim željama.

Što me zbuni čovjekuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kad se ,pomislih,prije "dovuče "do računarauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubi je ,mazi i pazi zaslužila je ona to,a Boga mi i ti.
Puno nam je pozdraviuser posted image



I ja pomislila isto,zato  jesam napisala ''jel ja ovo dobro vidim''user posted image nikita među aktivnim korisnicima kad tamo njen mmuser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 16:05:40   
Rina26
Pa vidite kad nje nema da je Slaven aktivan

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 16:08:05   
milenium
user posted image user posted image user posted image dobro ga je uputila!moj se nebi ni približio rr!

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 16:10:03   
Rina26
A nebi ni moj

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 17:00:29   
nella
cestitke od srca!!!!nek vam je ziv i zdrav, a tebi zelim brz oporavak!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 17:02:48   
seka87
cestitam od srca

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 17:34:45   
fatimica09
Nikita...izvini sto malo ,,zakasnih"....ali tako sam se obradovala.....zelim ti sve najljepse, najiskrenije cestitke, tebi, tvom muzu, porodici i punooo srece u zivotu tvom andjelu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 20:17:42   
M kao Mama
Jao, jao, jao, prvo sam se naježila kada sam vidjela naslov teme, a onda sam se sledila kada sam vidjela njen potpis i zadnju rečenicu Bože u tvojim smo rukama.

Draga, evo sada pokušavam sa se sjetim koji je ono dan bio kada smos e čule i brojale dane, tada je bilo 6. prisjećam se našeg razgovora. Nadama se da si dobro prošla i da je bebač dobro.
Nasmijala sam se kada sam vidjela i kilažu, jer sam te uvjeravala da će biti momak od preko 4 kile, hahaha.

Bilo kako bilo, draga moja tebi, mužu i bebici miloj, želim svu srću ovog svijeta, da ste mi živi i zdravi dugo, dugo godina.


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 21:13:57   
jasmina_mm
draga nikolina da ti i ovdje cestitam i pozelim sve najbolje i tebi i muzu a i bebcu user posted image


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
17.11.2009 22:57:47   
anuska08
ČESTITAMO!!!!user posted image user posted image user posted image SRETNOuser posted image !!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
18.11.2009 8:30:01   
mala mu
ČESTITKE DRAGAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
18.11.2009 8:33:07   
jednaa
Cestitam user posted image user posted image user posted image
puno srece, zdravlja, i dug zivot bebici a i roditeljima!!!

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
18.11.2009 9:17:54   
Crvena
Cestitke od srca roditeljima, a malom Emanuelu dug i sretan zivotuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
18.11.2009 11:52:39   
anidla
mi smo se cule, ali toliko si mi prirasla srcu da cu ti i ovdje nalijepiti najveci poljubac u obraz povodom rodjenja tvog zlata.....
Noa jedva ceka da upozna Emanuela.....

C E S T I T A M O
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
18.11.2009 13:48:56   
lely
NIKI,nemas pojma koliko sam sretna sto vidim ovu divnu vjest.....
Pratila sam te od pocetka tvoje trudnoce i zeljno iscekivala kada ce doci dan da se rodi mali princ,evo hB dodje i opet kazem hB da je sve fino proslo .....
Nisam se javila ranije jer sam bolesna a uletila sam na net jer je danas 18 i znam da ti je termin trebao biti danas,pa reko da vidim desaval se sta kad ono prvo sto vidjeh na FB mali Emanuel...presladak je i nek ti je ziv i zdrav puno puno godina...

Cestitke tebi i suprugu...ljubim te punoooouser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
19.11.2009 9:18:09   
Koalinka
Draga Nikita jako sam sretna zbog tebe, želim ti brz oporavak, a malom Emanuelu dug i sretan život. Volim kada dan započne lijepim vijestima a ove su i više od toga!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
21.11.2009 0:27:39   
batterfly
Ma kraljice moja, nek' si mi se porodila i na svijet donijela malog ljepotana...



user posted image Od srca cestitam dolazak na svijet sina prvenca tebi i tvom dragom,
da vam je ziv i zdrav jos duugo godina i da uzivate zajedno u roditeljstvu,
a posebno mali Emanuel Ivano okruzen vasom bezuvjetnom ljubavlju...
Medena, uzivaj u majcinstvu...i zelim ti brz oporavak...
user posted image




Sorry, sto malkice kasnim, nije me bilo skoro 15 dana...(opravdano)
Ljubiimmmmm!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio batterfly -- 21.11.2009 0:29:00 >

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
21.11.2009 10:20:13   
tweety
Napokon si i ti dobila svog princa! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Od srca čestitke tebi i tvom mužu povodom rođenja Emanuela a njemu želim dug,zdrav i sretan život.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
22.11.2009 20:05:09   
leona81
cestitaaaamuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
22.11.2009 20:43:55   
aazra
Draga moja,

Nadam se da nije kasno da ti cestitam i pozelim sve najbolje, a tvom malom "andjelu" dug i sretan zivot...nadam se i da je porod dobro prosao i ako budes imala ikakvih pitanja, u vezi dojenja ili bilo sta da ti mogu pomoci, tu samuser posted image user posted image
I da - nedostaje ce mi na fb tvoje slike s "pupom", ali ocekujem jos ljepse s tvojim malenim...user posted image user posted image
zelim ti brz oporavak i jos jednom puno, puno srece u ovim najljepsim danima tvog zivotauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 22.11.2009 20:46:18 >


_____________________________








(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: NIKITA RODILA SVOG ANDJELA!!!!
10.12.2009 16:04:24   
frenkoza
cestitam niki od srca... nadam se da ti i emanuel uzivate kao i mi.... ljubim vas

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *