|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:27:22   
škorpija
ja bila fer, najavila 7 dana prije i ............. dodje mi da se ubijem, jos onda kaze ti si totalno nekomunikativna, ni prijatelja nemas , a kad sve saberem nemam vremena ni cestito da se istusiram , a najsladji mi je kad kaze kako se on jadan slomi pomazuci mi

A vrhunac je sto i pravosudni spremam, ko fol, 4 dana nisam ni stranice okrenula, a dok je on ucio ja izmisljala sta da mu kuham i kakav sok da cijedim da moze na miru koncentirrano da uci


Aya baš si luda, svi muškarci će se tako ponašati ako im mi dopustimo, ja svake sedmice idemu u kino orilo gorilo, mm čuva malca, doduše nije mu drago ali me BAŠ briga, a da ne govorim da su mi ručak i čišćenje kuće na zadnjem mjesu kad je lijepo vrijeem, ja kolica i u šetnju čitav dan.
gdje živiš da te zovemo da šetate s nama po Vilsuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:31:00   
veeseelaa
eto druži se sa nekom od forumašica ako su tvoje prijateljice ne udate i ne djelite istu brigu (mislim na brigu oko djeteta)
Ja npr često naveče izadjem s drugaricama u neki restoran a o popodnevnim kafana da ne pričam, pa kako uopće funkcionisati tako zatvoren? naravno da te nervoza ubi
Ako ništa pravac neki tržni centar u razgledanja krpica, bebici neće biti hladno a ti ćeš se zabaviti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:32:27   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:33:20   
mamica87
vesela svaka cas_tuser posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
16.3.2010 10:35:31   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
24.3.2010 11:25:58   
aya
Hvala svima na podrsci i savjetima, Pored kvara na stranici mi smo bile malo odsutne (pobjegle na kratki odmor na planinu)
Skorpija, nazalost mi smo ti na drugom kraju grada (kromolj), ali bi smo se nekad mogle provozati do Vilsonovog, kad ugrije
I ova mama je pocela okretati stranicu, pa je danas mnogo bolje volje, jucer sam uspjela da se igram sa svojom curom, a i da ucim tri sata user posted image  odmah sam veselija user posted image ; mislim da nam definitivno treba, ako vec nema, i jedna tema: imala sam uspjesan/dobar dana, tek toliko da jedna drugoj damo i elana (ja se nekako uvijek vise trudim, kad vidim da su i oko mene uspjesni ljudi (nisam zavidna) nego to djeluje poticajno na mene user posted image

pozdrav svima!

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: imam loš dan, pa moram nekome da malo pop...
24.3.2010 11:27:50   
ivana st
Ova bajka je zakon user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *