|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.2.2010 14:36:21   
jasmin

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Cure idete OT, tema je horoskop.
LP


Nadam se,mlada damo,da nam necete zamjeriti zbog svega napisanog,jer je tema VJERUJETE li u horoskop,zato smo sve to povezali s vjerom i vjerovanjem.
Ipak se izvinjavam user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.2.2010 14:41:34   
malena27 RR
nadam se da cete se vratiti temi user posted image i lijepo se druziti jer to i jeste cilj ovog foruma user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.2.2010 22:20:32   
Lalana
Naslov teme i povratak na temu user posted image

Vjerujem li u horoskop?

U horoskop ne vjerujem iz vise razloga, a najveci je vjersko opredjeljenje koje slijedim i koje mi zabranjuje tu stvar, dakle da citam u horoskope i povjerujem im ono sto napisu i kazu.
Razlog zbog cega ne vjerujem je izmedju ostalog:

Kaze Allah dzellesanuhu:“ Niko, osim Allaha, ni na nebu ni na Zemlji, ne zna što će se dogodititi; I oni ne znaju kada će oživljeni biti.» (En-Neml:65 )

Rekao je Muhammed salallahu alejhi we sellem: «Svaki čovjek koji ode gataru i pita ga o nečemu, njegov namaz neće biti primljen četrdeset dana i noći.»Muslim

Vjerovanje u astrologiju i čitanje horoskopa su u suprotnosti sa duhom islama. U biti, ovo su sve pokušaji da se izbjegne vjerovanje u sudbinu koju je Allah odredio. Ljudi misle da mogu nešto promijeniti ako, navodno, znaju šta će im se desiti, i da na taj način mogu izbjeći loše stvari i osigurati za sebe dobre stvari. Allah, dž.š., je Poslaniku, s.a.v.s., rekao da kaže:

“ Reci: “ Ja ne mogu ni sebi samome neku korist pribaviti, ni od sebe kakvu štetu otkloniti; biva onako kako Allah hoće. A da znam pronicati u tajne, stekao bih mnoga dobra, a zlo bi bilo daleko od mene; ja sam donosim opomene i radosne vijesti ljudima koji vjeruju.” (El-Araf:188 ajet)
Ovo je moj ODGOVOR NA PITANJE vjerujem li u horoskop, iz gore navedenih razloga, odgovaram na ovaj nacin da neko ne pomisli da ne vjerujem jer sam nekud cula da ne valja, nije nego sto su gore navedeno jasni dokazi za zabranu toga.
Nadam se da nije off topic, to je samo moje obrazlozenje.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.2.2010 1:59:27   
milenium
dobro ti je obrazloženjeuser posted image svatko ima svoje razloge a tvoj je taj.user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.2.2010 7:56:11   
acudesa
Ne vjerujem u horoskop, čitam ga ponekad iz zeze, pričam o njemu ali ne ozbiljno...taman posla...sve pogode, naravno, ali svima jer se svako može naći u onome što čuje. Evo danas da mi nabroje bilo koju bolest, ja bih se našla u tome jer sam baš nikakvauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 12:49:17   
Mirkica

Zena strijelac u horoskopu

Puna života, vedra, zabavna i šarmantna – takva je žena Strijelac. Ona ne voli biti ograničena uskim okvirima, i zato će rado putovati kad god joj se pruži prilika. Žena Strijelac je radoznala, željna novih znanja i ideja; ne pokušavajte ju zarobiti u četiri kućna zida, jer ona ne podnosi rutinu i monotoniju.

Kad kažem da voli putovati i istraživati nove prostore, onda ne mislim samo na putovanja po stranim zemljama, s dva ili tri kofera u ruci; ne, žena Strijelac voli i duhovna putovanja, voli istraživati ono što je neobično, mistično i na prvi pogled sakriveno. Nemojte njoj govoriti da postoji samo ono što se može opipati, jer ženu rođenu u horoskopskom znaku Strijelca zanima i religija, filozofija i astrologija!
Neustrašiva žena Strijelac

Žena Strijelac vjeruje u sebe i ne boji se izazova; čak i kad doživi udarac, ne pada u depresiju nego uvijek pronalazi neku svijetlu točku koja joj daje snage da ide dalje. Ona je pravi izvor energije, i zato ju njeni prijatelji vole – jer i njih diže onda kada posustanu. Pa tko bi mogao biti tužan u blizini tog izvora vedrine!

Naravno, njezine najveće prednosti postat će – u slučaju da ih ne kontrolira dovoljno – i njezine najveće mane. Samopouzdanje ponekad može biti i preveliko (iako ja još uvijek tvrdim da u tome ipak nema ništa loše), a zaigranost se može pretvoriti u površnost. Ali čini se da sve ovisi o tome koga pitate: dok će drugi ženi Strijelcu predbacivati neozbiljnost, ona će im uzvratiti nazivajući ih smrtno ozbiljnima i nemaštovitima. I tu je rasprava s njom gotova: što god mislili o njoj, sigurno ju nikad nećete moći nazvati dosadnom!

Žena Strijelac u ljubavi

Za kraj ćemo spomenuti – razumije se samo po sebi – ljubav... Dakle, istina je da svi Strijelci u horoskopu imaju snažnu crtu šarma i zavodljivosti, ali postoji ipak razlika između muškaraca i žena rođenih u ovom horoskopskom znaku! Dok muškarci šarmiraju otvorenije i neselektivnije, žena Strijelac pametnije bira kome će pokloniti svoju ljubav (ili barem poneki osmijeh). I to je dobro - jer bi u suprotnom bilo puno više slomljenih srca na ovome svijetu!

Dragi naši muški čitatelji, ako vas ikada sreća nanese na put ženi Strijelcu, uživajte u svakom pojedinom trenutku. A ako stvari odu još malo dalje, otkrit ćete da je seks sa ženom rođenom u ovom horoskopskom znaku zaista nezaboravno iskustvo. Ne budite previše samouvjereni, ne hvalite se svojom snagom i izdržljivošću – žena Strijelac bi vas mogla izmoriti mnogo više nego realno budete spremni izdržati



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 12:58:49   
Medić*
Ne vjerujem iz vise razloga koje necu navoditi da ne bih otisli u OT user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 15:12:42   
Anoniman
Ne vjerujem u horoskop,niti ga čitam.

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 15:20:52   
Visnja RR
vjerujem u osobine horoskopskih znakova
ali u dnevne, sedmčne i mjesečne koje se mogu pročitati u časopisa NE...jer znam da se to često samo prepisuje ...
a da neko napravi natalnu kartu za svakog pojedinačno DA

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 15:23:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vjerujem u osobine horoskopskih znakova
ali u dnevne, sedmčne i mjesečne koje se mogu pročitati u časopisa NE.
..jer znam da se to često samo prepisuje ...
a da neko napravi natalnu kartu za svakog pojedinačno DA

isto tako i bvas volim citati osobine evo gore o strijelcu ama ko da mene opisuju :)) posebno ovo zadnje ;)sreca pa mi je i muz strijelac user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 17:19:53   
marny
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Zena strijelac u horoskopu

Puna života, vedra, zabavna i šarmantna – takva je žena Strijelac. Ona ne voli biti ograničena uskim okvirima, i zato će rado putovati kad god joj se pruži prilika. Žena Strijelac je radoznala, željna novih znanja i ideja; ne pokušavajte ju zarobiti u četiri kućna zida, jer ona ne podnosi rutinu i monotoniju.

Kad kažem da voli putovati i istraživati nove prostore, onda ne mislim samo na putovanja po stranim zemljama, s dva ili tri kofera u ruci; ne, žena Strijelac voli i duhovna putovanja, voli istraživati ono što je neobično, mistično i na prvi pogled sakriveno. Nemojte njoj govoriti da postoji samo ono što se može opipati, jer ženu rođenu u horoskopskom znaku Strijelca zanima i religija, filozofija i astrologija!
Neustrašiva žena Strijelac

Žena Strijelac vjeruje u sebe i ne boji se izazova; čak i kad doživi udarac, ne pada u depresiju nego uvijek pronalazi neku svijetlu točku koja joj daje snage da ide dalje. Ona je pravi izvor energije, i zato ju njeni prijatelji vole – jer i njih diže onda kada posustanu. Pa tko bi mogao biti tužan u blizini tog izvora vedrine!

Naravno, njezine najveće prednosti postat će – u slučaju da ih ne kontrolira dovoljno – i njezine najveće mane. Samopouzdanje ponekad može biti i preveliko (iako ja još uvijek tvrdim da u tome ipak nema ništa loše), a zaigranost se može pretvoriti u površnost. Ali čini se da sve ovisi o tome koga pitate: dok će drugi ženi Strijelcu predbacivati neozbiljnost, ona će im uzvratiti nazivajući ih smrtno ozbiljnima i nemaštovitima. I tu je rasprava s njom gotova: što god mislili o njoj, sigurno ju nikad nećete moći nazvati dosadnom!

Žena Strijelac u ljubavi

Za kraj ćemo spomenuti – razumije se samo po sebi – ljubav... Dakle, istina je da svi Strijelci u horoskopu imaju snažnu crtu šarma i zavodljivosti, ali postoji ipak razlika između muškaraca i žena rođenih u ovom horoskopskom znaku! Dok muškarci šarmiraju otvorenije i neselektivnije, žena Strijelac pametnije bira kome će pokloniti svoju ljubav (ili barem poneki osmijeh). I to je dobro - jer bi u suprotnom bilo puno više slomljenih srca na ovome svijetu!

Dragi naši muški čitatelji, ako vas ikada sreća nanese na put ženi Strijelcu, uživajte u svakom pojedinom trenutku. A ako stvari odu još malo dalje, otkrit ćete da je seks sa ženom rođenom u ovom horoskopskom znaku zaista nezaboravno iskustvo. Ne budite previše samouvjereni, ne hvalite se svojom snagom i izdržljivošću – žena Strijelac bi vas mogla izmoriti mnogo više nego realno budete spremni izdržati




ovo sam ja od a do ž, ko da me je skeniralo.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 19:32:06   
klemzi
IZVORNA PORUKA: snijeg

Drage ženice evo ovako muškarci kvalifikuju na osnovu horoskopskog znaka ženu škorpiona, imam ove karakteristike za sve znakove, ali ne objavljujem da se koja nebi naljutila, evo ja sam škorpija i kažu slijedeće:


Skorpion

Emotivno nezrelo djubre.

Evo jednog podataka kojeg nema u drugim horoksopima: skorpioni su emotivno nezrela, neodgojena, podla, osvetoljubiva i pokvarena derista koja ne prezaju niodcega. Znate kako se ponasa malo dijete kada mu otmete omiljenu igracku. Ono se duri i ljuti se, bijesni, place, grize, u tom trenutku vas cijelim svojim bicem mrzi iz dna duse. Da je vece i jace, sa tim emotivnim stanjem nekontrole, skocilo bi na vas i odgrizlo vam grkljan. Ovakve impulse kontroliraju skorpioni tokom cijelog njihovog zivota, jedino sto nauce sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili spol, kada duboko zagrebete ispod te povrsine koja uglavnom djeluje inteligentno, opasno ili lukavo, (ili se sam skorpion otkrije ostrom oku) dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godisnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamcenje tog djeteta. Ono vam nece zaboraviti, pravice planove, vracace vam kada se vise ni ne sjecate razloga. Nece prezati od vlastitog unistenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvaznija stvar na svijetu.

Zelite imati i cuvati svoju decu? Prvo naucite cuvati svoju zenu u znaku skorpiona. Moracete udovoljiti svakoj od njenih nezrelih zelja, da joj budete zauvijek jedini, da je zauvijek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu zenu i da muski podnosite sve osvete i podlosti pokrenute necim u njihovom umu. U suprotnom, eto vama opet osvetoljubivog derista koje vreba da joj okrenete ledja.

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Uh što nam se nagovoriuser posted image user posted image Ja i znak i podznak škorpionuser posted image user posted image user posted image user posted image I vjeruj, ni blizu tako opasnauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 19:37:39   
klemzi
I da dodam, ne vjerujem u horoskop, samo mi zabavno čitati, kao i mnoge druge zanimljivostiuser posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vjerujete li u horoskop???
24.10.2010 20:30:39   
Blue rose RR
Ne vjerujem u bilo kakve horoskope, niti ih čitam. Mislim da su oni nekako od prvobitne razonode, prešli u vode biznisa, gdje se samo masom manipuliše.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.11.2010 20:34:15   
Zejnebb
ne vjerujem,potpisujem sve sto kaze jasmin user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.11.2010 20:49:51   
R&T@
Otkako sam rodila "ovna" vjerujem u osobine znakovauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vjerujete li u horoskop???
23.11.2010 21:34:31   
Anoniman
ne vjerujem u horoskopuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
4.1.2011 14:08:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 0:58:24   
veeseelaa
Ako svaki dan bacite pogled na horoskop u novinama, sada bi trebalo da proverite da li čitate odgovarajuću rubriku. Pojavio se još jedan horoskopski znak, “Zmijonosac” kojem pripadaju osobe rođene između 29. novembra i 17. decembra. Astronom Parke Kankl kaže da je zbog nove konstelacije planeta i promena u položaju Zemlje došlo do izmena u sistemu horoskopskih znakova, prenosi “Hafington post”. Navodno su datumi koji pripadaju određenim znakovima pogrešni, jer se položaj planeta i sazvežđa od vremena začetaka astrologije znatno promenio. S obzirom na to da podela na 12 horoskopskih znakova datira od pre tri hiljade godina, Kankl kaže da je potrebno da se te promene uzmu u obzir i da se u sistem uvrsti i 13. znak, Zmijonosac (Ophiuchus), i to između Škorpije i Strelca. Pošto uvođenje još jednog znaka remeti ceo sistem, proverite ponovo šta ste u horoskopu:

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 0:59:50   
veeseelaa
Jarac: 20. januar – 16. februar Vodolija: 16. februar – 11. mart Ribe: 11. mart – 18. april Ovan: 18. april – 13. maj Bik: 13. maj – 21. jun Blizanci: 21. jun – 20. jul Rak: 20. jul – 10. avgust Lav: 10. avgust – 16. septembar Devica: 16. septembar – 30. oktobar Vaga: 30. oktobar – 23. novembar Škorpija: 23. novembar – 29. novembra Zmijonosac: 29. novembra – 17. decembra Strelac: 17. decembar – 20. januar
hahahah koji cirkus, kako kaže ona baba za reklamu za loto OVO ME BAŠ POREMETILO hahahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 1:00:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako svaki dan bacite pogled na horoskop u novinama, sada bi trebalo da proverite da li čitate odgovarajuću rubriku. Pojavio se još jedan horoskopski znak, “Zmijonosac” kojem pripadaju osobe rođene između 29. novembra i 17. decembra. Astronom Parke Kankl kaže da je zbog nove konstelacije planeta i promena u položaju Zemlje došlo do izmena u sistemu horoskopskih znakova, prenosi “Hafington post”. Navodno su datumi koji pripadaju određenim znakovima pogrešni, jer se položaj planeta i sazvežđa od vremena začetaka astrologije znatno promenio. S obzirom na to da podela na 12 horoskopskih znakova datira od pre tri hiljade godina, Kankl kaže da je potrebno da se te promene uzmu u obzir i da se u sistem uvrsti i 13. znak, Zmijonosac (Ophiuchus), i to između Škorpije i Strelca. Pošto uvođenje još jednog znaka remeti ceo sistem, proverite ponovo šta ste u horoskopu:

Zmijonosac user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 1:00:56   
N_N
Ovo sam danas slušala na radiju user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 1:00:57   
veeseelaa
hahahahaha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 1:02:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

Ovo sam danas slušala na radiju user posted image


jel ovo zahebancija il ozbiljno! user posted image ja sam do sad bila vodolija a sad jarac, a u pm, ja jarac??? neću da sam jarac, radije ću biti zmijonosaČuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vjerujete li u horoskop???
15.1.2011 1:02:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: N_N

Ovo sam danas slušala na radiju user posted image


jel ovo zahebancija il ozbiljno! user posted image ja sam do sad bila vodolija a sad jarac, a u pm, ja jarac??? neću da sam jarac, radije ću biti zmijonosaČuser posted image user posted image user posted image

boan vesela kus gore od zmijonosca hahahhahahhahah a ja ispadoh to


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *