|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:29:13   
juni
user posted image user posted image user posted image Ma nekako se jezim kad je dotaknem, kao kad pod suhim rukama nesto skripi. A mozda je i do mojih ruku user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:30:56   
acudesa
a, reci im osjećaj kad jorgan dirneš, ha?
meni je prenježanuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 1:07:22   
MELLI
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

e naci ces isto kao i ja jednom cu i mm baciti ja mislim,sve ja pobacam da mi se ne skuplja svasta

ako meli pročita ovo, fakat će reći: Ova samo rovari po smećuuser posted image user posted image user posted image user posted image (za meneuser posted image )
Ma, neka sam-sad mi sve čisto i pustouser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne bih, hvala,nije subotauser posted image user posted image user posted image user posted image


Malo O.T. al' morala sam joj odgovoritiuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 1:10:40   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad nećeš reći, nego ćeš definitivno biti sigurnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 9:00:31   
w.pooh
Ja dobila kao poklon user posted image user posted image user posted image duplu ljubičastuuser posted image user posted image jorgan je super mekan i ekstra izgleda na krevetu..a prošle godine sam kupila one prekrivače 3u1 boja cigle i nisam se nimalo pokajala samo se s njima i pokrivamo nema veze je li vruće ili hladno user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 10:11:32   
zagy
Ja kupila smeđe-narandzastu, naravno dva trodjela seta, s user posted image koja se uvlaći u krevet jedan jorgan nije dovoljanuser posted image Jorgan premekan i tanak, super za tople stanove. Posteljina se tako teskoooo pegla i to je joj najveća manauser posted image Ja zadovoljna, kontam da uzmem još i ljubičastu posteljinu da imam za promjeniti. Sistem sa dugmadima jeste neobičan, ali pri korištenju neprimjetan. 

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 13:32:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam isto kontala o ljubicanstvenoj ali i plavoj...kod plave mi se svidja sivi jorgan, pa sam kontala da uzmem plavi kao glavni a da zamjenu kupim ljubicastu jer i sivo i ljubicanstveno mi je extra kombinejsn


Isto razmisljamouser posted image , a ja cu definitli kupiti, a kontam i jedan na poklon, proklete markice, skupim i onda me natjeraju da ih iskoristimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dormeo posteljina
2.12.2009 13:34:56   
Pretty mamma
Uh, i ja sam skupila markice....ali imam dovoljno posteljine...ako nekome trebaju markice, poklanjam...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dormeo posteljina
13.12.2009 12:49:45   
Anoniman
počela sam i ja skupljat ove markice, de mi samo recite koliko dobijem markica ako napravim račun npr. 30 KM (logično bi mi bilo da daju 3 markice a sad ne znam ...user posted image )

(odgovor članu Pretty mamma)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dormeo posteljina
13.12.2009 13:00:19   
pocahontas
mislim da si u pravu breskva..na 10KM jedna naljepnica..mi skupili naljepnica za 4 kompleta posteljine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali necemo toliko kupiti naravski user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dormeo posteljina
14.12.2009 11:21:22   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: Breskva

počela sam i ja skupljat ove markice, de mi samo recite koliko dobijem markica ako napravim račun npr. 30 KM (logično bi mi bilo da daju 3 markice a sad ne znam ...user posted image )


Breskva za svakih 10 KM dobiješ markicu..a pošto ja imam posteljinu imam nekoliko markica pa ću ti dati u subotu user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dormeo posteljina
14.12.2009 12:07:41   
bebacha
Evo ja pala s Marsauser posted image user posted image user posted image user posted image posto nemamo Mercator nisam upuceno u to pa de vi meni pojasnite.user posted image user posted image user posted image user posted image koliko treba treba tih kuponcica iz Mercatora da bi bilo 50% jeftijnije i koliko to onda doce markicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dormeo posteljina
14.12.2009 12:10:27   
Nunichi
10 km - jedna markica
Ako imas pika karticu treba ti 10 markica (za 3-dijelnu ), a 15 za 4-dijelnu.
Ako nemas piku treba ti 15 za 3-dijelnu i 20 za 4-dijelnu. user posted image


A platiti moras uz markice za 3-dijelnu 58,90km, a za 4-dijelnu 97,90km.

Ovo ja vama sa onog letkA, da ko ne pomisli da sam naucila napamet. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 14.12.2009 12:12:10 >

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dormeo posteljina
14.12.2009 20:46:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: Breskva

počela sam i ja skupljat ove markice, de mi samo recite koliko dobijem markica ako napravim račun npr. 30 KM (logično bi mi bilo da daju 3 markice a sad ne znam ...user posted image )


Breskva za svakih 10 KM dobiješ markicu..a pošto ja imam posteljinu imam nekoliko markica pa ću ti dati u subotu user posted image


jupiiiiii user posted image


(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dormeo posteljina
15.12.2009 2:24:19   
triplemama
Sve je super ali se teško pegla iako imam onu parnu stanicu koja extra pegla.
Nama sam kupila ljubičastu a djevojčicama plavu.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dormeo posteljina
15.12.2009 6:52:50   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: triplemama

Sve je super ali se teško pegla iako imam onu parnu stanicu koja extra pegla.
Nama sam kupila ljubičastu a djevojčicama plavu.

Upravo vec par dana razmisljam da li ili ne kupiti ovu posteljinu.
Prikupila sam markice, ali nisam sigurna isplati li se "trpati" jos posteljine ... a treba i plahtu kupiti jer ona nije u kompletu.

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dormeo posteljina
15.12.2009 8:39:21   
Anoniman
štaaaaaa teško se pegla, pa ja mrzim peglanjeuser posted image samo mi još to treba
user posted image e sad sam i ja neodlučna...


(odgovor članu nevenkagaragic)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dormeo posteljina
28.12.2009 19:34:01   
Anoniman
Ja skupila markiceuser posted image Tuzlanke kad ćemo u kupovinu?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dormeo posteljina
28.12.2009 19:46:31   
Nunichi
I ja sam odlucila da ipak kupim, vidjela kod drugarice neki dan, super mi izgleda. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dormeo posteljina
7.1.2010 9:27:11   
Anoniman
a ja sam odlucila ipak da ne kupimuser posted image posto ja imam vuneni jorgan pa mi nesto bezze mijenjati ga za sinteticki...nego ako nekome treba ispnjen listic ili naljepnica...imam toga more...pa bujrum

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dormeo posteljina
7.1.2010 11:15:58   
Nunichi
Ja sam uzela, meni je super. Plaho mi se svidja spavati u njoj, juce sam 2 puta po 2 sata prelomila. user posted image user posted image user posted image Da ja to dobro isprobam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dormeo posteljina
7.1.2010 11:16:01   
iv@ncica
i  ja sam skupila,  ali  bome  je  kupovati   necu  vidjela sam (   hehe   isla je  pipati)  i  treba  se  peglati   dosta  tesko)...eee   i  onako  mi je  pegle  preko  glave..   samo  da  je  drogog  materijalaplatila  bi  ja  punu  cijenu  uh

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dormeo posteljina
7.1.2010 11:19:17   
salmy
Iskreno ja sam je kupila(ustvari mm) ali sam ipak na njega morala navuci šliferuser posted image user posted image user posted image jer je samo onako hladan!!!!!!!! a boje su super lagan je ali iskreno nama je malo hladan ( samo on)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dormeo posteljina
7.1.2010 22:52:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ja sam uzela, meni je super. Plaho mi se svidja spavati u njoj, juce sam 2 puta po 2 sata prelomila. user posted image user posted image user posted image Da ja to dobro isprobam. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sto je sigurno, sigurno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dormeo posteljina
8.1.2010 21:08:51   
ena0002
Ja danas kupila user posted image , mene interesuje na koliko ste je prale, na njoj pise 40 a meni to malo narocito za jastucnicu, i da li boji, mislim da je stavim na 60 ako ne mogu na 95.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *