|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porodila se selina
14.1.2010 10:37:27   
zvecka
user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitam sretnim roditeljima a maloj princezi zelim lijep zivot uz roditelje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: porodila se selina
14.1.2010 11:18:52   
želim bebu
Čestitke od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce nam je zasjalo 17.1.2010. u 23:20h.Sretni smo zbog toga

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: porodila se selina
14.1.2010 11:34:42   
željana
user posted image user posted image user posted image čestitke i od nasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imamo djevojčicu,a dječaka očekujemo aBd 25.01.2010.

(odgovor članu želim bebu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: porodila se selina
14.1.2010 15:48:37   
acudesa


user posted image Čestitamo od srca, mnogo sreće i zdravlja vam želimouser posted image  


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu željana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: porodila se selina
14.1.2010 21:29:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iskrene cestitke od srca upucuju Sabina i Ermin sa roditeljima
da bude ziva i zdrava puno godina a roditelji da budu ponosni na malenu princezu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: porodila se selina
15.1.2010 14:25:39   
m@myt@
selini iskrene cestitke....
A molim maluu pomoc....i meni je termin bio 13.01 ali nista...i danas odem na pregled,jutros oko 9h,i kaye mi dr da sam otvorena 2.5 prsta.Ali nemam bolova,posto zivim blizu bolnice rekla mi je da idem kuci,da cekam bolove ili sukrvicu pa da do]em.
I dodjem kuci,kad na gacicama skroz svijetlo roza boja,,,nazovem jednu prijateljicu koja je inace med. sestra kaze mi to ti je od pregleda(vaginalno me gledala,radila je aminos)...pa sta sad,,,da cekam jake bolove ili jacu boju krvi pa da idem...i otprilike kad bi mogla da rodim....znam da se  nemoze tacno odrediti i kako ide sad to otvaranje,imam blagu bol ali nista narucito..
Molim za savjet...


_____________________________

Mamin princ stigao 24.01.2010.
Sada ćekamo bracu ili seku 17.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: porodila se selina
16.1.2010 15:36:14   
amela2208
Sve najbolje U zivotu melini i njenim roditeljima zelimo ja i malena mojauser posted image user posted image user posted image
sabina brz oporavak i sto bezi povratak kuci vam zelim...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu m@myt@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: porodila se selina
16.1.2010 15:39:10   
Anoniman
cestitamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanelina73)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: porodila se selina
23.1.2010 9:50:26   
selina
hvala vam drage moje na prelijepim cestitkama ako bog da i vi koje ocekujete da vam bude sa srecom i onima koje su vec docekale da im zivot bude sladak!

samo ispravila bi sanelinu moju melinu sam rodila sa 3100gr ali uglavnom sve je fino proteklo!
opet hvala najljepsa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: porodila se selina
23.1.2010 9:55:27   
Srculence
Čestitke od srca user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: porodila se selina
23.1.2010 10:01:04   
Amelaa RR
Od srca cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: porodila se selina
23.1.2010 10:03:09   
Anoniman
Cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

Amela i ja dvaput cestitamouser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio sahara -- 23.1.2010 10:07:33 >

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: porodila se selina
26.1.2010 15:28:51   
sweet BaBy
user posted image iskrene cestitkeuser posted image

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Sanelina73)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *