|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 22:27:22   
Neca xxx
Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam, a puno rjeđe pišem, ali sam odlučila da postanem malo aktivnija. RR mi je zaista dala dosta informacija, pa mislim da je red da se i ja malo odužim. user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
19.10.2010 23:33:23   
Visnja RR
Neca xxx user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
20.10.2010 0:57:41   
melly__

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam....


Potpisujem..user posted image


_____________________________

17.06.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
22.10.2010 20:47:31   
aida.

IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam....


Potpisujem..user posted image



takodjer potpisujem.. sjecam se da sam ukucala 19.sedmica trudnoce user posted image user posted image i izgooglalo mi sa rr clanke user posted image i pocela iscitavati teme... vidim zanimljivo user posted image user posted image user posted image poslije sam se nekog vremena uclanila... mm mi se sve smijao... ringe ringe rajaaa... user posted image user posted image user posted image i sad mi se smije jer sam ovisna o forumu a fakat nemam pojma zasto user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
22.10.2010 20:53:44   
melly__
Zastooooouser posted image user posted image i ja bi voljela da znamuser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
22.10.2010 21:01:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR.


Odmah se uclanila, malo  istrazivala teme  i sjecam se da su Lady26 i Bambi prve odgovorile....Poslije sam uvijek kad je god trebalo dobila savjet nisam jos nikoga licno upoznala ali postoje  forumasice koje zaista cijenim ....

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ste saznali za ovaj forum?
22.10.2010 21:16:40   
Lady26
Marina user posted image user posted image user posted image
Kad smo mm i ja poceli da planiramo user posted image , surfala sam po netu trazeci kalendar ovulacije i sve vezano za to, i izmedju ostalih stranica izbacilo mi je i RR, mjesec-dva sam samo citala teme, pratila ovulaciju (inace ne volim forume, nikad nisam bila clan nijednog) i jednog dana sam odlucila da se uclanim...prvo sam bila na temi "vjesticu ne ocekujemo...." i kad nam je test pokazao konacno user posted image , niko sretniji od mene kad sam presla na temu "razgovori u iscekivanju...". Do poroda sam redovno "visila" na RR, jedva cekala da ujutro upalim racunar i mahalam sa svojim zenicama user posted image , ali sve se promjenilo poslije poroda...kako je koja radjala tako smo se prestale javljati user posted image , ali opet zahvaljujuci RR imamo mnogo drugova i drugarica sa kojima se druzimo (vise drugova user posted image )
user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 22.10.2010 21:17:26 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *